11 кращих веб-хостингових компаній для малого бізнесу (2020)

огляди веб-хостингу


Шукаєте найкращого веб-хостингу на ринку? Тоді ви в потрібному місці.

Вибір найкращого веб-хостингу є важливою частиною створення успішного веб-сайту. Хоча більшість власників веб-сайтів розуміють цінність створення та публікації епічного контенту на своєму сайті, вони часто недооцінюють важливість вибору хорошого веб-хостингу.

Не кожен веб-хостинг-сервіс створюється рівним. Якщо ви вирішите зробити веб-хост неправильним вибором, це може вплинути на ваш рейтинг SEO, дохід та загальний трафік.

Про наш процес огляду веб-хостингу

Цей огляд веб-хостингу був створений з єдиною метою: допомогти нашим користувачам легко вибрати найкращу послугу веб-хостингу.

На відміну від інших сайтів, ми фактично підписалися на десятки веб-служб хостингу та переглянули їх особисто, тож ви можете впевнено вибрати правильного хостинг-провайдера, який ідеально відповідає вашим потребам.

Ось що ми зробили, щоб допомогти вам знайти найкращого постачальника веб-хостингу:

 1. Підписалися з десятками популярних хостинг-провайдерів
 2. Налаштуйте тестовий веб-сайт WordPress
 3. Ми встановили тему WordPress за замовчуванням і додали фіктивний вміст, включаючи зображення
 4. Провели кілька різних тестів на швидкість та продуктивність

Ми відобразили виробниче середовище на цих випробувальних майданчиках з фіктивним вмістом і провели кілька різних тестів на швидкість. Таким чином, ви можете побачити, як сервер буде працювати в реальному житті.

Давайте перейдемо безпосередньо до топ-компаній, що займаються веб-хостингом, починаючи з №1 у нашому списку.

Топ-11 найкращих компаній з веб-хостингу (з функціями та цінами)

огляд bluehost1. Блюхост

 • Час завантаження: 689 мс
 • Час роботи: 99,99%
 • Підтримка: 9/10
 • Веб-сайт: Bluehost.com

Початок роботи з Bluehost »

Bluehost – одне з найстаріших, найбільших найменувань брендів, що стосується веб-хостингу. Вони є офіційним хостинг-провайдером, рекомендованим WordPress.

Bluehost надає вам усе необхідне для роботи вашого веб-сайту. Підписавшись на обліковий запис хостингу, ви отримаєте безкоштовне доменне ім’я та безкоштовний сертифікат SSL разом із 65% знижки на хостинг.

Нижня лінія: Bluehost – найкращий вибір для тих, хто хоче запустити блог WordPress або веб-сайт. На відміну від більшості інших веб-хостингових послуг, Bluehost пропонує: чудовий досвід на борту, що надзвичайно корисно як для експертів, так і для новачків.

Ціноутворення: Звичайна ціна починається від $ 7,99 на місяць.

Особлива пропозиція: Наші користувачі платять $ 2,75 на місяць. (Знижка 65% + безкоштовне доменне ім’я та SSL)

Прочитайте наш огляд Bluehost >>

огляд майданчика2. SiteGround

 • Час завантаження: 649 мс
 • Час роботи: 99,98%
 • Підтримка: 10/10
 • Веб-сайт: SiteGround.com

Початок роботи з SiteGround »

SiteGround – одна з небагатьох найпопулярніших брендів хостингу, яку не придбав Endurance International Group, провідна компанія, що займається веб-хостингом. Вони є однією з небагатьох компаній, що пропонують хостинг, орієнтований на локацію, з 3 центрами обробки даних у США, Європі та Сінгапурі. Це означає, що, виходячи з бази користувачів, ви можете вибрати найоптимальніший центр обробки даних для вашого сайту під час налаштування хостинг-акаунта.

 • Технології швидкості: Файли зберігаються в накопичувачі SSD (Solid State Drive) на відміну від жорсткого диска (жорсткого диска), що підтверджує час завантаження сторінки. Вони також пропонують підвищену ефективність роботи з NGINX та безкоштовним CDN.
 • Оптимізоване рішення: SiteGround постачає рішення щодо продуктивності WordPress, яке допомагає вам значно пришвидшити ваш сайт, зменшивши непотрібне споживання пропускної здатності..
 • Проактивна безпека: Патч брандмауера сервера SiteGround проти поширених загроз безпеці та автоматично оновлює ваші плагіни, щоб ви могли спокійно почуватись.

Нижня лінія: Виберіть SiteGround, якщо хочете доступну послугу веб-хостингу, на якій зосереджено увагу швидкість. Якщо ви втомилися від ненадійного хостингового сервісу, то можете спробувати SiteGround. З їх безкоштовним плагіном Migrator ви можете перенести свій сайт WordPress за кілька кліків і насолодитися супер швидким середовищем хостингу.

Ціноутворення: Звичайна ціна починається від $ 11,95 на місяць

Особлива пропозиція: Наші користувачі платять 3,95 дол. США на місяць (67% знижка)

Прочитайте наш огляд SiteGround >>

огляд хостгатора3. ХостГатор

 • Час завантаження: 691 мс
 • Час роботи: 99,96%
 • Підтримка: 10/10
 • Веб-сайт: HostGator.com

Початок роботи з HostGator »

HostGator – один з найпопулярніших дешевих хостинг-провайдерів, який пропонує доступні стартові плани та просте налаштування. HostGator пропонує широкий набір інструментів, що допомагають швидко створити веб-сайт з легкістю, включаючи безкоштовний конструктор веб-сайтів, неперевершену підтримку клієнтів на базі США, необмежену кількість дискового простору, пропускну здатність та адреси електронної пошти.

Усі плани веб-хостингу постачаються з cPanel, який є найпопулярнішою панеллю управління хостингом у світі. Якщо ви не повністю задоволені, ви можете скасувати свій рахунок протягом 45 днів для повного повернення коштів.

Нижня лінія: Виберіть HostGator, якщо ви шукаєте дешевого, але надійного веб-хостингу. На відміну від інших провайдерів веб-хостингу, HostGator пропонує: величезний набір інструментів для швидкого та легкого створення веб-сайту навіть з їх найпростішим початковим планом.

Ціноутворення: Звичайна ціна починається від $ 6,95 на місяць

Особлива пропозиція: Наші користувачі платять $ 2,78 на місяць (знижка 60% + безкоштовна SSL)

Прочитайте наш огляд HostGator >>

огляд сонника4. Сонник

 • Час завантаження: 445 мс
 • Час роботи: 99,90%
 • Підтримка: 7/10
 • Веб-сайт: Dreamhost.com

Почніть з DreamHost »

DreamHost – одна з офіційно рекомендованих WordPress хостинг-послуг WordPress.org. Зараз вони розміщують близько 1,5 мільйона сайтів, блогів та додатків.

З DreamHost всі плани хостингу підтримуються їх неперевершеною 97-денною гарантією повернення грошей, щоб ви могли запустити веб-сайт без ризику..

На відміну від більшості провайдерів веб-хостингу, DreamHost є незалежною власністю та керуванням. Вони використовують лише SSD-накопичувач, що в 2 рази швидше, ніж сервери, що використовують старі шкільні жорсткі диски.

Ціноутворення: Звичайна ціна починається від $ 10,95 на місяць

Особлива пропозиція: Наші користувачі платять лише 2,59 долара на місяць (безкоштовний SSL + знижка 76%)

Нижня лінія: Якщо ви починаєте і шукаєте доступного хостинг-провайдера, який використовує SSD-накопичувач, а також пропонує 3-місячна гарантія повернення грошей, тоді не дивіться далі, ніж DreamHost.

Прочитайте наш огляд Dreamhost >>

огляд greengeeks5. GreenGeeks

 • Час завантаження: 697 мс
 • Час роботи: 99,92%
 • Підтримка: 9/10
 • Веб-сайт: GreenGeeks.com

Початок роботи з GreenGeeks »

GreenGeeks – провідний в галузі екологічно чистий веб-хостинг. Як бренд, GreenGeeks підкреслює свою прихильність до навколишнього середовища. Вони повертають в електромережу в 3 рази більше енергії, яку вони споживають, у вигляді поновлюваної енергії, щоб зменшити слід вуглецю.

Найкраще, що ви можете підписатися на один з їх хостинг-планів, не турбуючись про дратівливі розпродажі чи приховану плату. Однак якщо ви виберете щомісячний платіжний цикл, вам доведеться сплатити плату в розмірі 15 доларів США. Ви можете відмовитися від плати за встановлення, вибравши річний або більш тривалий план.

Нижня лінія: Якщо ви хочете розмістити свій веб-сайт на екологічно чистий хостинг-провайдер, то GreenGeeks – найкращий вибір для вас.

Ціноутворення: Звичайна ціна починається від $ 9,95 на місяць

Особлива пропозиція: Наші користувачі платять $ 2,95 на місяць (Безкоштовне доменне ім’я + 70% знижка)

Прочитайте наш огляд GreenGeeks >>

ipage огляд6. iPage

 • Час завантаження: 2,60 с
 • Час роботи: 99,98%
 • Підтримка: 8/10
 • Веб-сайт: iPage.com

Почніть з iPage »

iPage – дешевий, але надійний веб-хостинг-провайдер, який пропонує безкоштовне доменне ім’я та безкоштовний SSL зі своїм хостинг-планом. iPage пропонує лише один спільний план хостингу, тому ви можете легко зареєструватися на хостинг iPage без сум’яття.

iPage – екологічний партнер EPA, тобто центри обробки даних та веб-сервери працюють від енергії вітру, знижуючи їх вуглецевий слід. Їх документація досить проста і допомагає провести вас через усі аспекти веб-хостингу.

Нижня лінія: Якщо ви після цього найдешевший хостинг-провайдер у спільній хостинговій вертикалі, то iPage – найкраща ставка для вас.

Ціноутворення: Регулярно 7,99 дол. США на місяць

Особлива пропозиція: Наші користувачі платять $ 1,99 на місяць (знижка 75% + безкоштовне доменне ім’я та SSL)

Прочитайте наш огляд iPage >>

a2 хостинг огляд7. Хостинг A2

 • Час завантаження: 1,28 с
 • Час роботи: 99,90%
 • Підтримка: 9/10
 • Веб-сайт: A2hosting.com

Почніть з хостингу A2 »

A2 хостинг – це провідний хостинг-провайдер, що пропонує розробникам, який пропонує нескінченну гнучкість та всі функції, необхідні для створення веб-сайту. Вони пропонують провідну галузь в будь-який час гарантії повернення грошей, тому ви можете розмістити свій сайт на A2 хостингу без ризику.

Якщо вас не влаштовує, ви можете скасувати свій веб-хостинг-акаунт для повного відшкодування. Через 30 днів ви все одно отримаєте право на завищене повернення коштів за невикористану послугу.

Нижня лінія: Хостинг A2 пропонує неперевершене у будь-який час відшкодованого повернення за невикористаний сервіс, тому ви можете підписатися на довгостроковий план веб-хостингу без ризику. Хостинг A2 дозволяє вам вибрати 2 різні операційні системи і пропонує безкоштовне сховище SSD.

Ціноутворення: Звичайна ціна починається від $ 7,99 на місяць

Особлива пропозиція: Наші користувачі платять лише 3,92 долара на місяць (знижка 50%)

Прочитайте наш огляд хостингу A2 >>

огляд хостингу,8. Хостинг InMotion

 • Час завантаження: 982 мс
 • Час роботи: 99,91%
 • Підтримка: 9/10
 • Веб-сайт: InMotionHosting.com

Почніть з хостингу InMotion »

InMotion хостинг – один з найнадійніших веб-хостів, якому досвідчені блогери та веб-майстри довіряють та переходять на кожен день. Їх хостингові послуги мають безліч бажаних функцій, включаючи SSD-накопичувач, необмежену пропускну здатність та безкоштовний домен.

InMotion хостинг співпрацює з «Деревами для майбутнього», неприбутковою організацією, яка займається компенсацією слідів вуглецю шляхом посадки дерев. Провідна гарантія повернення грошей в їхній галузі дозволяє вам спробувати їх хостинг-сервіс, без ризику, протягом 90 днів.

Нижня лінія: Ви можете спробувати хостинг InMotion без ризику протягом 90 днів і отримайте відшкодування, якщо ви не задоволені повністю. Вони пропонують Зберігання SSD та безкоштовні автоматизовані резервні копії даних. Ви також можете придбати їхні плани посередницьких хостингів для подальшого розповсюдження веб-хостингу та заробітку.

Ціноутворення: Звичайна ціна починається від $ 7,99 на місяць

Особлива пропозиція: Наші користувачі платять лише $ 4,99 на місяць (знижка 37% + безкоштовне доменне ім’я)

Прочитайте наш огляд хостингу InMotion >>

огляд wpengine9. WPEngine

 • Час завантаження: 582 мс
 • Час роботи: 99,99%
 • Підтримка: 9/10
 • Веб-сайт: WPEngine.com

Почніть з WPEngine »

WPEngine – провідний постачальник послуг хостингу WordPress, що базується в Остіні, Техас. Вони були однією з перших компаній, які запропонували хостинг-рішення, орієнтовані на WordPress. Будучи піонером у галузі управління хостингом WordPress, вони можуть похвалитися вражаючим списком клієнтів, включаючи Yelp, Asana, National Geographic, PBS та MyFitnessPal.

Вони співпрацюють з веб-службами Amazon та платформою Google Cloud, щоб пропонувати вашим веб-сайтам цілодобово максимальну доступність, швидкість, масштабованість та безпеку, незалежно від місця відвідування у вашому світі. Їх інструмент інсценування в 1 клік дозволяє протестувати нові плагіни та оновлення сайтів перед тим, як натискати зміни на ваш веб-сайт.

Нижня лінія: Якщо ви шукаєте керований сервіс хостингу WordPress що має чудовий досвід, то WPEngine – найкраща ставка для вас.

Ціноутворення: Звичайна ціна починається від 35 доларів на місяць

Особлива пропозиція: Наші користувачі платять $ 20,42 на місяць (30% знижки за перші 3 місяці)

Прочитайте наш огляд WPEngine >>

огляд хостингу10. Хостингер

 • Час завантаження: 1,42с
 • Час роботи: 99,99%
 • Підтримка: 9/10
 • Веб-сайт: Hostinger.com

Початок роботи з Hostinger »

Хостингер протиставляється конкуренції своїми доступними планами хостингу. За допомогою Hostinger ви можете запустити веб-сайт за ціною до $ 0,99 / місяць. З їх початковим планом ви отримуєте безкоштовний сертифікат SSL, підтримку 24/7/365, розробник веб-сайтів та 99,9% гарантії безперервного часу.

Найкраще, що на відміну від інших хостинг-провайдерів, коли ви поновлюєте свій хостинг-план, вам доведеться платити лише 2,15 долара на місяць. Майте на увазі, що інші провайдери хостингу стягують близько 8-10 доларів за поновлення.
Окрім спільного хостингу, Hostinger пропонує хостинг для WordPress, VPS та Windows VPS.

Прочитайте наш огляд Hostinger >>

огляд рідини11. Рідка павутина

 • Час завантаження: 901 мс
 • Час роботи: 99,99%
 • Підтримка: 10/10
 • Веб-сайт: LiquidWeb.com

Початок роботи з рідинною веб »

Liquid Web – ще одна провідна хостинг-компанія на ринку. На відміну від WPEngine, який зосереджений лише на WordPress, хостингові послуги Liquid Web оптимізовані для популярних додатків, включаючи WordPress, WooCommerce, преміум-службову електронну пошту тощо.

Їх початкова ціна трохи вище, ніж WPEngine, оскільки вони пропонують лише керовані послуги хостингу для VPS та спеціалізованих серверів.

Нижня лінія: Рідка павутина – найкращий вибір, якщо ви хочете повністю кероване рішення хостингу що орендує створені на замовлення серверні кластери, оптимізовані для популярних додатків, включаючи WordPress та WooCommerce.

Ціноутворення: Звичайна ціна починається від $ 69 на місяць

Особлива пропозиція: Наші користувачі платять $ 21,39 щомісяця (69% знижки за перші 3 місяці)

Прочитайте наш огляд рідини в Інтернеті >>

Як вибрати найкращий веб-хостинг – 4 фактори, які слід врахувати

Щоб вибрати постачальника веб-хостингу, необхідно врахувати кілька різних факторів:

 1. Пробіг (надійність)
 2. Час завантаження (швидкість)
 3. Особливості
 4. Підтримка

1. Пробіг (надійність)

Рекорд про кращий веб-хостинг

Вам потрібно вибрати надійного постачальника хостингу, який гарантує максимальний час роботи. Uptime – термін, який використовується для опису періоду, на якому розміщений ваш веб-сайт на певному сервері, в Інтернеті. Зазвичай тривалість тривалості роботи виражається у відсотках від загального доступного часу, який становить 365 днів на рік.

Наприклад, веб-сайт, який працює цілий рік, 24/7, вважається, що він працює на 100%. Якщо час роботи становить 99%, це означає, що веб-сайт працює на 3,65 дня.

Хоча жоден веб-хост не може гарантувати 100% часу роботи, все, що нижче 99,9%, не є надійним.

Деякі хостинг-сервіси пропонують повернення коштів, якщо вони не виконають гарантію їхнього продовження, але це не скорочується, оскільки кожен простой буде коштувати вам.

2. Час завантаження (швидкість)

час завантаження послуг веб-хостингу

Google продовжує підкреслювати швидкість сторінки в своєму алгоритмі, що робить його одним з найважливіших факторів, який слід враховувати при виборі веб-хоста.

Хоча в Інтернеті ви можете знайти безліч порад та підказок, щоб збільшити швидкість сторінки, жоден з них не допоможе вам, якщо ваш сайт розміщений на повільному сервері хостингу. Якщо ви хочете створити швидкий веб-сайт, перше, що вам потрібно зробити, це знайти веб-хостинг, який не сповільнить ваш сайт.

Щоб проаналізувати та порівняти швидкість сторінки деяких найпопулярніших веб-хостів, ми створили для них тестовий сайт та провели тести на швидкість із різними інструментами тестування, такими як Pingdom та Load Impact.

3. Особливості

Кращий веб-хостинг для малого бізнесу

Кожна послуга веб-хостингу унікальна з точки зору функцій. Нижче наведено декілька стандартних функцій, які ви знайдете майже у кожного популярного веб-хостингу. Ключ до вибору найкращого постачальника хостингу – це з’ясувати, чи підходять вони з потрібним набором функцій, які вам знадобляться.

 • Установка сценарію в 1 клік: Це допомагає вам легко встановити на своєму хості скрипт веб-сайту, наприклад WordPress, Joomla тощо.
 • Веб-сайт: Хоча більшість хостинг-провайдерів пропонують розробник веб-сайтів як стандартну функцію, але не кожен розробник створюється рівним. Наприклад, деякі веб-хости дозволяють створити лише основні веб-сайти разом із їхнім розробником, тоді як інші навіть дозволяють запускати з ним інтернет-магазин. Ключовим моментом є визначити, чи постачає їх розробник потрібний набір функцій, які вам знадобляться.
 • Панель управління: Вивчіть, як ваш веб-хост дозволяє керувати вашим хостинговим обліковим записом. Найпопулярніша панель управління – це cPanel, але ви також можете знайти провайдерів, які пропонують різні веб-панелі управління.
 • Кількість доменів: Ціноутворення зазвичай ґрунтується на кількості доменів, які ви можете використовувати для конкретного хостинг-плану.
 • Місце на диску і пропускну здатність: Хостинг-компанії часто рекламують, що вони пропонують необмежену кількість ресурсів, таких як дисковий простір та пропускну здатність, завдяки спільним планам хостингу. Однак у вас будуть обмеження щодо використання ресурсів для вашого сайту. Підписуючись на послугу, ви зобов’язані дотримуватися умов надання послуг хостинг-компанії. І виходячи з умов, ви зможете використовувати серверні ресурси лише для нормальної роботи невеликого веб-сайту.
 • Адреса електронної пошти: Деякі хостинг-компанії також обмежують кількість адрес електронної пошти, які ви можете встановити у своєму хостинг-акаунті. Ви можете переглянути його також, перш ніж зануритися, щоб вибрати хостингову послугу.
 • Безкоштовний домен: Компанії часто пропонують безкоштовний домен під час придбання нового облікового запису веб-хостингу. Ваша хостингова компанія покриватиме реєстраційний внесок вашого доменного імені протягом першого року. Майте на увазі, що якщо придбати доменне ім’я у реєстратора домену, наприклад NameCheap.com, ви зможете заощадити гроші на ціні оновлення в довгостроковій перспективі..
 • Безкоштовний SSL: SSL – це стандартний галузевий захід безпеки, який створює зашифрований зв’язок між браузером вашого відвідувача та веб-сайтом. Встановлення SSL-сертифіката на ваш сайт додасть невелику зелену піктограму замка на адресному рядку, що зробить ваш сайт надійним. Подібно до пропозиції безкоштовного домену, деякі провайдери веб-хостингу також пропонують безкоштовний сертифікат SSL при реєстрації на їх хостинг-план.

4. Підтримка 24/7

Підтримка 24/7 – це стандартна функція, яку пропонують майже всі популярні веб-хостингові провайдери. Зазвичай пропонується підтримка через 3 варіанти: телефон, електронну пошту та чат наживо.

Однак двічі перевірте, чи служба хостингу пропонує технічну допомогу електронною поштою. Підтримка електронної пошти чи квитків потрібна, якщо ви хочете допомогти з розширеними проблемами, які можуть зайняти трохи більше часу, щоб вирішити. Таким чином, вам не потрібно витрачати час на прямий чат, щоб шукати допомоги.

Крім того, ще вам потрібно поглянути на те, чи надає ваш хостинг-провайдер підтримку в чаті протягом дня. Наприклад, з DreamHost, Live Chat доступний лише між 5 і 22 вечора PST, і вони навіть не пропонують безкоштовну підтримку телефону для спільного хостингу. Якщо вам потрібна допомога по телефону, вам доведеться придбати додаток для підтримки телефону окремо.

Вибір правильного плану хостингу

Більшість провідних провайдерів веб-хостингу пропонують широкий спектр планів веб-хостингу. Цікаво, який з них є найкращим вибором для потреб вашого веб-сайту? Давайте розглянемо кілька різних планів веб-хостингу:

Спільний / дешевий хостинг: для нових веб-сайтів з низьким обсягом трафіку

веб-хостинг: спільний

Дорогий хостинг, також відомий як спільний хостинг, достатній для запуску нового веб-сайту з низьким обсягом трафіку.

У спільному середовищі хостингу ваш веб-сайт ділиться ресурсами сервера, включаючи процесор, оперативну пам’ять тощо, з іншими веб-сайтами, розміщеними на тому ж сервері. Ось як хостинг-провайдери можуть утримати низькі витрати. Хоча ви ділитесь ресурсами хостингу з іншими веб-сайтами, ваш веб-сайт буде захищеним, і лише ви зможете отримати доступ до файлів свого веб-сайту.

І найкраще, що ви завжди можете перейти на VPS або інші дорогі плани хостингу, якщо ви вважаєте, що ваш поточний обліковий запис хостингу недостатньо здатний переживати часті сплески трафіку, коли ваші потреби розвиваються..

Часто спільний хостинг може похвалитися необмеженим дисковим простором, необмеженою пропускною здатністю, необмеженим доменом і в основному необмеженим усім. Хоча вони заявляють, що пропонують необмежену кількість ресурсів, вам потрібно повністю дотримуватися Загальних положень та послуг хостингової компанії та використовувати лише дисковий простір та пропускну спроможність для звичайної роботи особистого веб-сайту чи малого бізнесу..

Вам буде запропоновано оновити варіант хостингу, якщо ваш сайт перевищує їх політику використання.

VPS хостинг: для зростаючого веб-сайту, який не може виправдати наявність виділеного сервера

веб-хостинг проти vps хостингу

Коли ваш веб-сайт росте і ваші потреби розвиваються, вам може знадобитися більше контролю та гнучкості над вашим хостинг-сервером. Сюди потрапляє VPS.

VPS – короткий віртуальний приватний сервер. З VPS, поки ви все ще будете ділитися ресурсами хостингу з іншими сайтами, ви отримаєте набагато більше присвяченої потужності та гнучкості для свого сайту.

VPS – найкраща ставка для вас, якщо ви хочете створити веб-сайти з більш захищеними даними або створити важкі для ресурсів додатки, які зростають завдяки швидкому розширенню. Плани VPS часто поставляються з вдосконаленим інтерфейсом панелі управління, який дає вам більше контролю над вашим сервером, а також багато спеціальних інструментів для управління VPS.

Деякі хостинг-провайдери пропонують керований та некерований VPS-хостинг для різних цінових планів.

Хостинг WordPress: для сайтів WordPress

веб-хостинг проти хостингу WordPress

Хочете створити веб-сайт за допомогою WordPress, але не хочете пройти непотрібний процес установки? Потім ви можете підписатися на керований план хостингу WordPress.

Компанії, що займаються веб-хостингом, пропонують різні варіанти хостингу для WordPress, наприклад дешевий хостинг для WordPress, керований хостинг для WordPress тощо.

Завдяки керованому хостингу WordPress ви можете легко розпочати роботу зі своїм сайтом WordPress без зайвого кроку ручної установки WordPress. Ви також отримаєте оптимізований обліковий запис хостингу для WordPress, який запобігає появі зловмисних атак та вразливостей WordPress поза коробкою.

Керований хостинг WordPress може бути найкращим вибором для вас, якщо ви не хочете самостійно виконувати обслуговування сайтів і хочете звернутися за допомогою до спеціалістів із підтримки WordPress, коли вам потрібна допомога.

Виділений сервер: для веб-сайту із надзвичайно високим трафіком

веб-хостинг проти присвяченого хостингу

Якщо ви хочете розмістити веб-сайт із надзвичайно високим трафіком, не обмінюючись ресурсами вашого сервера з іншими веб-сайтами, ви можете вибрати хостинг для сервера.

Завдяки спеціальному розміщенню сервера ви отримуєте повний сервер для виключного використання в оренді від вашого постачальника хостингу. Таким чином ви отримаєте більший контроль над апаратним забезпеченням та операційною системою сервера.

Якщо ви не працюєте з системним адміністратором або не маєте досвіду роботи з серверами, рекомендуємо вам отримати керований спеціалізований сервер. Поряд з оновленнями програмного забезпечення вони також здійснюють моніторинг сервера, пропонують підтримку телефону тощо. Більшість найпопулярніших веб-сайтів використовують кластери виділених серверів.

Резюме: Найкращі компанії з веб-хостингу (2020)

Після нашого огляду ми з’ясували, що Bluehost є найкращим загальним постачальником веб-хостингу на ринку. Вони пропонують різні цінові плани, які ідеально відповідають вашим потребам незалежно від розміру вашого бізнесу. Незалежно від того, чи хочете ви створити веб-сайт хобі або новий будинок для свого інтернет-бізнесу, ви вважаєте їх хостинг-планами розумними.

Що нам дуже подобається в Bluehost, це те, що вони ростуть разом з вашим бізнесом. Користувачі-початківці можуть почати з невеликих витрат, щоб знизити витрати і оновити по мірі зростання свого веб-сайту.

Якщо ви шукаєте хоста, який пропонує надійну продуктивність, тривалість роботи та повний набір функцій за вигідною ціною, тоді Bluehost для вас!

WordPress хостингCostMoney BackLoad TimeUptimeSupport
1. Блюхост2,75 дол. / Міс.30 днів689 мс99,99%10/10
2. SiteGround3,95 дол. / Міс.30 днів649 мс99,98%10/10
3. ХостГатор2,78 дол. / Міс.45 днів691 мс99,96%10/10
4. Сонник2,59 дол. / Міс.97 днів445 мс99,90%7/10
5. GreenGeeks$ 3,49 / міс.30 днів697 мс99,92%9/10
6. iPage1,99 дол. / Міс.30 днів2600 мс99,98%8/10
7. Хостинг A23,92 дол. / Міс.30 днів1280 мс99,90%9/10
8. Хостинг InMotion$ 3,49 / міс.90 днів982 мс99,91%9/10
9. WPEngine$ 20,42 / міс.Ніл582 мс99,99%9/10
10. Рідка павутина$ 21,39 / міс.30 днів901мс99,99%10/10

Вибір топового веб-хостингу – FAQ

Допоможи тисячам користувачів у виборі плану веб-хостингу, ми відповіли майже на кожне питання, яке ви можете придумати. Ось чому ми склали список часто задаваних питань, щоб ви могли знайти найкращий веб-хостинг для свого сайту.

Як працює веб-хостинг?

У вашому обліковому записі веб-хостингу зберігається вміст і файли вашого блогу. Коли відвідувач намагається отримати доступ до вашого веб-сайту, ввівши вашу веб-адресу (або ім’я домену) у своєму адресному рядку, він буде спрямований на файли вашого веб-сайту, що зберігаються на вашому веб-сервері хостингу.

Який план хостингу слід вибрати під час роботи?

Спільний хостинг – найдешевший доступний варіант хостингу, який пропонує усі основні функції, які вам знадобляться для роботи та роботи веб-сайту. Почніть, виберіть правильний спільний план хостингу, щоб відповідати вашим потребам.

Спільний хостинг безпечний?

Спільний хостинг дає вам безпечне середовище для створення та вирощування невеликого веб-сайту. Деякі плани спільного хостингу також надають вам виділену IP-адресу, яка надає доступ до вашого сайту в будь-який час, коли вам потрібно, та сертифікат SSL, який забезпечує безпечне з’єднання.

Як веб-хостингова компанія може запропонувати дешевий хостинг без погіршення якості?

При спільному хостингу такі серверні ресурси, як оперативна пам’ять, процесор та дискове сховище, діляться з іншими веб-сайтами, розміщеними на тому ж сервері. Ось як хостингові компанії утримують низькі витрати, не роблячи шкоди якості.

Як правило, скільки коштує розпочати роботу з обліковим записом веб-хостингу?

Хостинг-компанії часто рекламують величезну знижку на початковий термін. Але зазвичай план спільного хостингу коштуватиме близько 100 доларів на рік. У міру зростання вашого веб-сайту ви можете оновити хостинг до більш високих варіантів хостингу, таких як VPS або виділений сервер для обробки більше трафіку.

Чи потрібно мені отримати хостинг-аддон?

Ні. Хостинг-компанії часто намагаються продати хостингові додатки, коли ви підписуєтесь на хостинг-план. Щоб заощадити на зайвих витратах, ви можете зняти прапорець перед тим, як завершити замовлення. Коли ви тільки починаєте з нового сайту, вам не знадобляться ці доповнення. Однак ви завжди можете придбати ці доповнення пізніше, якщо вважаєте їх корисними.

Я хочу запустити сайт WordPress. Чи варто вибрати сервіс хостингу WordPress?

Це залежить від ваших потреб.

Служба спільного хостингу є найкращою відправною точкою для невеликих веб-сайтів та блогів, де ви отримаєте всі найважливіші функції, щоб почати свій сайт WordPress, включаючи інсталятор WordPress у 1 клік..

Якщо ви хочете швидко і легко розпочати роботу зі своїм сайтом, ви можете замість цього вибрати дешевий хостинг для WordPress. Обліковий запис хостингу WordPress поставляється заздалегідь за допомогою WordPress, тому вам не потрібен додатковий крок для запуску вашого сайту.

Ви також можете встановити, що деякі хостинг-компанії, орієнтовані на WordPress, як-от WPEngine, пропонують дорогі послуги з керованим хостингом. Він створений спеціально для роботи на ньому веб-сайтів WordPress і оптимізований для швидкості, безпеки та масштабованості. Такі послуги також оснащені багатьма вдосконаленими функціями WordPress, які не потрібні користувачам, які тільки починають роботу.

Чи потрібно мати домен і хостинг від того самого постачальника?

Не обов’язково. Ви можете отримати домен та хостинг від різних провайдерів. Деякі хостинг-провайдери дозволяють безкоштовно зареєструвати доменне ім’я, купуючи хостинг-акаунт. Під час реєстрації домену від вашого хостинг-провайдера перевага полягає в тому, що ви можете керувати як доменом, так і хостингом з одного облікового запису.

Крім того, ви можете придбати доменне ім’я у реєстратора домену, наприклад NameCheap. Зрештою, придбання доменного імені у реєстратора домену буде для вас вигідним, оскільки вартість оновлення домену буде нижчою.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map