Recenzia Divi Theme & Builder (2020): Stojí to za to?

Divi je jednou z najpopulárnejších tém WordPress na trhu. Divi je krásna viacúčelová téma WordPress, vytvorená spoločnosťou Elegant Themes, jedným z popredných obchodov s témami WordPress na svete. V tejto recenzii témy Divi sa podrobnejšie pozrieme na jej funkciu a skontrolujeme, o čom to všetko je.


divi-theme

O téme Divi

Divi je tvorená spoločnosťou Elegant Themes, ktorá je jednou z popredných spoločností na svete s témou WordPress.

Divi je súčasťou členstva v tematickom klube Elegant Themes, ktoré vám umožňuje prístup k 2 témam (Divi a Extra) a 2 doplnkom (Bloom a Monarch) za cenu jednej témy. Získate tiež stovky webových balíkov Divi, ktoré vám umožnia rýchlo spustiť web akéhokoľvek typu bez toho, aby ste museli stavať od základov..

Už 10 rokov spoločnosť poskytuje prémiovú podporu WordPress pre svoje produkty, ktoré poháňajú veľké množstvo webových stránok.

Aj keď spoločnosť Elegant Themes sídli v San Franciscu, ide o distribuovanú pracovnú silu s viac ako 70 zamestnancami po celom svete.

Recenzia témy Divi: Výkonná téma zabalená so 100 a viac balíkami lokalít

Elegant Themes, ako prémiový vývojár tém a doplnkov, vie, čo používatelia WordPress chcú od výkonnej témy. Chcú flexibilitu a funkcie zabalené do jedného pekného balíka.

Divi bolo všetko, čo som si želal! Ľahko použiteľné moduly, drag-and-drop design, preddefinované rozloženia, panel Prispôsobiť a Vlastný CSS box – to všetko predstavuje mimoriadne rýchly a efektívny spôsob vytvárania čistých moderných webov, ktoré klienti hľadajú..

-Kathy Kroll Romana

Pozrime sa na niektoré z hlavných funkcií Divi Theme.

Zostavte si akýkoľvek druh webových stránok pomocou softvéru Divi Builder

Keď si zakúpite členstvo v Elegantných témach, nájdete na ovládacom paneli dve rôzne príchute Divi: Divi Theme a Divi Builder (plugin).

Všetky témy vydané spoločnosťou Elegant Themes, vrátane témy Divi, sa dodávajú s programom Divi Builder, ktorý umožňuje drag and drop vytváranie a prispôsobenie vašich webových stránok..

Ak chcete vysoko prispôsobiteľnú tému WordPress, môžete použiť tému Divi. Ak chcete použiť inú tému, ale tiež potrebujete doplnok na tvorbu stránky drag and drop, môžete použiť nástroj Divi.

S predvoleným editorom Divi Builder môžete jednoducho ťahať a púšťať riadky, stĺpce, prvky a moduly a vytvárať svoje vlastné krásne rozloženia. To vám umožní vytvoriť úplne prispôsobenú stránku v žiadnom momente bez toho, aby ste sa dotkli riadku kódu.

divi-builder-interface

Každý modul vo vašom rozložení je možné odstrániť alebo duplikovať kliknutím na tlačidlo. Moduly sú tiež zreteľne označené a farebne označené, takže môžete ľahko navrhnúť rozloženie, ktoré bude fungovať pre vaše stránky, aj keď ste začiatočník..

Ak chcete do rozloženia pridať novú sekciu, môžete tak urobiť jedným kliknutím a potom do tejto sekcie vložiť nové moduly ďalším pár kliknutiami na tlačidlo.

Predvolený editor Divi vám umožňuje zobraziť „kostru“ rozloženia vášho webu, je to ako stavebné kamene pre tému vášho webu. Ak však dávate prednosť editoru tém, ktorý je trochu vizuálnejší, nebojte sa, Divi vám to tiež ponúka, čo si neskôr ukážeme.

Skontrolujte tiež: Najlepšie platformy na vytváranie webových stránok

Rozvrhnutia pripravené na použitie

Téma Divi sa dodáva so stovkami pripravených balíčkov na použitie. Jedná sa o kompletné návrhy s rôznymi rozloženiami a farbami, ktoré vám umožňujú začať s nastavením témy. Všetky vopred pripravené rozloženia sú ľahko a nekonečne prispôsobiteľné.

Použitie balíka webových stránok je užitočné najmä vtedy, ak nechcete pre svoj web stavať úplne nový dizajn. Všetko, čo musíte urobiť, je vybrať ten správny balík webových stránok z knižnice a importovať ho do svojho WordPress a potom vykonať potrebné prispôsobenie..

Divi-layouts-knižnica

Každý balík webových stránok je navrhnutý pre konkrétny typ webových stránok a obsahuje 7-8 strán / rozložení vhodných pre tento konkrétny typ webových stránok. Pretože tieto rozloženia sú vopred zostavené, všetko, čo musíte urobiť, je importovať rozloženie a pridať svoj vlastný obsah.

Rozloženie môžete prehliadať podľa kategórií, ako je napríklad Móda & Krása, technológia, zdravie & Fitness, služby a ďalšie. Alebo jednoducho vyhľadajte perfektné rozloženie zadaním kľúčových slov.

divi-yoga-layout

Navyše, ako súčasť iniciatívy Divi Design Initial, Divi tvrdí, že každý týždeň pridáva nové rozloženie.

Vďaka rozloženiu Divi môžete ľahko a rýchlo vytvárať webové stránky, ktoré vyhovujú vašim presným potrebám.

Okamžité pridanie zo 46+ modulov obsahu do rozloženia Divi

Moduly sú stavebnými kameňmi témy Divi, známe tiež ako prvky. K dispozícii je 46 modulov obsahu, ktoré môžete pridať na ľubovoľnú stránku alebo rozloženie témy. Moduly obsahu zahŕňajú posúvač, akordeón, portfólio, výzvu na akciu, galérie, videá, sociálne tlačidlá a oveľa viac.

divi-content-moduly

Môžete ľahko pridať moduly obsahu, aby ste si prispôsobili svoj motív jednoduchým pretiahnutím modulu na stránku. Prípadne ju môžete pridať zo živého náhľadu kliknutím na tlačidlo (+), vyhľadaním modulu obsahu podľa vášho výberu a kliknutím naň ho pridáte do sekcie.

divi-add-module

Väčšina modulov obsahu je tiež prispôsobiteľná, takže nie ste v predvolenom štýle modulu. Môžete si vybrať farby, text, veľkosť, obrázok, orámovanie a ďalšie.

customize-Divi moduly

Získate tak úplnú kontrolu nad tým, ako vyzerá vaša téma, takže nebudete mať web, ktorý vyzerá ako niekto iný.

Vynikajúca divi funkcia: Live Preview Customizer

Pri vytváraní stránok WordPress musíte kliknúť na tlačidlo Ukážka a otvoriť nové okno, aby ste videli, ako vyzerá vaša stránka. Ale pomocou živého náhľadu Divi môžete presne vidieť, ako bude váš web vyzerať, keď ho vytvárate.

divi-live-preview

Rýchly a ľahko použiteľný prispôsobiteľ Live Preview umožňuje meniť farby, písma, štýl a ďalšie. Prispôsobenie je tým jednoduchšie pre začiatočníkov, pretože okamžite vidia svoje zmeny a kedykoľvek ich môžu vrátiť späť.

Pretože Divi vám dáva možnosť prispôsobiť si tému pomocou predvoleného editora alebo Visual Builderu, môžete si vybrať, ktorá vám najviac vyhovuje. Alebo pomocou kombinácie oboch vytvorte svoju tému presne tak, ako chcete.

Kompatibilita doplnkov Divi

divi-wordpress

Chcete založiť webovú stránku elektronického obchodu? Divi tiež podporuje WooCommerce, jeden z najlepších doplnkov eCommerce na trhu, hneď po vybalení.

Vďaka rozloženiu internetového obchodu Divi a doplnku WooCommerce môžete rýchlo vytvoriť internetový obchod svojich snov. Váš internetový obchod bude vyzerať neuveriteľne na všetkých zariadeniach a stále môžete používať svoju tému Divi na vytváranie rôznych častí svojich webových stránok. Ich rozloženia v internetovom obchode tiež prichádzajú so všetkými stránkami, ktoré potrebujete na predaj svojich výrobkov, vrátane stránky košíka a stránky pokladnice.

Rozloženie stránky Divi na stránkach obchodu je tiež dodávané s preddefinovanými modulmi obchodu, takže môžete svoje produkty ľahko usporiadať do kategórií, ako sú napríklad vybrané, na predaj a ďalšie.

divi-online-store

Divi navyše prichádza v 32 jazykoch s podporou RTL. Preklady zahŕňajú backend aj front-end vášho webu. Podporuje tiež WPML, takže môžete vytvárať viacjazyčné webové stránky s rovnakou neuveriteľnou témou.

Sucuri Bezpečná téma

Chyba zabezpečenia v téme WordPress alebo doplnku môže ohroziť bezpečnosť vašich webových stránok.

Kód, ktorý stojí za témou Divi, je predmetom auditu spoločnosti Sucuri, jednej z popredných firiem v oblasti webovej bezpečnosti na svete. Po dôkladnom preštudovaní tohto kódu dali odborníci na bezpečnosť Sucuri bezpečnostnú pečať Divi.

divi-security

Revízny tím zastáva názor, že táto téma bola vyvinutá mimoriadne dobre, a preto téma Divi si zaslúži pečať Bezpečná téma. Počas posudzovania zraniteľnosti neboli zistené žiadne významné problémy. Pri audite kódu neboli zistené žiadne problémy

– Tím Sucuri

Divi Pricing

Divi ponúka 2 rôzne cenové plány: Ročný prístup a Celoživotný prístup. Môžete zaplatiť 89 dolárov ročne, čo je ich najobľúbenejší plán, alebo jednorazová cena 249 dolárov, aby ste získali celoživotný prístup a aktualizácie. Obidva plány vám umožňujú prístup ku všetkým témam (Divi a Extra) a doplnkom (Bloom a Monarch), aktualizáciám tém, prémiovej podpore, neobmedzenému použitiu webových stránok a bezrizikovej záruke..

divi ceny

Divi zákaznícka podpora a dokumentácia

Keď si kúpite Divi by Elegant Themes, získate úplný prístup k rozsiahlej dokumentácii, podporným fóram a ich úžasnému tímu podpory..

Elegant Themes má dobre vyškolený personál profesionálov, ktorí sú vždy k dispozícii na pomoc s vašimi tematickými otázkami.

Elegant Themes navyše prevádzkuje užitočný blog, ktorý obsahuje návody a príručky so ľahko sledovateľnými krokmi a snímkami obrazovky, ktoré vám pomôžu naučiť sa robiť všetko a všetko s Divi.

divi-support-blog

Ich licenčná podpora vám tiež umožňuje nainštalovať Divi na ľubovoľný počet serverov. Môžete ho dokonca použiť na vytváranie klientskych stránok.

Technická podpora sa poskytuje iba prostredníctvom e-mailov založených na lístkoch.

Náš verdikt o používaní Divi Builder a Divi Theme

Dôkladne sme preskúmali neuveriteľné funkcie, ktoré ponúka Divi. Po testovacej jazde na chvíľu sme zistili, že Divi je vynikajúcou voľbou pre každého, kto chce s ľahkosťou vytvoriť úžasnú webovú stránku. Dáme mu 5 z 5 hviezdičiek.

Ak sa vám naša recenzia Divi páčila, môžete si pozrieť našu recenziu na WP Bakery Page Builder

celkovo
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

Vlastnosti
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

výkon
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

podpora
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

Jednoduchosť použitia
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

stanovenie ceny
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

Získajte Divi »
Zobraziť Divi Coupon »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map