Зефір

Шукаєте тему WordPress для вашого сайту моди чи фотографії? Зефір – це красива і елегантна тема з безліччю дивовижних особливостей і варіантів. У цьому огляді Zephyr ми покажемо його особливості та допоможемо визначити, чи це правильна тема для вашого блогу.


Огляд Зефіра

Про Зефіра

Зефір – це тема WordPress на ринку Mojo, яка надає всі можливості для створення простого і гладкого блогу.

Дизайн Zephyr чистий і привабливий для очей, тому він приваблює ваших відвідувачів з першого погляду. За допомогою цієї теми можна створити особистий, модний або фотографічний блог. Він має хороші відгуки від користувачів, і їх можуть використовувати початківці досвідчені блогери на їхньому сайті WordPress.

Особливості Зефіра

Маючи багато корисних функцій, Зефір має іншу і унікальну компоновку. Поставляється з простим дизайном домашньої сторінки для відображення публікацій. Макети можна легко змінити, щоб створити найкращий вигляд вашого блогу. Бічна панель містить прокрутку, яка є окремою від загальної прокрутки сторінки, що відрізняє її від інших тем WordPress.

У Zephyr є кілька стилів галереї зображень, тому ви можете відображати свої фотографії в одну, дві, три і чотири колонки. Він також має нескінченну прокрутку на всіх сторінках, тому ви можете відображати стільки публікацій, скільки хочете.

Давайте розглянемо основні характеристики теми Zephyr, щоб дізнатися, чому це може бути хорошим вибором для вашого блогу:

Невизначений сувій

Тема Zephyr має нескінченну прокрутку сторінок, тому вміст завантажується лише тоді, коли ви прокручуєте вниз. Ця функція має дуже мало тем, і це допомагає швидко завантажуємо ваш сайт.

Ви можете встановити кількість публікацій на сторінці з налаштувань WordPress. Однак це дозволяє відображати максимальну кількість публікацій на одній сторінці.

Прокрутка бічної панелі

Ця тема містить бічну панель прокрутки, яку ви можете розмістити в лівій або правій частині екрана. Ви можете знайти налаштування бічної панелі в налаштуваннях WordPress в Макет розділ.

Макет бічної панелі

Це також дозволяє вам вибрати, який вміст ви хочете показувати на бічній панелі. Якщо ви показуєте останні повідомлення, то ви можете встановити нескінченну прокрутку і на бічній панелі.

Бічна панель теми Zephyr має безліч інших варіантів, тому ви можете використовувати свої віджети, щоб налаштувати свій блог, щоб надати йому унікальний вигляд.

Настроювання заголовка

Теми WordPress дозволяють налаштувати заголовок за допомогою налаштування за замовчуванням. Однак налаштування обмежується логотипом та логотипом.

Zephyr не тільки дає можливість керувати компонуванням заголовка, але також дозволяє змінювати положення логотипу зліва на центр та змінювати кольори тла заголовка.

Макет заголовка

Ви також можете відображати рядки, щоб додати межі до вашої сторінки та завантажити будь-яке фонове зображення на ваш вибір, щоб ваш блог виглядав красиво.

Слайдерська революція

Можливо, ви знаєте, що в WordPress немає повзунка зображення за замовчуванням. Зефір додає повзунок Revolution на свій сайт, щоб ви могли створити красиві слайдери зображень у своєму блозі.

Якщо ви вважаєте цей повзунок Revolution занадто складним і повільним у використанні, тоді вам слід скористатися Солівок слайдер плагін. Це простий, але найпотужніший плагін слайдера зображення, який дозволяє вам створити красиві слайдери WordPress моментально.

ZillaLikes

ZillaLikes – плагін WordPress, необхідний Zephyr для встановлення теми. Ви можете встановити та активувати його просто на сторінці вимог плагіну Zephyr.

Встановіть ZillaLikes

Після активації плагіна ви можете додати подібну кнопку до своїх публікацій, сторінок та інших сторінок. Це дає можливість вашим користувачам сподобатися вашому блогу.

Налаштування ZillaLikes

Ви також можете використовувати короткий код, щоб використовувати ZillaLike на певних сторінках або публікаціях. Він також може бути доданий у файли тем із тегом шаблону.

Соціальні параметри

Social Options вбудований у встановлення теми. Ви можете піти Зовнішній вигляд »Соціальні параметри щоб додати інформацію своїх соціальних програм.

Соціальні параметри

Ви можете додати тонни соціальних профілів із параметрів, доступних у спадному меню. Zephyr дозволяє вам легко інтегрувати свій блог із сайтами соціальних медіа.

Реклама

Ви можете показувати рекламу на своєму блозі та заробляти на цьому трохи грошей. Оскільки Zephyr має нескінченну прокрутку, ви можете розміщувати свої оголошення між вмістом, щоб залишати їх перед читачами та отримувати більше кліків.

Щоб налаштувати ці оголошення, ви можете перейти до Реклама »Реклама.

Розміщення оголошень

Це чудовий спосіб заробити гроші на своєму блозі, і він також виглядає професійно. Потрібно переконатися, що ваші оголошення реагують, тому це не вплине на мобільну версію вашого веб-сайту.

Крім реклами, ви також можете налаштувати спливаючі вікна, щоб залучити відвідувачів, які відмовляються. Однак якщо ви вважаєте цей оптимін менш корисним, тоді вам потрібно перевірити OptinMonster. Його плани починаються від 9 доларів на місяць, а найпопулярнішу Pro-версію можна придбати за 29 доларів, яка пропонує безмежні можливості.

The Потужна технологія виходу із програми OptinMonster допомагає вам перетворити користувачів, які відмовляються, у підписників та клієнтів.

Документація та супровід

Тема Zephyr WordPress поставляється з великою письмовою документацією, яка охоплює кожен аспект теми. Відеоуроки також доступні на каналі YouTube.

Ця тема доступна за разову плату в розмірі 49 доларів. Сплативши ще $ 49, ви дозволите власнику теми встановити її на своєму сайті. Однак якщо ви придбаєте тему 149 доларів додатково, власник теми буде відповідати вашому блогу з демо-версією з усіма функціями, що працюють.

З кожною копією теми Zephyr ви отримуєте безкоштовні оновлення протягом усього життя, які автоматично завантажуються та встановлюються.

Він також пропонує безкоштовну підтримку довічної премії, яка доступна вам 24/7. Ви можете переглядати тисячі відповідей на тему або навіть можете задати своє.

Наш бал

Зефір – ідеальна тема блогу для створення прекрасного особистого, модного чи фотографічного блогу. Завдяки різним стилям компонування блогу, скринькам посилань, типам публікацій, різним налаштуванням налаштування та бічній панелі прокрутки ви можете створити дуже простий, привабливий блог для вас та ваших користувачів.

Ми даємо Зефіру 4,8 з 5 зірок. Ось розбивка наших оціночних балів:

Загалом
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 4,8 / 5,0

Особливості
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Продуктивність
Рейтинг зірок порожнійРейтинг зірок порожнійРейтинг зірок порожнійРейтинг зірок порожнійРейтинг зірок порожній 0,0 / 5,0

Підтримка
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Простота використання
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Ціноутворення
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг зірок порожній 4,0 / 5,0

Отримайте Zephyr зараз »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map