Wellness Pro StudioPress

Wellness Pro – це прекрасна тема WordPress від StudioPress, яка найкраще підходить для веб-сайтів, що займаються сферою здоров’я та здоров’я. Теми, що базуються на нішах, як Wellness Pro, відповідають певній ніші, щоб ви могли швидко почати вести блоги без клопоту Прочитайте наш огляд Wellness Pro тут, щоб визначити, чи це найкраща тема для ваших потреб.


огляд wellness studiopress

Про Wellness Pro

Хоча StudioPress акцентує увагу на Wellness Pro як на темі здоров’я та оздоровчої ніші, його можна використовувати для будь-якого веб-сайту з нішею.

Wellness Pro – це дитяча тема Рамка генезису. Перш ніж встановлювати Wellness Pro, вам потрібно буде встановити на своєму веб-сайті рамку Genesis.

Дочірня тема успадковує особливості її батьківської теми, а також дозволяє будь-якою мірою налаштувати батьківську тему, не переживаючи про втрату налаштування під час оновлення батьківської теми. Ви можете дізнатися більше про використовуючи дочірні теми тут.

Genesis – це міцно кодований легкий каркас, який поставляється з великою кількістю функцій налаштувань SEO.

Wellness Pro – це проста, проста у користуванні тема WordPress, попередньо створена для WooCommerce, тому ви можете легко інтегрувати вітрину з нею, якщо вам потрібно.

Прекрасна домашня сторінка з ефектом Паралакса

Тема Wellness Pro дозволяє вам створити домашню сторінку, яка добре підходить для вашого нішевого веб-сайту. На своїй домашній сторінці ви можете використовувати три різних фонових зображення з ефектом прокрутки паралакса.

Це означає, що при прокручуванні сторінки вниз переміщується лише вміст переднього плану, а фонове зображення залишається на тому самому місці.

Ви можете додати свої власні фонові зображення домашньої сторінки, перейшовши в Зовнішній вигляд »Налаштувати» Фонові зображення передньої сторінки. Розмір фонового зображення повинен бути 1800 пікселів у ширину та 1000 пікселів у висоту.

фонові зображення wellness pro

Wellness Pro дозволяє вам додати 6 контентних областей на свою домашню сторінку, використовуючи 6 областей вмісту, розміщених на головній сторінці.

Щоб налаштувати домашню сторінку так само, як демонстраційний сайт, вам потрібно буде скористатися Пропоновані повідомлення і Рекомендовані сторінки віджети.

Підтримується 2 меню навігації

Тема Wellness Pro підтримує 2 навігаційних меню, Після меню заголовка і Меню колонтитула.

Якщо вам потрібно, ви можете розмістити свої меню у місцях, що перебувають у витках, використовуючи віджет Custom Menu.

Обширні райони з виджетизацією

Тема підтримує ще 5 видатних областей, крім 6 віджетів на головній сторінці. Вони є

 • Первинна бічна панель: Тема підтримує лише одну бічну панель – справа або зліва.
 • Липке повідомлення: Він приклеюється у верхній частині екрана домашньої сторінки, коли ви прокручуєте сторінку вниз. Це не нав’язливий спосіб просування вашого найважливішого вмісту. Це можна використовувати для просування вашої цільової сторінки або додавання електронний бюлетень вирішить розширити свій список.
 • Перед колонтитулом: Це область повної ширини, куди ви можете додати будь-який спеціальний віджет. На демонстраційному сайті цей розділ використовується для розміщення їхніх фото в Instagram.
 • Футер |: Тема підтримує колонтитул 2 колонки.
 • Після вступу: Додайте будь-який віджет до цього розділу, і він з’явиться трохи нижче області вмісту вашої однієї публікації.

Макети та шаблони

макетів для оздоровчих програм

Wellness Pro має три макети та три вбудовані шаблони. Можна вибрати один з таких макетів: ліва бічна панель, права бічна панель та макет повної ширини без бічної панелі.

Вбудовані шаблони Wellness Pro наведені нижче.

 • Сторінка архіву
 • Сторінка щоденника: сторінка, на якій відображені ваші останні публікації
 • Цільова сторінка: сторінка макета на повну ширину без навігації та нижнього колонтитулу

Ця тема підтримує опис категорій, який відображається вгорі архівів вашої категорії.

оздоровчі категорії

Тема дозволяє налаштувати цей розділ, надавши візуальний редактор. Ви також можете додати спеціальні елементи SEO, такі як мета-заголовок та опис, щоб допомогти своєму веб-сайту зайняти вище в пошукових системах.

У редакторі публікацій і публікацій можна побачити параметри налаштування параметрів SEO, такі як мета-заголовок, опис та ключові слова. Ви також можете вибрати налаштування макета для окремих публікацій та сторінок та поле для додавання сценаріїв, що відповідають певній сторінці.

Документація та супровід

Тема Wellness Pro добре задокументована, тому щоразу, коли ви застрягнете, ви можете легко знайти рішення з їхніх навчальних посібників. Окрім цього, ви можете отримати повний перелік фрагментів коду, який потрібно використовувати в дочірній темі Genesis, яка допомагає розширити функціональність вашого сайту.

З StudioPress Wellness Pro ви отримуєте все необмежено. Це означає, що ви отримаєте необмежену кількість оновлень, підтримку та зможете використовувати їх на необмежених сайтах.

Одноразова плата за покупку WellnessPro з рамкою Genesis становить 99,95 дол.

Підтримка користувачів пропонується через електронні листи. StudioPress відомий якістю та швидкістю підтримки користувачів.

Економте гроші на теми за допомогою StudioPress Pro Plus

Якщо ви хочете протестувати всю колекцію тем StudioPress, ви можете отримати членство в Pro Plus. Членство надає вам доступ до всіх існуючих тем та майбутніх тем. Завдяки членству в Pro Plus ви можете заощадити понад 1200 доларів.

Наш бал

Wellness Pro – тема WordPress, яка найкраще підходить для будь-якого веб-сайту, особливо для здоров’я та оздоровлення та ресторанів. Але він може працювати на будь-якому веб-сайті, який потребує прекрасних фонових зображень на домашній сторінці за допомогою прокрутки паралакса.

Wellness Pro створений для легкої та простої у користуванні. Він не має великої кількості функцій та опцій. Однак, якщо ви шукаєте просту тему, зручну для розробників, Wellness Pro може бути чудово підходить для ваших потреб.

Ми даруємо Wellness Pro 4.4 з 5 зірок. Ось розбивка наших оціночних балів:

Загалом
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зоряна половина 4,5 / 5,0

Особливості
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг зірок порожній 4,0 / 5,0

Продуктивність
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Підтримка
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Простота використання
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Ціноутворення
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг зірок порожнійРейтинг зірок порожній 3,0 / 5,0

Отримайте Wellness Pro зараз »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map