Agentúra Themify

Hľadáte obchodnú tému WordPress pre dizajnérske agentúry? Themify Agency je štýlová a moderná firemná téma, ktorá krásne zobrazuje vaše služby a produkty. V tejto recenzii agentúry Themify ukážeme jej funkcie a pomôžeme vám rozhodnúť sa, či je to správna téma pre vaše potreby.


Recenzia agentúry Themify

O agentúre

Agentúra je svojím názvom témou pre dizajnérske agentúry a firemné webové stránky. Je to produkt Themify, ktorý je známy predovšetkým predajom najlepších tém WordPress online.

Agentúra Themify má vynikajúce funkcie na predstavenie vašich služieb a produktov. Početné rozloženia a motívy vzhľadov vám ponúkajú skvelú ponuku pri navrhovaní webových stránok podľa vašich požiadaviek.

Funkcie agentúry

Témy Themify sa dodávajú so staviteľom a množstvom ďalších funkcií, ktoré používateľom uľahčujú vytváranie webových stránok. Agentúra má samostatné vlastné typy príspevkov pre portfólio, tím, svedectvá zákazníkov a časť na zobrazenie vašej práce. Päta podporuje 4 oblasti miniaplikácií na jednoduché pridanie obsahu a dôležitých odkazov.

Má panel prispôsobenia, ktorý vám umožňuje nastaviť písma, farby, pozadie, štýl prepojenia a ďalšie. Tento panel vám poskytuje úplnú kontrolu nad nastaveniami tém na dosah ruky.

Pozrime sa podrobne na jeho funkcie, aby sme pochopili, prečo by ste mali používať túto tému:

Rozloženie tém

Agentúra podporuje viacero rozložení. Tieto rozloženia sú ďalej kategorizované do príspevkov, stránok a archívov. Rozloženia portfólia a tímu sú umiestnené osobitne v nastaveniach témy.

Nastavenia rozloženia

Svoje rozloženie si môžete jednoducho vybrať z dostupných možností. Umožňuje vám vytvárať vlastné rozloženia pomocou krátkych kódov.

Citlivý dizajn a podpora RTL

Užitočné sú webové stránky reagujúce na mobilné zariadenia hodnotenie vášho vyhľadávacieho nástroja. Themify Agency je plne responzívna a môžete tiež spravovať jej nastavenia a nakonfigurovať svoje stránky na rôznych veľkostiach obrazovky.

Citlivý dizajn

Táto téma podporuje aj RTL, takže môžete vytvoriť viacjazyčný web. Šablóna štýlov rtl.css je k dispozícii vo vašich súboroch tém.

Themify Builder

Nástroj Themify Builder vám uľahčí úpravu svojich stránok. Môžete to jednoducho povoliť v nastaveniach Agentúry Themify.

Themify Builder

Na každej stránke, rozmiestnení príspevkov a portfóliách vašich stránok sa zobrazia možnosti nástroja na tvorbu stránok. Zmeny sa vyskytujú priamo, takže ak chcete prezerať úpravy, nemusíte prechádzať medzi správcom WordPress a ukážkou stránky.

Vlastné typy príspevkov

Medzi vlastné typy príspevkov, ktoré sa pridávajú k panelu admin WordPress s témou, patria snímky, portfóliá, výbery, referencie a tímy..

Vlastné typy príspevkov

Pozrime sa, čo robia tieto vlastné typy príspevkov:

šmykľavky

Umožňuje vám pridať médium pre posúvač domovskej stránky. Mediálny obsah môže obsahovať obrázky, videá, galérie a textový obsah. Tu môžete vytvoriť všetky snímky. Nastavenia posúvača sú však k dispozícii na paneli Themify Agency vo vašom správcovi WordPress.

Prezentácie CPT

podklady

Ak chcete túto prácu zahrnúť, môžete upraviť tento vlastný typ príspevku a pridať obsah s fotografiami. Do každej odporúčanej práce môžete pridať aj viac fotografií.

Portfólia CPT

Vaše portfólio sa objaví na domovskej stránke a bude vyzerať tak, ako je to znázornené na tomto obrázku:

portfólio

Viac možností nájdete na paneli nastavení témy.

prednosti

Vaše produkty a služby budú súčasťou tejto sekcie. Vlastný typ príspevku zaberie všetku prácu, ktorá sa zobrazí na vašom webe na webe Čo robíme časť.

Čo robíme

Ohlasy

Typ vlastného príspevku v posudkoch získava spätnú väzbu od zákazníkov a recenzie na vaše služby. V tejto sekcii môžete pridať všetky posudky a budú zobrazené na domovskej stránke vášho webu.

Ohlasy

tímy

Agentúra má túto úžasnú funkciu na zobrazenie tímu za vašou spoločnosťou. Pracovníci sa cítia motivovaní vidieť svoje tváre na webových stránkach. Pomocou tohto CPT môžete pridať svojich členov tímu a zobrazí sa na domovskej stránke.

Členovia tímu

Panel prispôsobenia

Panel prispôsobenia témy je prístupný cez Agentúra Themify »Prispôsobenie. Tak ako všetky témy témy Themify, aj tento panel umožňuje prístup k úprave písma, farieb, odkazov, pozadia a ďalších nastavení.

Prispôsobiť panel

Základné a rozšírené nastavenia pomáhajú pri ľahkej správe panelu prispôsobenia.

Dokumentácia a podpora

Agentúra Themify má podrobnú dokumentáciu, ktorá vás prevedie celým zoznamom funkcií. Všetky návody sú dobre vysvetlené pomocou krásnych snímok obrazovky a videí.

Kedykoľvek potrebujete akúkoľvek pomoc, stačí si prezrieť dokumentáciu. Všetko je uvedené v metóde krok za krokom.

Themify ponúka podporu prostredníctvom svojich fór. Sú dobre známe svojou rýchlou reakčnou dobou.

Agentúra Themify je k dispozícii za jednorazový poplatok 49 USD. Keď si kúpite tému Agentúry Themify, získate bonusové tému na stiahnutie zadarmo a 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Ak chcete získať prístup k súborom Photoshopu spolu s motívom na vytvorenie prispôsobenia dizajnu, musíte zaplatiť jednorazový poplatok 69 dolárov.

Témy Themify môžete použiť na neobmedzených weboch. Ak chcete získať prístup k všetkým témam Themify, môžete sa stať členom ich tematického klubu len za 79 dolárov.

Naše skóre

Themify Agency je vytvorená pre dizajnérske agentúry, podnikateľské subjekty a majiteľov produktov. S niekoľkými rozloženiami a vzhľadmi motívov môžete používateľom ukázať prácu v módnom štýle.

Ak sa obávate o rýchlosť stránky na vašom webe, môžete vypnúť zbytočné animačné efekty v nastaveniach Themify Settings. Ak obrázky zvyčajne orezávate manuálne, môžete tiež zakázať nastavenie skriptov obrázkov, čo môže pomôcť zlepšiť čas načítania. Mali by ste sa na to pozrieť dokonalý sprievodca na zvýšenie rýchlosti a výkonu.

Poskytujeme Themify Agency 5 z 5 hviezdičiek. Tu je rozpis našich hodnotení recenzií:

celkovo
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie hviezdičkou je prázdneHodnotenie hviezdičkou je prázdne 3,0 / 5,0

Vlastnosti
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

výkon
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

podpora
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

Jednoduchosť použitia
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

stanovenie ceny
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

Získajte agentúru »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map