Виразний

Salient – одна з найпопулярніших преміальних тем, доступних у Themeforest. Ця дуже настроювана багатоцільова тема включає безліч вбудованих функцій, таких як анімація сторінок, повзунки та тип публікації на замовлення у портфоліо. Дізнайтеся всі деталі в нашому огляді Salient.


Помітний огляд

Про Салієнта

Salient – одна з найпопулярніших і високо оцінених тем у Themeforest, що має понад 50 000 продажів. Він розроблений ThemeNectar.

Salient вимагає роботи плагіна Salient Visual Composer для роботи. Після встановлення та активації плагіна ви отримаєте таке повідомлення:

Оглядний огляд - необхідні плагіни

Ви можете натиснути Почніть встановлювати плагіни вирішити, які з них встановити та активувати.

Хоча він рекомендує плагіни Контактна форма 7 та WooCommerce, вам не потрібно їх використовувати. Ми виявили, що плагін Контактної форми 7 обмежений у функціях та не дуже зручний для користувачів, і рекомендуємо використовувати його WPForms замість цього. Ви можете прочитати наш огляд Контактної форми 7 для отримання більш детальної інформації про цей плагін.

WooCommerce необхідний лише в тому випадку, якщо ви збираєтеся продавати товари чи послуги зі свого сайту.

Особливості Salient

Salient має безліч варіантів, щоб повністю налаштувати вигляд вашого сайту. Ось кілька функцій, які відрізняють цю тему від натовпу:

Величезна панель параметрів

Після установки та активації Salient ви побачите новий пункт меню на інформаційній панелі. Під Видно »Загальні налаштування, ви можете побачити всі нещодавно доступні варіанти.

Оглядний варіант - варіанти

Ви можете вибрати:

 • стилі піктограм та кнопок
 • кольори тла та шрифту
 • типографія
 • кольори заголовка, набивання та непрозорість
 • колонки колонтитулів і кредитний текст
 • …і більше

Переходи сторінок та анімації

Salient включає ряд переходів сторінки та ефекти анімації для вашого сайту.

За замовчуванням поточна сторінка зникатиме, коли натискається посилання. Потім анімований значок завантаження відображатиметься до завантаження наступної сторінки.

Ви можете змінити ефект відцвітання на ефект «виявлення центральної маски», відкривши нову сторінку, що розширюється від центру.

Якщо ви дотримуєтесь значка завантаження, ви можете змінити колір піктограми або вибрати завантаження власного спеціального значка (наприклад, вашого логотипу). Ви також можете налаштувати анімацію значків від спіна за замовчуванням до ефекту “плавного віджиму”.

Оглядний перегляд - переходи сторінок

Кнопка глобального заклику до дії

В Яскравий »Заклик до дії у меню, ви можете включити розділ «заклик до дії», який з’явиться прямо над вашим колонтитулом на кожній сторінці вашого сайту. Ви можете налаштувати текст, колір кнопки, посилання та виключити його із появи на певних сторінках.

Оглядний огляд - налаштування кнопки дії

Яскравий візуальний композитор

Як було сказано вище, Salient вимагає використання плагіна Salient Visual Composer.

Visual Composer – це плагін для перетягування сторінки для WordPress. Версія Salient дозволяє використовувати візуальний редактор і для публікацій, і для сторінок, і включає деякі унікальні параметри.

Видатний огляд - візуальний композитор

Ви можете ознайомитися з нашим оглядом стандартного плагіна Visual Composer тут.

Вбудований повзунок

Після встановлення теми ви побачите кілька нових параметрів меню, зокрема Домашній повзунок і Повзунок нектару.

Щоб активувати домашній повзунок, вам потрібно створити сторінку за допомогою одного з шаблонів сторінок “Домашня сторінка”.

Оглядний огляд - шаблони сторінок

Тоді вам доведеться їхати Налаштування »Читання і встановіть цю сторінку як свою статичну титульну сторінку.

Ви можете додати слайди до слайдера домашньої сторінки, перейшовши в Домашній повзунок »Додати нове. Тут ви можете обрати зображення чи відео, щоб додати та ввести текст підписів та кнопки, якщо вам потрібно.

Зображення мають бути шириною від 1600-2000px до висоти 700px. Якщо вони перевищують 700 пікселів, вони будуть обрізані ширшими розмірами екрана. Незалежно від ширини, зображення буде розтягнуте, щоб вмістити весь екран, тому більші зображення будуть виглядати дуже піксельно на великих екранах.

Щоб змінити стиль та функції слайдера, вам потрібно перейти Видатний »Домашній повзунок. Тут ви можете налаштувати анімацію, налаштування автовідтворення, швидкість тощо.

Повзунок нектару

Повзунок Nectar можна використовувати в інших місцях, крім домашньої сторінки. Він включає в себе набагато більше варіантів, ніж домашній повзунок.

Ваші слайди відображаються за адресою Location (місцеположення діють як категорії). Отже, щоб створити слайдер, потрібно додати всі слайди до певного місця.

Щоб використовувати слайдер Nectar, ви повинні розмістити його з коротким кодом.

Під час редагування будь-якої публікації чи сторінки ви побачите синій колір Код нектару кнопка.

Виразний огляд - шортики нектару

Ви можете натиснути це, а потім вибрати свої параметри, щоб відобразити створений вами повзунок Nectar. Виберіть “Повзунок нектару” в розділі “Елементи”, а потім під “Місцеположення” виберіть місце, до якого додали всі ваші слайди..

Оглядний огляд - повзун нектару

(Якщо ви шукаєте простіший спосіб створення слайдерів, які можна використовувати з будь-якою темою, радимо Плагін Soliloquy.)

Портфоліо на замовлення Тип пошти

Salient оснащений спеціальним типом публікації, призначеним для вашого портфоліо. Ви можете налаштувати стиль та зовнішній вигляд позицій свого портфоліо в розділі Ефектне »Портфоліо, і додайте елементи свого портфоліо, перейшовши до Портфоліо »Додати нове. Елементам портфоліо можна присвоювати категорії та теги, як і публікації.

Важливо пам’ятати, що оскільки цей спеціальний тип публікації для портфоліо є тематичним, ви втратите всю інформацію про свій портфель, якщо ви коли-небудь переключите теми.

Підтримка та документація

До вашої покупки Salient включено шість місяців підтримки від розробника. Підтримка доступна через систему квитків.

Salient оснащений 16-сторінковим PDF-документом, який забезпечує основний огляд основних функцій і налаштувань теми.

Але якщо ви хочете отримати більш детальну інформацію та детальну інформацію, вам доведеться переглянути їх навчальні відео. На жаль, для тих, хто не може використовувати відео чи не вважає за краще, немає стенограмів та письмових навчальних посібників.

Багато важливих інструкцій щодо використання теми доступні лише у відео-формі, а багато відео – понад 10 хвилин. Тож немає можливості шукати потрібну інформацію, яку потрібно, вам потрібно переглянути ціле відео (і сподівайтеся, що воно має те, що вам потрібно, щоб не витрачати більше часу).

Якщо ви віддаєте перевагу написані підручники перед відео, це, мабуть, не тема для вас.

Наш бал

Salient – одна з найпопулярніших тем на Themeforest і дуже високо оцінена.

Якщо ви не хочете вивчати будь-який код, але хочете тему, яка легко налаштовується в кожному аспекті, Salient може бути хорошим вибором. Він має деякі унікальні та цікаві функції, такі як анімація переходу сторінки, завдяки якій ваш сайт буде виділятися.

Одне з можливих проблем, пов’язаних із темою Salient (окрім відсутності письмових підручників), полягає в тому, що якщо ви коли-небудь вирішите переключити теми, вся інформація, яку ви ввели в особливості теми, буде втрачена. Це включає в себе ваше портфоліо, повзунки, сторінки, створені разом із візуальним композитором, та всі інші функції Salient. Відповідно до вказівок WordPress, через цю проблему слід створювати додаткову функціональність за допомогою плагінів, а не тем.

Ми даємо Salient 4 з 5 зірок. Ось розбивка наших оціночних балів:

Загалом
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг зірок порожній 4,0 / 5,0

Особливості
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг зірок порожній 4,0 / 5,0

Продуктивність
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Підтримка
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Простота використання
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг зірок порожнійРейтинг зірок порожній 3,0 / 5,0

Ціноутворення
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг зірок порожній 4,0 / 5,0

Отримати виразний зараз »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map