Noviny

Noviny sú vysoko flexibilné a prispôsobiteľné prémiové tému, ktoré je nabité funkciami a rýchle. Je určený pre blogy, správy, časopisy a ďalšie publikačné stránky. Môže sa tiež použiť ako flexibilná viacúčelová téma. Zistite, či je táto téma to, čo hľadáte v našej recenzii v novinách.


Recenzia novín

O novinách

Noviny sú jedným z najpopulárnejších a vysoko hodnotených tém WordPress na Themeforest. Téma v štýle časopisu je najvhodnejšia pre spravodajské weby, digitálne časopisy a ďalšie publikácie, ale je stále dostatočne flexibilná na použitie pre akýkoľvek druh webovej stránky bez ohľadu na predmet..

Novinový motív je vyvinutý spoločnosťou tagDiv.

Funkcie novín

Noviny sú vybavené množstvom funkcií. Tu sú hlavné body:

Vysoko prispôsobiteľný dizajn

Cieľom témy Magazine je uľahčiť vám prispôsobenie vašej stránky a vytvorenie profesionálne vyzerajúcej spravodajskej stránky s jedinečným vzhľadom. Žiadne dva weby používajúce túto tému nebudú vyzerať rovnako, a to z dôvodu neobmedzených možností prispôsobenia.

Noviny prichádzajú s viac ako 80 pripravenými ukážkami, ktoré môžete importovať jediným kliknutím. Medzi najnovšie verzie patria aj ukážky PRO, ktoré sú rýchlejšie a ľahšie.

tvorca stránky tagDiv Composer

Po nainštalovaní témy Noviny môžete získať prístup k všetkým možnostiam prispôsobenia priamo na klientskom rozhraní pomocou nástroja TagDiv Composer. Pomocou tohto nástroja na tvorbu stránok môžete zmeniť ľubovoľnú farbu alebo písmo. Pri téme Noviny máte veľa možností typografie, pretože podporuje vlastné súbory fontov, Google Fonts a Typekit, takže v zásade neexistujú žiadne obmedzenia.

Na každej stránke existuje veľa možností rozloženia, z ktorých si môžete vybrať pomocou cloudovej knižnice tagDiv.

Recenzia novín - tematický panel

Pre každú stránku existuje veľa možností rozloženia, z ktorých si môžete vybrať.

Recenzia novín - rozloženia

Vo vašich príspevkoch je možné skryť alebo prispôsobiť všetky aspekty stránky.

Recenzia novín - možnosti príspevkov

pod Farby motívov a Téma písma, môžete zmeniť štýl každej časti svojho webu, od hlavičky po pätu. Noviny podporujú vlastné súbory fontov, Google Fonts a Typekit, takže vaša typografia nemá žiadny limit.

Recenzia novín - farby a písma

Nástroj na tvorbu záhlavia a päty

Jedným zo spôsobov, ako veľa stránok vyzerá podobne, je použitie rovnakého dizajnu hlavičky. Noviny vám umožňujú vytvoriť jedinečne štylizovaný web tým, že vám poskytnú možnosti na vytvorenie vlastnej hlavičky a päty. Pomocou tlačidla Správca webových stránok môžete povoliť funkciu Sticky Header a zobraziť hlavičku Mobil. Presuňte myšou položky do položiek pomocou prvkov v rámci nástroja Composer tagDiv.

Recenzia novín - štýly hlavičiek

Keď sa dostanete naspodok stránky, môžete importovať nové päty z cloudovej knižnice tagDiv alebo si vytvoriť svoju vlastnú, ako ste to urobili s hlavičkou.

Vstavaná integrácia reklám

Pridanie prvku reklamného poľa do nástroja tagDiv Composer umožňuje vytvárať a spravovať reklamy, ktoré sa zobrazujú na každej stránke alebo šablóne vášho webu. Jednoducho pretiahnite prvok na požadované miesto, umiestnite kód alebo nahrajte obrázok pridruženého podniku a stlačte Uložiť.

Vo svojich článkoch môžete teraz zobraziť aj vložené reklamy. Otvorte svoju šablónu jedného príspevku so skladateľom tagDiv a kliknite na svoj príspevok. Na karte Nastavenia reklám si zapíšte kód a zvoľte, či sa má zobraziť po požadovanom počte odsekov. Novinový motív podporuje responzívne reklamy Google, AdSense a bannerové reklamy.

Recenzia novín - umiestnenia reklamy

Do každej sekcie stačí prilepiť reklamný kód z Google Adsense (alebo z akejkoľvek inej reklamnej siete tretích strán). Môžete sa tiež rozhodnúť zakázať reklamu na počítači, tablete alebo telefóne.

Recenzia v novinách - možnosti reklamy

Početné prvky na presunutie & Pokles

Téma novín obsahuje aj desiatky položiek. Môžete ich použiť na zobrazenie článkov, informácií o autorovi, počasí atď.

Vysoko prispôsobiteľné Flex Blocks a Flex Grids vám umožňujú flexibilne zobrazovať blogové príspevky. Môžete povoliť filter Ajax, aby si návštevníci mohli zvoliť prezeranie príspevkov podľa autora, kategórie, ID alebo značky. Navyše môžete pridať offset, aby ste mohli zmeniť, ktoré články a kde sa majú zobraziť.

Recenzia v novinách - widgety

K dispozícii je tiež 25 „blokových“ miniaplikácií, ktoré môžete použiť na zobrazenie rôznych príspevkov. Bloky vám umožňujú zobrazovať príspevky blogu prispôsobiteľným a flexibilným spôsobom. Môžete povoliť filter Ajax, aby si návštevníci mohli zvoliť zobrazenie príspevkov podľa autora, kategórie alebo značky.

Recenzia v novinách - BLOKY

Funkcia „jedinečné príspevky“ zabraňuje zobrazovaniu toho istého príspevku na jednej stránke viackrát. Inými slovami, môžete na jednej stránke použiť viacero blokov bez obáv z toho, že sa rovnaké príspevky zobrazia vo viac ako jednom bloku.

knižnica cloud cloud

Keď prvýkrát inštalujete tému novín a povolíte všetky požadované doplnky, dostanete ten, ktorý sa nazýva cloudová knižnica tagDiv. To vám umožní prístup k viac ako 1 000 šablónam, blokom, stránkam, hlavičkám, pätám a sekciám. Z nádherných šablón jednoduchého príspevku až po vtipných 404 šablón môžete každú importovať jediným kliknutím.

knižnica cloud cloud

(Ak hľadáte spôsob, ako vytvoriť pokročilejšie galérie s užívateľsky príjemnejším rozhraním, dôrazne vám odporúčame Doplnok Galérie Envira.)

Zahŕňa prémiové doplnky

Téma Noviny sa dodáva bezplatne s niekoľkými doplnkami:

  1. tagDiv Composer (vyžaduje sa inštalácia): vlastný nástroj na tvorbu frontendu drag and drop
  2. Knižnica tagDiv Cloud (povinné): 1 000+ vopred pripravených šablón pre stránky a články
  3. Spravodajca tagDiv: umožňuje publiku prihlásiť sa na odber e-mailov pomocou jedného z populárnych poskytovateľov predplatného: Mailchimp, Mailer Lite alebo Feedburner.
  4. tagDiv Social Counter (povinné): zobrazuje počet vašich sledovateľov a fanúšikov sociálnych médií
  5. tagDiv Mobile Theme: ľahší a rýchlejší motív, ktorý sa načíta na mobilných zariadeniach
  6. Slider Revolution: populárny doplnok pre posúvače obrázkov

Doplnky pre novinové motívy

(Pre oveľa rýchlejší a pohodlnejší doplnok pre posúvanie obrázkov ako pre Slider Revolution odporúčame monológ.)

Dokumentácia a podpora

tagDiv ponúka vynikajúcu dokumentáciu na oficiálnych webových stránkach, ktorá prechádza všetkými funkciami témy Noviny. Je komplexný a obsahuje snímky každého kroku. Niektoré funkcie by mohli použiť viac vysvetlenia, ale je tu dosť času na to, aby ste pokryli základy a mohli začať.

Nákup témy Noviny zahŕňa 6 mesačnú podporu od vývojárov prostredníctvom vyhradeného fóra súkromnej podpory. Sľubujú maximálnu reakčnú dobu 1 pracovný deň av prípade potreby súkromnú e-mailovú podporu. Existuje tiež možnosť predĺženia podpory o ďalších 12 mesiacov.

Naše skóre

Noviny sú pekne vyzerajúcou témou s veľkou flexibilitou a možnosťami dizajnu. Ako pri každej komplikovanej téme, aj tu je určite krivka učenia, ako začať. Navigácia je však relatívne ľahká a väčšina rozhrania je flexibilná a užívateľsky prívetivá.

Niektoré z vstavaných funkcií sa lepšie implementujú pomocou doplnkov, napríklad veľmi základná galéria obrázkov (odporúčame Galéria Envira miesto). Ak sa teda niekedy rozhodnete prepínať témy, vaše obrázkové galérie sa zachovajú.

Jednou z vynikajúcich funkcií Novín sú flexibilné možnosti dizajnu. Žiadne dva weby používajúce túto tému nebudú vyzerať rovnako.

Dáme noviny 5 z 5 hviezdičiek. Tu je rozpis našich hodnotení recenzií:

celkovo
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

Vlastnosti
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

výkon
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

podpora
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

Jednoduchosť použitia
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

stanovenie ceny
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie hviezdičkou je prázdne 4,0 / 5,0

Získajte noviny »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me