11 найкращих безкоштовних веб-хостингових послуг до 2020 року [Хост за $ 0 вартість]

кращий безкоштовний веб-хостинг


Шукаєте безкоштовний веб-хостинг? Тоді ви в потрібному місці.

У цій статті ми покажемо вам кілька найкращих безкоштовних веб-хостингових послуг на ринку.

Перш ніж ми зануримось і почнемо порівнювати безкоштовні послуги веб-хостингу, давайте вивчимо, чи є безкоштовний хостинг правильним рішенням для вашого веб-сайту, як це вплине на вашу присутність в Інтернеті та на що виклик?.

Вибір безкоштовного веб-хостингу

Зазвичай люди вибирають безкоштовний веб-хостинг, коли вони мають обмежений бюджет і не хочуть витрачати ні копійки на хостинг. Але безкоштовний хостинг може стати в нагоді студентам, які обмежують бюджет. Безкоштовний веб-хостинг для студентів допомагає їм працювати над своїми стартапами та проектами, призначеними лише для навчання та оцінювання.

Не кажучи вже про те, що щось безкоштовне, то завжди є вилов та безкоштовний веб-хостинг – це нічим не відрізняється.

Перш ніж обрати безкоштовний веб-хостинг, давайте розкриємо один із найстійкіших міфів про хостинг веб-сайтів: веб-хостинг дорогий.

Хостинг веб-сайту дуже дорогий?

Дуже багато людей обирають безкоштовний веб-хостинг, оскільки вважають, що розміщення веб-сайту дороге і не підходить до їхнього бюджету.

Реальність полягає в тому, що коли ви починаєте, ви можете вибрати надійну дешеву хостингову послугу за найменшими цінами Від 2 до 4 доларів на місяць. Деякі з цих дешевих хостинг-компаній навіть пропонують безкоштовне доменне ім’я, SSL та майже 100% гарантію безперервного часу.

Це означає, що всього за 2 долари ви отримаєте все необхідне для створення свого сайту з нуля. Ці дешеві послуги хостингу навіть гарантують, що ваш веб-сайт завжди залишатиметься в Інтернеті завдяки їх чудовим гарантіям безперервного часу.

Коротше кажучи, навіть якщо ви маєте недостатній бюджет, ви можете знайти план веб-хостингу, який є доступним і відповідає вашим вимогам.

Безкоштовний веб-хостинг – що таке ловити?

Розміщення веб-сайту, безумовно, коштує грошей. То як же веб-хостинг-компанія може пропонувати свої послуги безкоштовно, не збанкрутуючи? Чи є недоліки у виборі безкоштовного веб-хостингу?

 • Оголошення: Щоб заробити гроші, веб-хостингові компанії часто показують свою рекламу в нижній частині веб-сайту. Щоб видалити оголошення, вам доведеться перейти на платний план.
 • Обмежте свій трафік: Безкоштовний веб-сервіс хостингу часто обмежує ваш трафік, що стримує розвиток вашого бізнесу.
 • Зафіксувати: Безкоштовна веб-хостинг-компанія часто ускладнює переміщення вашого веб-сайту на інші платформи.

Чесно кажучи, вам буде краще створити свій сайт, використовуючи дешевий хостинг, коли ви тільки починаєте. Ми вважаємо, що використання безкоштовного веб-хостингу – це погана ідея, якщо ви не створюєте тестовий сайт.

Зважаючи на це, давайте спочатку подивимось на найкращі майже безкоштовні веб-сайти, що розміщують хостинг. Тоді, якщо ви все ще не впевнені, ми покажемо вам найкраще безкоштовно веб-хостинг компаній.

Топ-5 майже безкоштовних веб-хостингових компаній

 1. Bluehost
 2. SiteGround
 3. ХостГатор
 4. DreamHost
 5. iPage

1. Блюхост

bluehost-register-domain-name-free

Bluehost – одна з найкращих дешевих хостингових послуг, доступних на ринку. Це також офіційно рекомендовано WordPress.org. З кожним новим обліковим записом веб-хостингу ви отримаєте безкоштовне доменне ім’я, безкоштовний SSL та знижку понад 60% на веб-хостинг.

В даний час Bluehost розміщує понад 2 мільйони веб-сайтів по всьому світу. Ви не хочете пропускати ці порівняння між:

 • Bluehost проти HostGator
 • Bluehost vs WP Engine
 • Bluehost проти Dreamhost
 • Bluehost vs iPage
 • Хостинг Bluehost vs InMotion
 • Bluehost vs GreenGeeks
 • Хостинг Bluehost проти A2
 • Bluehost vs Liquid Web

Ми домовились про ексклюзивну угоду з Bluehost для користувачів IsItWP, тому вам доведеться платити лише $ 2,75 на місяць.

Прочитайте наш повний огляд Bluehost.

Почніть з Bluehost сьогодні!

2. SiteGround

майданчик

Якщо ви хочете послугу веб-хостингу, яка не шкодить швидкості вашого сайту, то SiteGround може стати найкращим вибором.

SiteGround – це багатофункціональна послуга веб-хостингу, яка надає вам усе необхідне для створення та роботи вашого веб-сайту. Як і Bluehost, вони також є офіційно рекомендованим веб-провайдером хостингу від WordPress.org. Не пропустіть ці порівняння між,

 • SiteGround проти HostGator
 • SiteGround проти GreenGeeks
 • Хостинг SiteGround vs InMotion
 • SiteGround проти WPEngine
 • SiteGround проти A2Hosting
 • SiteGround проти DreamHost
 • SiteGround vs iPage
 • SiteGround vs Liquid Web

SiteGround пропонує дешевий веб-хостинг за ціною від $ 3,95 на місяць.

Прочитайте наш повний огляд SiteGround.

Почніть із SiteGround сьогодні!

3. ХостГатор

хостгатор

HostGator дає можливість придбати дешевий простір за допомогою доступних початкових планів та простого налаштування. HostGator використовує понад 2 мільйони доменних імен по всьому світу.

Ви можете спробувати їхні послуги без ризику протягом 45 днів, і якщо ви не задоволені повністю, ви можете отримати повне повернення коштів. Команда підтримки HostGator, яка отримує нагороди, доступна цілодобово через чат, телефон або електронну пошту. Перевірте ці порівняння між:

 • HostGator vs DreamHost
 • HostGator vs. GreenGeeks
 • HostGator vs хостинг InMotion
 • HostGator vs WP Engine
 • HostGator vs iPage
 • HostGator vs Liquid Web
 • HostGator vs A2 хостинг

З HostGator ви можете запустити свій веб-сайт за $ 2,78 на місяць, що дуже багато.

Прочитайте наш повний огляд HostGator.

Почніть з HostGator сьогодні!

4. DreamHost

сонник

DreamHost – це провідна послуга веб-хостингу, яка за останні 18 років зросла та підтримувала успішний бізнес-хостинг.

Завдяки їх дешевим хостинговим планам ви отримаєте безкоштовне доменне ім’я, безкоштовне шифрування SSL за допомогою шифрування Let’s Encrypt, інсталятора WordPress в один клік та багато іншого.

За допомогою DreamHost ви можете заощадити до 47% на хостингу WordPress. Їх плани хостингу починаються від 2,59 долара на місяць.

Прочитайте наш повний огляд DreamHost.

Почніть з DreamHost сьогодні!

5. iPage

ipage

iPage – це, мабуть, найдешевший (але все ще надійний) хостинг-сервіс у спільній хостинговій вертикалі. iPage надає вам все необхідне для створення свого сайту з нуля, наприклад, веб-сайт, який містить тисячі безкоштовних шаблонів, безкоштовне доменне ім’я, безкоштовний сертифікат SSL та рекламні кредити на суму 200 доларів..

Ви можете зареєструватися на iPage за ціною 1,99 дол. США на місяць.

Прочитайте наш повний огляд iPage.

Почніть з iPage вже сьогодні!

Кращі повністю безкоштовні хостингові сайти

 1. Вікс
 2. Weebly
 3. WordPress.com
 4. Google Sites
 5. Cloud Cloud Platform
 6. Веб-сервіси Amazon

6. Вікс

Вікс

Wix – безкоштовний розробник веб-сайтів, який дозволяє швидко запустити сайт з нуля. Найкраще в Wix – це те, що вам не доведеться вивчати будь-яку техніку розміщення вашого веб-сайту. Ви можете просто зареєструватися в Wix і почати створювати сайт, який ви завжди хотіли, за допомогою його конструктора перетягувань.

Безкоштовний план не дозволяє використовувати користувальницьке доменне ім’я, наприклад IsItWP.com або WPBeginner.com. Ось як виглядатиме URL-адреса вашого веб-сайту: https://username.wixsite.com/sitename

Для підключення спеціального доменного імені вам доведеться оновити до преміум-акаунта.

Прочитайте наш повний огляд Wix і подивіться, чим Wix відрізняється від WordPress.

Почніть з Wix сьогодні!

7. Weebly

Weebly

Weebly – ще один популярний безкоштовний розробник веб-сайтів, який зараз є частиною набору продуктів Square. Незалежно від того, чи хочете ви створити сайт або інтернет-магазин, Weebly робить це дуже легко розпочати це за лічені хвилини.

Безкоштовний план Weebly дозволяє створити базовий веб-сайт. Ваш безкоштовний сайт розміщуватиметься на піддомені weebly.com. На вашому веб-сайті також буде посилання Weebly у нижньому колонтитулі.

Для розширених функцій, таких як налаштування користувальницького домену, магазин електронної комерції, статистика сайту та маркетинг електронної пошти, ви можете оновити до преміального плану.

Прочитайте наш повний огляд Weebly.

Почніть з Weebly сьогодні!

8. WordPress.com

Веб-платформа для блогів wordpress.com

WordPress.com – це безкоштовна платформа для ведення блогів, яка допоможе вам легко створити блог або сайт з нуля. На відміну від інших безкоштовних розробників веб-сайтів, WordPress.com пропонує 3 Гб місця для зберігання, десятки безкоштовних тем та всі інші основні функції, про які ви можете придумати..

Безкоштовний сайт розміщуватиметься в піддомені WordPress.com і буде оптимізований для пошукових систем.

Їхній преміальний план дозволяє підключити користувальницький домен і навіть інтегрувати вітрину магазину зі своїм сайтом WordPress.com.

Почніть з WordPress.com вже сьогодні!

9. Сайти Google

сайти Google

Google Sites є частиною GSuite і дає змогу створити веб-сайт, що легко налаштовується, співпрацюючи з членами вашої команди. Як говорить Вікіпедія: це структурований вікі та інструмент створення веб-сторінок, запропонований Google.

За допомогою стандартного облікового запису Google ви можете безкоштовно створити стільки сайтів Google, скільки вам потрібно. Єдина увага полягає в тому, що ваш веб-сайт буде під доменом Google, а адреса вашого веб-сайту буде виглядати так: sites.google.com/view/yoursite

Щоб використовувати власне доменне ім’я, ви можете зареєструватися в акаунті GSuite.

Почніть з GSuite та Google Sites вже сьогодні!

10. Cloud Cloud Platform

хмарна платформа Google

Google Cloud Platform – одне з найкращих безкоштовних хостингових рішень, доступних на ринку.

За допомогою Cloud Cloud Platform ви можете розмістити свій веб-сайт на безкоштовній пробній версії, яка триватиме 12 місяців. Вони також пропонують завжди вільний рівень, який забезпечує обмежений доступ до багатьох загальних ресурсів GCP.

Однак майте на увазі, що Google під час реєстрації запитує інформацію про вашу кредитну картку, щоб підтвердити вашу особу та відрізнити реальних клієнтів від роботів.

Почніть роботу з Google Cloud Platform!

11. Веб-сервіси Amazon

Aws веб-хостинг

Якщо ви хочете розмістити статичний веб-сайт у безкоштовній веб-службі хостингу, ви можете перевірити веб-сервіси Amazon (AWS). AWS пропонує кілька різних типів безкоштовних планів, таких як Завжди Безкоштовні та 12-місячні безкоштовні акаунти.

Безкоштовний акаунт AWS може бути хорошим рішенням для користувачів, які хочуть вивчити свою платформу та оволодіти своїми технічними навичками.

Почніть з AWS!

Ми сподіваємось, що цей посібник допоміг вам знайти найкращий безкоштовний веб-хостинг для вашого сайту.

Якщо вам сподобалася ця стаття, ви також можете ознайомитись із нашою статтею про запуск веб-сайту та різницю між спільним та VPS-сервером проти присвяченого хостингу.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me