StudioPress jedenásť40 Pro

Hľadáte tému WordPress pre noviny alebo časopisy? StudioPress jedenástka Pro je krásne navrhnutá téma pre osobný blog, noviny alebo časopis, ktorý využíva technológiu Genesis Framework. V tejto recenzii jedenástich 40 Pro ukážeme jej funkcie a pomôžeme vám rozhodnúť sa, či je to správna téma pre vaše potreby.


Recenzia Eleven40 Pro

Asi jedenásť pre profesionálov

jedenásť profesionálov je téma spoločnosti StudioPress, všeobecne známe ako jeden z najlepších predajcov tém WordPress. Ich témy sú dodávané s programom Genesis Framework, ktorý je výkonný, rýchly a ľahko nastaviteľný. StudioPress jedenástka Pro je vaša téma, ak vlastníte časopis, prevádzkujete noviny alebo plánujete vytvoriť osobný blog s množstvom obsahu.

Funkcie jedenástich Pro

Téma jedenásť40 Pro podporuje viacero oblastí miniaplikácií, prispôsobené možnosti, rozloženie dvoch a troch stĺpcov, miniaplikáciu profilu používateľa, dlhú pätu, štyri farebné schémy a ďalšie.

Na výber jedným kliknutím existuje niekoľko možností rozloženia, čím sa podľa potreby úplne zmení štruktúra vášho blogu alebo webovej stránky. Nastavenia témy Genesis sa vzťahujú aj na archívy obsahu a možnosti šablón stránky blogu.

Poďme sa podrobne pozrieť na funkcie StudioPress jedenástka Pro:

Archívy obsahu

Téma časopisu nie je kompletná bez archívov obsahu. Dlhé archívy, ktoré sa na vašom webe zobrazujú veľmi, vyzerajú profesionálne pre online noviny alebo časopisy. Pomôže vašim čitateľom nájsť obsah z predchádzajúcich mesiacov alebo rokov.

Nastavenie zobrazenia archívov obsahu je súčasťou témy jedenásť40 Pro. Túto možnosť môžete spravovať v nastaveniach témy Genesis.

Archívy obsahu

Tieto nastavenia sú veľmi podobné nastaveniam príspevkov, kde môžete definovať zobrazenie obsahu, obmedzenie počtu znakov, možnosť vybratého obrázka a stránkovanie v prípade dlhých archívov..

rozvrhnutie

StudioPress jedenásť40 Pro má 6 rôznych rozložení na vytvorenie časopisu alebo webovej stránky v novinách. Rozloženia pokrývali maximálne 2 bočné panely a možnosti šírky pásma.

Nastavte rozloženie

Umožňuje vám vytvoriť webovú stránku s jedným bočným panelom, dvoma bočnými panelmi alebo bez postranných panelov. Bočné panely sa však môžu posúvať na ktorúkoľvek stranu alebo na obe strany obrazovky.

Obsah v bočných paneloch môžete vyplniť pomocou oblastí miniaplikácií.

Widgety bočného panela

V prípade, že používate rozloženie s dvoma stĺpcami, v oblasti miniaplikácií primárneho bočného panela sa zobrazia widgety na ľavej alebo pravej strane obrazovky podľa vášho rozloženia..

Ak má však rozloženie tri stĺpce, existuje viacero možností. Podľa nastavenia rozloženia môžete zobraziť bočné panely na oboch stranách, na ľavej a pravej strane.

ponuky

Téma má dve umiestnenia ponuky. Primárne umiestnenie ponuky, ktoré sa zobrazuje v hlavičke webu. V päte sa však objaví sekundárna ponuka.

Miesta ponuky

Rovnakú ponuku môžete zobraziť na oboch miestach alebo vytvoriť samostatné ponuky pre primárne a sekundárne miesta.

Lepkavá hlavička

Téma má predvolenú lepkavú hlavičku, ktorá nesie vaše logo a ponuku. Bude to vaše primárne menu, ktoré používateľom pomôže pri ľahkej navigácii do ktorejkoľvek časti blogu.

Lepkavá hlavička sa pohybuje pri posúvaní vašich webových stránok do spodnej časti obrazovky.

Panel prispôsobenia

Panel prispôsobenia témy pokrýval všetky nastavenia v jednej sekcii. Od identity stránok po záhlavie, farebné schémy, strúhanku a ďalšie.

Prispôsobiť panel

Ďalej uvádzame niekoľko dôležitých nastavení, ktoré môžete pomocou panela prispôsobenia spravovať:

Obrázok hlavičky: Veľkosť záhlavia odporúčaného motívu je uvedená v nastaveniach a po odovzdaní ho môžete ľahko orezať.

Farebné schémy: Farebné schémy témy Jedenásť40 Pro menia farbu odkazov a niekoľkých záložiek. V tejto téme sú k dispozícii 4 farebné možnosti.

Farebné schémy

S panelom prispôsobenia je ľahké posunúť farebnú schému. Tieto nastavenia môžete kedykoľvek zmeniť, aby zodpovedali vášmu pracovnému štýlu. Farba záhlavia však zostane rovnaká.

Komentáre a spätné odkazy: Toto nastavenie vám umožňuje jedným kliknutím povoliť alebo zakázať komentáre a spätné sledovania príspevkov a stránok.

Mobilná responzívna

StudioPress jedenásť40 Pro je plne responzívna téma WordPress pre časopisy a noviny. Obsah sa nastaví automaticky podľa veľkosti obrazovky vášho zariadenia.

Táto téma je kompatibilná s prehliadačom a funguje skvele so všetkými online prehliadačmi.

Dokumentácia a podpora

S jedenástimi programami Pro získate prístup k podrobným a podrobným návodom, ako nastaviť tému pre svoju stránku rovnako ako ukážku.

StudioPress 1150 Pro je k dispozícii za jednorazový nákupný poplatok, ktorý vám umožňuje používať tému na neobmedzenom počte stránok. Získate tiež prístup k neobmedzenej e-mailovej podpore. StudioPress je známa kvalitou a rýchlosťou ich používateľskej podpory.

Ak ste fanúšikom rámca Genesis, môžete investovaním do StudioPress ProPlus ušetriť veľa peňazí. Jednorazovým poplatkom získate prístup ku všetkým témam StudioPress, k celoživotným aktualizáciám a podpore. Získate tiež automatický prístup ku všetkým novým témam, ktoré v budúcnosti zverejnia.

Naše skóre

StudioPress eleven40 Pro je téma WordPress pre časopisy, noviny a osobný blog. Rozloženie je elegantné, použitie plných farieb a .

Tiež sme zistili, že téma je ľahko použiteľná a obsahuje len dosť možností prispôsobenia. Je postavený na systéme Genesis, ktorý je rýchly, ľahký a dobre kódovaný. Navyše obsahuje vynikajúcu neobmedzenú podporu a celoživotné aktualizácie iba za jednorazový poplatok.

Dávame StudioPress jedenásť pre 5 z 5 hviezdičiek. Tu je rozpis našich hodnotení recenzií:

celkovo
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

Vlastnosti
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

výkon
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

podpora
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

Jednoduchosť použitia
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

stanovenie ceny
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

Získajte 11 000 teraz »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map