Preskúmanie rámca témy Genesis: Klady a zápory (2020)

Zaujímalo by vás, či by ste mali mať rámec tém Genesis?


Genesis je vlajkovou loďou tematického rámca spoločnosti StudioPress, jedného z najvýznamnejších centier tém WordPress na svete. Samotná Genesis funguje úplne dobre, ale ak chcete robiť zázraky s Genesis, musíte ju použiť s detskou témou na svojom webe..

Zmätený? Nerobte si starosti.

V tomto článku vám ukážeme všetko, čo potrebujete vedieť o systéme Genesis Framework a či je pre vaše stránky to najlepšie téma WordPress..

O rámci Genesis Theme Framework

Genéza rámec

Genesis je jedným z najlepších rámcov WordPress. Pôvodne ho vydala téma StudioPress, centrum tém prevádzkované spoločnosťou CopyBlogger Media.

V roku 2018 spoločnosť StudioPress získala spoločnosť WP Engine, renomovaný poskytovateľ spravovaných hostiteľských služieb WordPress.

Tematický rámec WordPress je centralizované miesto, kde sú hostené všetky hlavné témy. V hornej časti rámca môžete nainštalovať podradenú tému a pridať na svoj web vlastný štýl, zatiaľ čo všetky základné funkcie rámca zostanú nedotknuté.

Kým rámec funguje úplne sám o sebe po vybalení z krabice, funguje najlepšie, keď sa používa spolu s detskou témou.

Pretože základné funkcie sú hostené v rámci, vždy, keď je funkcia zastaraná alebo je v rámci opravená chyba, môžete v rámci rámca jednoducho vytlačiť aktualizáciu bez obáv zo straty prispôsobenia v podradenej téme..

Kto by mal používať rámec tém Genesis a prečo?

V ideálnom prípade je tematický rámec Genesis skvelou voľbou pre každého, kto chcel prevádzkovať webovú stránku.

Začiatočníci WordPress: Jedným zo spoločných znakov začiatočníkov WordPress je to, že často menia vzhľad svojich stránok neustálym prepínaním na rôzne témy. To tiež znamená, že keď prejdete na novú tému, funkcie stránok sa môžu tiež stratiť alebo zmeniť.

V rámci Genesis si môžete byť istí, že vaše základné funkcie zostanú nedotknuté, aj keď aktualizujete svoju existujúcu podradenú tému alebo prepnete na novú..

vývojári: Svoje klientske stránky si môžete vytvoriť na vrchole Genesis. To môže drasticky skrátiť čas potrebný na vývoj a z dlhodobého hľadiska uľahčiť prácu.

StudioPress ponúka aj okolo 35 detských tém Genesis. Pretože Genesis je známy rámec, niekoľko vývojárov tretích strán vydáva aj detské témy Genesis.

Čo to ponúka? Vstavané funkcie systému Genesis Framework

Pozrime sa na niekoľko vstavaných funkcií dodávaných s programom Genesis.

 • Nastavenie motívu jedným kliknutím: Nainštalujte ukážkový obsah a dizajn jediným kliknutím.
 • Prispôsobovač tém: Všetky funkcie tém sú pridané prostredníctvom prispôsobovača tém WordPress, takže si ich môžete zobraziť v reálnom čase.
 • Vlastné šablóny stránok: Získate celý rad preddefinovaných šablón pre rôzne stránky, napríklad stránku blogu, domovskú stránku, archívy atď.
 • Prispôsobiteľná hlavička: Prispôsobiteľná hlavička podporuje vaše firemné logo, ktoré môže byť založené na obrázkoch alebo textoch.
 • Pripravený widget: Dieťa témy Genesis často prichádzajú s mnohými oblasťami pripravenými pre widget. To znamená, že pomocou widgetov WordPress môžete na svoju domovskú stránku a do ďalších oblastí svojho webu pridať obsah prispôsobený vašim potrebám.
 • Až 3 možnosti rozloženia stĺpcov: Podporuje rôzne rozloženia až do 3 stĺpcov.

a oveľa viac.

Genesis Theme Framework Review: Klady a zápory

Pozrime sa na niekoľko výhod používania rámca tém Genesis.

1. SEO-priateľské

Genesis SEO priateľský

Genesis je dodávaný s množstvom vstavaných možností SEO, ktoré vám umožňujú pridať názov, meta popis k vašim príspevkom, stránkam atď. To znamená, že základné SEO môžete spravovať aj bez vyhradeného doplnku SEO. Ak však stále chcete používať doplnok SEO, napríklad doplnok Yoast, na pridanie označenia schémy, Genesis automaticky deaktivuje jeho možnosť SEO a umožní doplnku prevziať kontrolu.

2. Špičková podpora

Genesis Theme Framework ponúka prvotriednu podporu všetkým svojim používateľom. Ak teda budete niekedy potrebovať pomoc, je ľahké nájsť riešenie tým, že oslovíte ich tím technickej podpory.

3. Vždy aktualizované

Tím StudioPress neustále pracuje na dodržiavaní najnovších štandardov WordPress, takže si môžete byť istí, že vaša téma je prvotriedna. Ak chcete, môžete tiež povoliť automatické aktualizácie.

4. Nastavenia rozloženia

rozloženie genézy

Vďaka výkonným nastaveniam rozloženia je jednoduché pridať prispôsobenie pomocou prispôsobovača WordPress aj so základným CSS.

Obmedzenia rámca genézy

Genesis je bezpochyby najlepším tematickým rámcom pre WordPress. To však neznamená, že je to najlepšia voľba pre všetkých.

Napríklad, rovnako ako akýkoľvek rámec, aj Genesis obsahuje aj niektoré nafúknuté vstavané možnosti, ktoré nemusíte potrebovať, ako napríklad funkciu SEO WordPress. Ak by ste radšej používali doplnok SEO, nemusíte zabudované funkcie SEO.

Pokiaľ ide o použiteľnosť, Genesis dodržiava štandardy WordPress. Ako používateľ WordPress však stále existuje nepatrná krivka učenia, ktorú je potrebné riešiť pri pridávaní funkcií. Navyše, rovnako ako akýkoľvek rámec, aby ste mohli využívať celú silu rámca, musíte sa oboznámiť s ligami špecifickými pre daný rámec.

Genesis Theme Framework Pricing

Cena genézy

StudioPress ponúka 3 rôzne cenové plány na kúpu Genesis a ďalších detských tém.

Genesis Framework Package: Je k dispozícii za jednorazový poplatok 59,95 USD. Môžete použiť motív na neobmedzenom webe, dostanete neobmedzený počet aktualizácií a prémiovú podporu na jeden rok.

Členstvo v Pro Plus: Tento plán je k dispozícii za 499,95 dolárov. Tento plán vám poskytuje balík Genesis Framework a všetky témy StudioPress.

ZADARMO: Áno, môžete získať Genesis Framework a všetky témy StudioPress zadarmo. Dozviete sa, ako ju využiť nižšie.

Ako využívať tematický rámec Genesis + VŠETKY 35+ detské motívy zadarmo

StudioPress, tvorca programu Genesis Theme Framework, získal spoločnosť WP Engine v roku 2018 jedna z populárnych riadených hostingových spoločností WordPress. Od tejto akvizície spoločnosť WP Engine ponúka všetkým svojim používateľom, ktorí sa zaregistrujú, bezplatný prístup ku všetkým témam StudioPress a Genesis Framework. jeho plány hostenia.

To znamená, že registráciou do ktoréhokoľvek z hostiteľských plánov WP Engine môžete mať Genesis Framework zadarmo.

Viac informácií o službe WP Engine nájdete tu.

Získajte všetky 35+ motívy zadarmo s motorom WP »

Genesis Theme Framework Review: Naše rozhodnutie o jeho použití pre vaše stránky

Po preskúmaní témy Genesis sme presvedčení, že ide o najlepší rámec tém na trhu. Či už ste začiatočník alebo skúsený profesionál, zistíte, že je to užitočné.

Ako začiatočník ho môžete použiť a môžete si byť istí, že funkčnosť vašej témy zostane nedotknutá bez ohľadu na to, ktorú podradenú tému používate … za predpokladu, že vaše podradená téma neprepíše základné funkcie.

Ak ste vývojár, môžete ľahko vytvoriť pokročilý web na vrchole Genesis vďaka dostupným háčikom a filtrom.

Avšak, Rámec genézy nemusí byť najlepšou voľbou pre vás, ak ste po rýchlom riešení na vytvorenie stránky, ako je napríklad drag and drop builder. Potom by ste mali zvážiť Divi Builder. Tu si môžete pozrieť našu recenziu Divi.

Dúfame, že vám táto recenzia témy Genesis pomôže zistiť, či je to najlepšia voľba pre vaše potreby. Možno by ste si mali tiež prečítať náš článok o tom, ako využiť rámec Genesis & všetky témy StudioPress ZADARMO.

celkovo
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie hviezdičkou je prázdne 4,0 / 5,0

Vlastnosti
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

výkon
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

podpora
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

Jednoduchosť použitia
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

stanovenie ceny
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

Získajte StudioPress Genesis teraz »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map