HostGator vs. DreamHost (2020) – детальне порівняння!

HostGator vs. DreamHost


Вам цікаво, який варіант краще хостингу: HostGator або DreamHost? Вони є 2 найпопулярнішими компаніями з веб-хостингу. Але одна повинна бути кращою за іншу, правильно?

У нашому НЕБЕЗПЕЧЕНІ порівнянні між HostGator та DreamHost ми допоможемо вам визначити найкращий вибір для вашого бюджету та потреб.

HostGator vs. DreamHost – огляд

hostgator-веб-хостинг

HostGator та DreamHost – це 2 найпопулярніших провайдерів веб-хостингу на ринку. HostGator був заснований у 2002 році і на даний момент розміщує понад 8 мільйонів веб-сайтів. З іншого боку, DreamHost був заснований ще в 1996 році, за рік до появи Google. Зараз вони обслуговують понад 1,5 мільйона веб-сайтів, блогів та додатків із понад 400 000 щасливих клієнтів. Обидва є сумісними з PCI веб-хостинг компаніями.

У той час як Endurance International Group придбала HostGator у 2012 році, DreamHost все ще є незалежною власністю та керуванням.

сонник

І HostGator, і DreamHost пропонують широкий спектр варіантів хостингу, включаючи спільний, VPS та виділений сервер. Обидва вони особливо розгойдують загальний хостинг-простір своїми доступними планами хостингу.

HostGator vs. DreamHost – швидкість та швидкість роботи

Найважливіші фактори, які потрібно враховувати при виборі послуги веб-хостингу, – це швидкість роботи веб-сайту та їх безперервний час. Компанії, що займаються веб-хостингом, часто вихваляються високим часом відгуку сервера та гарантіями їх безперервного часу.

Щоб перевірити, чи не відповідають їм галас, ми підписалися на спільні плани хостингу та створили тестовий сайт для HostGator та DreamHost. Для відображення живого середовища веб-сайту на наших тестових сайтах ми встановили тему WordPress за замовчуванням та додали нестандартний вміст разом із деякими зображеннями.

А потім ми провели кілька різних тестів на продуктивність на наших тестових майданчиках:

 • Тест Pingdom: для контролю часу завантаження сторінки.
 • Тест впливу навантаження: щоб побачити, як сервер реагує під час збільшення трафіку.
 • Тест Bitcatcha: записувати час відгуку сервера на 8 різних міжнародних локаціях, повністю ігноруючи вміст.

Ось наші результати:

швидкісний хостгортор

За даними Pingdom, HostGator завантажував 691 мс для завантаження під час тестування з Далласа. Це швидше, ніж 94% усіх перевірених сайтів.

Тест на швидкість снів

Наш тестовий майданчик DreamHost завантажився менше ніж за півсекунди, що швидше, ніж 97% усіх перевірених сайтів.

loadimpact hostgator

За даними Load Impact, наш сервер HostGator швидко реагував, поки одночасно не було близько 80 відвідувачів. З ростом трафіку сайт почав сповільнюватися.

dreamhost loadimpact test

Як ви бачите на графіку, наш сайт DreamHost залишався стабільним під час тесту на збільшення трафіку. Кількість живих відвідувачів не вплинула на час відповіді.

bitcatcha-hostgator

Згідно з нашим тестом Bitcatcha, наш сервер HostGator відповів лише за частину секунд у Сполучених Штатах. Хоча час відгуку в міжнародних місцях був відносно великим, він все ж відповів менше ніж за секунду. Сервер HostGator отримав рейтинг C від Bitcatcha, тоді як наш сайт DreamHost отримав оцінку A+.

dreamhost bitcatcha

Переможець: DreamHost

HostGator vs. DreamHost – простота використання

hostgator-cpanel

На відміну від HostGator, DreamHost не постачається з панеллю керування cPanel. Натомість у них є власна веб-панель управління.

dreamhost керувати доменами

Це означає, що якщо ви вже знайомі з найпопулярнішою панеллю керування веб-хостингом (cPanel), перед тим, як використовувати панель керування DreamHost, вам доведеться трохи вивчити криву навчання..

Переможець: HostGator

HostGator vs. DreamHost – Особливості

Найкраще в HostGator – це те, що вони надають вам більше можливостей хостингу, ніж будь-які їх конкуренти.

Перш ніж ми заскочимо і почнемо дивитися, як HostGator протиставляє DreamHost з точки зору функцій, давайте поглянемо на це навпаки – кілька областей, де DreamHost перевершує порівняно з HostGator.

Зберігання SSD:

DreamHost пропонує накопичувачі твердотілих дисків, тоді як HostGator пропонує накопичувач на жорсткому диску (HDD). Доведено, що SSD швидше, ніж HDD, до 2 разів.

Безкоштовне доменне ім’я:

Підписуючись, DreamHost дає вам безкоштовне доменне ім’я, тоді як HostGator не пропонує його. Однак пропозиція безкоштовного доменного імені – це скоріше маркетинговий трюк, ніж корисна функція, оскільки якщо ви зареєструєте доменне ім’я в DreamHost безкоштовно, вам доведеться платити близько 15 доларів на рік після першого року. Натомість ви можете зареєструвати доменне ім’я у реєстратора домену, наприклад Domain.com, на суму щонайменше 12 доларів на рік.

Якщо ви хочете заощадити на вартості домену в довгостроковій перспективі, радимо скористатися реєстратором доменних імен.

За винятком SSD-пам’яті та безкоштовного доменного імені, HostGator просуває милі перед DreamHost за характеристиками…

 • Безлімітні електронні листи: З HostGator ви отримуєте необмежену кількість облікових записів електронної пошти з будь-яким із своїх хостинг-планів. Однак вам доведеться вибрати найдорожчий план налаштування електронних листів за допомогою хостинг-акаунта DreamHost.
 • Розширений розробник веб-сайтів: І DreamHost, і HostGator пропонують розробникам веб-сайтів свої хостингові плани, але розробник HostGator залишається попереду кривої з її розширеними функціональними можливостями, включаючи електронну комерцію.
 • Безкоштовний виділений IP: Завдяки плану високого класу спільного хостингу HostGator ви отримуєте безкоштовні спеціалізовані засоби IP та SEO, тоді як DreamHost не пропонує жоден із своїх спільних хостинг-планів..
 • Безкоштовні кредити на рекламу: З кожним планом хостингу HostGator ви отримуєте 200 доларів рекламних кредитів для залучення трафіку на ваш сайт. Плани хостингу DreamHost не входять у комплект безкоштовних рекламних кредитів.

Переможець: HostGator

HostGator vs. DreamHost – підтримка та документація

HostGator має понад 850 співробітників, які надають чудову підтримку цілодобово через чат, телефон та електронну пошту. Їх інтернет-портал підтримки охоплює всі аспекти створення веб-сайту за допомогою HostGator. Він містить понад 500 відеоуроків та 680 довідкових статей.

І навпаки, підтримка DreamHost жалісна. Хоча вони часто рекламують підтримку 24/7, реальність полягає в тому, що вони пропонують лише підтримку 24/7 електронною поштою. Однак, щоб вирішити ваш запит на підтримку електронною поштою, потрібно майже день.

Підтримка чату в прямому ефірі доступна лише в 5:00 – 22:00 PST, 7 днів на тиждень. Хоча запити на зворотний дзвінок доступні, вам потрібно буде здійснити разовий платіж або передплатити щомісячний план. Майте на увазі, що зворотні дзвінки не можна здійснювати за номерами за межами США та Канади.

Переможець: HostGator

HostGator vs. DreamHost – Ціноутворення

Ось детальне порівняння між цінами на різні варіанти хостингу від DreamHost та HostGator.

SharedWordPressCloudVPSDedicated
ХостГатор2,78 дол. / Міс.$ 5,95 / міс. (Хмара)$ 4,95 / міс.$ 19,95 / міс.119,00 дол. / Міс.
DreamHost2,59 дол. / Міс.16,95 дол. / Міс. (Керовано)4,50 дол. / Міс.$ 13,75 / міс.$ 169,00 / міс.

Звичайна ціна на спільний хостинг-план DreamHost починається від 10,95 доларів на місяць. Однак ми зробили ексклюзивну угоду з DreamHost, тому вам доведеться платити лише 2,59 долара на місяць.

DreamHost пропонує керований хостинг WordPress, тому вам не потрібно знати технічні характеристики оптимізації сервера для підвищення продуктивності вашого сайту, оскільки DreamHost обробляє його за вас.

З іншого боку, HostGator пропонує хмарний хостинг WordPress, який забезпечує швидший досвід роботи на веб-сайті, ніж їх спільний план хостингу.

Ви також можете скористатися нашим кодом купона HostGator, щоб отримати велику знижку.

HostGator пропонує також найкращі плани хостингу реселерів.

Якщо ви шукаєте найдешевші вступні плани хостингу, то не шукайте далі, ніж DreamHost. Майте на увазі, що після початкового періоду оплати вам потрібно буде сплачувати їх регулярні ціни.

Переможець: DreamHost

Резюме: HostGator vs. DreamHost

Після нашого порівняння очевидно, що HostGator – найкращий вибір для вашого веб-сайту. Вони не тільки забезпечують безліч корисних функцій хостингу, їх панель управління дуже проста у використанні.

Підтримка нагород HostGator завжди отримувала ваші спини. На відміну від DreamHost, вони надають підтримку цілодобово через чат, телефон та електронну пошту.

З DreamHost вам доведеться внести окремий платіж за телефонну підтримку. Хоча доступна безкоштовна підтримка зворотного дзвінка, вона включена лише в найдорожчий рівень ціноутворення.

Також ви хочете перевірити порівняння нашого експерта,

 • HostGator vs GreenGeeks
 • HostGator vs хостинг InMotion
 • HostGator vs iPage
 • HostGator vs Liquid Web
 • HostGator vs A2 хостинг

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам вибрати між HostGator та DreamHost. Для отримання більш детальної інформації ознайомтеся з нашим повним оглядом HostGator та глибоким оглядом DreamHost.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me