Тема Divi & Builder огляд (2020): чи варта вартість?

Divi – одна з найпопулярніших тем WordPress на ринку. Створений компанією Elegant Themes, однією з провідних тематичних магазинів WordPress у світі, Divi – прекрасна багатоцільова тема WordPress. У цьому огляді теми Divi ми детальніше розглянемо її особливості та перевіримо, у чому вся суєта.


діві-тема

Про Тему Divi

Divi створена компанією Elegant Themes, яка є однією з провідних тематичних компаній WordPress у світі.

Divi включено до членства в клубі тематичних тем, що надає вам доступ до 2 тем (Divi та Extra) та 2 плагінів (Bloom and Monarch) за ціну однієї теми. Ви також отримаєте сотні пакетів веб-сайтів Divi, які дозволять швидко запустити сайт будь-якого типу, не будуючи з нуля..

Протягом 10 років компанія надає преміальну підтримку WordPress для своїх продуктів, що працюють на великій кількості веб-сайтів.

Хоча елегантні теми мають головний офіс у Сан-Франциско, вони є розподіленою робочою силою з понад 70 працівниками по всьому світу..

Огляд теми Divi: Потужна тема, упакована із 100+ пакетами сайтів

Як розробник преміум теми та плагінів, Елегантні теми знають, чого хочуть користувачі WordPress від потужної теми. Вони хочуть гнучкості та можливостей, упакованих в один приємний комплект.

Діві було все, чого я бажав! Прості у використанні модулі, дизайн із перетягуванням та попередньо задані макети, панель “Налаштувати” та поле Custom CSS – це надзвичайно швидкий та ефективний спосіб створення чистих сучасних сайтів, які шукають клієнти.

-Кеті Кролл Романа

Давайте розглянемо деякі основні особливості Теми Divi.

Створіть будь-який вид веб-сайту за допомогою Divi Builder

Купуючи членство в елегантних темах, на інформаційній панелі ви знайдете два різних смаку Divi: Тема Divi та Builder Divi (плагін).

Усі теми, опубліковані елегантними темами, включаючи тему Divi, постачаються разом із перетягуванням Divi Builder, що дозволяє легко створювати та налаштовувати веб-сайт.

Якщо ви хочете легко настроювати тему WordPress, тоді ви можете використовувати Тему Divi. Крім того, якщо ви хочете використовувати іншу тему, але також потрібен плагін для перетягування сторінки для перетягування сторінок, тоді ви можете скористатися конструктором Divi.

Завдяки редактору Divi Builder за замовчуванням ви можете легко перетягувати рядки, стовпці, елементи та модулі, щоб створювати красиві макети самостійно. Це дозволяє створити повністю налаштований сайт взагалі за короткий час, не торкаючись рядка коду.

інтерфейс divi-builder

Кожен модуль у макеті можна видалити або дублювати одним натисканням кнопки. Модулі також чітко позначені і кольоровими, так що ви можете легко створити макет, який працює для вашого сайту, навіть якщо ви новачок.

Якщо ви хочете додати до свого макета новий розділ, ви можете зробити це одним натисканням кнопки, а потім вставити нові модулі до цього розділу ще кількома натисканнями кнопки..

Редактор за замовчуванням Divi дозволяє вам бачити “скелет” макета вашого веб-сайту, це як будівельні блоки для теми вашого веб-сайту. Але якщо ви віддаєте перевагу тематичному редактору, який є трохи більш наочним, не хвилюйтесь, Divi пропонує і те, про що ми підемо пізніше.

Також перевірте: Кращі платформи для створення веб-сайтів

Готові до використання макети

Тема Divi постачається із сотнями готових до використання макетів. Це повні конструкції з різними макетами та кольорами, що дають вам початок у створенні теми. Всі заздалегідь зроблені макети легко та безмежно налаштовуються.

Використання пакета веб-сайтів особливо корисно, якщо ви не хочете створити абсолютно новий дизайн для свого сайту з нуля. Все, що вам потрібно зробити, – це вибрати потрібний пакет веб-сайтів з бібліотеки та імпортувати його до WordPress, а потім зробити необхідне налаштування.

divi-макети-бібліотека

Кожен пакет веб-сайтів розроблений для певного типу веб-сайту і включає 7-8 сторінок / макетів, які підходять саме до конкретного типу веб-сайту. Оскільки ці макети заздалегідь створені, все, що вам потрібно зробити, це імпортувати макет і додати власний вміст.

Ви можете переглядати макети за такими категоріями, як Мода & Краса, технології, здоров’я & Фітнес, послуги та багато іншого. Або просто шукайте ідеальний макет, ввівши ключові слова.

диві-йога-макет

Крім того, Divi стверджує, що щотижня вони додаватимуть новий пакет макетів.

За допомогою макетів Divi ви можете легко та швидко створювати веб-сторінки, що відповідають вашим конкретним потребам.

Миттєво додайте до версії Divi макет вмісту від 46+

Модулі – це будівельні елементи в темі Divi, також відомі як елементи. Є 46 змістових модулів, які ви можете додати на будь-яку сторінку або макет у вашій темі. Модулі вмісту включають слайдер, акордеон, портфоліо, заклик до дії, галереї, відео, соціальні кнопки та багато іншого.

діві-контент-модулі

Ви можете легко додати модулі вмісту для налаштування теми, просто перетягнувши модуль на сторінку. Крім того, ви можете додати його за допомогою Live Preview, натиснувши на кнопку (+), розмістити вибраний модуль вмісту та натиснути його, щоб додати його до розділу.

divi-add-module

Більшість модулів вмісту також налаштовуються, тому ви не дотримуєтесь стилю модуля за замовчуванням. Ви можете вибрати кольори, текст, розмір, зображення, рамки тощо.

налаштувати-divi-модулі

Це дає вам повний контроль над тим, як виглядає ваша тема, тож у вас не буде веб-сайту, схожого на когось іншого.

Чудова функція Divi: Настроювання попереднього перегляду в реальному часі

У програмі WordPress під час проектування вашого сайту ви повинні натиснути кнопку Попередній перегляд, щоб відкрити нове вікно, щоб побачити, як виглядає ваш сайт. Але з Live Preview Live Preview ви можете точно бачити, як виглядатиме ваш веб-сайт під час його створення.

divi-live-preview

Швидкий і простий у користуванні інструмент для попереднього перегляду Live Preview дозволяє змінювати кольори, шрифти, стиль тощо. Це полегшує налаштування навіть для початківців користувачів, оскільки вони можуть побачити свої зміни одразу і можуть скасувати їх у будь-який час.

Оскільки Divi надає вам можливість налаштувати свою тему за допомогою “Редактора за замовчуванням” або “Visual Builder”, ви можете вибрати, який найкраще підходить для вас. Або використовуйте комбінацію обох, щоб будувати свою тему саме так, як вам потрібно.

Сумісність плагінів Divi

divi-wordpress

Хочете запустити веб-сайт електронної комерції? Divi також підтримує WooCommerce, один з найкращих плагінів електронної комерції на ринку, прямо з коробки.

Завдяки макеті інтернет-магазинів Divi та плагіну WooCommerce ви можете швидко створити інтернет-магазин своєї мрії. Ваш інтернет-магазин буде виглядати неймовірно на всіх пристроях, і ви все одно можете використовувати свою тему Divi для створення різних розділів вашого веб-сайту. Їх макети в Інтернет-магазині також містять усі сторінки, які вам потрібні для продажу вашої продукції, включаючи сторінку кошика та сторінку оформлення замовлення.

Макети сторінок Divi також поставляються заздалегідь за допомогою модулів магазину, так що ви можете легко організувати свої товари за категоріями, як пропоновані, у продажу та багато іншого.

divi-інтернет-магазин

Крім того, Divi постачається на 32 мовах із підтримкою RTL. Переклади включають як резервний, так і передній частині вашого веб-сайту. Він також підтримує WPML, щоб ви могли створювати багатомовні веб-сайти з такою ж неймовірною темою.

Безпечна тема Sucuri

Вразливість безпеки в темі WordPress або плагіні може поставити під загрозу безпеку вашого веб-сайту.

Код теми Divi перевіряється Sucuri, однією з провідних фірм з веб-безпеки. Після ретельного вивчення коду, експерти безпеки Sucuri надали Divi свою певну безпечну тему.

діві-безпека

Команда огляду вважає, що ця тема була розроблена надзвичайно добре, і як така, Тема Divi заслуговує печатки безпечної теми. Під час оцінки вразливості не було виявлено жодних суттєвих проблем. Під час аудиту коду проблем не виявлено

– Команда Сукурі

Ціни на Divi

Divi пропонує 2 різні плани ціноутворення: щорічний доступ та довічний доступ. Ви можете платити 89 доларів на рік, що є їх найпопулярнішим планом, або разова ціна 249 доларів, щоб отримати доступ до життя та оновлення. Обидва плани надають вам доступ до всіх тем (Divi та Extra) та плагінів (Bloom і Monarch), оновлень тем, підтримки преміум-класу, необмеженого використання веб-сайту та гарантії без ризику.

ціни на діві

Підтримка та документація клієнтів Divi

Купуючи Divi від Elegant Themes, ви отримуєте повний доступ до великої документації, форумів підтримки та їх чудової групи підтримки.

Елегантні теми мають добре навчений персонал професіоналів, які завжди доступні, щоб допомогти з вашими питаннями теми.

Крім того, Елегантні теми також ведуть корисний блог, який включає підручники та посібники з легкими в дотриманні кроками та скріншотами, які допоможуть вам навчитися робити все і все з Divi.

blog-підтримка divi

Їх ліцензія на підтримку також дозволяє встановити Divi на скільки завгодно сайтів. Ви навіть можете використовувати його для створення клієнтських сайтів.

Технічна підтримка надається лише електронною поштою на основі квитків.

Наш вирок щодо використання Divi Builder та теми Divi

Ми уважно вивчили неймовірні риси, пропоновані в Divi. Після тестового водіння його на деякий час ми знайшли Divi відмінним вибором для тих, хто хоче легко створити приголомшливий веб-сайт. Ми даємо йому 5 з 5 зірок.

Якщо вам сподобався наш огляд Divi, ви можете ознайомитися з нашим оглядом про WP Bakery Page Builder

Загалом
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Особливості
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Продуктивність
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Підтримка
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Простота використання
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Ціноутворення
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Отримайте Divi зараз »
Дивіться купон Divi »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map