výhoda

Vantage je vysoko hodnotená bezplatná téma WordPress navrhnutá na integráciu s WooCommerce a Page Builder od SiteOrigin. Je to viacúčelová téma, ktorú je možné použiť pre blogy, weby elektronického obchodu, portfóliá a ďalšie. Prečítajte si našu recenziu Vantage a získajte informácie o funkciách tejto obľúbenej témy.


Vantage Review

O spoločnosti Vantage

Vantage je bezplatná téma vyvinutá spoločnosťou SiteOrigin, tvorcami bezplatných a prémiových tém a doplnkov WordPress.

SiteOrigin je tiež spoločnosť, ktorá stojí za tvorcom stránok od spoločnosti SiteOrigin, bezplatného doplnku pre vizuálny editor drag and drop pre WordPress..

Aj keď je Vantage zadarmo, SiteOrigin ponúka prémiové členstvo, ktoré zahŕňa prístup k prémiovým doplnkom a e-mailovú podporu pre všetky ich témy a doplnky. Prémiové doplnky doplnkov pridávajú do nástroja na tvorbu stránok ďalšie funkcie vrátane:

 • vlastné typy príspevkov
 • polia kontaktného formulára
 • posuvné paralaxy
 • sociálne widgety
 • …a viac

Funkcie Vantage

Vantage je základná téma s množstvom možností na prispôsobenie detailov vzhľadu vašej stránky, ako sú písma a farby. Tu sú hlavné rysy Vantage.

vnímavý

Vantage je plne citlivý a navrhnutý tak, aby vyzeral dobre na obrazovke akejkoľvek veľkosti.

Možnosti rozloženia

V Vzhľad »Prispôsobenie» Rozloženie v ponuke môžete upraviť možnosti rozloženia stránok vrátane:

 • škatuľka alebo plná šírka
 • veľká ponuka masthead alebo malé záhlavie
 • či majú byť päty zarovnané v stĺpcoch alebo stohované vertikálne
 • a viac

Prispôsobiteľný dizajn

Ak prejdete na Vzhľad »Prispôsobenie» Téma, môžete si vybrať písma a farby svojich stránok pre každý aspekt svojho webu: názov stránky, názov stránky, farbu obsahu, farbu ponuky, efekty vznášania, odkazy, widgety a ďalšie.

Integrácia jazdcov Meta

Pomocou motívu Vantage a doplnku Meta Slider SiteOrigin môžete nastaviť posuvník domovskej stránky z Vzhľad »Prispôsobenie» Nastavenia témy »Domov Ponuka. Ak chcete použiť iný posuvný doplnok, tu sa môžete rozhodnúť zakázať.

z Vzhľad »Prispôsobenie» Nastavenia témy »Blog, môžete si vybrať, či chcete predvolene zobraziť archívy blogu, s malými ikonami kruhu vytvorenými z vašich odporúčaných obrázkov alebo ako mriežka s miniatúrnymi obrázkami. Môžete sa tiež rozhodnúť zobraziť celé príspevky alebo výňatky až do určitej dĺžky a môžete sa rozhodnúť, ktoré meta správy chcete zobraziť (autor, dátum, kategórie, značky atď.).

Editor päty kreditov

Existuje možnosť pridať svoje vlastné päty v rámci Vzhľad »Prispôsobenie» Nastavenia témy »Všeobecné , ale z tohto menu nemôžete odstrániť kredit „Téma SiteOrigin“ bez získania prémiového členstva na SiteOrigin. (Je však možné ho odstrániť alebo skryť pomocou PHP alebo CSS.)

Integrácia WooCommerce

Aplikácia Vantage je tiež navrhnutá tak, aby dobre fungovala s doplnkom WooCommerce, takže môžete rýchlo a jednoducho nastaviť svoj internetový obchod. Motív obsahuje vstavané štýly, vďaka ktorým vaše produkty vyzerajú pekne a ladia so zvyškom štýlov motívu.

Vantage Review - integrácia WooCommerce

Odporúčané doplnky

Po inštalácii a aktivácii aplikácie Vantage sa zobrazí výzva na inštaláciu niekoľkých odporúčaných doplnkov z lokality SiteOrigin: SiteOrigin CSS, SiteOrigin Page Builder a Bundle Widgety SiteOrigin. Všetky tri doplnky sú bezplatné a dostupné na stiahnutie z adresára WordPress.org a môžu pracovať s ľubovoľnou tematikou.

SiteOrigin CSS je vizuálny editor CSS vašej témy, ktorý vám umožňuje ovládať všetky aspekty vzhľadu vašej stránky bez toho, aby ste sa museli učiť akýkoľvek kód..

Page Builder by SiteOrigin je vizuálny editor drag and drop pre vaše príspevky a stránky. Umožňuje vám rýchlo a ľahko vytvárať zložité rozloženie stránky so stĺpcami, miniaplikáciami a ďalšími položkami. Viac informácií o tomto doplnku si môžete prečítať v našom Tvorcovi stránok od spoločnosti SiteOrigin Review.

Balík SiteOrigin Widgets jednoducho rozširuje možnosti pre Tvorcu stránok a umožňuje vám pomocou vizuálneho editora pridať na svoje stránky a príspevky viac typov obsahu..

Dokumentácia a podpora

SiteOrigin má kvalitnú dokumentáciu na svojich webových stránkach, ktorá pokrýva všetky aspekty použitia ich tém a doplnkov. To vás prevedie nastavením vašich stránok, s množstvom snímok obrazovky a povie vám, ako používať každú funkciu.

Pre používateľov bezplatnej témy Vantage je podpora k dispozícii na fórach podpory SiteOrigin, ale odpoveď môže trvať aj niekoľko dní..

Pre členov SiteOrigin Premium je k dispozícii aj súkromná e-mailová podpora – nielen pre tému Vantage, ale pre všetky témy a doplnky SiteOrigin..

Naše skóre

Vantage je jednou z najpopulárnejších bezplatných tém v adresári WordPress. Pretože je navrhnutý tak, aby sa ľahko integroval s Page Builderom a WooCommerce, uľahčuje začiatočníkom bez znalosti kódovania kontrolu podrobností o svojich stránkach..

Možnosti prispôsobenia však môžu byť pre niektorých používateľov príliš podrobné. Napríklad, ak chcete zmeniť hlavnú prízvukovú farbu svojich stránok, musíte prejsť cez ponuku a vybrať farbu každého nadpisu, odkazu a tlačidla, ktoré chcete zmeniť – neexistuje rýchly a jednoduchý spôsob, ako to urobiť to všetko naraz.

Pre začiatočníkov, ktorí chcú väčšiu kontrolu nad svojimi stránkami bez nutnosti kódovania, majú čas prispôsobiť si všetky podrobnosti a podobne ako vzhľad motívu Vantage, môže to byť dobrá voľba..

Dávame Vantage 4 z 5 hviezdičiek. Tu je rozpis našich hodnotení recenzií:

celkovo
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie hviezdičkou je prázdne 4,0 / 5,0

Vlastnosti
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie hviezdičkou je prázdneHodnotenie hviezdičkou je prázdne 3,0 / 5,0

výkon
Hodnotenie hviezdičkou je prázdneHodnotenie hviezdičkou je prázdneHodnotenie hviezdičkou je prázdneHodnotenie hviezdičkou je prázdneHodnotenie hviezdičkou je prázdne 0,0 / 5,0

podpora
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie hviezdičkou je prázdne 4,0 / 5,0

Jednoduchosť použitia
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie hviezdičkou je prázdneHodnotenie hviezdičkou je prázdne 3,0 / 5,0

stanovenie ceny
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

Získajte Vantage teraz »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map