vnímavý

Responsive je populárna bezplatná téma WordPress s hlavnou funkciou – ako už názov napovedá – responzívneho dizajnu, ktorý sa rozširuje a uzatvára na menšie obrazovky. Je Responsive tou pravou témou WordPress? Zistite v našej responzívnej kontrole.


Responzívne preskúmanie

O responzívnom

Responsive je bezplatná téma WordPress vyvinutá spoločnosťou CyberChimps, ktorú vlastní spoločnosť Hummingbird Web Solutions. Majú k dispozícii okrem programu Responsive aj niekoľko tém WordPress, vrátane prémiových a bezplatných tém.

CyberChimps taktiež vydal niekoľko doplnkov vrátane doplnku Responsive Add Ons, ktorý sa odporúča používať s touto témou.

Funkcie responzívneho

Responzívne je základná téma WordPress s veľmi flexibilným systémom rozloženia stránky. Môžete ho použiť na vytváranie príspevkov a stránok so všetkými druhmi rôznych rozložení a bočných panelov.

Citlivý dizajn

Hlavnou témou témy Responzívna je samozrejme responzívny dizajn. V závislosti od veľkosti zariadení vašich návštevníkov bude rozloženie plynúť tak, aby vyplnilo celú obrazovku – až do šírky 960 px.

Prispôsobiteľná domovská stránka

Responzívne vám dáva možnosť prispôsobiť si obsah svojej domovskej stránky z internetu Vzhľad »Možnosti motívu Ponuka. Stačí kliknúť na ikonu Domovská stránka a zadajte obsah, ktorý chcete zobraziť na svojej prednej stránke.

Môžete prispôsobiť hlavičku, text, obrázok a výzvu na akciu.

Responsive Review - prispôsobte domovskú stránku

Obsah domovskej stránky obsahuje aj tri oblasti miniaplikácií – viac o oblastiach miniaplikácií nižšie.

10 šablón stránok

Responzívne obsahuje 10 rôznych šablón stránok, z ktorých si môžete vybrať:

 1. štandardné
 2. Index blogu (zobrazuje celý obsah príspevku)
 3. Výňatok z blogu (zobrazuje zoznam príspevkov iba s úryvkami)
 4. Content / sidebar
 5. Polovica stránky s obsahom / bočným panelom
 6. Celá šírka stránky
 7. Vstupná stránka
 8. Bočný panel / content
 9. Polovičná strana bočného panela / obsahu
 10. Mapa stránky

Šablóny polovice stránky Obsah / bočný panel a Šablóny polovice stránky Bočný panel / obsah rozdeľujú stránku na dva stĺpce s rovnakou šírkou: jeden pre váš obsah a jeden pre váš bočný panel. Inými slovami, bočný panel má rovnakú šírku ako obsah. V bežných šablónach bočného panela zaberá bočný panel asi tretinu šírky stránky.

Používajte rôzne rozloženie pre rôzne stránky

Z Možnosti témy v ponuke, môžete tiež zvoliť použitie rôznych rozložení pre svoje príspevky, stránky a stránku indexu blogu.

Môžete si vybrať, či chcete mať bočný panel na ľavej alebo pravej strane alebo na celú šírku stránky bez bočného panela.

Responsive Review - rozloženie stránky

Oblasti miniaplikácií

Responzívny má veľa oblastí miniaplikácií – presne tucet.

Responsive Review - 12 oblastí miniaplikácií

Medzi oblasti miniaplikácií patria:

 • 3 oblasti domácej miniaplikácie: zobrazené pod obsahom vašej vlastnej domovskej stránky
 • Hlavný bočný panel: zobrazuje sa na predvolených šablónach, šablónach blogu a výpisu blogu
 • Pravý bočný panel: zobrazuje sa v šablóne Obsah / Bočný panel
 • Ľavý bočný panel: zobrazuje sa na bočnom paneli / šablóne obsahu
 • Ľavá strana ľavého bočného panela: zobrazí sa na šablóne polovičnej strany bočného panela / obsahu
 • Polovica stránky pravého bočného panela: zobrazí sa na šablóne polovice stránky Obsah / bočný panel
 • Bočný panel galérie: zobrazí sa na stránke po kliknutí na obrázok v galérii
 • Colophon Widget: 100% šírka päty, ktorá sa objaví na každom príspevku / stránke
 • Horná miniaplikácia: zobrazuje sa na pravej strane hlavičky
 • Widget päty: zobrazuje widgety v 3 stĺpcoch v dolnej časti každého príspevku / stránky, ale nad oblasťou miniaplikácie Colophon

Odporúčané doplnky

Po inštalácii témy sa zobrazí správa odporúčajúca inštaláciu dvoch doplnkov, Responsive Add Ons a iFeature Slider. Oba pluginy sú tiež vyvíjané spoločnosťou CyberChimps.

Služba Responsive Add Ons vám umožňuje pridať verifikačné kódy Google, Yahoo a Bing a tiež na vaše stránky pridať základné štatistické skripty. Táto funkcia bola pôvodne zahrnutá do témy, ale podľa pokynov WordPress.org bola presunutá do samostatného doplnku.

IFeature Slider od CyberChimps je bezplatný, základný doplnok pre posúvač obrázkov s rozhraním drag and drop.

Verzia Pro

K dispozícii je tiež prémiová verzia produktu Responsive s názvom Responsive Pro.

Aplikácia Responsive Pro pridáva ďalšie možnosti prispôsobenia a funkcie vrátane:

Môžete tiež získať prispôsobiteľ témy s 12 rôznymi farebnými vzhľadmi, z ktorých si môžete vybrať, namiesto predvoleného sivého / modrého.

Dokumentácia a podpora

Na webovej stránke CyberChimps existuje základná dokumentácia o niekoľkých funkciách, je však dosť riedka. Možno tu nenájdete pomoc, ktorú hľadáte.

Používatelia bezplatnej témy Responsive a Responsive Pro môžu uverejňovať príspevky na bezplatných fórach podpory CyberChimps, na ktorých je personál nápomocný, ale odpoveď môže nejaký čas trvať,.

Ak ste prémiovým členom „Plus“, získate prístup k súkromnej e-mailovej podpore plus prioritná podpora na bezplatných fórach.

Naše skóre

Responzívne je jednou z najpopulárnejších tém v adresári WordPress s viac ako 100 000 aktívnymi inštaláciami. Mnoho recenzentov uvádza, že je pre nich jednoduché používanie a konfigurácia.

Zistili sme, že rozloženie stránky a systém miniaplikácií sú trochu ťažkopádne, s toľkými rôznymi oblasťami miniaplikácií a šablón, ktoré je potrebné sledovať. Šablóny „polovičnej strany“ sú trochu zvláštne, rovnako ako majú dve rôzne oblasti widgetov päty naskladané na seba („100% šírka“ kalafón ”a tri stĺpce„ päty widgety “)..

Ak hľadáte jednoduchý, základný bezplatný motív, ktorý nie je zahltený príliš veľkým množstvom možností, Responsive môže byť dobrou voľbou, ak sa vám páči, ako to vyzerá.

Pokročilí používatelia však zistia, že nedostatok možností a funkcií je veľmi obmedzený, dokonca aj vo verzii Pro. Ak hľadáte pokročilejšiu a modernejšiu tému, pozrite si naše najlepšie recenzie tém WordPress.

Poskytujeme responzívne 3 z 5 hviezdičiek. Tu je rozpis našich hodnotení recenzií:

celkovo
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie hviezdičkou je prázdneHodnotenie hviezdičkou je prázdne 3,0 / 5,0

Vlastnosti
Hodnotenie Star FullHodnotenie hviezdičkou je prázdneHodnotenie hviezdičkou je prázdneHodnotenie hviezdičkou je prázdneHodnotenie hviezdičkou je prázdne 1,0 / 5,0

výkon
Hodnotenie hviezdičkou je prázdneHodnotenie hviezdičkou je prázdneHodnotenie hviezdičkou je prázdneHodnotenie hviezdičkou je prázdneHodnotenie hviezdičkou je prázdne 0,0 / 5,0

podpora
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie hviezdičkou je prázdne 4,0 / 5,0

Jednoduchosť použitia
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie hviezdičkou je prázdneHodnotenie hviezdičkou je prázdne 3,0 / 5,0

stanovenie ceny
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie hviezdičkou je prázdne 4,0 / 5,0

Získajte citlivosť teraz »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map