Zmierniť nekonečné

Hľadáte tému s funkciou nekonečného posúvania obsahu? Niekedy možno budete chcieť načítať všetky svoje príspevky obrázkami a videami na hlavnej stránke. V tejto recenzii Themify Infinite vám ukážeme funkcie a pomôžeme vám rozhodnúť sa, či je táto téma pre vaše stránky vhodná.


Zmierniť nekonečné hodnotenie

O Themify Infinite

Themify Infinite je téma WordPress, ktorá ponúka obsah celej stránky, takže vaše príspevky sa zobrazujú krásne na ľubovoľnej veľkosti obrazovky. Vaši používatelia sa môžu posúvať nadol na toľko príspevkov, koľko chcú čítať a sú tiež funkčné pre vaše produktové stránky. Názov Nekonečný definuje jadro nekonečného posunu v tejto téme.

Táto téma zahŕňa Themify Builder, rozloženie viacerých príspevkov, WooCommerce, úžasné menu, dva typy navigácie a ďalšie.

Funkcie Themify nekonečné

Themify Infinite má veľa jedinečných funkcií na vytvorenie dokonalej módy, fotografie alebo cestovného blogu. Dodáva sa s obrázkami a videami v plnej šírke, úžasnou ponukou s miniatúrami, indikátormi priebehu a rozloženiami. Rovnako ako všetky ostatné témy Themify, aj Infinite prichádza so staviteľom Themify. Tento tvorca drag and drop vám umožňuje navrhovať vaše príspevky a stránky, meniť vaše citlivé body prerušenia, efekty animácie a ďalšie, ktoré si predstavujete.

Pozrime sa na vlastnosti Themify Infinite, takže sa môžete rozhodnúť, či je to správna voľba pre vaše potreby.

Nekonečný zvitok

Táto téma má nekonečný posun na všetkých stránkach, ktoré zahŕňajú domovskú stránku, interné stránky a stránky produktov. Obsah sa načíta iba vtedy, keď používateľ prejde nadol.

Je to úžasná vlastnosť zrýchľuje vaše stránky pri prvom načítaní v prehliadači. Pri rolovaní na poslednú sa však v dolnej časti zobrazuje indikátor priebehu, ktorý prehľadne zobrazuje nový obsah.

Rozloženie príspevku

Rozloženie viacerých príspevkov pomáha pri jednoduchom výbere zobrazovania obsahu na vašich stránkach. Máte možnosť zobraziť náhľady príspevkov s obsahom rôznymi spôsobmi.

Rozloženie príspevku

Tieto rozloženia príspevkov zahŕňajú zobrazenie zoznamu, mriežku 4, mriežku 3 a ďalšie. Tieto nastavenia môžete kedykoľvek zmeniť, aby ste dosiahli najlepší výsledok.

Citlivý a pripravený na sietnicu

Themify Infinite je téma reagujúca na mobilné zariadenia, ktorá funguje skvele na všetkých veľkostiach obrazovky. Funkcia sietnice pripravená zobrazuje ostré obrázky na všetkých mobilných zariadeniach. Je optimalizovaný pre lepšie hodnotenie vyhľadávačov a vaši používatelia si môžu vychutnať skvelé zobrazenie vašich stránok v ľubovoľnom prehliadači alebo mobilnom telefóne.

Téma kože

Témy vzhľadov sú v tejto téme k dispozícii ako základná vlastnosť. Pre hornú lištu vášho webu je k dispozícii niekoľko farebných odtieňov.

Téma nekonečné kože

Ak máte farebný motív pre logo svojich stránok, potom táto voľba Themify Infinite pomôže pri výbere témy témy. V prípade, že máte jednoduché logo alebo text v čiernej farbe, môžete zvoliť možnosť Bez kože, ktorá zobrazí horný pruh v predvolenej bielej farbe.

Mega Menu

Themify Infinite má jedinečné menu v štýle časopisu, ktoré vám ponúka veľa možností na pridanie. V ponuke môžete pridať widgety, značky, Twitter, produkty, značky a ďalšie.

Táto ponuka s viacerými stĺpcami pomôže vytvoriť výkonnú navigáciu pre vaše stránky. Môžete tiež zobraziť svoje posledné príspevky a oveľa viac.

prispôsobenie

V predvolenom nastavení je v programe WordPress nástroj na prispôsobenie, ktorý môžete použiť na rýchle vykonanie zmien na vašom webe. Themify Infinite však prichádza s vlastným vstavaným prispôsobovacím prvkom, ktorý má skvelé funkcie na úpravu nastavení motívu.

Themify nekonečné prispôsobenie stránok

Ak kliknete na rozšírené možnosti, zobrazí sa vám podrobný panel na prispôsobenie vašich stránok. Nižšie je uvedených len niekoľko dôležitých možností:

 • hlavička: Môžete upravovať vnútorný obrázok na pozadí, písma a odkazy.
 • okruhov: Rýchlou a nadradenou kontrolou nad nadpismi môžete meniť farbu, veľkosť písma, rodinu písiem a ďalšie možnosti stylingu na všetkých stránkach a príspevkoch.
 • Hlavná navigácia: Úplné možnosti stylingu ponuky vrátane štýlu prepojenia, rozbaľovacieho štýlu a úpravy kontajnera.
 • Bočný panel: Prispôsobte si písmo na bočnom paneli, štýl miniaplikácie, štýl prepojenia, štýl kontajnera a ďalšie.

Dokumentácia a podpora

Dokumentácia Themify Infinite má dlhú navigáciu, ktorá vás prevedie inštaláciou témy a zoznamu funkcií. Všetky návody sú dobre vysvetlené krok za krokom pomocou snímok obrazovky.

V prípade, že potrebujete akúkoľvek pomoc, stačí skontrolovať poskytnutú dokumentáciu a zoznámite sa s riešením otázky.

Themify ponúka podporu na svojich vlastných fórach a e-mailoch. Svoje otázky môžete uverejniť na týchto fórach, aby ste mohli rýchlo odpovedať.

Môžete si kúpiť Themify Infinite za jednorazový poplatok 49 dolárov. Je dodávaný s nákupom jeden dostať jednu ponuku, takže si môžete stiahnuť ďalšie tému zadarmo. Tému môžete nainštalovať na ľubovoľný počet stránok.

Témy Themify sa dodávajú s ročnou podporou a aktualizáciami. Ak chcete získať prístup k všetkým témam Themify, môžete sa stať členom ich tematického klubu len za 79 dolárov.

Naše skóre

Themify Infinite je téma WordPress pre fotografov, módnych blogerov, oblečenie a modeling a ďalšie. Vďaka svojej nekonečnej navigácii môže osloviť vašich návštevníkov na dlhšiu dobu.

Ako odporúčané obrázky pre svoje príspevky môžete pridať fotografie alebo videá v plnej veľkosti (1 200 x 600 pixelov). Obsah sa načíta iba vtedy, keď používateľ prejde nadol, a tak váš web zrýchli, aby mal používateľ dobrý dojem.

Dávame Themify Infinite 5 z 5 hviezdičiek. Tu je rozpis našich hodnotení recenzií:

celkovo
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

Vlastnosti
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

výkon
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

podpora
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

Jednoduchosť použitia
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

stanovenie ceny
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

Získajte nekonečné teraz »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map