vánok

Hľadáte tému WordPress pre svoju stránku módy alebo fotografie? Zephyr je krásna a elegantná téma s mnohými úžasnými funkciami a možnosťami. V tejto recenzii Zephyr vám ukážeme jeho funkcie a pomôžeme vám rozhodnúť sa, či je to správna téma pre váš blog.


Recenzia Zephyr

O spoločnosti Zephyr

Zephyr je téma WordPress na Mojo Marketplace, ktoré vám poskytuje všetky funkcie na vytvorenie jednoduchého a elegantného blogu..

Dizajn Zephyru je čistý a pútavý, takže priťahuje vašich návštevníkov na prvý pohľad. Pomocou tejto témy si môžete vytvoriť osobný, módny alebo fotografický blog. Má dobré recenzie od používateľov a môžu ho používať začiatočníci až pokročilí blogeri na svojom webe WordPress.

Funkcie Zephyr

Zephyr má veľa užitočných funkcií a má odlišné a jedinečné rozloženie. Je dodávaný s jednoduchým dizajnom domovskej stránky na zobrazenie príspevkov. Rozloženie je možné ľahko zmeniť a vytvoriť tak najlepší vzhľad svojho blogu. Bočný panel obsahuje posúvanie, ktoré je oddelené od celkového posúvania stránky, čím sa odlišuje od ostatných tém WordPress.

Zephyr má viac štýlov obrázkových galérií, takže si môžete zobraziť svoje fotografie do jedného, ​​dvoch, troch a štyroch stĺpcov. Má tiež nekonečný posun na všetkých stránkach, takže môžete zobraziť ľubovoľný počet príspevkov.

Pozrime sa na kľúčové funkcie témy Zephyr a zistíme, prečo môže byť pre váš blog dobrá voľba:

Neurčité posúvanie

Téma Zephyr má na stránkach neurčitý posun, takže obsah sa načíta iba pri posúvaní nadol. Táto funkcia je dodávaná s veľmi malým počtom tém a pomáha pri načítanie stránok rýchlo.

Počet príspevkov na stránku môžete nastaviť v nastaveniach WordPress. Umožňuje vám však zobraziť maximálne príspevky na jednej stránke.

Posúvací bočný panel

Táto téma má posúvací bočný panel, ktorý môžete umiestniť na ľavú alebo pravú stranu obrazovky. Nastavenia bočného panela nájdete v nástroji na prispôsobenie WordPress v systéme Windows XP dispozície časť.

Rozloženie bočného panela

Umožňuje vám tiež vybrať, aký obsah chcete zobraziť na bočnom paneli. V prípade, že zobrazujete posledné príspevky, môžete nastaviť aj nekonečné posúvanie v bočnom paneli.

Bočný panel v téme Zephyr má mnoho ďalších možností, takže pomocou svojich widgetov môžete svoj blog prispôsobiť tak, aby mu dal jedinečný vzhľad..

Prispôsobenie hlavičky

Témy WordPress vám umožňujú prispôsobiť hlavičku pomocou predvoleného prispôsobovača. Prispôsobenie je však obmedzené na logo a slogan.

Zephyr vám nielen dáva možnosť spravovať rozloženie hlavičky, ale tiež vám umožňuje zmeniť pozíciu loga zľava na stred a meniť farby pozadia záhlavia..

Rozloženie hlavičky

Môžete tiež zobraziť riadky na pridanie okrajov na svoju stránku a nahrať ľubovoľný obrázok na pozadí podľa vášho výberu, aby váš blog vyzeral nádherne.

Posuvná revolúcia

Možno viete, že v programe WordPress neexistuje žiadny predvolený posúvač obrázkov. Zephyr pridá na váš web jazdec Revolúcia, takže si môžete na svojom blogu vytvoriť krásne posuvníky obrázkov.

Ak zistíte, že tento revolučný posúvač je príliš komplikovaný a pomalý na používanie, mali by ste ho použiť monológ posuvný doplnok. Je to jednoduchý, ale najvýkonnejší doplnok na posúvanie obrázkov, ktorý vám umožní vytvárať krásne posúvače WordPress okamžite.

ZillaLikes

ZillaLikes je doplnok WordPress, ktorý vyžaduje Zephyr pri inštalácii témy. Môžete ho nainštalovať a aktivovať jednoducho zo stránky požiadavky doplnku Zephyr.

Nainštalujte aplikáciu ZillaLikes

Po aktivácii doplnku môžete pridať podobné tlačidlo na svoje príspevky, stránky a ďalšie stránky. Poskytuje používateľom možnosť, aby sa vám váš blog páčil.

Nastavenia ZillaLikes

Skrátený kód môžete použiť aj na použitie ZillaLike na konkrétnych stránkach alebo príspevkoch. Môže sa pridať aj do súborov tém so značkou šablóny.

Sociálne možnosti

Sociálne možnosti sú zabudované v inštalácii témy. Môžete ísť na Vzhľad »Sociálne možnosti pridať informácie o svojich sociálnych aplikáciách.

Sociálne možnosti

Z možností dostupných v rozbaľovacej ponuke môžete pridať veľa sociálnych profilov. Zephyr vám uľahčuje integráciu blogu so stránkami sociálnych médií.

reklama

Na svojom blogu môžete zobrazovať reklamy a z toho zarobiť nejaké peniaze. Pretože Zephyr má neurčitý posun, môžete svoje reklamy umiestniť medzi obsah, aby ste ich udržali pred čitateľmi a získali viac kliknutí.

Ak chcete nastaviť tieto reklamy, môžete prejsť na Reklama »Reklamy.

Umiestnenie reklám

Je to skvelý spôsob, ako zarobiť peniaze z vášho blogu, a tiež to vyzerá profesionálne. Musíte sa ubezpečiť, že vaše reklamy reagujú, aby to neovplyvnilo mobilnú verziu vašich stránok.

Okrem reklám môžete tiež nastaviť kontextové okná prihlásenia, ktoré oslovia vašich opúšťajúcich návštevníkov. Ak však zistíte, že je tento optin menej užitočný, musíte sa pozrieť OptinMonster. Plánuje sa od 9 dolárov mesačne a najobľúbenejšiu verziu Pro je možné kúpiť za 29 dolárov, ktorá prináša nekonečné možnosti.

Výkonná technológia OptinMonster zameraná na výstup vám pomôže premeniť svojich opúšťajúcich používateľov na účastníkov a zákazníkov.

Dokumentácia a podpora

Téma Zephyr WordPress sa dodáva s rozsiahlou písomnou dokumentáciou, ktorá pokrýva všetky aspekty témy. Videonávody sú k dispozícii aj na kanáli YouTube.

Táto téma je k dispozícii za jednorazový poplatok 49 dolárov. Zaplatením ďalších 49 dolárov umožníte vlastníkovi témy nainštalovať ho na svoj web. Ak však po zakúpení témy zaplatíte dodatočne 149 dolárov, vlastník témy teda vášmu blogu priradí ukážku so všetkými funkciami, ktoré fungujú..

S každou kópiou témy Zephyr získate bezplatné celoživotné aktualizácie, ktoré sa automaticky sťahujú a inštalujú.

Poskytuje tiež bezplatnú celoživotnú prémiovú podporu, ktorá je vám k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Môžete si prezerať tisíce zodpovedaných otázok na danú tému, alebo si môžete položiť vlastné otázky.

Naše skóre

Zephyr je perfektná téma blogu na vytvorenie krásneho osobného blogu, módy alebo fotografie. Vďaka rôznym štýlom rozloženia blogu, odkazovým rámčekom, typom príspevkov, rôznym nastaveniam prispôsobenia a posuvnému bočnému panelu môžete vytvoriť veľmi jednoduchý a pútavý blog pre vás a vašich používateľov..

Dávame Zephyr 4,8 z 5 hviezdičiek. Tu je rozpis našich hodnotení recenzií:

celkovo
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 4,8 / 5,0

Vlastnosti
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

výkon
Hodnotenie hviezdičkou je prázdneHodnotenie hviezdičkou je prázdneHodnotenie hviezdičkou je prázdneHodnotenie hviezdičkou je prázdneHodnotenie hviezdičkou je prázdne 0,0 / 5,0

podpora
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

Jednoduchosť použitia
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

stanovenie ceny
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie hviezdičkou je prázdne 4,0 / 5,0

Získajte Zephyr teraz »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map