viera

Chcete pre svoje stránky viacúčelové téma WordPress? Credence je krásne navrhnutá a výkonná téma s množstvom úžasných funkcií. V tomto prehľade Dôvernosť vám ukážeme jeho vlastnosti a pomôžeme vám rozhodnúť sa, či je to správna téma pre vaše potreby.


Preskúmanie poverenia

O spoločnosti Credence

Credence je responzívna téma WordPress od Mojo Marketplace, známeho online obchodu pre viacúčelové a výkonné témy.

Táto téma má farebné, svetlé a pohotové rozloženie. Je to najlepšie pre firmy, technologické spoločnosti, online obchody a ďalšie. Neobmedzené farby, tvorcovia motívov, podpora mriežky a prispôsobenie z nej robí Credence vynikajúcou témou.

Funkcie Credence

Témy na trhovisku Mojo sú nabité úžasnými funkciami a staviteľmi. Credence má pre vás tie najlepšie možnosti, ako navrhnúť svoje webové stránky bez toho, aby ste sa dostali do kódu.

Credence má veľa funkcií, ako sú sociálne ikony, vlastné miniaplikácie tém, oblasti miniaplikácií, stránky portfólia, šablóny stránok, posuvníky, štýl mriežky, oblasti miniaplikácií, stavitelia a ďalšie.

Pozrime sa podrobne na jeho vlastnosti:

Citlivý a na sietnicu pripravený dizajn

Dôvera je úplne responzívna téma s jednoduchým a intuitívnym dizajnom budú vaši návštevníci zbožňovať. Má rôzne štýly, ktoré zabezpečujú, že žiadne dva weby používajúce túto tému nebudú vyzerať podobne.

Podpora dizajnu a obrazu pripravená na sietnicu uľahčuje mobilným používateľom čítať obrázky obsahu a pohľadov bez zväčšenia alebo zbytočného posúvania..

Možnosti stylingu

Základné nastavenia štýlu v téme sú napríklad možnosti pozadia, obrázok na pozadí, farby písma tela a farby odkazov.

Možnosti stylingu

Tieto nastavenia sa dajú jednoducho upravovať a meniť kedykoľvek je potrebné, aby ste svojim webovým stránkam dodali nový vzhľad.

Punch Fonts

Téma poverenia má vlastný typ príspevku Punch Fonts ktoré vám umožňujú ľahko pridávať písma Google na použitie na vašom webe.

Punch Fonts

Pokyny sú uvedené na kopírovanie rodiny písiem, ktoré sa majú pridať do vášho správcu WordPress.

Hlavičky a bočné ponuky

Nastavenia záhlavia a bočných ponúk sú navzájom paralelné. Polohu ponuky si môžete jednoducho zvoliť pri prvom zobrazení týchto možností.

Menu hlavičky

V tejto téme má hlavička viacero sekcií. Umožňuje vám povoliť alebo zakázať každú časť, aby ste na svojom webe mohli zobraziť krásnu hlavičku.

Nastavenia hlavičky

V týchto nastaveniach sú k dispozícii od textu hlavičky po umiestnenie ponuky, umiestnenie loga, štýl, pozadie hlavičky, oblasť posúvača, widgety hlavičky a veľa ďalších možností..

Miesta ponuky

Táto téma ponúka množstvo umiestnení ponuky, pomocou ktorých môžete pridať jednoduchú navigáciu pre svojich používateľov. Existuje viac ako 5 pozícií na úžasné umiestnenie vašej ponuky.

Miesta ponuky

Pre každé miesto môžete vytvoriť samostatné ponuky. Vybudované dôležité miesta sú ako navigačné menu, sekundárne navigačné menu, hlavné bočné menu a päty.

Najlepšie posuvníky

Téma poverenia obsahuje sadu odporúčaných doplnkov pre každú časť webovej stránky. Zahŕňa tiež posúvač obrázkov. Horný posúvač môžete pridať do ktoréhokoľvek z motívov štýlu Credence, ktorý si vyberiete.

Posuvné obrázky

Odporúčame vám použiť monológ posuvný doplnok na pridanie obrázkových jazdcov na váš web. Pretože Credence je viacúčelová webová stránka, bude s ňou jazdec Soliloquy úžasne pracovať.

Tento doplnok pre posúvače sa dodáva so všetkými funkciami, ako je pridanie posúvača na domovskú stránku, hlavičky, päty, bočný panel a ďalšie. Posúvače môžete vytvárať aj z Instagramu a ďalších zdrojov.

Vlastné šablóny stránok

Väčšina webových stránok WordPress má vstavané šablóny stránok na navrhovanie stránok podľa obchodných potrieb. Credence má svoju vlastnú množinu vlastných šablón stránok.

Šablóna stránky

Umožňuje vám vytvárať stránky blogu, stránky portfólia, prázdne stránky a ďalšie. Nižšie k Atribúty stránky nastavenia, môžete spravovať rozloženie témy prepísaním nastavení témy pre stránku.

Prepísanie rozloženia motívov

Ak chcete pre každú stránku pridať vlastné nastavenia stránky, môžete prepísať miniaplikáciu, tieň, ponuku a ďalšie položky tematickej stránky.

Položky portfólia

Téma má vlastný typ príspevku Položky portfólia ktoré vám umožňujú pridať svoje pracovné portfólio na webovú stránku.

Položky portfólia

Tieto položky portfólia môžu byť zobrazené v rôznych štýloch, aby sa čo najviac využilo.

Zobrazenie portfólia

Toto je jeden z príkladov toho, ako sa vaše portfólio objaví na vašom webe s témou Credence.

Časť päty

Vo všeobecných nastaveniach témy nájdete možnosti pre časť päty. Rozsiahle nastavenia päty vám umožňujú zapnúť / vypnúť oblasť miniaplikácií päty, nastaviť počet stĺpcov, štýl pozadia pozadia miniaplikácie a ďalšie.

Časť päty

Môžete tiež povoliť alebo zakázať spodnú pätu, štýl päty, pridať text päty, zarovnanie textu a ďalšie.

Nastavenia dolnej päty

Tieto nastavenia sú užitočné pri vytváraní päty vašej potreby.

Dokumentácia a podpora

Téma poverenia obsahuje podrobnú dokumentáciu, ktorá jasne vysvetľuje, ako rýchlo a ľahko uviesť a prevádzkovať svoje stránky / blog. Vyriešené videonávody, automatické aktualizácie a fóra podpory pomáhajú vyriešiť akýkoľvek dotaz.

Credence je k dispozícii za jednorazový poplatok 59 USD za licenciu na jeden server. Môžete si tiež kúpiť licenciu na 5 stránok alebo na vývojárov. Ak je to potrebné, môžete do svojho nákupu zahrnúť aj doplnkové služby, ako je inštalácia témy WordPress a záloha stránok WordPress.

Svoje podporné otázky môžete zverejniť prihlásením na trh Mojo. SH-Themes, tím za Solstice rieši všetky podporné otázky včas. Môžete im však tiež poslať e-mail pre akékoľvek otázky.

Naše skóre

Credence je viacúčelová téma WordPress od spoločnosti Mojo Marketplace pre váš osobný blog, malý alebo veľký podnik, obsah, online obchody a ďalšie. S programom Credence môžete ľahko uviesť svoj web do prevádzky. V prípade, že potrebujete pomoc, môžete ľahko nájsť riešenie podľa dokumentácie.

Návrhy tém a panel možností uľahčujú prispôsobenie.

Dáme Credence 5 z 5 hviezdičiek. Tu je rozpis našich hodnotení recenzií:

celkovo
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

Vlastnosti
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

výkon
Hodnotenie hviezdičkou je prázdneHodnotenie hviezdičkou je prázdneHodnotenie hviezdičkou je prázdneHodnotenie hviezdičkou je prázdneHodnotenie hviezdičkou je prázdne 0,0 / 5,0

podpora
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

Jednoduchosť použitia
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

stanovenie ceny
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

Získajte poverenie »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map