Activelle

Activello je populárna téma blogu WordPress v oficiálnom adresári tém WordPress. Ide o minimálnu viacúčelovú tému blogu WordPress, ktorú vytvoril Colorlib, populárne centrum tém WordPress. V tejto recenzii Activello sa pozrime na jej funkcie a analyzujeme, či je pre vaše stránky to najlepšie téma.


Recenzia témy Activello

O téme Activello

S 20000+ aktívnych inštalácií, Activelle patrí medzi najobľúbenejšie viacúčelové témy blogu WordPress zdarma.

Túto tému vyvinula spoločnosť Colorlib, tím profesionálnych webových dizajnérov a vývojárov, ktorí sa špecializujú na vytváranie bezplatných aj prémiových motívov WordPress..

Funkcie Activello

Ak hľadáte tému bezplatného blogu s niekoľkými vstavanými šablónami a odporúčaným jazdcom, Activello môže byť skvelou voľbou. Poďme sa podrobne pozrieť na funkcie témy Activello.

Citlivý dizajn

Activelle Téma je postavená na mobilnom prvom prístupe. Je vyvíjaný pomocou rozhrania BootStrap 3 frontend, takže váš blog bude vyzerať skvele na všetkých zariadeniach bez ohľadu na veľkosť obrazovky.

Prispôsobovač WordPress

Activello používa predvolené nastavenia Prispôsobovača WordPress, čo uľahčuje aj vzhľad začiatočníkov aj pre začiatočníkov.

V predvolenom prispôsobiteľnom paneli môžete nastaviť posúvač, zmeniť informácie o autorských právach, zmeniť farbu pozadia a obrázok atď.

Pozrime sa podrobne na nastavenia prispôsobovača nižšie.

Activello Review - nastavenie prispôsobovača

 • Možnosti Activello: Nájdete rôzne možnosti na prispôsobenie nastavení rozloženia, vyberte posúvač a do svojho motívu pridajte vlastné CSS.
 • Identita stránok: V tejto možnosti môžete nastaviť názov stránky, nadpis a nahrať súbor loga.
 • farby: Tu si môžete vybrať preferovanú farbu pozadia.
 • Obrázok na pozadí: Ak chcete zmeniť obrázok na pozadí, môžete si vybrať obrázok na pozadí z knižnice médií alebo ho nahrať.
 • zápätie: Text autorských práv môžete zmeniť tu.
 • ponuky: Téma obsahuje dve umiestnenia ponuky. Ponuky môžete nastaviť aj v oblasti miniaplikácií pomocou ponuky Custom Widget Menu.
 • Miniaplikácie: Tu môžete nastaviť widgety bočného panela.
 • Statická predná strana: Môžete zobraziť najnovšie príspevky alebo použiť ako prednú stránku statickú stránku.

Posuvník na celej obrazovke

Hlavným lákadlom je posúvač príspevkov na celej obrazovke Activelle tému. Na rozdiel od mnohých nafúknutých a komplikovaných doplnkov pre posúvače môžete Udržujte svoj web WordPress rýchly s jednoduchým vstavaným posuvníkom príspevkov spoločnosti Activello.

Téma Activello obsahuje posúvač príspevkov pre vaše príspevky podľa kategórie

Odporúčané jazdce na základe zadanej kategórie. Ak chcete nastaviť odporúčaný posúvač, musíte vybrať konkrétnu kategóriu a povoliť možnosť posúvača Zobraziť.

Možnosti posúvača Activello

Môžete to urobiť tým, že pôjdete na Vzhľad »Prispôsobenie» Možnosti Activello »Možnosť Posuvník.

Potom vyberte preferovanú kategóriu a kliknutím na začiarkavacie políčko povoľte posúvač témy.

Pred výberom kategórie pre posúvač nezabudnite na všetkých svojich príspevkoch nastaviť veľký obrázok ako odporúčaný obrázok. Veľkosť odporúčaného obrázka musí byť 1349 pixelov alebo vyššia.

Táto téma vám neumožňuje vybrať stránky na jazdci.

Nekonečný zvitok

Activelle podpery Nekonečné posúvanie Jetpacku vlastnosť. Preto musíte v doplnku Jetpack povoliť modul nekonečného posúvania. Povolením modulu môžete nasledujúci príspevok automaticky vytiahnuť, keď sa čitateľ priblíži k spodnej časti stránky, rovnako ako na Pintereste.

Activello funguje bez problémov s väčšinou doplnkov

Activello podporuje doplnok WooCommerce, takže si môžete ľahko vytvoriť vlastný obchod s elektronickým obchodom. Téma je optimalizovaná pre populárne doplnky, ako napríklad SEO, Gravity Forms, Jetpack a oveľa viac.

Widgety bočného panela

Activelle prichádza s tromi vstavanými miniaplikáciami.

 • Kategórie Activello: Miniaplikácia na zobrazenie kategórií
 • Miniaplikácie najnovších príspevkov Activello: Posledné widgety príspevkov s miniatúrami
 • Sociálne widgety Activello: Miniaplikácia na zobrazenie ikon sociálnych médií na postranných paneloch a päte

Widgety bočného panela môžete vylepšiť povolením modulu Extra miniaplikácií bočného panela Jetpack.

Demo stránka Activello používa tento modul na zobrazenie sekcie About Me na bočnom paneli.

Activello about me jetpack module

Na zobrazenie informačného kanála Instagram na bočnom paneli demonštračnej stránky používajú server SnapWidget.com namiesto použitia doplnku WordPress..

Informačný kanál inštancie témy Activello

Activello vám umožňuje zobraziť jeden bočný panel na stránke. Môžete ho umiestniť napravo alebo naľavo, takže váš vlastný bočný panel nahradí predvolený (na stránke sa nemôžete zobraziť obidva). Ak chcete, môžete zakázať zobrazovanie bočného panela a zvoliť rozloženie v celej šírke.

Téma vám tiež umožňuje nastaviť štýl rozloženia pre jednotlivé príspevky, takže nemusíte vyberať jediné rozloženie pre celý web..

Nájdete tiež možnosti na úpravu farby zvýraznenia, farby sociálnej ikony a farby vznášajúcej sa ikony sociálnej siete. Ak chcete upraviť farby, prejdite na vzhľad » upraviť » Možnosti Activello »Možnosti rozloženia.

Activello upraviť možnosti päty

Pätky

Svojím vlastným textom chráneným autorskými právami môžete napísať prejdením na vzhľad » upraviť » zápätie.  Téma nepodporuje widgety v oblasti päty okrem sociálnych ikon.

Dokumentácia a podpora

Ak chcete nastaviť svoju stránku tak, aby vyzerala rovnako ako ukážková stránka, pozrite si dokumentáciu k produktu Activelle tému. Dokumentácia pozostáva zo 7 ľahko sledovateľných videí.

Ak potrebujete pomoc s nastavením témy, môžete využiť podporné fóra spoločnosti Colorlib. Na rozdiel od väčšiny ostatných bezplatných tematických fór Colorlib rýchlo reaguje na žiadosť o podporu. Fórum podpory na WordPress.org je tiež veľmi aktívne, ale prihlásenie sa do fór Colorlibu je najlepším spôsobom, ako rýchlo vyriešiť vaše požiadavky..

Naše skóre

Teraz, keď ste si prečítali našu recenziu spoločnosti Activello, možno vás zaujíma, či je to správna téma pre váš web WordPress.

Activelle by bolo vhodné pre tých, ktorí chcú pre svoj blog jednoduchý a ľahký motív. Je to skvelé pre tých, ktorí práve začínajú blog WordPress.

Hlavným lákadlom Activellu je veľký funkčný posúvač obrázkov. V porovnaní s inými bezplatnými témami na trhu je však prispôsobiteľnosť obmedzená.

Ak hľadáte flexibilnejšiu tému s viacerými možnosťami, pozrite si naše odporúčané top témy WordPress.

celkovo
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Half 4.5 / 5.0

Vlastnosti
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie hviezdičkou je prázdneHodnotenie hviezdičkou je prázdne 3,0 / 5,0

výkon
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

podpora
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

Jednoduchosť použitia
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie hviezdičkou je prázdne 4,0 / 5,0

stanovenie ceny
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

Získajte Activello Now »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map