Freya

Hľadáte tému osobného blogu WordPress? Freyja je viacúčelová a krásne navrhnutá téma blogu s množstvom skvelých funkcií. V tejto recenzii spoločnosti Freyja vám ukážeme jej funkcie a pomôžeme vám rozhodnúť sa, či je to správna téma pre vaše potreby.


Recenzia Freyja

O spoločnosti Freyja

Freyja je produktom Mojo Marketplace vyvinutého spoločnosťou Sparrow and Snow. Mojo Marketplace je známy predajca tém WordPress vo webovom priemysle.

Je to osobná téma blogu WordPress a je navrhnutá tak, aby obsahovala krásne obsah. Freyja zaisťuje, že váš blog bude vyzerať nádherne a ponúka úžasné funkcie, ktoré ponúka.

Vlastnosti Freyja

Téma Freyja obsahuje výkonné umiestnenia ponuky, oblasti miniaplikácií, jazdec, kontaktný formulár a oveľa viac. Poskytuje vám odporúčania na inštaláciu doplnkov, ktoré pomáhajú pri rozširovaní funkcií témy.

Táto téma sa dodáva s panelom prispôsobenia na správu všeobecných, základných a pokročilých nastavení témy. Freyja prináša všetko na dosah ruky, takže môžete ľahko spravovať a nastavovať svoj blog.

Pozrime sa podrobne na vlastnosti Freyja:

Miesta ponuky

Môžete si všimnúť, že väčšina tém WordPress má primárnu a sekundárnu ponuku. Freyja ponúka viac ako 4 umiestnenia menu a každá z nich má svoju cenu.

Miesta ponuky

Hlavné menu a vedľajšie menu sa líšia od menu v rolovacej ponuke, v mobilnej ponuke a v obchode. Vďaka tomu je Freyja v ponukách výkonná, takže môžete používateľom navigovať a zobrazovať obsah podľa vášho výberu na rôznych obrazovkách..

Widgety a oblasti miniaplikácií

Téma má čo ponúknuť v sekcii widgety. Vlastníci motívov majú k dispozícii 8 oblastí miniaplikácií a viac miniaplikácií. Tieto oblasti miniaplikácií môžu skrátiť čas potrebný na nastavenie blogu z hodín na minúty.

Oblasť miniaplikácií

Všetky oblasti miniaplikácií majú svoje vysvetlenia, takže k nim môžete podľa potreby pridať widgety. Niektoré z dôležitých oblastí miniaplikácií sú:

Päta Instagramu

Je to dôležitá vlastnosť Freyja. V oblasti miniaplikácie sa použije iba miniaplikácia Instagram. Pred zrušením miniaplikácie sa zobrazia odporúčané nastavenia.

Oblasť miniaplikácie Instagram

Miniaplikácia Instagram funguje skvele v päte a zobrazuje sa v celej šírke vášho blogu. Fotografie Instagramu môžete zobraziť nádherne. Proces integrácie je jednoduchý, stačí uviesť názov účtu Instagram a nastaviť súkromie svojho účtu na Verejné.

Miniaplikácia Instagram

Môžete vidieť, ako úžasne pokryli fotografie Instagramu priestor päty. Nové príspevky sa automaticky zobrazia pri uverejňovaní príspevkov na vašom účte.

Bočný panel blogu

Táto oblasť miniaplikácií sa používa na zobrazenie obsahu na ľavej a pravej bočnej lište blogu.

Oblasť päty

V tejto téme sú 4 oblasti päty widgetu. Tieto oblasti miniaplikácie päty rozdelia vašu pätu do 4 sekcií. Pod fotografiou na Instagrame sa zobrazí päta.

prispôsobenie

Freyja vám umožňuje úplne prispôsobiť svoj blog WordPress z jeho panela. Možnosti prispôsobenia sú podrobné a univerzálne. Od tohto základného nastavenia, ako sú sociálne médiá, rozloženia a ďalšie, až po pokročilé nastavenia, ako je obchod WooCommerce, môžete svoj blog ľahko nastaviť na tomto paneli..

Prispôsobiť panel

Poďme hovoriť o niekoľkých možnostiach jednotlivo:

Rozloženie hlavičky domovskej stránky

Hlavička domovskej stránky má 3 rozloženia a množstvo ďalších možností, ako je farba pozadia, nastavenie loga a ďalšie. Medzi rozloženiami môžete ľahko prepínať a zobraziť náhľad na pravej strane.

Rozloženie hlavičky domovskej stránky

Sociálne médiá

Jednoducho zadajte svoje užívateľské mená sociálnych médií a automaticky vytvorí ikony s odkazmi v hlavičke blogu vedľa vyhľadávacieho panela.

Nastavenia sociálnych médií

Nastavenia WooCommerce

Tento panel vám pomôže pri nastavení rozloženia obchodu, nastavení produktov na stránku a ďalších. Existujú 2 rozloženia pre obchod a 2 rozloženia pre súvisiace produkty.

Nastavenia WooCommerce

Responzívne rozloženie

Freyja je responzívna téma a zodpovedajú najnovším štandardom webu. Dokáže krásne zobraziť váš obsah na rôznych mobilných zariadeniach.

Viditeľnosť obsahu je úžasná. Rozdelenie obsahu sa zobrazuje v blokoch, ktoré čitateľovi umožnia jednoducho prejsť vaše stránky. Responzívne rozloženie vám pomôže ohodnoťte svoj blog vo vyhľadávačoch.

Možnosti posúvača

Posúvač môžete jednoducho povoliť Možnosti »Snímky príspevkov na vašom backende správcu WordPress. Toto je voľba témy Freyja.

Snímky príspevkov

Pridávanie nových snímok je jednoduché. Stačí kliknúť na ikonu Pridať príspevok a v rozbaľovacej ponuke vyberte príspevok. Možnosti posúvacích príspevkov vám však tiež ponúkajú možnosť integrovať akýkoľvek plne vybavený doplnok pre posúvače, ako je napríklad monológ jednoducho pridaním krátkeho kódu jazdca.

Dokumentácia a podpora

Téma Freyja obsahuje podrobnú dokumentáciu, ktorá jasne vysvetľuje, ako rýchlo a ľahko uviesť a prevádzkovať svoje stránky / blog.

Freyja je k dispozícii za jednorazový poplatok 59 USD za licenciu na jeden server. Môžete si tiež kúpiť licenciu na 5 stránok alebo na vývojárov. Ak je to potrebné, môžete do nákupu zahrnúť aj doplnkové služby, ako je inštalácia motívu WordPress a záloha stránok WordPress.

Svoje podporné otázky môžete zverejniť prihlásením na trh Mojo. Tím Sparrow and Snow rieši všetky podporné otázky včas. Môžete im však tiež poslať e-mail pre akékoľvek otázky.

Naše skóre

Freyja je jednou z najlepších tém WordPress pre osobný blog na trhu Mojo. S programom Freyja môžete ľahko uviesť svoj web do prevádzky. V prípade, že potrebujete pomoc, môžete ľahko nájsť riešenie podľa dokumentácie.

Intuitívny panel možností tém uľahčuje prispôsobenie.

Dávame Freyja 4,6 z 5 hviezdičiek. Tu je rozpis našich hodnotení recenzií:

celkovo
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Half 4,6 / 5,0

Vlastnosti
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie hviezdičkou je prázdneHodnotenie hviezdičkou je prázdne 3,0 / 5,0

výkon
Hodnotenie hviezdičkou je prázdneHodnotenie hviezdičkou je prázdneHodnotenie hviezdičkou je prázdneHodnotenie hviezdičkou je prázdneHodnotenie hviezdičkou je prázdne 0,0 / 5,0

podpora
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

Jednoduchosť použitia
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

stanovenie ceny
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

Získajte Freyja teraz »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me