Теміфікувати Сімфо

Шукаєте мінімалістичну тему WordPress? Simfo – це красиво розроблена тема, що працює на базі будівельника Themify та безлічі інших дивовижних варіантів. У цьому огляді Themify Simfo ми покажемо його особливості та допоможемо визначити, чи це правильна тема для ваших потреб.


Огляд Simfo

Про Сімфо

Simfo – мінімалістична тема від Themify marketplace, відомого WordPress теми та постачальника плагінів. Тема має простий дизайн з тонким дотиком шорсткої текстури. У ньому є збалансований простір для вмісту та функцій.

Themify Simfo відмінно підходить для блогерів та малого бізнесу, щоб презентувати свою роботу та портфелі в Інтернеті.

Особливості Simfo

Тема оснащена декількома типовими типами публікацій для портфоліо, слайдера, відгуків та іншого. Він працює від виробника Themify, щоб полегшити та швидше редагувати.

У Simfo є спеціальна панель, яка задовольняє всі потреби в стилі вашого сайту. Ви можете редагувати колір фону, посилання, меню, зображення заголовків, заголовки та інше на спеціальній панелі.

Themify epanel має загальні налаштування для теми. Він має два меню: Основна і Футер |. Simfo має понад 5 шкурок з різними кольорами, щоб повністю змінити зовнішній вигляд вашого сайту.

Давайте детально розглянемо особливості теми Simfo:

Мінімально чуйний дизайн

Сімфо – мінімум чуйна тема що чудово працює у всіх дозволах екрана. Від настільного комп’ютера до мобільного та планшетного ПК, тема підлаштовується під розмір екрану з дивовижним відображенням вмісту.

Ви також можете налаштувати чутливі параметри вручну з налаштувань Themify Simfo в epanel.

Чуйний дизайн

Він пройшов тестування з усіма основними браузерами в Інтернеті і працював добре для всіх користувачів.

Шкіри Simfo

У темі Simfo доступно понад 5 скінів. Він має відтінки жовтого, рожевого, синього, кремового, чорного та інших кольорів. Шкіра за замовчуванням – біла.

Теми Скіни

Ви можете легко перейти на будь-яку тематичну шкіру і повністю змінити вигляд веб-сайту, не порушуючи вмісту. Різноманітність кольорів у цих тематичних шкурах допомагає підібрати правильну відповідність темі вашого бізнесу.

Рекомендований слайдер

У Simfo є повний повзунок, яким можна керувати з налаштувань теми в епанелі Themify. Однак ви можете відобразити повзунок у двох формах: Постів і Зображення.

Щоб додати слайди публікації, ви можете перейти до Слайди введіть пост у своєму адміністраторі WordPress та створіть слайди з текстом.

Додайте слайди

У налаштуваннях теми можна прокрутити до Повзунок для домашньої сторінки налаштування. Це дозволяє вибрати, чи потрібен вам слайдер повідомлення або повзунок зображення.

Повзунки епанель

Інші налаштування залежать від вашого вибору між дописом або повзунком зображення, тому якщо ви виберете Зображення варіант, тоді вам потрібно додавати зображення по одному.

Slider Slider

Ви можете додати URL-адресу зображення та назву. Це також дозволяє прив’язати слайд до будь-якої сторінки веб-сайту.

Відгуки клієнтів

У будь-якому особистому блозі чи на веб-сайті компанії відгуки клієнтів працюють дуже добре для залучення та перетворення користувачів соціальний доказ. У Simfo є окремий розділ для додавання відгуків клієнтів, які будуть красиво відображатися на вашому сайті.

Відгуки клієнтів

Цей розділ допомагає редагувати будь-які відгуки про помилки.

Текст привітання

Simfo має можливість відображати вітальний текст на домашній сторінці вашого сайту над повзунком та під меню. Ви можете легко додати цей вітальний текст із налаштувань теми в epanel.

Текст привітання

Якщо залишити текст вітального поля порожнім, воно нічого не відображатиметься, і простір буде відрегульовано автоматично.

Віджети нижнього колонтитулу

Доступний простір віджетів нижнього колонтитулу, і стиль можна вибрати з налаштувань теми в epanel. Віджети можна додавати із загальних налаштувань віджетів WordPress.

Налаштування колонтитулу

Ви також можете додати текст нижнього колонтитулу з епанелі Themify. У ці текстові поля ви також можете включити посилання на авторські права на сайт.

Спеціальна панель

Спеціальна панель теми Simfo схожа на багато інших тем Themify. У ньому є основні та розширені налаштування стилю вашого веб-сайту.

Спеціальна панель

Ці варіанти стилів – це колір тіла, посилання, заголовки, фон, логотип сайту та мітка, основна навігація та багато іншого. Він має нескінченні можливості стилізації, хоча ви не можете змінити будь-який вміст на спеціальній панелі. Для будь-яких змін у вмісті вам потрібно перейти до епанелі Themify в адміністраторі WordPress.

Документація та супровід

Themify Simfo має детальну документацію, яка перегляне вас через весь список функцій. Всі підручники добре пояснені красивими скріншотами та відео.

Щоразу, коли вам потрібна будь-яка допомога, вам потрібно просто переглянути документацію. Все перераховано поетапно методом.

Themify пропонує підтримку через свої форуми. Вони добре відомі своїм швидким часом відгуку.

Themify Simfo доступний за 49 доларів. Завантаживши тему Simfo, ви отримаєте бонусну тему, яку ви можете безкоштовно завантажити та 30-денну гарантію повернення грошей.

Якщо ви хочете отримати доступ до файлів Photoshop, а також теми, щоб створити налаштування дизайну, вам потрібно заплатити одноразову плату в розмірі 69 доларів.

Ви можете використовувати теми Themify на необмежених сайтах. Щоб отримати доступ до всіх тем Themify, ви можете приєднатися до їх Тематичного клубу всього за $ 79.

Наш бал

Themify Simfo створений для персональних блогів, веб-сайтів та малого бізнесу. Він має мінімальний дизайн, тому весь вміст і зображення правильно відрегульовані відповідно до наявного простору.

Якщо вас турбує швидкість сторінки вашого сайту, ви можете вимкнути непотрібні ефекти анімації в налаштуваннях Themify. Якщо ви зазвичай обрізаєте зображення вручну, ви також можете відключити налаштування сценарію зображення, що може допомогти покращити час завантаження. Ви також повинні це перевірити остаточне керівництво для підвищення швидкості та продуктивності.

Ми даємо Themify Simfo 5 з 5 зірок. Ось розбивка наших оціночних балів:

Загалом
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Особливості
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Продуктивність
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Підтримка
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Простота використання
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Ціноутворення
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Завантажте Simfo зараз »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map