Inteligentný pasívny príjem Pro

Hľadáte tému WordPress, ktorá vám pomôže premeniť vaše stránky na stroj na zarábanie peňazí? Smart Passive Income Pro je téma WordPress, ktorá pripomína vzhľad blogu Pat Flynna, renomovaného pridruženého marketingu. V tejto recenzii Smart Passive Income Pro vám ukážeme, prečo môže byť vynikajúcou voľbou pre váš web s pridruženým marketingom..


Smart-pasívny príjem-Pro-theme-homepage

O inteligentnom pasívnom príjme Pro

Smart Passive Income Pro je téma WordPress vydaná spoločnosťou StudioPress. Je to priama replika blogu Pat Flynna o inteligentnom pasívnom príjme, ktorý ľudí učí, ako zarobiť na pasívny online príjem.

Smart Passive Income Pro je podradená téma rámca Genesis, čo znamená, že pred aktiváciou Smart Passive Income Pro musíte mať nainštalovanú tému Genesis..

Dieťa téma zdedí všetky funkcie od svojej nadradenej témy. Prispôsobenia podriadenej témy môžete vykonať bez obáv o ich stratu po aktualizácii nadradenej témy. Môžete si prečítať viac o prečo potrebujete detskú tému.

Genesis framework ako rodičovská téma ponúka užívateľom veľa výhod. Je dodávaný s nastavením SEO a je ľahkou témou bez mnohých nafúknutých funkcií.

Skontrolujte tiež:Najlepšie doplnky pre pridružený marketing.

Funkcie inteligentného pasívneho príjmu

Ak hľadáte tému WordPress, ktorá je optimalizovaná pre zvýšenie vášho pasívneho príjmu, môže byť pre vás to pravé Smart Passive Income Pro. Pozrime sa na jeho vlastnosti.

Krásny dizajn domovskej stránky

Smart Passive Income Pro vám umožňuje vytvoriť prispôsobenú domovskú stránku pomocou Miniaplikácie voľba. Domovská stránka si môžete prispôsobiť podľa svojich predstáv pridaním miniaplikácií do 6 oblastí miniaplikácií na prednej stránke.

Obrázok pozadia svojej domovskej stránky môžete zmeniť prechodom na Vzhľad »Prispôsobiť» Obrázok na prednej strane.

pozadie prednej strany

Prominentné tlačidlá CTA

Domovská stránka vám tiež umožňuje predstaviť niekoľko významných tlačidiel s výzvou na akciu, ktoré môžu byť pre vás užitočnou funkciou, ak chcete nasmerovať návštevníkov na vstupnú stránku priamo z vašej domovskej stránky..

Podobne ako na domovskej stránke môžete pridať vlastnú výzvu na akciu hneď po zadaní jednotlivých príspevkov. Ak to chcete urobiť, musíte prejsť na panel Widgety a vložiť svoj obsah do Po vstupe oblasť miniaplikácií.

po vstupnej oblasti miniaplikácie

3 Šablóny stránok

Téma podporuje tri vlastné šablóny stránok. Sú to archívy, blog a pristátie.

Šablóna pristátia vám umožňuje vytvoriť úplne novú stránku, ktorá sa podobá dizajnu zvyšku vašej stránky. Šablóna skryje navigačné menu, hlavičku a pätu, aby sa vaši návštevníci sústredili na vašu výzvu na akciu bez rozptyľovania..

Môžete zmeniť nastavenie rozloženia pre celú tému alebo pre jednotlivé príspevky alebo stránky. Téma podporuje ľavý, pravý a žiadny bočný panel.

nastavenie rozloženia

Smart Passive Income Pro vs Infinity Pro

Smart Passive Income Pro je zameraný na pomoc podnikateľom vytvoriť webovú stránku zarábajúcu peniaze. Na druhej strane sa spoločnosť Infinity Pro zameriava na pomoc digitálnym firmám pri vytváraní webovej stránky.

Infinity Pro ponúka viac funkcií ako ponuky Smart Passive Income Pro, ktoré vám pomôžu rozvíjať vaše sólo online podnikanie. Napríklad s programom Infinity Pro získate ďalšiu šablónu stránky, Zachytenie olova ktorý je postavený konkrétne aby ste rozšírili svoj e-mailový spravodaj. V skutočnosti tiež ponúka viac vstavaných widgetizovaných oblastí. Ak však sledujete tému, ktorá vyzerá podobne ako blog Pat Flynna, môže byť pre vás Smart Passive Income Pro vynikajúcou voľbou..

Dokumentácia a podpora

Po zakúpení motívu získate prístup k jeho dokumentácii, ktorá vám povie, ako nastaviť web rovnako ako ukážkový web..

Dostanete tiež kompletný zoznam útržkov kódu pre rámec Genesis, pomocou ktorého môžete svoju tému ďalej prispôsobovať.

Môžete získať tému za jednorazový poplatok 99,95 dolárov.

StudioPress neúčtuje licenčný poplatok za web, čo znamená, že môžete použiť jeho tému na ľubovoľnom počte stránok bez toho, aby ste platili príplatok. Najlepšie zo všetkého je, že keď si kúpite tému, získate neobmedzené aktualizácie a podporu na celý život.

Poskytujú podporu prostredníctvom e-mailu a veľmi rýchlo reagujú na žiadosti o podporu.

Naše skóre

StudioPress Smart Passive Income Pro vám umožňuje vytvoriť webovú stránku rovnako ako blog Pat Flynna. Umožňuje vám pridať veľa tlačidiel s výzvou na akciu na rôznych významných miestach na vašej domovskej stránke.

Rovnako ako všetky témy StudioPress, aj Smart Passive Income Pro je rýchly, optimalizovaný pre vyhľadávače, ľahký a pohotový. Všetky úpravy motívov by sa mali vykonávať pomocou možností Widgety a Prispôsobovač. Ak ste nikdy nepoužívali detskú tému Genesis, je pravdepodobné, že budete musieť nájsť odkaz na ich dokumentáciu, aby vaše stránky vyzerali ako demonštračné stránky..

Ak si chcete vyskúšať celú kolekciu motívov StudioPress, môžete získať ich členstvo v Pro Plus. Členstvo stojí 499,95 dolárov a máte prístup ku všetkým ich súčasným a budúcim témam.

Poskytujeme StudioPress Smart Passive Income Pro 4,6 z 5 hviezdičiek. Tu je rozpis našich hodnotení recenzií:

celkovo
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Half 4.5 / 5.0

Vlastnosti
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie hviezdičkou je prázdne 4,0 / 5,0

výkon
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

podpora
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

Jednoduchosť použitia
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie hviezdičkou je prázdne 4,0 / 5,0

stanovenie ceny
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

Získajte inteligentný pasívny príjem teraz »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map