Вітрина

Storefront – це офіційна тема WooCommerce для WordPress, доступна безкоштовно з каталогу WordPress.org. Це легка, основна тема, яка є чудовою базою для створення вашого інтернет-магазину. Прочитайте наш огляд Storefront, щоб дізнатися, чи варто запускати веб-сайт електронної комерції на цю тему.


Огляд магазину

Про Storefront

Storefront був розроблений розробниками за WooCommerce, найпопулярнішим плагіном електронної комерції для WordPress. Використовуючи тему WooCommerce та Storefront, ви можете швидко та легко створити інтернет-магазин для продажу своїх товарів чи послуг.

Storefront служить легкою базовою темою для швидкого створення функціонального інтернет-магазину. Хоча вона включає основні параметри налаштування, якщо ви хочете більш унікальний стиль, ви можете інвестувати в одну з премій дитячі теми.

Також перевірте: Кращі плагіни електронної комерції для інтернет-магазинів.

Особливості Storefront

Особливості магазину орієнтовані на електронну комерцію, що дозволяє швидко та легко налаштувати магазин із WooCommerce.

Чуйний

Вітрина повністю чуйна та підлаштовується під будь-який розмір екрана.

На мобільних пристроях в нижній частині екрана дотримується приємне вторинне меню, яке дозволяє відвідувачам керувати своїми обліковими записами, шукати продукти та отримувати замовлення з будь-якого місця.

Пов’язані: Кращі чуйні теми для WordPress.

Storefront Review - мобільне меню з липким колонтитулом

Повна інтеграція WooCommerce

Storefront був розроблений розробниками WooCommerce спеціально для інтеграції з популярним плагіном електронної комерції.

Поки у вас активований плагін WooCommerce, рядок пошуку продукту та посилання для кошика автоматично з’являться в заголовку – не потрібно заплутуватися з налаштуваннями або кодом.

Огляд крамниці - інтеграція воокомерції

Шаблон домашньої сторінки ECommerce

Storefront включає спеціальний шаблон, призначений для вашої домашньої сторінки. Тут відображаються категорії товарів, останні та представлені товари, продажі та продукти з найвищим рейтингом. (Ви можете бачити це в дії на скріншоті вгорі сторінки.)

Щоб скористатися нею, створіть нову сторінку та виберіть шаблон домашньої сторінки.

Огляд магазину - шаблон домашньої сторінки

Потім перейдіть до Налаштування »Читання і під Відображається передня сторінка вгорі виберіть Статична сторінка. Потім виберіть створену вами сторінку.

Огляд магазину - домашня сторінка

Обов’язково натисніть на Зберегти зміни кнопка внизу сторінки. Тепер на домашній сторінці відображатимуться ваші категорії товарів.

Параметри налаштування

Під Зовнішній вигляд »Налаштувати, ви можете налаштувати колір тла, стилі заголовка, колір посилання, типографіку, стилі кнопок та інші налаштування, щоб зробити ваш магазин власним.

У Storefront є достатньо варіантів, щоб надати своєму сайту інший вигляд, не роздуваючись величезним набором функцій, як багато інших плагінів.

Області віджетів

Витрина включає 6 областей віджетів:

 • Нижче заголовка: Відображає повну ширину під заголовком. Хороший для продажу банери та інші CTA
 • Бічна панель: Відображається на кожній сторінці та публікації праворуч чи ліворуч (ви можете змінити бічну сторону під Зовнішній вигляд »Налаштувати» Макет)
 • Нижній колонтитул 1, 2, 3 і 4: відображається у чотирьох стовпцях у нижньому колонтитулі на кожній сторінці вашого сайту

Storefront Review - області віджетів

Легко розширюється

WooCommerce та Storefront – це надзвичайно популярна комбінація з великою спільнотою та підтримкою. Доступні численні дочірні теми, а також безкоштовні та преміальні плагіни, якщо ви хочете додати певні функції або змінити вигляд вашого магазину.

Розширення плагіна включають:

 • Відгуки: дозволяє виділити найкращі відгуки на домашній сторінці або на вашому веб-сайті
 • Таблиці цін: відображати функції своїх товарів та послуг привабливим чином
 • Герой Паралакса: додайте увазі захоплення великого зображення на свою домашню сторінку з ефектами паралакса

Огляд магазину - плагіни

Також доступно понад десяток офіційних дитячих тем, більшість з яких спеціалізується на іншій галузі чи ніші. Вони включають:

 • Галерея: для магазинів моди та дизайну
 • Розетка: для магазинів, пов’язаних з технікою
 • Магазин іграшок: забавна тема для дітей
 • аптека: для галузі охорони здоров’я
 • Готель: призначений для тих, хто продає послуги та бронює час; також інтегрується з плагіном WooCommerce Bookings

Огляд магазину - дочірні теми

Документація та супровід

WooCommerce має спеціальний розділ свого сайту, який містить документацію на всі їх теми та плагіни, включаючи Storefront. Їх Установка & Конфігурація документ допоможе вам встановити та налаштувати тему так, як це є в демонстрації, та покаже, як працюють основні функції.

Користувачі безкоштовної теми Storefront можуть публікувати на форумах підтримки WordPress.org, якщо їм потрібна допомога. Спільнота там дуже активна, і більшість запитів про підтримку вирішуються досить швидко.

Якщо ви купуєте будь-які додаткові дочірні теми або плагіни від WooCommerce, ви отримуєте доступ до їх служби підтримки, де ви можете відкрити квиток на підтримку.

Наш бал

Storefront – це відмінна основна тема для сайтів електронної комерції за допомогою плагіна WooCommerce. Інтеграція безшовна і дозволяє легко створити повністю функціональний інтернет-магазин.

Тема дуже просто виглядає, але це навмисно. Його легкий і бездувний дизайн дозволяє легко розширити і налаштувати під Ваші індивідуальні потреби.

Користувачі, які хочуть отримати більш унікальний вигляд або потребують вдосконалених варіантів для свого інтернет-магазину, ймовірно, виграють від інвестицій в офіційну дочірню тему WooCommerce та / або додатки для Storefront.

Ми даємо Storefront 5 з 5 зірок. Ось розбивка наших оціночних балів:

Загалом
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Особливості
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг зірок порожній 4,0 / 5,0

Продуктивність
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Підтримка
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Простота використання
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Ціноутворення
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Отримайте вітрину зараз »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map