hádanka

Enigma je populárna bezplatná téma WordPress dostupná v adresári na WordPress.org. Je to viacúčelová responzívna téma, ktorá má prispôsobiteľnú domovskú stránku s možnosťou predviesť svoje portfólio alebo služby. Zistite, ako to funguje, v našej recenzii Enigmy.


Recenzia témy Enigma WordPress

O Enigme

Enigma je vysoko hodnotená a obľúbená téma WordPress s viac ako 30 000 aktívnymi inštaláciami. Je vyvinutý spoločnosťou Weblizar, tvorcami niekoľkých bezplatných a prémiových tém a doplnkov WordPress.

Funkcie Enigmy

Do väčšiny možností prispôsobenia Enigmy sa dostanete prístupom na Vzhľad »Prispôsobiť z ovládacieho panela WordPress. Tu sú hlavné vlastnosti:

Vstavaný posúvač témy

Jednou z najvýznamnejších funkcií Enigmy je veľký posúvač na domovskej stránke. Tento jazdec je možné prispôsobiť vlastným obrázkom, textom a odkazom.

Stačí ísť na Vzhľad »Prispôsobenie» Možnosti motívu »Možnosti jazdca motívu začať.

Pre každý jazdec môžete zmeniť obrázok, názov, popis, text tlačidla a odkaz na tlačidlo.

Recenzia hádanky - posuvník domovskej stránky

Môžete mať až 3 snímky. Ak nie je vybratý obrázok, posuvný text sa nezobrazí.

Obrázky sa roztiahnu tak, aby sa prispôsobili veľkosti obrazovky, preto je najlepšie použiť obrázky so šírkou najmenej 1920 pixelov, aby sa na väčších obrazovkách nedostali pixelované a rozmazané..

Výška obrázka nie je orezaná alebo upravená vôbec, preto by ste mali používať obrázky s rovnakým pomerom strán. Ak sú výšky odlišné, spôsobí to, že sa obsah pod posúvačom pri zmene posúvača preskakuje.

(Ak hľadáte lepší spôsob, ako zostaviť posúvače obrázkov, prečítajte si Samostatný doplnok.)

Prispôsobiteľný obsah domovskej stránky

Zvyšok obsahu domovskej stránky je možné prispôsobiť aj pod položkou Vzhľad »Prispôsobenie» Možnosti motívu. Môžete zmeniť každú časť pod Možnosti služieb, Možnosti portfólia, a Možnosti domovského blogu položiek ponuky.

Recenzia záhad - možnosti témy

pod Možnosti služieb, môžete prispôsobiť názov, odkaz, text a ikonu pre každú sekciu.

Enigma Review - možnosti služby

Možnosti portfólia umožňuje prispôsobiť časť Posledné diela pridaním vlastných obrázkov, titulov a odkazov.

Enigma Review - možnosti portfólia

Môžete tiež zmeniť názov sekcie „Najnovší blog“ na stránke Možnosti domovského blogu Ponuka.

Enigma Review - možnosti domáceho blogu

Možnosti typografie

v Vzhľad »Prispôsobenie» Možnosti témy »Nastavenia typografie, môžete zvoliť písma pre názov stránky, ponuku hlavičky, nadpisy a písmo tela.

Sociálne tlačidlá v záhlaví a päte

V hlavičke a päte témy Enigma sa zobrazujú sociálne tlačidlá. Odkazy na svoj profil sociálnych médií môžete pridať pod Vzhľad »Prispôsobenie» Možnosti tém »Sociálne možnosti.

Môžete sa tiež rozhodnúť zobraziť svoju e-mailovú adresu a telefónne číslo.

Recenzia hádanky - sociálne možnosti

Prispôsobiteľné päty

Enigma má sekciu nad pätou, ktorá zobrazuje výzvu na akciu. Ak prejdete na Vzhľad »Prispôsobenie» Možnosti témy »Možnosti päty, môžete zmeniť ikonu, text, text tlačidla a odkaz.

Recenzia hádanky - footer CTA

Text pod zápočtom môžete upraviť aj pod Vzhľad »Prispôsobenie» Možnosti témy »Možnosti päty.

Recenzia hádanky - možnosti päty

Získajte viac možností so systémom Enigma Premium

K dispozícii je prémiová verzia témy Enigma, ktorá obsahuje ďalšie možnosti prispôsobenia:

 • nastavte si vlastné farebné schémy pomocou nástroja na výber farieb
 • povoliť režim „čoskoro“
 • 17+ šablón stránok
 • vlastné krátke kódy

Dokumentácia a podpora

Bezplatná verzia témy Enigma nemá dokumentáciu.

K dispozícii je riedka dokumentácia, ktorá prechádza cez niektoré funkcie témy Enigma Premium, chýba jej však užitočné podrobnosti.

Pre používateľov bezplatnej témy je podpora komunity k dispozícii na fórach WordPress.org. Komunita a vývojári sú aktívni a väčšina vlákien na to reaguje do jedného dňa.

Ak si zakúpite prémiovú verziu témy, môžete uverejniť príspevky vo fórach prémiovej podpory na webe Weblizar, kde sú typické časy odozvy tiež v priebehu jedného dňa..

Naše skóre

Enigma môže byť dobrou voľbou pre tých, ktorí hľadajú základnú tému WordPress. Ľahko sa používa a nie je nafúknutý funkciami, ktoré nikdy nepoužívate, má však množstvo možností na prispôsobenie svojej domovskej stránky..

Chýbajú niektoré základné možnosti prispôsobenia, napríklad možnosť zmeniť farbu prízvuku na vašich stránkach. Táto funkcia je k dispozícii iba v prémiovej verzii. Problémom môže byť aj nedostatok dokumentácie.

Nezabudnite, že všetok obsah, ktorý zadáte do funkcie zameranej na konkrétnu tému, napríklad nastavenie obsahu domovskej stránky Enigmy, sa stratí, ak sa v budúcnosti rozhodnete prepnúť témy..

Dávame Enigma 4 z 5 hviezdičiek. Tu je rozpis našich hodnotení recenzií:

celkovo
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie hviezdičkou je prázdne 4,0 / 5,0

Vlastnosti
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie hviezdičkou je prázdneHodnotenie hviezdičkou je prázdne 3,0 / 5,0

výkon
Hodnotenie hviezdičkou je prázdneHodnotenie hviezdičkou je prázdneHodnotenie hviezdičkou je prázdneHodnotenie hviezdičkou je prázdneHodnotenie hviezdičkou je prázdne 0,0 / 5,0

podpora
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

Jednoduchosť použitia
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie hviezdičkou je prázdne 4,0 / 5,0

stanovenie ceny
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

Získajte Enigmu teraz »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map