Avada Téma

Avada je najpredávanejšou témou WordPress všetkých čias na tému Themeforest. V tomto prehľade tém v Avade sa zameriame na to, čo robí Avadu medzi používateľmi WordPressu veľmi obľúbenou.


Recenzia témy v Avade

O téme Avada

Avada je vytvorená spoločnosťou ThemeFusion, americkým tímom pre webový dizajn, ktorý založili Luke Beck a Muhammad Haris. Avada bola prvýkrát predstavená na predaj v roku 2012, odvtedy je to stále najpredávanejšia téma WordPress na trhu.

Má viac ako 170 000 zákazníkov a ThemeFusion doteraz predal položky v hodnote viac ako 5 miliónov dolárov.

Veríme, že Avada vám môže uľahčiť život a to nás robí veľmi šťastnými. Našou prioritou č. 1 ste vy, používateľ, a my to žijeme tak, že každému používateľovi poskytujeme špičkovú podporu. Ak potrebujete pomoc, môžete sa na nás spoľahnúť. Odporúčame vám vyskúšať Avadu, zmení to váš pohľad na to, čo dokáže téma WordPress.

– Tím ThemeFusion

Avada úspech je príbeh je veľmi pôsobivý. Pozrime sa na funkcie, ktoré ponúka.

Vlastnosti

WordPress sa používa na 23% všetkých webových stránok na svete. Na WordPress bežia všetky druhy webových stránok a všetci potrebujú tému, ktoré vyhovuje ich požiadavkám.

Funkcie Avada

Avada je dobre známa ako prepínací vojenský nôž tém WordPress. Túto povesť si získal vďaka ponuke širokej škály funkcií postavených na téme.

Neobmedzené vzory

Avada téma prichádza s neobmedzenými možnosťami dizajnu. To vám umožní vytvoriť prakticky akýkoľvek štýl dizajnu, čo eliminuje potrebu viacerých tém. K dispozícii je veľmi ľahko použiteľný panel možností tém, ktorý vám umožňuje vybrať si neobmedzené farby a štýly. Umožňujú použitie obľúbenej témy a stále majú dizajn, ktorý je jedinečný.

avadadesigns

Plne reagujúci

Mobil a tablety vytvárajú veľkú časť internetového prenosu. Preto je potrebné, aby každý web reagoval tak, aby na menších obrazovkách vyzeral dobre. Avada je úplne v pohotovosti. Umožňuje tiež zmeniť šírku kontajnerov a škatúľ bez narušenia responzívneho rozloženia.

Fusion Core

Fusion core je plugin, ktorý je dodávaný s každou témou Avada. Je navrhnutý špeciálne pre prácu s Avada a pridáva mimoriadne ľahko použiteľný nástroj na tvorbu stránok Fusion. Pomocou nástroja na tvorbu stránok môžete navrhnúť svoje vlastné stránky pomocou všetkých funkcií Avada. Fusion jadro tiež obsahuje Fusion Slider, generátor krátkych kódov a mega menu.

Po vyskúšaní tohto motívu už nenájdete inú. Ever. Jednoducho úžasné vo všetkých smeroch, aké si dokážete predstaviť.

-Drazencro, užívateľ témy

integrácia

Avada je plne kompatibilná s platformou WooCommerce. Integrácia je neuveriteľne krásna a poskytuje dostatok nástrojov na pridávanie vstupných stránok, sekcií blogu, portfólia alebo akéhokoľvek iného obsahu, ktorý chcete pridať..

Avada-woocommerce

Avada je tiež plne kompatibilná s fórmi bbPress. Môžete vytvárať fóra bez obáv z vytvárania samostatnej témy pre fóra. Krásne sa integruje so zvyškom vašich stránok.

Táto silná téma tiež prichádza so vstavanými štýlmi pre gravitačné formuláre, kontaktný formulár 7, kalendár udalostí, WPML atď..

plugins

Avada prichádza s hrsťou zásuvných modulov dodávaných s každou licenciou. Dostanete kópiu doplnku Fusion Core, ktorú napísal tím Avady, aby konkrétne spolupracoval s Avada. Tento doplnok obsahuje posúvače, ponuky, krátke kódy a plnohodnotný moderný nástroj na tvorbu stránok.

Okrem toho dostanete aj tému Revolution Slider, Layer Slider, Parallax Fusion Slider, Elastic Slider, ktoré sa dodávajú s témou. Umožní vám vytvárať nádherné stránky pomocou posúvačov a animácií CSS 3.

Písmo Awesome Vector Icon Fonts

Avada prichádza s plne integrovanou sadou ikon písma Awesome, ktorú môžete použiť s krátkymi kódmi, mega ponukami, navigačnými ponukami, sociálnymi miniaplikáciami, sociálnymi ponukami.

Jednoduchosť použitia

S Avada sa dodáva toľko možností a možností, že to vyzerá ako veľmi zložitý systém. Skontrolovali sme, či je ľahko použiteľný, aby sme zistili, ako je užívateľsky prívetivý.

Akonáhle aktivujete tému, Avada bude fungovať hneď po vybalení. Ak sa však chcete dostať na úroveň, v ktorej vyzerá váš web ako jedno z ukážok, musíte na svoj web pridať obsah. Napríklad, ak chcete pridať posúvače, musíte najprv vytvoriť posúvače.

Pokročilý správcovský panel pre Avadu

Avada prichádza s veľmi ľahko použiteľnými nástrojmi na vytváranie posúvačov, vstupných stránok a prispôsobenie témy podľa potreby. Je tiež dodávaný s nástrojom na tvorbu stránok, ktorý môžete použiť na vytvorenie úplne nových rozložení s jedinečným dizajnom vašej vlastnej tvorby.

Vyskúšajte tiež toto úplné porovnanie expertov medzi Divi verzus Avada.

Všetky tieto nástroje sa veľmi ľahko používajú, a to aj pre najnáročnejších používateľov. Máte však aj možnosť importovať ukážkový obsah. Jednoducho si vyberte ukážku z webovej stránky Avada a môžete si stiahnuť všetok jej obsah na svoju webovú stránku. Teraz je potrebné iba nahradiť demo obsah vašim vlastným.

Dokumentácia a podpora

Avada Theme vylepšuje svoj tím podpory na svojich webových stránkach. Tím tvrdí, že poskytuje skutočnú podporu skutočným ľuďom, ktorí tému vytvorili.

Sme hrdí na to, že ponúkame NAJLEPŠÍ popredajnú podporu v okolí. Záleží nám na vašom webe čo najviac a pomôže vám akýmkoľvek možným spôsobom

-Tím Avada

Avada je veľmi dobre zdokumentovaná. Každá vlastnosť témy je podrobne vysvetlená a krok za krokom popísaná v dokumentácii témy. Dokumentácia je k dispozícii aj pre ďalšie doplnky, ktoré sa dodávajú s programom Avada.

Naše skóre

Po zvážení dlhého zoznamu funkcií, úžasnej dokumentácie a jednoduchosti použitia dávame Avade 5/5 hviezdičiek. Je to vynikajúca téma, ktorá môže byť použitá na vytvorenie takmer akéhokoľvek druhu stránok WordPress, ktoré si možno predstaviť.

celkovo
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

Vlastnosti
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

výkon
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

podpora
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

Jednoduchosť použitia
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

stanovenie ceny
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

Získajte Avada teraz »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map