6 кращих служб хостингу Windows на 2020 рік (порівняно)

кращі послуги хостингу Windows


Шукаєте кращих постачальників послуг хостингу для Windows? За допомогою хостингу Windows ви можете розміщувати веб-сайти на базі ASP.NET.

Хостинг Windows – це найкраща ставка для вас, якщо ви хочете запускати такі служби, як Exchange, Microsoft SQL Server або інші продукти стека Microsoft для вашого веб-сайту.

У цій статті ми покажемо вам кілька найкращих служб хостингу Windows для вашого веб-сайту.

Що таке хостинг Windows? Чи корисно для сайтів WordPress?

Хостинг Windows – це веб-хостинг, який працює в операційній системі Windows.

Можна припустити, що майже кожна послуга веб-хостингу працює в операційній системі Linux, якщо операційна система не вказана чітко.

Хостинг Windows в основному використовується для роботи веб-сайту, який працює за технологією Windows, наприклад ASP.net.

Хоча ви можете розмістити сайт WordPress в операційній системі Windows, це не рекомендується через наступні причини.

Хостинг Windows проти хостингу Linux: який з них хороший для WordPress?

Давайте подивимось на чітке порівняння між хостингом Windows та Linux.

 • Доступність: Зазвичай Linux хостинг – це дешевший варіант хостингу, ніж хостинг для Windows.
 • Різні установки: Налаштування WordPress в Windows повністю відрізняється від Linux. Наприклад, вам доведеться оновити файл web.config, щоб налаштувати WordPress для Windows, але ви не знайдете цей файл у вашій установці Linux WordPress.
 • Панель управління: Найпопулярніша панель управління для хостингу Linux – це cPanel, тоді як для Windows популярна панель управління – Plesk.

Більшість навчальних посібників із налаштування WordPress, які ви знайдете в Інтернеті, засновані на хостингу Linux. Плюс до того, що для веб-хостингу WordPress на базі Linux працює набагато краще, ніж Windows для веб-сайтів WordPress.

Якщо ви хочете розмістити сайт WordPress, виберіть службу хостингу WordPress з одним з дистрибутивів Linux в якості операційної системи. Якщо ви хочете розмістити веб-сайт, керований будь-якими технологіями Windows, виберіть одну із служб хостингу Windows нижче.

1. ХостГатор

Хостинг вікон хостингу

HostGator – одна з найкращих хостингових служб Windows, яка пропонує всі функції хостингу Windows, включаючи панель управління Plesk, потужні інструменти адміністрування, безкоштовний сертифікат SSL та підтримку хостингу 24/7. У ньому є чудові плани спільного хостингу для Windows, яка починається від $ 4,76 на місяць. На основі обраного плану ви можете розмістити до 5 імен домену.

Ви також можете легко налаштувати свій професійний обліковий запис електронної пошти за допомогою декількох клацань, налаштувати та отримати доступ до своїх електронних листів з будь-якого мобільного пристрою та навіть усунути спам завдяки сильним фільтрам спаму..

Ціноутворення починається від $ 4,76 на місяць.

2. GoDaddy

Хостинг GoDaddy Windows

GoDaddy – це єдиний центр, коли мова заходить про початок вашої цифрової подорожі. Будь то доменне ім’я, служба хостингу для Windows або розробник веб-сайтів, GoDaddy має ідеальне рішення для вашого бізнесу. GoDaddy пропонує вам дивовижні плани хостингу для Windows. Він оснащений чудовими варіантами зберігання і має також непроменену пропускну здатність.

План хостингу GoDaddy для Windows починається від $ 5,99 на місяць. Ви отримаєте безкоштовний SSL, безкоштовне доменне ім’я протягом 1-го року, преміальний DNS та багато іншого.

Ціноутворення починається від $ 5,99 на місяць.

3. Хостингер

хостинг windows хостинг

Hostinger – ще одна компанія, яка пропонує один з найдешевших хостингових послуг Windows VPS. Ви можете вибрати власний план, виходячи з пам’яті, пам’яті та пропускної здатності, який вам знадобиться для вашого сайту.

Починаючи з 2 Гб, це дозволяє мати до 16 Гб пам’яті для вашого сайту. Кожен із цих планів оснащений спеціальною підтримкою чату в прямому ефірі. Ви також можете мати необмежений апаратний та SSD простір, варіанти резервного копіювання даних на високому рівні та багато іншого. Якщо ви не задоволені їхніми послугами, ви зможете повернути гроші протягом 30 днів.

Ціноутворення починається від 26 доларів на місяць.

4. Хостинг A2

хостинг windows

Хостинг A2 – це ще одна хостингова служба Windows, яка пропонує чудові плати хостингу для спільного використання Windows, які є надзвичайно надійними та надшвидкими. Він пропонує простий у використанні панель управління Plesk Onyx 17.8, яка дуже проста в експлуатації. Ви також можете мати безкоштовний сертифікат SSL для забезпечення безпеки свого сайту.

A2 пропонує необмежену передачу та повне рішення SSD для розміщення файлів вашого веб-сайту, ОС та бази даних. Якщо на вашому веб-сайті вже розміщена інша послуга, ви можете отримати їх безкоштовну службу міграції. Він також пропонує необмежену кількість електронних адрес, фізичну та віртуальну пам’ять та багато іншого.

Ціноутворення починається від $ 3,70 на місяць.

5. Рідка павутина

Рідка павутина

Liquid Web – популярна назва, коли мова йде про пропонування керованих служб хостингу Windows. Рідкий веб-хостинг Windows доступний для спеціалізованих серверів та хмарного VPS-хостингу. Залежно від плану, який ви вибрали у спеціальному варіанті хостингу, він пропонує пропускну здатність від 8 ТБ до 15 ТБ. Ви також можете мати захист сервера та усунення зловмисного програмного забезпечення з усіма планами. Для збереження ваших даних він також пропонує чудовий варіант зберігання резервних копій.

Для хмарного VPS хостингу ви можете мати до 10 ТБ на всі плани та 100 ГБ безкоштовного резервного копіювання. Щоб налаштувати веб-сайт, електронну адресу тощо, ви отримаєте інтуїтивну панель інструментів Plesk onyx. Залежно від плану, який ви вибрали, ви можете мати до 200 Гб місця на диску SSD для своїх даних.

Ціноутворення починається від $ 74 на місяць

6. Хостинг AccuWeb

AccuWeb пропонує преміальні хостингові послуги для Windows, і це може бути чудовим варіантом як для малого, так і для великого бізнесу. Залежно від плану, який ви обрали, у вашому обліковому записі може бути до 5 доменів із до 150 обліковими записами електронної пошти для кожного домену. Він також пропонує від 10 Гб до 50 ГБ накопичувача на жорсткому диску.

Щойно ви виберете свій план, ваш рахунок буде активовано миттєво. Щоб забезпечити безпеку всіх ваших даних, компанія автоматично створюватиме резервні копії вашого сайту. Панель управління Plesk полегшує вам обробку та керування веб-сайтом. Він підтримує PHP7.2x і пропонує 500 Мб місця для зберігання для кожної бази даних SQL.

Це воно!

Це одні з провідних компаній, які пропонують потужні послуги хостингу Windows. Вибравши хостинг та ім’я домену, не забудьте створити найближчу сторінку на своєму веб-сайті. Це допоможе вам почати розробку тактики маркетингу та просування та дозволить почати створювати список електронної пошти.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map