objať

Enfold je jednou z najpopulárnejších tém WordPress na Themeforest. Je to responzívna viacúčelová téma WordPress so zameraním na užívateľskú prívetivosť a krásny dizajn. V tomto prehľade tém Enfold sa pozrieme na rôzne funkcie a na to, ako dobre fungujú.


Doplňte tému

O spoločnosti Enfold

Enfold je tvorený tímom Kriesi, webdizajnovým a vývojovým tímom z Viedne v Rakúsku. Spoločnosť Kriesi dlhodobo predáva témy WordPress na trhu Themeforest a vo svojom portfóliu má veľa obľúbených tém WordPress..

Tím má 9 členov z Južnej Ameriky, USA, Európy a Ázie. Doposiaľ vydali 18 tém WordPress a majú viac ako 138 000 zákazníkov z celého sveta.

Enfold je zďaleka ich najúspešnejší produkt WordPress. Zakúpilo ho viac ako 72 000 zákazníkov.

Funkcie Enfold Theme

Enfold je dodávaný so všetkými funkciami, ktoré by ste očakávali od prémiovej témy WordPress, a potom niektoré ďalšie. Tu sú niektoré z hlavných funkcií, vďaka ktorým sa Enfold vyznačuje okrem iných tém WordPress.

Jednoduché nastavenie s preddefinovaným obsahom

Jedným z najbežnejších problémov, s ktorými sa používatelia stretávajú pri nastavovaní prémiovej témy, je, aby vyzerala ako ukážka. Používatelia musia pridať veľa obsahu, obrázkov, jazdcov, aby dosiahli rovnaký vzhľad ako ukážka.

Zložte preddefinované rozloženia

Enfold rieši tento problém tak, že ponúka preddefinovaný obsah pre rôzne prípady použitia. Môžete si jednoducho vybrať rozloženie, ktoré chcete, a bude plné ukážkového obsahu. Teraz môžete ľahko nahradiť ukážkový obsah vašim vlastným.

Pokročilý editor rozloženia

Enfold je dodávaný s výkonným editorom rozloženia. Tento ľahko použiteľný editor stránky drag and drop umožňuje vytvárať prakticky akékoľvek rozloženia, na ktoré si dokážete vziať. Môžete pridať mriežky, stĺpce, prezentácie, tlačidlá na výzvu na akciu, videá, galérie obrázkov atď. Pokročilý editor rozloženia je mimoriadne flexibilný a veľmi ľahko použiteľný aj pre nových používateľov..

Tvorca rozloženia

Ľahko použiteľné jazdce

Enfold je dodávaný s jednoduchým posúvačom, ktorý vám umožňuje vytvárať posúvače celej šírky s jednoduchým používateľským rozhraním. Toto je obzvlášť užitočné pre používateľov, ktorí používajú posuvníky trochu komplikovanejšie. Enfold tiež prichádza s 3D animáciami pre posúvače, ktoré môžete pridať na svoje snímky pomocou rovnakého jednoduchého rozhrania.

Enfold je dodávaný s vlastnou kópiou doplnku Layers Slider vopred zabaleným do témy. Layers Slider je funkčný jazdec, ktorý vám umožňuje vytvárať krásne prezentácie a používať ich kdekoľvek na vašom webe WordPress.

Správca bočného panela

S bočnými panelmi môže byť bolesť, s ktorou sa dá pracovať. Väčšina tém WordPress sa dodáva iba s jednou alebo dvoma preddefinovanými oblasťami pripravenými na bočnom paneli alebo miniaplikácii. Enfold prichádza s vlastným správcom bočného panela, ktorý vám umožňuje vytvoriť vlastné bočné panely a potom ich použiť pri vytváraní príspevku alebo stránky. Vo vlastných postranných paneloch môžete použiť akékoľvek miniaplikácie a umiestniť ich kdekoľvek pomocou pokročilého editora rozloženia.

Vizuálny editor krátkych kódov

Enfold je dodávaný s hromadou krátkych kódov, ktoré môžete použiť s vašou témou. Krátke kódy sa dajú použiť na pridanie mnohých vecí do programu WordPress. Väčšina tém WordPress sa dodáva s krátkymi kódmi, ale vždy je výzvou uľahčiť používateľom skutočné používanie týchto krátkych kódov. Enfold je dodávaný s vizuálnym editorom krátkych kódov, ktorý vám umožňuje ľahko pridať krátke kódy, keď ich potrebujete.

Rôzne funkcie

V tejto výkonnej téme je zabudovaných mnoho ďalších funkcií. Tu je rýchly zoznam niektorých ďalších neuveriteľných funkcií:

 • Mega menu
 • 4 Rozloženie pre sekciu blogu
 • Generátor štýlov
 • Písmo ikony Entypo
 • Desiatky rozložení hlavičky
 • Funkcia okamžitého vyhľadávania
 • Portfólio manažér
 • bbPress podpora fóra
 • Pripravené pre WooCommerce
 • Preklad je pripravený
 • Kompatibilný s WPML na vytváranie viacjazyčných stránok
 • Sietnica pripravená
 • Vlastné štýly pre gravitačné formuláre

Jednoduchosť použitia

Mnoho prémiových tém WordPress sa cíti trochu nafúknutých funkciami, ktoré sťažujú jeho používanie. Rozhodli sme sa skontrolovať, aké ľahké je vytvoriť webovú stránku pre malé firmy pomocou témy Enfold.

Ako sme už uviedli, táto téma prichádza s dovozcom demo obsahu. Po aktivácii si môžete vybrať požadované demo a importovať ho na svoj web jediným kliknutím. Ďalšou časťou je nahradenie ukážkového obsahu vašim vlastným obsahom. Prevedenie tejto trasy vylučuje potrebu nastavovania možností témy a vykonávania ďalších úloh.

Ak sa používateľ rozhodne manuálne nastaviť tému, potom to nie je také ťažké. Enfold prichádza s výkonným panelom možností tém, vďaka čomu je celkom jednoduchšie a jednoduchšie. Pokročilí používatelia môžu využiť svojho vstavaného nástroja na tvorbu šablón na vytvorenie svojich vlastných jedinečných rozložení.

Dokumentácia a podpora

Enfold je vyvinutý tímom odborníkov WordPress, ktorí sa už nejaký čas zaoberajú prémiovými témami WordPress. Ľudia v Kriesi vedia, ako vytvárať a podporovať produkty WordPress.

K téme je k dispozícii rozsiahla dokumentácia. Každá funkcia témy Enfold je popísaná krok za krokom. Táto pozornosť venovaná detailom uľahčuje používateľom rýchle nastavenie svojich webových stránok. Pre používateľov, ktorí nechcú čítať príliš veľa, sú k dispozícii aj videonávody, ktoré vám ukážu, ako nastaviť tému a ako používať jeho výkonné funkcie..

Používatelia môžu tiež získať podporu prístupom na podporné fóra na webe vývojárov, ako aj na Themeforest. Každá licencia vás oprávňuje na šesťmesačnú podporu a aktualizácie.

Naše skóre

Po dôkladnej kontrole sme presvedčení, že Enfold je vynikajúcou voľbou pre viacúčelovú tému s množstvom funkcií. Dáme mu 4 z 5 hviezdičiek.

celkovo
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie hviezdičkou je prázdne 4,0 / 5,0

Vlastnosti
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie hviezdičkou je prázdne 4,0 / 5,0

výkon
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

podpora
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie hviezdičkou je prázdne 4,0 / 5,0

Jednoduchosť použitia
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie hviezdičkou je prázdne 4,0 / 5,0

stanovenie ceny
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie hviezdičkou je prázdne 4,0 / 5,0

Získajte Enfold Now »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me