Vrchol Themify

Chcete vytvoriť webovú stránku s rozložením murovaných dlaždíc? Téma Themify Peak je téma WordPress založená na mriežke, ktorá vám umožňuje zostaviť webovú stránku s rozložením murovaných dlaždíc. V tejto recenzii témy Peak sa pozrime na jej funkcie a na to, či je to správna téma pre váš web.


vrchol obrazovky

Funkcie produktu Themify Peak

Themify Peak podporuje rôzne rozloženia založené na mriežke, ktoré sa dokonale prispôsobia tak, aby sa zmestili na obrazovku bez ohľadu na veľkosť obrazovky. Rovnako ako ktorákoľvek iná téma Themify, aj Peak sa dodáva s Builderom Themify, tvorcom drag and drop, ktorý vám umožní navrhnúť vaše príspevky a stránky tak, ako si predstavujete..

Môžete tiež využiť množstvo svojich vstavaných krátkych kódov na ľahké naplnenie svojho obsahu.

Pozrime sa podrobne na rôzne funkcie, ktoré téma Peak ponúka.

Dovozca ukážok a vzhľad jedným kliknutím

Po inštalácii témy Peak budete mať možnosť importovať ukážkový obsah na svoje stránky jediným kliknutím. Môžete ho importovať alebo použiť ukážku na import obsahu neskôr.

Budete tiež vyzvaní na inštaláciu Themify Portfolio Posts doplnok, ak chcete predviesť svoje portfólio pomocou typu príspevku portfólia na svojich stránkach.

Môžete si tiež vybrať vhodný vzhľad, ktorý zmení farebnú paletu celého vášho webu.

vrcholová pokožka

Dodávané s Themify Builderom

Téma je spojená s nástrojom Themify Builder, nástrojom drag and drop, ktorý vám pomôže vytvoriť akýkoľvek typ rozloženia bez potreby najať vývojára..

tematický staviteľ

Voľba Themify Builder je k dispozícii v editoroch príspevkov, stránok a portfólia. Najlepšie zo všetkého je, že vám umožňuje upravovať moduly obsahu z prednej časti vášho webu, takže nemusíte prepínať medzi kartou ukážky a kartou editora stránok, aby ste si mohli skontrolovať štýl.

Široká škála možností rozloženia

Themify Peak umožňuje výber z rôznych vstavaných možností rozloženia. Podporuje tiež rozloženie vľavo, vpravo a bez rozloženia bočného panela.

Rozloženie jednotlivých príspevkov a portfólia

Themify Peak vám umožňuje vybrať si zo štyroch rôznych rozložení v jednom zobrazení a zobrazení portfólia: obrázok v plnej šírke, jazdec, galéria a rozdelenie.

vrchol rozloženie jedného príspevku

Typ príspevku v portfóliu je dodávaný s filtrom príspevkov, ktorý umožňuje návštevníkom prezerať si portfólio na základe vybranej kategórie.

Rozloženie archívu

Možnosti rozloženia sú v zobrazení archívu mimoriadne flexibilné. Téma sa dodáva so štyrmi rôznymi rozloženiami archívu, z ktorých si môžete vybrať.

vrcholové rozloženie archívu

 • Automatické dlaždice rozloženie umožňuje vytvoriť stránku štýlu Pinterest, ktorá automaticky vygeneruje mriežku muriva. Dokonale sa zarovnáva na obrazovke.
 • Vlastné dlaždice rozloženie umožňuje nastaviť vlastnú veľkosť dlaždíc pre každú kategóriu. Štýl mriežky sa automaticky upraví podľa vášho výberu.
 • Mriežkové dlaždice rozloženie zmení veľkosť všetkých odporúčaných obrázkov na jednu predvolenú veľkosť.
 • Prekrytie alebo rozdelenie rozloženie rozdelí obsah na dve vertikálne sekcie. Hlavný obsah sa zobrazuje v sekcii a hlavný obrázok sa zobrazuje v druhej sekcii.

Tieto rozloženia vám umožňujú poskytnúť Načítať viac na konci vašich blogových príspevkov, takže návštevníci naň môžu kliknúť a zobraziť tak ďalšie príspevky na tej istej stránke.

Rozloženie blogu

Pre svoj blog si môžete vybrať z dvoch rôznych možností rozloženia murovacích dlaždíc: automatické dlaždice a vlastné dlaždice.

Ďalšie skvelé funkcie

Nižšie uvádzame niekoľko ďalších funkcií, ktoré vám pomôžu vylepšiť vzhľad vašej stránky.

 • Mega ponuky: Do ponuky môžete pridať posledné príspevky, ponuky viacerých stĺpcov alebo dokonca widgety.
 • Miniaplikácie Slideout: Téma je dodávaná s podporou miniaplikácií Slideout. Po kliknutí na tlačidlo sa zobrazia určené miniaplikácie. Ak chcete určiť miniaplikácie pre miniaplikácie typu Slideout, môžete prejsť na Vzhľad »Widgety, a potom do miniaplikácie pridajte svoje miniaplikácie miniaplikácie pre videá.

 miniaplikácia na vysúvanie videa

Vrchol Themify vs. Themify Ultra

Obidve témy sú dodávané s Themify’s drag and drop builderom a rozsiahlym zoznamom vstavaných krátkych kódov.

Hlavný rozdiel spočíva v tom, že Themify Ultra vám umožňuje vybrať si zo širokej škály ukážkového obsahu, ktorý chcete importovať, zatiaľ čo Themify Peak ponúka iba jedno ukážkové rozloženie.

Ďalším rozdielom je to, že Themify Peak je zameraný na rozloženie murovaných dlaždíc, zatiaľ čo Themify Ultra je zameraný na efekt posúvania paralaxy..

Dokumentácia a podpora

Dokumentácia vysvetľuje všetko, čo potrebujete vedieť vytvorenie skvelej webovej stránky s Themify Peak. Všetky návody sú dobre vysvetlené pomocou krásnych snímok obrazovky.

Kedykoľvek potrebujete akúkoľvek pomoc, stačí sa presúvať v dokumentácii a pravdepodobne tam nájdete riešenia.

Themify ponúka podporu prostredníctvom svojich fór a e-mailov. Ak chcete získať rýchlejšiu podporu, odporúčame vám, aby ste na uverejňovanie otázok používali svoje fóra.

Themify Peak je k dispozícii za jednorazový nákupný poplatok vo výške 49 USD. Pri nákupe si môžete vybrať bonusové motív na stiahnutie zadarmo. Tému môžete nainštalovať na ľubovoľný počet stránok.

Licencia pre vývojárov je k dispozícii za 69 USD vrátane súborov Photoshop. Ak chcete získať prístup k všetkým témam Themify, môžete sa stať členom ich tematického klubu len za 79 dolárov.

Naše skóre

Ak hľadáte tému, ktoré podporuje rozloženie murovaných dlaždíc, Themify Peak je pre vás vynikajúcou voľbou.

Keď sa dodáva produkt Themify Builder, môžete vytvoriť akýkoľvek typ rozloženia bez toho, aby ste si najali vývojára.

Dávame Themify Peak 5 z 5 hviezdičiek. Tu je rozpis našich hodnotení recenzií:

celkovo
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

Vlastnosti
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

výkon
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

podpora
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

Jednoduchosť použitia
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

stanovenie ceny
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

Získajte vrchol »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map