Beth

BeTheme je jednou z najpopulárnejších tém WordPress na trhu Themeforest. Ponúka širokú škálu funkcií, krásny dizajn a ľahké prispôsobenie. V tejto recenzii BeTheme sme sa rozhodli porovnať funkcie témy a zistiť, aké ľahké a flexibilné je.


BeTheme Review

O spoločnosti BeTheme

BeTheme je viacúčelová responzívna téma WordPress. BeTheme, vytvorený muffinskupinou, sa predal viac ako 21 000 krát.

Muffingroup má silné portfólio na Themeforest s takmer 15 položkami na predaj. Takmer všetky z nich sú témy WordPress, BeTheme je ich najúspešnejším produktom.

Skupina predala produkty na tému Themeforest v hodnote viac ako 1 milión dolárov. Boli na webe trhu funkciami ako týždenný bestseller, mesačný bestseller, autor elitnej elity a vybraný autor.

Funkcie systému BeTheme

BeTheme prichádza so všetkými funkciami, ktoré by ste chceli vidieť v prémiovej téme WordPress. Pozrime sa na niektoré z funkcií, vďaka ktorým je obľúbená voľba medzi používateľmi WordPress.

150+ Pripravené na použitie

BeTheme prichádza s viac ako 150 rozloženiami pripravenými na použitie, ktoré môžete nainštalovať jediným kliknutím. Na výber sú rôzne rozloženia s rôznymi farebnými schémami, hlavičkami a štýlmi prezentácie.

Rozloženie BeTheme

Rozloženie je rozdelené do rôznych kategórií pre rôzne druhy webových stránok. Tieto kategórie zahŕňajú podnikanie, zábavu, portfólio, blog, jednu stránku, obchod atď. Pri takom obrovskom výbere je celkom ľahké nájsť tému blízko vášho výklenku a potom ju použiť ako východiskový bod pre váš web..

Muffin Builder – drag and drop Page Builder

BeTheme prichádza s Muffin Builderom, ktorý je ľahko použiteľný tvorca rozloženia stránky. Na vytvorenie rozloženia akejkoľvek stránky na vašom webe použite šikovné grafické užívateľské rozhranie. Pomocou programu Muffin Builder môžete pre svoje vstupné stránky vytvoriť jedinečné rozloženia.

Muffin Builder v Betheme

Jednoducho vyberte rozloženie a potom začnite pridávať položky do rôznych častí stránky. Je ľahko použiteľný a mimoriadne výkonný.

Doplnok Visual Composer

Visual Composer je populárny doplnok na vytváranie a ukladanie stránok WordPress. Je súčasťou vášho nákupu BeTheme a funguje s ním naozaj dobre. Program Visual Composer vám poskytuje úplnú slobodu vytvárať prakticky akúkoľvek stránku bez toho, aby ste museli písať jediný riadok kódu. Jeho použitie je mimoriadne ľahké a neuveriteľne výkonné.

Prispôsobiteľné štýly hlavičky

BeTheme prichádza s 20+ štýlmi hlavičiek, ktoré môžete použiť s ľubovoľným rozložením. Záhlavie môžete umiestniť navrch s logom a navigáciou. Môžete ho umiestniť do pravého bočného panela, do ľavého bočného panela, vytvoriť lepkavú oblasť hlavičky päty alebo upraviť šírku a výšku hlavičky. Hlavičky v BeTheme sú nekonečne prispôsobiteľné. Môžete nahrať logo, používať písma, meniť farby alebo upravovať veľkosti. Ďalšou skvelou vlastnosťou systému BeTheme je, že môžete použiť rôzne ponuky pre rôzne stránky na svojom webe. Táto funkcia vám umožní vytvoriť dynamické ponuky.

Paralaxa a pozadie videa kdekoľvek

So systémom BeTheme môžete pridať pozadie paralaxy, ktoré vyzerá úžasne krásne a na vašom webe vytvára omnoho lepšiu používateľskú skúsenosť. Podporuje aj pozadie na celú obrazovku a video na celú obrazovku. V kombinácii s nástrojmi na vytváranie stránok môžete vytvárať fascinujúce stránky, ktoré sú veľmi pútavé a vizuálne podmanivé.

Inštalácia ukážky jedným kliknutím

Jedným z problémov, na ktorý sa väčšina začiatočníkov sťažuje, je skutočnosť, že ich prémiové témy nevyzerajú pri inštalácii ako demá. BeTheme prichádza s demo inštaláciou 1-Click, ktorá vám umožní používať od 150+ rozložení kompletných s nainštalovaným demo obsahom. Teraz musíte iba nahradiť demo obsah vlastným. To vám umožní rýchlo vytvárať webové stránky skrátením času stráveného nastavením témy.

Generátor krátkych kódov

Generátor krátkeho kódu BeTheme

BeTheme prichádza s výkonným generátorom Shortcode. Krátke kódy vám umožňujú ľahko pridávať prvky do príspevkov, stránok, oblastí widgetov do WordPress. BeTheme prichádza s desiatkami krátkych kódov, ktoré môžete použiť kdekoľvek na svojich webových stránkach. Problém je, že ako by ste vedeli, ktorý krátky kód použiť? Generátor skratiek poskytuje vizuálne rozhranie na výber skratky, ktorú chcete použiť, a potom ju jednoducho skopírujte a prilepte.

Vyberte si z viac ako 600 písem Google alebo ľubovoľného vlastného písma

Typografia je jednou z hlavných oblastí, v ktorej spoločnosť BeTheme out vystupuje s konkurenciou. Nielenže vám umožňuje vybrať si fronty z viac ako 600 písiem Google, ale umožňuje vám tiež použiť vlastné písmo, ktoré chcete použiť. Je dodávaný s integrovaným nástrojom na odovzdávanie vlastných fontov. Jednoducho nahrajte súbory písiem a potom ich môžete použiť kdekoľvek na svojom webe.

Bonusové funkcie

BeTheme je jednou z najväčších a najbohatších tém na trhu. Okrem hlavných funkcií, o ktorých sme hovorili vyššie, prichádza s mnohými ďalšími funkciami, ktoré môžete použiť.

 • Preklad pripravený
 • Podpora WPML, ktorá vám umožňuje vytvárať viacjazyčné webové stránky
 • Podpora RTL
 • Mega Menu
 • Výber vizuálnych ikon
 • Neobmedzené bočné panely
 • režim údržby
 • Štýly Máp Google
 • Vlastné miniaplikácie
 • Prémiové prémiové doplnky Posuvník Revolúcia a Posuvníky vrstiev
 • Pripravené pre WooCommerce
 • BuddyPress Ready
 • Štýly pre kontaktný formulár 7 a gravitačné formuláre
 • A oveľa viac…

Dokumentácia a podpora

Možnosti podpory BeTheme

S týmito mnohými funkciami, tvorcami stránok, krátkymi kódmi by ste určite potrebovali pomoc pri používaní niektorých funkcií. Väčšina začiatočníkov by chcela vedieť, ako môžu zvýšiť produktivitu svojich webových stránok. BeTheme prichádza s vynikajúcimi možnosťami podpory pre používateľov všetkých úrovní zručností.

K dispozícii je rozsiahla online dokumentácia, ktorá vysvetľuje každú jednotlivú črtu témy. Vysvetľuje tiež, ako ich používať na dosiahnutie optimálneho výkonu. Dokumentácia je ľahko zrozumiteľná a vysvetľuje každý detail krok za krokom. Narastá tiež zbierka videonávodov pre používateľov, ktorí potrebujú ďalšiu pomoc s nastavením svojich webových stránok.

Používatelia budú mať stále otázky a spoločnosť BeTheme prichádza s prístupom na fórum podpory, kde autori tém a odborníci odpovedajú na otázky používateľov. Používatelia si tiež môžu navzájom pomáhať na fórach.

Naše skóre

BeTheme ponúka rozsiahly zoznam funkcií a autori sa osobitne starali o rýchlosť a seo. Vystupuje na trhu s mnohými ďalšími prémiovými témami s rastúcim počtom možností rozloženia, krátkych kódov a vstavaných nástrojov na prispôsobenie..

celkovo
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

Vlastnosti
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

výkon
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

podpora
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

Jednoduchosť použitia
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

stanovenie ceny
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

Získajte BeTheme teraz »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map