Центр веб-хостингу

логотип веб-хостингу


Веб-хостинг-центр пропонує доступний веб-хостинг для блогерів та малого бізнесу. Основна мета Web Hosting Hub, заснована в 2010 році, – забезпечити прості в налаштуванні, доступні послуги веб-хостингу. Користувачі IsItWP отримують до 56% знижки на плани веб-хостингу.

Загальний рейтинг
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг зірок порожній 4,0 / 5,0

Наш огляд експертів Шахзад Саїд:

Веб-хостинг-центр пропонує доступні та прості у налаштуванні плани хостингу для початківців та малого бізнесу. Вони надають вам усе необхідне для швидкого та легкого створення вашого веб-сайту.

Усі плани хостингу побудовані з однією метою: полегшити початківцям запуск свого сайту без нудної конфігурації. Наприклад, підписавшись на план хостингу, вам буде запропоновано вибрати попередньо встановити WordPress, BoldGrid і PretaShop на свій обліковий запис хостингу, тому вам не доведеться встановлювати їх вручну. Це означає, що навіть якщо ви абсолютно новачок у WordPress, ви можете швидко розпочати роботу зі своїм сайтом.

Купивши свій хостинг-акаунт, команда служби підтримки перегляне вас, як налаштувати свій обліковий запис у вільному особистому сеансі на борту. Крім того, всі їхні веб-хостингові плани надають безкоштовні рекламні кредити на суму 150 доларів, щоб заохочувати якісний трафік та розвивати ваш бізнес.

Окрім спільного хостингу, веб-хостинг-центр пропонує також хостинг для WordPress, що дозволяє значно підвищити рівень безпеки для WordPress сайтів. Усі плани мають доступ до SSH, що дозволяє отримати доступ до вашого сервера за допомогою командного рядка. Таким чином, ви можете керувати своїм хостинговим обліковим записом швидше, ніж може надати графічний інтерфейс користувача.

 • Простий у налаштуванні хостинг
 • Безкоштовне зберігання на SSD
 • Безкоштовний конструктор веб-сайтів на базі WordPress
 • 90-денна гарантія повернення грошей
 • Звичайна ціна $ 8,99 / місяць, але наші користувачі платять $ 3,99 / місяць!
 • Почніть з веб-хостингу Hub сьогодні!

Рейтинг дешевих хостингів
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Наш огляд експертів Шахзад Саїд:

Дешеві плани хостингу веб-хостингу Hub найкраще підходять для блогів та веб-сайтів малого бізнесу. Їх дружня команда підтримки допомагає переглядати усі аспекти налаштування вашого облікового запису хостингу за допомогою особистого дзвінка на борту. Ви завжди можете порахувати їхню службу підтримки США, яка працює 24 години на добу.

Усі дешеві плани хостингу постачаються в комплекті з інсталяторами в один клік для популярних скриптів веб-сайтів, таких як WordPress, Joomla, Drupal тощо..

Для зберігання замість стандартних спінінг-накопичувачів веб-хостинг-концентратор використовує тверді конвертовані диски (SSD). Ці диски покращують швидкість читання / запису та допомагають вашому сайту виконувати майже в 20 разів швидше, ніж це було б на звичайних накопичувачах.

Сервери Web Hosting Hub захищені шифруванням suPHP та розширеними брандмауерами. Поряд з безкоштовним доменним іменем, ви також можете отримати безкоштовний сертифікат SSL для свого сайту. Маючи сертифікат SSL для свого сайту, ви можете відобразити зелену піктограму замка поруч із URL-адресою, щоб відвідувачі могли знати, що ваш веб-сайт безпечний. Якщо на вашому веб-сайті є індикатор безпеки, відвідувачі з більшою ймовірністю вірять вам і мають більше шансів вести з вами бізнес.

Веб-хостинг-центр також забезпечує необмежене зберігання та пропускну здатність диска. Це означає, що вам не доведеться турбуватися про втрату ресурсів. Натомість ви можете зосередитись на тому, що має значення для вашого бізнесу. Незважаючи на те, що ресурси рекламуються як необмежені, реальність полягає в тому, що ви зобов’язані споживати ресурси для роботи невеликого веб-сайту. Якщо ви перевищили використання, вас можуть попросити оновити свій план.

Якщо ваш сайт розміщений на іншій платформі, ви можете легко перенести його на веб-хостинг-центр, безкоштовно. Компанія пропонує БЕЗКОШТОВНИЙ перенос cPanel та веб-сайтів з нульовим простоєм.

 • cPanel панель управління
 • Безкоштовні SSL та SSD
 • Необмежений простір на диску, пропускна здатність та електронна пошта
 • 24/7 Технічна підтримка на базі США
 • Звичайна ціна $ 8,99 / місяць, але наші користувачі платять $ 3,99 / місяць!
 • Почніть з веб-хостингу Hub сьогодні!

Рейтинг хостингу WordPress
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг зірок порожній 4,0 / 5,0

Наш огляд експертів Шахзад Саїд:

Сервери веб-хостингу Hub оптимально налаштовані для швидшого завантаження сайтів WordPress. Їх сервери запускають останні версії MySQL 5 і PHP 5 і налаштовані на використання кешування PHP для найкращої продуктивності.

Окрім попередньої інсталяції WordPress, ваш план хостингу WordPress включає безкоштовний конструктор веб-перетягувань на основі WordPress, BoldGrid. BoldGrid дозволяє швидко запустити ваш новий сайт, навіть якщо ви не маєте попереднього досвіду роботи з WordPress.

За допомогою плану «Нітро» або «Динамо» ви можете вибрати бажаний центр обробки даних, де в основному розташовані ваші ідеальні клієнти. Вибір найближчого центру обробки даних доведено скорочувати час завантаження. Центр веб-хостингу має два пункти обробки даних, розташовані на східному та західному узбережжі.

Хоча ви можете самостійно створити користувальницький веб-сайт за допомогою конструктора BoldGrid, деякі користувачі вважають за краще найняти дизайнера для створення власної теми WordPress. Для цих користувачів Web Hosting Hub також пропонує широкий вибір спеціальних пакетів веб-дизайну, а також включає ряд безкоштовних оновлень у перший рік.

Кожен раз, коли вам потрібна допомога, їхня дружня команда з підтримки США допоможе вам 24/7/365 телефоном, чатом або електронною поштою.

 • Попередньо встановлений WordPress
 • Налаштування веб-сайту за допомогою особистого дзвінка на борту
 • WordPress оптимізовані сервери
 • SSH доступ
 • Звичайна ціна $ 8,99 / місяць, але наші користувачі платять $ 3,99 / місяць!
 • Почніть з веб-хостингу Hub сьогодні!
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map