StudioPress Autor Pro

Hľadáte tému, v ktorej sú vaše knihy prezentované dokonale kategorizovaným spôsobom? Autor Pro je téma WordPress pre deti v rámci Genesis určená pre autorov kníh, spisovateľov a profesionálnych autorov, ktorí už svoje knihy uviedli na trh. V tejto recenzii autora Pro ukážeme, prečo je to pre vás ideálna téma.


O autorovi Pro

Autorom aplikácie Studio Pro je populárny vývojár témy WordPress.

Táto téma má krásny, čistý a jasný dizajn. Najlepšie na tom je, že môžete ľahko prechádzať témou Autor Pro. Poskytuje tiež jednoduchý spôsob, ako predstaviť a predať svoju prácu na svojej vlastnej webovej stránke. V rámci tohto motívu budete môcť predviesť všetky svoje publikované diela, predávať svoje knihy, poskytovať informácie o sebe, propagovať nadchádzajúce udalosti, ako sú podpisy kníh, poskytovať odkaz na svoje sociálne profily a tiež blog..

Veľkým bonusom s témami Genesis je to, že sa účtuje iba jednorazový nákupný poplatok s celoživotnými aktualizáciami.

Funkcie autora Pro

Téma Autor Pro okrem svojich ohromujúcich dobrých vzhľadu ponúka svojim používateľom aj niekoľko efektívnych funkcií na jednoduchú navigáciu po stránke. Nezabúdajte ani na ďalší bonus bezplatného autorského doplnku od spoločnosti Genesis, ktorý je kompatibilný s ďalšími podriadenými témami Genesis.

Genesis Autor Pro Plugin

Pomocou doplnku Author Pro môžete vytvoriť knižnicu, v ktorej budú zobrazené všetky vaše knihy na vašom webe, aby sa elegantne zobrazili podrobnosti o knihe v jednom a archívnom zobrazení, ako aj v akejkoľvek oblasti miniaplikácií. Pomocou tohto doplnku budete môcť zobraziť svoje publikácie a zahrnúť dôležité informácie o svojich knihách, ako sú ceny, kódy ISBN, obrázky obálky, súhrny a tlačidlá nákupu..

Prispôsobovač tém

Prispôsobovač témy vám umožňuje vyladiť štýly témy. Pomocou tejto témy môžete zmeniť obrázok na pozadie podľa toho, čo chcete. Obrázok na pozadí upúta pozornosť používateľov a pritiahne ich viac na vaše stránky.

Autor Pro tiež umožňuje zobraziť ukážku zmien, ktoré na svojej stránke vykonáte. Je to vynikajúca funkcia, pretože vám umožňuje experimentovať s rôznymi vzhľadmi bez toho, aby sa menilo to, čo vidia vaši návštevníci.

Tiež nie ste obmedzení obmedzeným počtom vzhľadov, z ktorých si môžete vyberať pre svoje stránky. Program Author Pro je dodávaný s výberom farieb, ktorý vám umožňuje zvoliť akúkoľvek farbu prízvuku. Môžete dokonca zadať hexadecimálny kód farby, ktorú chcete použiť pre svoj web.

Prispôsobiteľné hlavičky

Program Author Pro vám umožňuje použiť vlastný obrázok na pozadí. Okrem toho môžete tiež pridať vlastný obrázok loga, ktorý zvýrazní logo vašej firmy.

eCommerce

Toto je flexibilná téma elektronického obchodu, ktorá je prednastavená pre WooCommerce, takže môžete svoj internetový obchod ľahko nastaviť na zarobiť peniaze online. Výhody témy eCommerce spočívajú v tom, že poskytuje komplexný popis produktov, ktorý vám pomôže sledovať nákupné zvyklosti vašich zákazníkov. Keď použijete tému, ktoré je kompatibilné s WooCommerce, váš obchod bude vyzerať dobre po vybalení z krabice bez toho, aby ste museli všetko upravovať sami..

Oblasti widgetov na domovskej stránke

Svoju stránku môžete vytvoriť pomocou 5 oblastí miniaplikácií na domovskej stránke, ktoré si môžete prispôsobiť tak, aby vyhovovali vašej značke. K dispozícii sú aj widgety obsahu, ktoré úplne vytvoria plne funkčnú domovskú stránku.

Na primárnom bočnom paneli sa zobrazujú vaše staršie príspevky a stránky. Týmto spôsobom budú tieto články stále v prevádzke.

Nie veľa tém ponúka funkciu After Entry, ale program Pro Pro to robí a je to veľmi užitočná funkcia. Bez tejto funkcie by ste museli svoju správu pridať manuálne na konci každého príspevku v blogu, čo môže byť veľmi dôkladné, najmä ak máte stovky stránok..

K dispozícii sú tiež 3 oblasti miniaplikácií pre vašu pätu. Do päty môžete pridať niekoľko rôznych miniaplikácií, ako sú kontaktné údaje, vlastné odkazy a pole na odber, aby ste upútali pozornosť používateľov..

Mobilná responzívna

Táto téma reaguje na mobilný telefón, čo znamená, že váš web bude dokonale optimalizovaný pre každý prehliadač, zariadenie a veľkosť obrazovky. Mať mobilnú responzívnu tému je dôležité, pretože neodpovedajúca téma môže frustrovať vašich používateľov a spôsobiť nižšie hodnotenie vyhľadávacích nástrojov.

Dokumentácia a podpora

S programom Pro Pro získate prístup k podrobným a podrobným návodom, ako nastaviť tému pre svoj web, rovnako ako v ukážke.

Autor Pro je k dispozícii za jednorazový nákupný poplatok, ktorý vám umožňuje používať tému na neobmedzenom počte stránok. Získate tiež prístup k neobmedzenej e-mailovej podpore. StudioPress je známa kvalitou a rýchlosťou ich používateľskej podpory.

Ak ste fanúšikom rámca Genesis, môžete investovaním do StudioPress ProPlus ušetriť veľa peňazí. Jednorazovým poplatkom získate prístup ku všetkým témam StudioPress, k celoživotným aktualizáciám a podpore. Získate tiež automatický prístup ku všetkým novým témam, ktoré v budúcnosti zverejnia.

Naše skóre

Téma Author Pro je perfektnou témou pre autorov, ktorí chcú propagovať a predávať svoje knihy. Jednoduché nastavenie témy vám umožní rýchlo a bezchybne prevádzkovať vaše stránky. Určite vyniknete z davu a nesklame vás.

Autorovi Pro 5 dávame 5 z 5 hviezdičiek. Tu je rozpis našich hodnotení recenzií:

celkovo
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

Vlastnosti
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

výkon
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

podpora
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

Jednoduchosť použitia
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

stanovenie ceny
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

Získajte autora Pro Now »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map