Тема мосту

Існує кілька чудових багатоцільових преміальних тем WordPress, доступних у topicforest, і Bridge є однією з найпопулярніших серед них. У цьому огляді теми Bridge ми розглянемо його особливості, гнучкість та простоту використання.


Огляд теми міст

Про Тему мосту

Bridge – це багатоцільова тема WordPress, доступна на ринку тематичних лісів. Він створений Qode Themes, яка є агентством цифрового дизайну. Теми Qode були засновані в 2013 році і з тих пір вони випустили 15 тем WordPress.

За короткий проміжок часу Теми Qode завоювали значну елітну авторську емблему на тему лісу з більш ніж 57 000 продажів. Вони продали предмети на суму понад 2 мільйони доларів США. Наразі компанія має 38 працівників, і вони швидко ростуть.

Тема Bridge WordPress є їх найпопулярнішим продуктом. Він був закуплений більше 32 000 разів із захопленими відгуками клієнтів.

Особливості мостової теми

Як і багато преміальних тем WordPress, Bridge постачає безліч функцій. Дозволяє користувачам створювати практично будь-який веб-сайт без знання кодування. Давайте розглянемо деякі функції.

24 унікальних макета

Тема Bridge містить 24 готові до використання макети, які користувачі можуть розгорнути одним клацанням. Макети поділяються на класичні, портфоліо, блог, сітку, ліве меню, одну сторінку, повний екран, цільову сторінку та категорії магазинів.

Макет теми мостів

Кожен макет дає гнучкий набір дизайну для вашого веб-сайту. Ви можете використовувати будь-яку з цих макетів на основі власних вимог. Усі макети повністю настроюються, і ви можете змінити що завгодно, використовуючи вбудовані інструменти.

100+ унікальних демонстрацій

Міст розроблений як багатоцільова тема. Він спрямований на задоволення потреб практично будь-якого типу WordPress, який можна уявити. Для досягнення цієї мети пропонується понад 100 унікальних демонстрацій із власним дизайном та змістом.

Однією з найпоширеніших скарг, з якими стикаються користувачі з іншими преміальними темами, є те, що їх сайт не схожий на демонстрацію, яку вони бачили. За допомогою теми Bridge ви можете легко створити веб-сайт точно так, як демонстрацію, лише одним клацанням миші. Весь дизайн та демонстраційний вміст буде встановлений на вашому веб-сайті. Тепер все, що вам потрібно зробити, це замінити вміст на свій власний, і у вас буде веб-сайт готовий до запуску.

Повноекранні фони та ефект Паралакса

Тема мосту дає вам повний контроль над тим, як ви використовуєте фонові зображення на своєму веб-сайті. Ви можете використовувати повноекранне фонове зображення, велике зображення, налаштовуючи заголовок. Розмістіть кнопки заклику до дії у заголовку. Ця гнучкість відображається у багатьох вбудованих макетів та демонстраційних демонстраціях.

Bridge також дозволяє додавати шари Parallax на свої сторінки. Це надає сторінці візуальну глибину і робить її більш інтерактивною та привабливою. Не кажучи вже про те, що це вражає користувачів, які відвідують ваш веб-сайт.

Безкоштовні додатки включені

Тема мосту поставляється з двома преміальними плагінами WordPress, що входять до вашої теми. Ці плагіни – Visual Composer та Layers Slider.

Visual Composer – це один із найпопулярніших конструкторів перетягування сторінок WordPress. Це дозволяє легко створити будь-який вид макета сторінки, який ви хочете, використовуючи редактор просто перетягування. Visual Composer надзвичайно потужний, але неймовірно привітний для початківців.

Повзунок шарів – це преміальний плагін для WordPress, який дозволяє створювати красиві повзунки для зображення, відео слайдери, з дивовижною анімацією CSS та 3D-ефектами.

Інтеграція з іншими плагінами WordPress

Однією з головних проблем для користувачів при придбанні преміум теми WordPress є те, чи буде вона працювати з одним із плагінів, якими вони хочуть користуватися. Bridge постачається з повною підтримкою багатьох безкоштовних платних плагінів WordPress з коробки.

Підтримка WooCommerce

Він повністю сумісний з WooCommerce, яка є однією з найпопулярніших платформ електронної комерції для сайтів WordPress у світі. Bridge постачає готові до використання шаблони магазинів, які б зайняли ваш магазин WooCommerce і красиво відобразили його без будь-яких зусиль.

Тема Bridge також сумісна з WPML, плагіном WordPress для створення багатомовних веб-сайтів. Вона також включає стилі для Gravity форм, контактну форму 7 та Карти Google.

Мега меню

Тема мосту має інтуїтивно зрозумілі способи створення структури навігації вашого веб-сайту. Він також має вбудовану підтримку для створення Мега меню. Користувачі можуть налаштувати як стандартні, так і мобільні меню. Ви також можете одночасно створити широкі або звичайні підменю. Існує навіть можливість вибору широкого меню з піктограмами або без. Ви також можете додати віджети в один із стовпців широкого меню та створити будь-який макет, який хочете.

Різні функції

Тема мосту пропонує набагато більше, ніж просто стандартний набір функцій. Як ми говорили, це електростанція, і вона розроблена таким чином, щоб бути достатньо гнучким для всіх типів веб-сайтів. Ось ще кілька функцій, які ви знайдете в темі Bridge.

 • 600+ шрифтів Google
 • 80+ Коротких кодів
 • Переклад готовий з повною підтримкою RTL
 • Вбудований портфоліо, галерея, відгуки
 • Схема кладки сітки
 • Липкий заголовок
 • Кнопки заклику до дії
 • CSS 3 анімації
 • Переходи сторінки Ajax
 • Інфографіка та лічильники
 • Набір значків шрифтів та елегантних шрифтів
 • Соціальні кнопки
 • Повноекранний пошук
 • Повноекранні меню
 • І набагато більше…

Документація та супровід

Однією з найважливіших речей, на яку слід звернути увагу при покупці преміум теми WordPress, є документація та варіанти підтримки. Тема мосту поставляється з великою документацією. Він включає детальні статті з покроковими інструкціями щодо налаштування свого веб-сайту. Він також включає вказівки щодо використання майже кожної функції теми.

Також зростає вибір відеоуроків для користувачів, які хотіли б побачити, як вони можуть швидко розпочати роботу.

Професійна експертна підтримка доступна від розробників. У них є добре навчена та висококваліфікована команда, яка прагне допомогти через офіційний форум підтримки.

Наш бал

Bridge має всі функції, які можна було б очікувати від високоякісної професійної теми WordPress. Він має чудову підтримку після продажу та обширну документацію. Ми б сказали, що це чудовий вибір для будь-якого веб-сайту WordPress. Ми даємо 3,8 з 5 зірок.

Загалом
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зоряна половинаРейтинг зірок порожній 3,5 / 5,0

Особливості
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг зірок порожній 4,0 / 5,0

Продуктивність
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Підтримка
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг зірок порожній 4,0 / 5,0

Простота використання
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг зірок порожнійРейтинг зірок порожній 3,0 / 5,0

Ціноутворення
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг зірок порожній 4,0 / 5,0

Отримайте міст зараз »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map