Recenzia témy Astra: Je táto bezplatná téma WordPress dobrá?

Hľadáte bezplatnú ľahkú tému WordPress a pýtate sa, či by téma Astra WordPress mohla byť najlepšia?


Astra je jedným z najrýchlejšie rastúcich viacúčelových tém WordPress v úložisku WordPress. Vďaka veľkej knižnici vopred vytvorených webových stránok vám umožňuje vytvárať krásne webové stránky behom niekoľkých minút. Či už chcete vybudovať portfólio, obchodný dom WooCommerce alebo obchodný web, Astra môže byť vašou voľbou.

Tu budeme podrobne diskutovať o téme Astra, takže môžete zistiť, či je to najlepšia voľba pre váš web.

Téma Astra: Prehľad

Téma Astra

Astra je bezplatná téma WordPress navrhnutá pre začiatočníkov. Jeho užívateľsky prívetivé rozhranie uľahčuje dať vášmu webu najlepší vzhľad bez kódovania jedného riadku.

Astra vyvinula spoločnosť Brainstorm Force, spoločnosť, ktorá pôsobí na trhu WordPress už viac ako 10 rokov. Najlepšie na Astra je, že je ľahký a vyrobený pre rýchle vykreslenie stránky. Potrebuje menej ako 50 KB miesta a načíta sa za 0,5 sekundy s predvolenými údajmi WordPress.

Funguje tiež hladko s rôznymi tvorcami stránok, ako sú Elementor a Beaver Builder, a niekoľkými ďalšími obľúbenými doplnkami, vďaka ktorým je ideálnou voľbou pre začiatočníkov aj pre vývojárov webu..

Pozrime sa, aké ďalšie funkcie ponúka Astra.

Recenzia témy Astra: Funkcie

So zoznamom výkonných funkcií nie je žiadnym prekvapením, že spoločnosť Astra už aktívne využíva 700 000 používateľov. Tu je stručný prehľad toho, čo ponúka.

1. Knižnica vopred vytvorených webových stránok

Demo stránky Astra

Astra ponúka obrovskú knižnicu vopred vytvorených webových stránok. To nielenže vám pomôže ušetriť čas, ale tiež vám pomôže pri vytváraní a prispôsobovaní webovej stránky.

V knižnici šablón nájdete dve rôzne možnosti šablón: bezplatné šablóny a prémiové šablóny. Bezplatné šablóny je možné používať spolu s ľubovoľnými bezplatnými obľúbenými doplnkami na tvorbu stránok, ako sú Beaver Builder, Elementor atď. Ak nemáte záujem o inštaláciu nástroja na tvorbu stránok, môžete importovať pripravené webové stránky, ktoré pracujú s editorom Gutenberg, zabudovaným – v editore WordPress.

Prémiové šablóny sú označené ako agentúra, ktorá je prístupná iba s licenciami Mini Agency Bundle alebo Agency Bundle s témou Astra. Ak chcete importovať knižnicu ukážkových šablón, musíte použiť bezplatný doplnok známy ako Starter Templates.

2. Bezproblémová integrácia s obľúbenými doplnkami

Kompatibilita Astra

Pretože Astra je vytvorená ako ľahký motív, nie je dodávaná s niekoľkými nafúknutými a nechcenými funkciami. Namiesto toho môžete pomocou ľubovoľných doplnkov WordPress na svojich stránkach robiť, čo chcete. Najlepšie na tom je, že Astra je kompatibilná s takmer každým populárnym doplnkom WordPress.

Pozrime sa na niekoľko populárnych doplnkov, ktoré sú kompatibilné s Astra:

 • WooCommerce: Ľahko vytvorte internetový obchod
 • Tvorcovia stránok: Astra podporuje Beaver Builder, Elementor a ďalšie
 • A mnoho ďalších: Medzi ďalšie populárne doplnky patria, okrem iného, ​​LearnDash, Toolset, Yoast a ďalšie

3. Rýchly, ľahký, priateľský k SEO

Astra je ľahká perie a potrebuje menej ako 50 kb zdrojov, vďaka čomu je jednou z najrýchlejších existujúcich tém WordPress. Téma sa dodáva aj s potrebným značením Schema.org, ktoré potrebujete, aby ste vyhľadávacím nástrojom pomohli získať z vašich webových stránok viac informatívnych výsledkov.

4. Preklad & Pripravené pre RTL

Ak vaše stránky slúžia anglicky hovoriacim, ktorí nie sú rodenými anglickými jazykmi, Astra môže byť najlepšou voľbou, pretože je ľahké lokalizovať web pomocou Astra. Môžete ho tiež preložiť do jazykov RTL, ako je arabčina.

Astra: Jednoduché použitie

Astra je téma vhodná pre začiatočníkov, ktorá vám umožňuje prispôsobiť si web bez kódovania. Po nainštalovaní témy na svoj web môžete prejsť na stránku Vzhľad »Možnosti Astra na ľavej strane obrazovky.

Tu nájdete niekoľko možností. Prvý vám ponúka rýchle odkazy na prispôsobiteľ. Môžete na ne ľahko kliknúť a pracovať na logu, fonte, hlavičke a päte vašej stránky.

Možnosti Astra

Predpokladajme, že chcete prispôsobiť svoje päty. Môžete jednoducho kliknúť na ikonu Možnosti nastavenia päty pod Odkazy na nastavenia prispôsobovača. Tým sa dostanete do prispôsobovača, kde môžete začať pracovať na päte.

Stačí kliknúť na ikonu ceruzky v päte a na ľavej strane obrazovky sa zobrazia rôzne možnosti.

Prispôsobovač Astra

Teraz si môžete vybrať rozloženie a pridať svoj vlastný obsah pomocou možností na ľavej strane. Máte tiež možnosť prispôsobiť šírku päty, pridať k nej okraj, obrázok a farbu. Ak chcete do päty pridať miniaplikáciu, text alebo ponuku päty, vyberte ju pomocou rozbaľovacej šípky pod Oddiel 2.

Ak chcete, aby vaše päty vynikli, môžete do textu a odkazov pridať inú farbu. Tu je rýchly pohľad na zmenené päty pomocou Astra.

Prispôsobená päta

Toto je len príklad. Môžete použiť svoju fantáziu a dať jej ľubovoľný vzhľad. Môžete postupovať rovnakým spôsobom pre každú časť svojej webovej stránky a priniesť ten najlepší vzhľad, aký si zaslúži.

Ďalšia možnosť zobrazí možnosti dostupné vo verzii Pro témy. Ak chcete použiť tieto možnosti, budete musieť svoj motív inovovať na prémiovú verziu. Dovtedy nie je možné získať prístup k týmto možnostiam.

Funkcie Astra pro

Po posúvaní sa po obrazovke sa zobrazia bezplatné doplnky, ktoré téma odporúča. Ak ich chcete použiť, stačí kliknúť na ikonu Aktivovať kliknite vedľa požadovaného doplnku a je dobré ísť.

Doplnky zdarma pre Astra

Astra: Dokumentácia & podpora

V ideálnom prípade sa Astra ľahko používa. Ale aj keď máte problém s jeho používaním, vždy si môžete v jeho dokumentácii nájsť riešenie. Majú skupinu často kladených otázok, ktoré zodpovedajú takmer na každú možnú otázku.

Môžete sa tiež pripojiť k ich skupine na Facebooku a pozrieť si diskusné fórum používateľov, aby ste zistili, či váš problém nemá odpoveď. Ak stále nenájdete odpoveď, môžete sa obrátiť na svoj tím podpory zvýšením lístka.

Astra Theme Pricing

Tému Astra si môžete zadarmo stiahnuť. Ak však chcete rozšíriť jeho funkcie, môžete svoj plán upgradovať na verziu Pro, ktorá vás stojí iba 59 dolárov.

Dobrá správa je, že ak sa vám nepáči ich verzia Pro, môžete svoje peniaze získať späť do 14 dní.

Čo si myslíme o téme Astra – náš verdikt

Astra je skvelou voľbou pre každého, kto hľadá tému priateľskú pre začiatočníkov, aby vizuálne ohromil svoje stránky. Nemá vôbec žiadnu krivku učenia.

Môžete použiť jeden z jeho demo stránok s ich bezplatným doplnkom pre štartovacie stránky a trochu ho vyladiť predtým, ako ho konečne spustíte, alebo vytvoríte úplne nový dizajn od začiatku..

Či tak alebo onak, budete mať skvelý čas navrhnúť svoje stránky s Astra, najmä s jeho úžasnou rýchlosťou a výkonom.

Medzitým, ak chcete posilniť svoj web ďalšími funkciami, tu je zoznam niektorých nevyhnutných doplnkov.

celkovo
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 4,8 / 5,0

Vlastnosti
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie hviezdičkou je prázdne 4,0 / 5,0

výkon
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

podpora
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

Jednoduchosť použitia
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie hviezdičkou je prázdne 4,0 / 5,0

stanovenie ceny
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

Získajte Astra teraz »
Získajte 10% zľavu na Astra »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map