Теміфікувати нескінченне

Шукаєте тему з функцією прокрутки нескінченного вмісту? Іноді, можливо, ви захочете завантажити всі свої публікації із зображеннями та відеозаписами на головну сторінку. У цьому огляді Themify Infinite ми покажемо вам функції та допоможемо визначити, чи підходить ця тема саме для вашого сайту.


Themify Нескінченний огляд

Про Themify Infinite

Themify Infinite – тема WordPress, яка пропонує повний вміст сторінки, тому ваші публікації красиво відображаються в будь-якому розмірі екрана. Ваші користувачі можуть прокручувати вниз до стільки публікацій, скільки хочуть прочитати, і це також функціонально на сторінках ваших продуктів. Назва Нескінченна визначає основну особливість нескінченного прокрутки в цій темі.

Ця тема включає Themify Builder, кілька макетів публікацій, WooCommerce, дивовижне меню, два типи навігації та багато іншого.

Особливості Themify Infinite

Themify Infinite має багато унікальних можливостей для створення ідеального блогу про моду, фотографії чи подорожі. Він оснащений зображеннями та відеороликами на повну ширину, дивовижним меню з ескізами, смугами прогресу та макетами. Як і будь-яка інша тема Themify, Infinite також постачається з програмою Themify builder. Цей конструктор перетягування дозволяє створювати свої публікації та сторінки, змінювати чуйні точки перерви, ефекти анімації та багато іншого, що ви собі уявляєте..

Давайте розглянемо особливості Themify Infinite, тож ви можете вирішити, чи це правильний вибір для ваших потреб.

Безкінечна прокрутка

Ця тема містить нескінченну прокрутку на всіх сторінках, що включає домашню сторінку, внутрішні сторінки та сторінки продуктів. Вміст завантажується лише тоді, коли користувач прокручує вниз.

Дивовижна особливість, яка робить ваш сайт швидшим коли він завантажується спочатку в браузері. Однак внизу є смуга прогресу, коли прокручується до останнього, щоб акуратно відображати новий вміст.

Макет повідомлення

Наявність декількох макетів публікацій допомагає зробити простий вибір для відображення вмісту на вашому сайті. У вас є можливість відображати розміщені ескізи із вмістом різними способами.

Макет повідомлення

Ці макети публікацій містять перегляд списку, сітку 4, сітку 3 тощо. Ви можете будь-коли змінити ці налаштування, щоб отримати найкращий результат.

Чуйний і Retina Ready

Themify Infinite – мобільна чуйна тема, яка чудово працює у всіх розмірах екрана. Функція готовності сітківки відображає чіткі зображення на всіх мобільних пристроях. Він оптимізований для кращий рейтинг пошукових систем і ваші користувачі насолоджуються чудовим відображенням вашого веб-сайту у будь-якому веб-переглядачі чи мобільному телефоні.

Теми Скіни

Шкіри теми доступні в цій темі як основна особливість. Для верхньої панелі вашого веб-сайту доступні кілька кольорових скінів.

Тема Нескінченні Скіни

Якщо у вас є кольорова тема для логотипу вашого сайту, тоді ця опція Themify Infinite допоможе у виборі теми теми. Якщо у вас є простий логотип або текст чорного кольору, ви можете вибрати опцію «Без шкіри», яка буде відображати верхню панель білого кольору за замовчуванням.

Мега меню

Themify Infinite має унікальне меню журналу в стилі, яке дає багато варіантів для додавання в нього. Ви можете додавати у меню віджети, теги, Twitter, продукти, теги тощо.

Це багатоколонне меню допоможе створити потужну навігацію для вашого сайту. Ви також можете показувати свої останні публікації та багато іншого.

Настроювання

За замовчуванням у WordPress є налаштування, який можна використовувати для швидких змін на вашому сайті. Однак Themify Infinite оснащений власним вбудованим настроювачем, який має чудові функції для редагування налаштувань теми.

Themify Нескінченне налаштування сайту

Якщо натиснути на Додаткові параметри, ви побачите детальну панель для налаштування свого сайту. Нижче розглянуто декілька важливих варіантів:

 • Заголовок: Ви можете редагувати внутрішнє фонове зображення, шрифти та посилання.
 • Рубрики: Швидкий та надзвичайний контроль над заголовками, щоб змінити колір, розмір шрифту, сімейство шрифтів та інші варіанти стилів на всіх сторінках і публікаціях.
 • Основна навігація: Повні варіанти стилю для меню, включаючи стилізацію посилань, стилі, що випадають, та стилі контейнерів.
 • Бічна панель: Налаштуйте шрифт, стиль віджетів, стилізацію посилань, стилі контейнерів тощо.

Документація та супровід

Документація Themify Infinite містить довгу прокрутку, яка допоможе вам встановити тему та список функцій. Усі навчальні посібники добре пояснюються поетапно скріншотами.

Якщо вам потрібна допомога, вам просто потрібно ознайомитись із наданою документацією, і ви дізнаєтесь про рішення свого запиту.

Themify пропонує підтримку на власних форумах та електронних листах. Ви можете розмістити свої запитання на цих форумах для швидкої відповіді.

Ви можете придбати Themify Infinite за разову плату в розмірі 49 доларів. Поставляється з пропозицією придбати одну пропозицію, тому ви можете безкоштовно завантажити іншу тему. Ви можете встановити тему на багатьох сайтах.

Теми Themify оснащені річною підтримкою та оновленнями. Щоб отримати доступ до всіх тем Themify, ви можете приєднатися до їх Тематичного клубу всього за $ 79.

Наш бал

Themify Infinite – тема WordPress для фотографів, модних блогерів, одягу та моделювання тощо. Завдяки нескінченному прокрутку він може залучати ваших відвідувачів на довший період.

Ви можете додавати фотографії чи відео у повному розмірі (1200 пікселів X 600 пікселів) як обрані зображення для своїх публікацій. Вміст завантажуватиметься лише тоді, коли користувач прокрутить вниз, тому він зробить ваш веб-сайт швидшим для хорошого користувальницького досвіду.

Ми даємо Themify Infinite 5 з 5 зірок. Ось розбивка наших оціночних балів:

Загалом
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Особливості
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Продуктивність
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Підтримка
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Простота використання
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Ціноутворення
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Отримайте нескінченну зараз »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map