Журнал StudioPress Pro

Magazine Pro – це прекрасна тема журналу WordPress з безліччю варіантів налаштування вмісту домашньої сторінки. Він побудований на швидкій, легкій основі Genesis і пропонує безліч варіантів компонування на вибір. У цьому огляді StudioPress Magazine Pro ми допоможемо вам визначити, чи Magazine Pro є правильною темою журналу для вашого сайту.


огляд теми журналу studiopress magazine

Про StudioPress Magazine Pro

Magazine Pro є дочірньою темою рамки Genesis від StudioPress, тому вам потрібна як рамка Genesis, так і дочірня тема Magazine Pro, встановлена ​​на вашому сайті, для того, щоб вона працювала.

Дочірня тема успадковує всі особливості від своєї батьківської теми. Використання дочірньої теми на вашому веб-сайті допоможе вам змінити її, не переживаючи про втрату їх після оновлення батьківської теми. Ви можете прочитати більше про навіщо вам потрібна дитяча тема.

Genesis функціонує як фундамент вашого сайту та вже працює над 500 000 сайтів WordPress. Він поставляється з WordPress SEO налаштувань і є легкою темою WordPress, яка не сповільнить ваш сайт.

Далі розглянемо особливості StudioPress Magazine Pro нижче.

3 Області віджетів домашньої сторінки

Вміст на домашній сторінці можна відрегулювати, перейшовши на панель Віджети на інформаційній панелі WordPress. Magazine Pro підтримує три області із вмістом для вашої домашньої сторінки. Ви можете налаштувати їх під ваш бренд. Області віджетів домашньої сторінки:

 • Головна – Вгору: Ця область віджетів з’являється прямо під розділом заголовка. На демонстраційному сайті в цій області віджетів відображається пропонована стаття.
 • Головна- Середня: Це ідеальна область віджетів для відображення останніх публікацій або популярних публікацій з певної категорії. Статті в цій області віджетів будуть організовані горизонтально.
 • Головна- Знизу: Ця область віджетів з’являється трохи вище розділу нижнього колонтитулу. Статті в цій області віджетів будуть організовані вертикально.

Підтримується декілька областей вмісту

журнал про сфери віджетів

Окрім областей віджетів домашньої сторінки, тема підтримує дві бічні панелі та три області вмісту нижнього колонтитулу. Крім того, ви також можете знайти дві області віджетів на панелі віджетів. Вони є:

 • Заголовок справа: Ця область віджетів з’являється поруч із заголовком та логотипом сайту. Він найкраще підходить для відображення користувальницького меню, форми пошуку або текстового віджета.
 • Після вступу: Віджети, додані до цієї області віджетів, відображатимуться після окремих записів. Цей віджет – найкраще місце для вставки вашого рекламного вмісту. Таким чином, ви можете закликати відвідувачів спілкуватися з вашим промо-вмістом, як тільки вони прочитають вашу статтю.

6 унікальних макетів публікації

макети журналу про

Magazine Pro підтримує дві бічні панелі. У редакторі сторінок ви знайдете можливість вибрати унікальний макет для окремих публікацій. Ви також можете налаштувати макет свого сайту, перейшовши на Зовнішній вигляд »Налаштувати» Макет сайту. Magazine Pro підтримує такі макети.

 • Права бічна панель
 • Ліва бічна панель
 • Дві праві бічні смуги
 • Дві ліві бічні смуги
 • Ліва і права бічні смуги
 • Немає бічної панелі

3 Шаблони сторінок

Тема підтримує 3 шаблони сторінок, крім шаблону за замовчуванням. Вони є:

 • Архіви: За допомогою спеціального шаблону архіву ви можете створити список мап сайту для всіх ваших сторінок, категорій, авторів, місяців архіву тощо.
 • Блог: Тут відображаються ваші останні публікації в блозі.
 • Посадка: За допомогою цього шаблону ви можете створити цільову сторінку без меню навігації.

Липке навігаційне меню

Magazine Pro також підтримує два меню, і ви можете вибрати, яке меню має відображатися в кожному місці. Основне навігаційне меню дотримується екрана відвідувача і прокручується разом із ними.

Якщо вам не подобається ця функція, ви можете замість цього додати свої меню до другого меню навігації. Він відображається під заголовком вашого сайту.

Документація та супровід

Після покупки ви отримаєте доступ до великої документації, яка пояснює всі вбудовані функції та як налаштувати свій сайт так само, як демонстраційний сайт.

StudioPress також надає загальну документацію для рамки Genesis, включаючи фрагменти коду, які можна використовувати для подальшого налаштування теми.

Magazine Pro доступний за одноразову плату за покупку, що дозволяє використовувати тему на необмеженій кількості сайтів. Ви також отримуєте доступ до необмеженої підтримки електронною поштою. StudioPress відомий якістю та швидкістю підтримки користувачів.

Якщо ви любите журнал Pro, ви можете розглянути можливість інвестувати в пакет пакетних програм «StudioPress Pro Plus». Ви отримаєте миттєвий доступ до всіх тем StudioPress, включаючи підтримку та оновлення.

Пакет включає понад 1 700 доларів преміальних тем WordPress на суму за одноразову плату в розмірі 499,95 долара.

Наш бал

Журнал Pro може бути найкращим вибором для вас, якщо ви шукаєте тему журналу, яка підтримує безліч різних областей вмісту на вашій домашній сторінці. Він найкраще підходить для новинних порталів, онлайн-публікацій або особистих блогів.

Найкраще, що він побудований на основі Genesis, який швидкий, легкий і добре кодований. Крім того, вона включає в себе відмінну необмежену підтримку та подовження оновлень лише за разову плату.

Ми даємо StudioPress Altitude Pro 4,8 з 5 зірок. Ось розбивка наших оціночних балів:

Загалом
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зоряна половина 4,5 / 5,0

Особливості
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Продуктивність
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Підтримка
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Простота використання
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Ціноутворення
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг зірок порожній 4,0 / 5,0

Отримайте журнал Pro зараз »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map