NIMV

Chcete viacúčelovú tému pre svoju firmu? Nimva je plne responzívna téma WordPress, ktorá vám umožňuje pridať na váš web internetový obchod. V našej recenzii Nimva vám ukážeme funkcie témy a pomôžeme vám rozhodnúť sa, či je pre váš web to najlepšie téma WordPress..


Recenzia Nimva

O spoločnosti Nimva

Nimva je čistá, moderná a viacúčelová téma, na ktorú sa zameriava vytvorenie blogu WordPress, obchodné stránky alebo akýkoľvek iný typ webovej stránky. Je to krásne navrhnutá téma, ktorá priťahuje pozornosť vašich používateľov svojimi jedinečnými funkciami a rôznymi rozloženiami. Nimva prichádza s množstvom užitočných funkcií, vďaka ktorým je táto téma ideálna pre vaše stránky.

Funkcie Nimvy

Nimva je responzívna viacúčelová téma WordPress, ktorá prichádza s množstvom skvelých funkcií na vytvorenie dokonalého webu. Táto téma je plná rôznych možností témy, vďaka čomu je veľmi ľahké prispôsobiť ju každému bez toho, aby museli poznať akékoľvek kódovanie.

Tu sú niektoré kľúčové funkcie, vďaka ktorým je téma Nimva skvelou voľbou pre vaše stránky.

Rozšírené možnosti tém

S rozhraním Rozšírené možnosti tém v téme Nimva máte 20 oddielov, ktoré vám umožňujú zmeniť vzhľad a funkčnosť témy na najmenšie podrobnosti. Pomocou možností témy môžete svoj nový web uviesť do prevádzky v priebehu niekoľkých minút a pomocou niekoľkých kliknutí myšou môžete začať prispôsobovať svoj web..

prispôsobenie

Jednou z najväčších výhod používania Nimvy je to, že vám dáva možnosť prispôsobiť si palety farieb podľa vašich predstáv. Okrem farieb pozadia a hlavných písiem môžete tiež prispôsobiť farby posúvača pozadia a tieňa, lišty priebehu a ďalšie. Ak chcete prispôsobiť farby, prejdite na Možnosti témy Nimva »Farebná schéma.

Recenzia Nimva - farba

V prípade, že nechcete používať vlastné farebné možnosti, môžete si vybrať jednu z predvolených farebných schém. Táto možnosť sa hodí, ak si nie ste príliš istí svojím farebným významom. Ak chcete prispôsobiť farebné schémy, môžete prejsť na Možnosti témy Nimva »Farebná schéma.

Nimva obsahuje niektoré ľahko použiteľné možnosti prispôsobenia písma v Nimva Theme Options. Môžete si vybrať z desiatok rôznych možností a farieb písma. Štýly písma tela a hlavičky môžete tiež upraviť nezávisle.

Posuvník vrstvy

Nimva prichádza s prémiovými zásuvnými modulmi: Layer Slider. Doplnok je 100% citlivý a umožňuje vám vytvárať úžasné, pútavé snímky, ktoré vám ukážu váš obsah. Ľubovoľným jazdcom, ktorý vytvoríte, môžete ľahko priradiť príspevky, stránky alebo položky portfólia pomocou niekoľkých kliknutí.

Citlivý a pripravený na sietnicu

Téma, ktorá nereaguje, môže vašich používateľov frustrovať a môže spôsobiť nižšie hodnotenie vyhľadávacieho nástroja preto je veľmi dôležité mať mobilnú responzívnu tému. A Nimva reaguje na mobilný telefón, čo znamená, že váš web bude dokonale optimalizovaný pre každý prehliadač, zariadenie a veľkosť obrazovky. Nimva je tiež pripravený na sietnicu, čo znamená, že vaše obrázky zostanú na všetkých zariadeniach ostré.

WooCommerce

Ak chcete na svojom webe začať predávať produkty, Nimva je kompatibilná s WooCommerce.

Téma pripravená na WooCommerce znamená, že obchod bude vyzerať pekne bez toho, aby ho užívateľ musel štýlom CSS. Umožňuje vám funkcie ako predaj a krížový predaj bez akýchkoľvek problémov. Je vhodný aj pre mobilné zariadenia, takže sa nemusíte starať o vytváranie rôznych verzií pre rôzne zariadenia.

Všetko, čo musíte urobiť, je nainštalovať bezplatný doplnok WooCommerce, ktorý sa dodáva s nákupom, a ste pripravení začať predávať svoje produkty a zarábaní peňazí online.

Preklad pripravený

Nimva je viacjazyčná téma, je pripravená na preloženie do akéhokoľvek jazyka, ktorý si želáte. Preložte svoje stránky do jazyka podľa vášho výberu a pohodlia pomocou tejto úžasnej funkcie.

Drag and Drop Page Builder

Pokiaľ ide o tému Nimva, nepotrebujete žiadne kódovacie schopnosti. Pomocou výkonného vizuálneho skladateľa vytvorte pre svoj web úžasné stránky pretiahnutím prvkov, ktoré chcete použiť v skladateľovi.

Nimva Review - Drag and Drop Builder

Pozadie

Vylepšite vzhľad svojich stránok pomocou Parallax Backgrounds. Pridanie pozadia paralaxy na ľubovoľnú stránku, príspevok alebo portfólio zaujme vašich návštevníkov.

S Pozadiami videa môžete na svoj web pridať štýl. Pozadie videa môžete pridať priamo z YouTube pre celý svoj web alebo iba pre jednu stránku alebo príspevok.

Dokumentácia a podpora

Nákup Nimvy znamená, že máte prístup k bezplatnej doživotnej podpore 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Na YouTube sú k dispozícii aj školiace videá, ktoré vám pomôžu pochopiť, ako efektívne používať tému Nimva.

Téma Nimva prichádza s rozsiahlou písomnou dokumentáciou, ktorá pokrýva všetky aspekty témy.

S každou kópiou témy Nimva získate bezplatné doživotné aktualizácie, ktoré sa automaticky sťahujú a inštalujú na vaše stránky.

Nimva je k dispozícii za jednorazový poplatok 59 USD. Keď si kúpite Nimvu, získate prístup k tonám rôznych prémiových doplnkov, ktoré vám ušetria viac ako 150 dolárov.

Naše skóre

Nimva je čistá, moderná a viacúčelová téma, ktorá je ideálna pre obchodné webové stránky, webové stránky obchodov a používateľov, ktorí chcú prezentovať svoju prácu na úhľadnom portfóliu. Téma sa dodáva aj s nástrojom drag and drop, ktorý vám umožní ľahko vytvoriť vlastné rozloženie, takže si môžete vytvoriť akýkoľvek typ rozloženia bez toho, aby ste museli najať vývojára. Jednoduché nastavenie témy vám umožní rýchlo a bezchybne prevádzkovať vaše stránky. Určite vyniknete z davu a nesklame vás.

Dáme Nimve 5 z 5 hviezdičiek. Tu je rozpis našich hodnotení recenzií:

celkovo
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

Vlastnosti
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

výkon
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

podpora
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

Jednoduchosť použitia
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

stanovenie ceny
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

Získajte Nimvu teraz »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map