Freya

Hľadáte tému osobného blogu WordPress? Freyja je viacúčelová a krásne navrhnutá téma blogu s množstvom skvelých funkcií. V tejto recenzii spoločnosti Freyja vám ukážeme jej funkcie a pomôžeme vám rozhodnúť sa, či je to správna téma pre vaše potreby.


Recenzia Freyja

O spoločnosti Freyja

Freyja je produktom Mojo Marketplace vyvinutého spoločnosťou Sparrow and Snow. Mojo Marketplace je známy predajca tém WordPress vo webovom priemysle.

Je to osobná téma blogu WordPress a je navrhnutá tak, aby obsahovala krásne obsah. Freyja zaisťuje, že váš blog bude vyzerať nádherne a ponúka úžasné funkcie, ktoré ponúka.

Vlastnosti Freyja

Téma Freyja obsahuje výkonné umiestnenia ponuky, oblasti miniaplikácií, jazdec, kontaktný formulár a oveľa viac. Poskytuje vám odporúčania na inštaláciu doplnkov, ktoré pomáhajú pri rozširovaní funkcií témy.

Táto téma sa dodáva s panelom prispôsobenia na správu všeobecných, základných a pokročilých nastavení témy. Freyja prináša všetko na dosah ruky, takže môžete ľahko spravovať a nastavovať svoj blog.

Pozrime sa podrobne na vlastnosti Freyja:

Miesta ponuky

Môžete si všimnúť, že väčšina tém WordPress má primárnu a sekundárnu ponuku. Freyja ponúka viac ako 4 umiestnenia menu a každá z nich má svoju cenu.

Miesta ponuky

Hlavné menu a vedľajšie menu sa líšia od menu v rolovacej ponuke, v mobilnej ponuke a v obchode. Vďaka tomu je Freyja v ponukách výkonná, takže môžete používateľom navigovať a zobrazovať obsah podľa vášho výberu na rôznych obrazovkách..

Widgety a oblasti miniaplikácií

Téma má čo ponúknuť v sekcii widgety. Vlastníci motívov majú k dispozícii 8 oblastí miniaplikácií a viac miniaplikácií. Tieto oblasti miniaplikácií môžu skrátiť čas potrebný na nastavenie blogu z hodín na minúty.

Oblasť miniaplikácií

Všetky oblasti miniaplikácií majú svoje vysvetlenia, takže k nim môžete podľa potreby pridať widgety. Niektoré z dôležitých oblastí miniaplikácií sú:

Päta Instagramu

Je to dôležitá vlastnosť Freyja. V oblasti miniaplikácie sa použije iba miniaplikácia Instagram. Pred zrušením miniaplikácie sa zobrazia odporúčané nastavenia.

Oblasť miniaplikácie Instagram

Miniaplikácia Instagram funguje skvele v päte a zobrazuje sa v celej šírke vášho blogu. Fotografie Instagramu môžete zobraziť nádherne. Proces integrácie je jednoduchý, stačí uviesť názov účtu Instagram a nastaviť súkromie svojho účtu na Verejné.

Miniaplikácia Instagram

Môžete vidieť, ako úžasne pokryli fotografie Instagramu priestor päty. Nové príspevky sa automaticky zobrazia pri uverejňovaní príspevkov na vašom účte.

Bočný panel blogu

Táto oblasť miniaplikácií sa používa na zobrazenie obsahu na ľavej a pravej bočnej lište blogu.

Oblasť päty

V tejto téme sú 4 oblasti päty widgetu. Tieto oblasti miniaplikácie päty rozdelia vašu pätu do 4 sekcií. Pod fotografiou na Instagrame sa zobrazí päta.

prispôsobenie

Freyja vám umožňuje úplne prispôsobiť svoj blog WordPress z jeho panela. Možnosti prispôsobenia sú podrobné a univerzálne. Od tohto základného nastavenia, ako sú sociálne médiá, rozloženia a ďalšie, až po pokročilé nastavenia, ako je obchod WooCommerce, môžete svoj blog ľahko nastaviť na tomto paneli..

Prispôsobiť panel

Poďme hovoriť o niekoľkých možnostiach jednotlivo:

Rozloženie hlavičky domovskej stránky

Hlavička domovskej stránky má 3 rozloženia a množstvo ďalších možností, ako je farba pozadia, nastavenie loga a ďalšie. Medzi rozloženiami môžete ľahko prepínať a zobraziť náhľad na pravej strane.

Rozloženie hlavičky domovskej stránky

Sociálne médiá

Jednoducho zadajte svoje užívateľské mená sociálnych médií a automaticky vytvorí ikony s odkazmi v hlavičke blogu vedľa vyhľadávacieho panela.

Nastavenia sociálnych médií

Nastavenia WooCommerce

Tento panel vám pomôže pri nastavení rozloženia obchodu, nastavení produktov na stránku a ďalších. Existujú 2 rozloženia pre obchod a 2 rozloženia pre súvisiace produkty.

Nastavenia WooCommerce

Responzívne rozloženie

Freyja je responzívna téma a zodpovedajú najnovším štandardom webu. Dokáže krásne zobraziť váš obsah na rôznych mobilných zariadeniach.

Viditeľnosť obsahu je úžasná. Rozdelenie obsahu sa zobrazuje v blokoch, ktoré čitateľovi umožnia jednoducho prejsť vaše stránky. Responzívne rozloženie vám pomôže ohodnoťte svoj blog vo vyhľadávačoch.

Možnosti posúvača

Posúvač môžete jednoducho povoliť Možnosti »Snímky príspevkov na vašom backende správcu WordPress. Toto je voľba témy Freyja.

Snímky príspevkov

Pridávanie nových snímok je jednoduché. Stačí kliknúť na ikonu Pridať príspevok a v rozbaľovacej ponuke vyberte príspevok. Možnosti posúvacích príspevkov vám však tiež ponúkajú možnosť integrovať akýkoľvek plne vybavený doplnok pre posúvače, ako je napríklad monológ jednoducho pridaním krátkeho kódu jazdca.

Dokumentácia a podpora

Téma Freyja obsahuje podrobnú dokumentáciu, ktorá jasne vysvetľuje, ako rýchlo a ľahko uviesť a prevádzkovať svoje stránky / blog.

Freyja je k dispozícii za jednorazový poplatok 59 USD za licenciu na jeden server. Môžete si tiež kúpiť licenciu na 5 stránok alebo na vývojárov. Ak je to potrebné, môžete do nákupu zahrnúť aj doplnkové služby, ako je inštalácia motívu WordPress a záloha stránok WordPress.

Svoje podporné otázky môžete zverejniť prihlásením na trh Mojo. Tím Sparrow and Snow rieši všetky podporné otázky včas. Môžete im však tiež poslať e-mail pre akékoľvek otázky.

Naše skóre

Freyja je jednou z najlepších tém WordPress pre osobný blog na trhu Mojo. S programom Freyja môžete ľahko uviesť svoj web do prevádzky. V prípade, že potrebujete pomoc, môžete ľahko nájsť riešenie podľa dokumentácie.

Intuitívny panel možností tém uľahčuje prispôsobenie.

Dávame Freyja 4,6 z 5 hviezdičiek. Tu je rozpis našich hodnotení recenzií:

celkovo
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Half 4,6 / 5,0

Vlastnosti
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie hviezdičkou je prázdneHodnotenie hviezdičkou je prázdne 3,0 / 5,0

výkon
Hodnotenie hviezdičkou je prázdneHodnotenie hviezdičkou je prázdneHodnotenie hviezdičkou je prázdneHodnotenie hviezdičkou je prázdneHodnotenie hviezdičkou je prázdne 0,0 / 5,0

podpora
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

Jednoduchosť použitia
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

stanovenie ceny
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

Získajte Freyja teraz »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:

  Freya

  Căutați o temă personală pe blogul WordPress? Freyja este o temă de blog multifuncțională și frumos proiectată, cu tone de funcții excelente. În această recenzie Freyja, vom arăta caracteristicile sale și vă vom ajuta să decideți dacă este tema potrivită pentru nevoile dvs..


  Freyja Review

  Despre Freyja

  Freyja este un produs al Mojo Marketplace dezvoltat de Sparrow și Snow. Mojo Marketplace este un cunoscut vânzător de teme WordPress din industria web.

  Este o temă WordPress personală de blog și concepută pentru a-ți desfășura frumos conținutul. Freyja se asigură că blogul tău arată frumos cu caracteristicile uimitoare pe care le oferă.

  Caracteristici Freyja

  Tema Freyja are locații puternice de meniu, zone de widget, slider, formular de contact și multe altele. Vă oferă recomandări pentru instalarea de pluginuri care ajută la creșterea caracteristicilor temei.

  Această temă vine cu un panou de personalizare pentru a gestiona setările generale, de bază și avansate. Freyja aduce totul pe vârful degetului, astfel încât să puteți gestiona și configura cu ușurință blogul.

  Să aruncăm o privire detaliată asupra caracteristicilor Freyja:

  Locații de meniu

  Este posibil să observați că majoritatea temelor WordPress au meniu principal și secundar. Freyja oferă peste 4 locații de meniu și fiecare are o valoare în el.

  Locații de meniu

  Meniul principal și cel secundar diferă de meniul de derulare, meniu mobil și meniu magazin. Face Freyja puternic în meniuri, astfel încât să puteți naviga și să afișeze conținutului la alegere pe diferite ecrane utilizatorilor.

  Widget-uri și Zone Widget

  Tema are multe de oferit în secțiunea de widget-uri. Există 8 zone de widget și mai multe widget-uri de către proprietarii de teme. Aceste zone widget pot reduce timpul de configurare a blogului dvs. de la ore la minute.

  Zona Widgets

  Toate zonele de widget au explicațiile lor, astfel încât să le puteți adăuga widget-urile în consecință. Unele dintre zonele widget importante sunt:

  Instagram Footer

  Este o caracteristică importantă a Freyja. Zona widgetului ia doar widgetul Instagram. Puteți vedea setările recomandate scrise înainte de a renunța la widget.

  Zona Widget Instagram

  Widget-ul Instagram funcționează excelent în subsol și apare pe toată lățimea blogului tău. Puteți afișa frumos fotografiile Instagram. Procesul de integrare este ușor, deoarece trebuie doar să menționați numele contului dvs. Instagram și să setați confidențialitatea contului dvs. la Public.

  Widget Instagram

  Puteți vedea cât de uimitor fotografiile Instagram au acoperit spațiul de subsol. Noile fotografii vor apărea automat pe măsură ce postați pe contul dvs..

  Bara laterală a blogului

  Această zonă de widget este utilizată pentru a afișa conținutul dvs. în bara laterală din stânga și dreapta a blogului.

  Zona de subsol

  Există 4 zone de widget de subsol în această temă. Aceste zone de widget de subsol vor împărți subsolul dvs. în 4 secțiuni. Footer va apărea sub fotografiile Instagram.

  Personalizare

  Freyja vă permite să vă personalizați complet blogul WordPress de pe panoul său. Opțiunile de personalizare sunt detaliate și versatile. Din setările de bază, cum ar fi rețelele de socializare, machete și multe altele, până la setările avansate, cum ar fi magazinul WooCommerce, puteți configura blogul dvs. din acest panou cu ușurință.

  Personalizați panoul

  Să vorbim despre câteva dintre opțiuni individual:

  Aspectul antetului paginii de pornire

  Antetul paginii de pornire are 3 machete și multe alte opțiuni, cum ar fi culoarea de fundal, setările logo-ului și multe altele. Puteți comuta între machete ușor și puteți vedea previzualizarea din partea dreaptă.

  Aspectul antetului paginii de pornire

  Social Media

  Pur și simplu introduceți numele de utilizator de pe social media și va crea automat icoane cu linkuri în antetul blogului dvs. de lângă bara de căutare.

  Setări social media

  Setări WooCommerce

  Acest panou vă va ajuta să configurați aspectul magazinului, produse pe setări de pagină și multe altele. Există 2 machete pentru magazin și 2 machete pentru produsele aferente.

  Setări WooCommerce

  Dispunere responsivă

  Freyja este un temă receptivă și se potrivesc cu cele mai recente standarde ale web-ului. Reușește să afișeze conținutul tău frumos pe diferitele dispozitive mobile.

  Vizibilitatea conținutului este uimitoare. Împărțirea conținutului apare în blocuri care permit cititorului să parcurgă site-ul dvs. cu ușurință. Dispunerea receptivă vă ajută să faceți acest lucru clasează-ți blogul în motoarele de căutare.

  Opțiuni glisante

  Puteți activa pur și simplu glisorul de la Opțiuni »Slide Posts în backend-ul dvs. de administrare WordPress. Aceasta este o opțiune tematică Freyja.

  Slide Posts

  Adăugarea de diapozitive noi este ușoară. Trebuie doar să faceți clic pe butonul Adăugați postare buton și selectați postarea din meniul vertical. Cu toate acestea, opțiunile postări de diapozitive vă oferă, de asemenea, să integrați orice plugin de glisant mai complet Monolog prin simpla adăugare a codului scurt al cursorului.

  Documentare și asistență

  Tema Freyja are o documentație detaliată care explică clar modul în care funcționează rapid și ușor site-ul / blogul tău.

  Freyja este disponibil pentru o singură taxă de 59 USD pentru o licență unică de site. De asemenea, puteți achiziționa o licență de 5 site-uri sau o licență pentru dezvoltator. Dacă este necesar, puteți include, de asemenea, servicii suplimentare cu achiziția dvs., cum ar fi instalarea temelor WordPress și copierea de rezervă a site-ului WordPress.

  Puteți posta întrebările de asistență conectându-vă pe piața Mojo. Sparrow And Snow, echipa din spatele Freyja rezolvă toate întrebările de asistență în timp util. Cu toate acestea, le puteți trimite prin e-mail pentru orice întrebări.

  Scorul nostru

  Freyja este una dintre cele mai bune teme WordPress pentru blogul personal pe piața Mojo. Cu Freyja, puteți ușor să funcționați site-ul. În cazul în care aveți nevoie de asistență, puteți găsi cu ușurință o soluție făcând referire la documentație.

  Panoul intuitiv de opțiuni de temă facilitează personalizarea.

  Dăm Freyja 4,6 din 5 stele. Iată defalcarea scorului nostru de recenzii:

  Per total
  Stele de rating completStele de rating completStele de rating completStele de rating completEvaluare Jumătate stele 4.6 / 5.0

  Caracteristici
  Stele de rating completStele de rating completStele de rating completEvaluare stea golEvaluare stea gol 3.0 / 5.0

  Performanţă
  Evaluare stea golEvaluare stea golEvaluare stea golEvaluare stea golEvaluare stea gol 0,0 / 5,0

  A sustine
  Stele de rating completStele de rating completStele de rating completStele de rating completStele de rating complet 5.0 / 5.0

  Ușurință în utilizare
  Stele de rating completStele de rating completStele de rating completStele de rating completStele de rating complet 5.0 / 5.0

  Prețuri
  Stele de rating completStele de rating completStele de rating completStele de rating completStele de rating complet 5.0 / 5.0

  Ia Freyja acum »

  Jeffrey Wilson Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me
   Like this post? Please share to your friends:
   Adblock
   detector
   map