HostGator vs. GreenGeeks порівняно (2020) – 1 ясний переможець!

HostGator vs GreenGeeks


Вам цікаво, який кращий вибір між HostGator проти GreenGeeks? Як HostGator, так і GreenGeeks обслуговують мільйони доменів з усього світу. Але важко проаналізувати, який із найкращих варіантів з такою кількістю суперечливих думок найкращий.

У нашому БЕЗПЕЧНОМУ порівнянні між HostGator та GreenGeeks ми допоможемо вам зрозуміти, який постачальник послуг має правильний веб-хостинг для вашого бюджету та потреб..

HostGator vs. GreenGeeks – огляд

hostgator-веб-хостинг

HostGator та GreenGeeks – це 2 найпопулярніших хостинг-провайдерів на ринку. Хоча вони пропонують цілий ряд різних варіантів хостингу, включаючи VPS та спеціалізовані сервери, вони особливо вражають спільну хостинг-індустрію.

HostGator пропонує також найкращі плани хостингу реселерів.

HostGator був заснований у 2002 році і на даний момент розміщує близько 8 мільйонів веб-сайтів, що охоплюють клієнтів у всьому світі. HostGator був придбаний Endurance International Group у 2012 році. З моменту придбання вони постійно зростають як один з провідних світових провайдерів веб-хостингу.

greengeeks-веб-хостинг

З іншого боку, GreenGeeks був заснований у 2008 році, із замовниками з понад 150 країн. Вони часто підкреслюють свою прихильність до навколишнього середовища та брендують себе як №1 екологічно чистий провайдер веб-хостингу на ринку.

HostGator vs. GreenGeeks – швидкість та швидкість роботи

Швидкість сторінки та час роботи – це найважливіші фактори, які потрібно враховувати при виборі веб-хоста.

Ніхто не любить повільний веб-сайт. Навіть затримка на 1 секунду може завдати шкоди вашим конверсіям на 7%. Крім того, Google продовжує підкреслювати швидкість у своїх алгоритмах.

Аналогічно, тривалість роботи також важлива, оскільки відвідувачі очікують, що ваш сайт буде доступний цілодобово.

Щоб перевірити швидкість та час роботи HostGator та GreenGeeks для нашої статті порівняння, ми зареєстрували спільний хостинг-акаунт з обома хостинг-провайдерами. Ми також відобразили виробниче середовище для цих облікових записів спільного хостингу, створивши сайт WordPress, встановивши тему WordPress за замовчуванням, додавши фіктивний вміст та завантаживши деякі зображення.

Тоді ми провели кілька різних експериментів зі швидкістю та тривалістю роботи на цих тестових майданчиках, використовуючи наступні інструменти тестування:

 • Пінгдом
 • Вплив навантаження
 • Bitcatcha

швидкісний хостгортор

За даними Pingdom, для завантаження нашого сайту HostGator потрібно 691 мс, тоді як наш сайт GreenGeeks займає 697 мс.

Тест на швидкість GreenGeeks

Після наших тестів Pingdom ми проаналізували, як наші тестові сайти обробляли скоки трафіку в години пік за допомогою популярного інструменту тестування Load Impact та надіслали на наш сайт деяких віртуальних користувачів..

loadimpact hostgator

За даними Load Impact, наш сервер HostGator швидко реагував, поки одночасно не було близько 80 відвідувачів. З ростом трафіку сайт почав трохи сповільнюватися.

GreenGeeks loadimpact

Однак під час тесту навантаження навантаження наш сайт GreenGeeks працював майже послідовно незалежно від навантаження. Під час тесту не було зафіксовано жодного простою.

Ми також хотіли проаналізувати час відгуку сервера з усього світу, ігноруючи вміст сайтів. Для цього тесту ми використовували Bitcatcha. Він становить середню швидкість завантаження з 8 різних глобальних локацій: Нью-Йорк, Лос-Анджелес, Лондон, Бразилія, Індія, Сінгапур, Японія та Австралія.

bitcatcha-hostgator

Згідно з тестом Bitcatcha, наш сервер HostGator відповів лише за частину секунд у Сполучених Штатах. Хоча час відгуку в міжнародних місцях був порівняно високим, сервер все ще відповів менше ніж за секунду.

Час відповіді GreenGeeks

Аналогічно, сервер GreenGeeks отримав рейтинг C від Bitcatcha. Час відповіді було майже таким же, як і HostGator з кількох локацій.

Переможець: GreenGeeks

HostGator vs. GreenGeeks – простота використання

hostgator-ринок

Як HostGator, так і GreenGeeks забезпечують доступ cPanel для управління вашим обліковим записом веб-хостингу. З кожним планом хостингу ви також отримаєте інсталятор WordPress у 1 клік для швидкого запуску вашого сайту.

HostGator дозволяє створювати веб-сайт так, як вам завгодно, за допомогою конструктора перетягувань, розробленого вдома. Конструктор навіть дозволяє інтегрувати вітрину електронної комерції зі своїм веб-сайтом.

Cpanel GreenGeeks

З іншого боку, GreenGeeks забезпечує дуже основний розробник своїх хостинг-планів.

Переможець: HostGator

HostGator vs. GreenGeeks – Особливості

Що стосується особливостей, GreenGeeks залишається попереду кривої. Давайте подивимось, як GreenGeeks протиставляється HostGator:

 • Безлімітний розміщення доменів: З кожним планом хостингу GreenGeeks пропонує хостинг необмежених доменів, тоді як спільний стартовий план HostGator дозволяє розміщувати лише один сайт.
 • SSD (твердотільний накопичувач): Усі плани GreenGeeks поставляються з накопичувачем SSD, тоді як HostGator пропонує накопичувач на жорсткому диску (жорсткий диск). Доведено, що SSD працює в 2 рази краще, ніж HDD.
 • Безкоштовна реєстрація домену: На відміну від HostGator, ви можете відмовитися від плати за реєстрацію домену під час реєстрації на хостинг-план GreenGeeks.

Переможець: GreenGeeks

HostGator vs. GreenGeeks – підтримка та документація

Як HostGator, так і GreenGeeks пропонують цілодобову технічну підтримку через чат, телефон та електронну пошту.

Що вирізняє HostGator – це їх міцна база знань. Він містить 680+ довідкових статей та 500+ відео-уроків, які допоможуть вам вивчити кожен аспект веб-хостингу, крок за кроком.

Переможець: HostGator

HostGator vs. GreenGeeks – Ціноутворення

Давайте зробимо чітке порівняння цін хостингу для планів GreenGeeks та HostGator.

SharedWordPressCloudVPSDedicated
ХостГатор2,78 дол. / Міс.$ 5,95 / міс. (Хмара)$ 4,95 / міс.$ 19,95 / міс.119,00 дол. / Міс.
GreenGeeks$ 2,95 / міс.$ 2,95 / міс.39,95 дол. / Міс.$ 169,00 / міс.

HostGator також в нашому списку найкращих безкоштовних веб-хостингових компаній, що пропонують найдешевші рішення.

Як видно з таблиці, плани HostGator дешевші, ніж плани GreenGeeks. HostGator також пропонує більше варіантів хостингу, включаючи хмарний хостинг та хмарний хостинг WordPress.

Ви також можете скористатися нашим кодом купона HostGator, щоб отримати велику знижку.

Переможець: HostGator

Резюме: HostGator проти GreenGeeks

Після нашого порівняння ми вважаємо, що HostGator є кращим вибором хостингу, ніж GreenGeeks. HostGator надає вам більше варіантів хостингу, ніж GreenGeeks. Їх хостингові послуги дешеві та доступні.

Якщо ви тільки починаєте і не хочете найняти розробника для створення веб-сайту, ви можете спробувати розробник веб-сайтів HostGator.

Не пропустіть наші порівняння між,

 • HostGator vs DreamHost
 • HostGator vs хостинг InMotion
 • HostGator vs WP Engine
 • HostGator vs iPage
 • HostGator vs Liquid Web
 • HostGator vs A2 хостинг

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам знайти найкраще рішення для хостингу. Якщо вам сподобалась ця стаття, ви також можете перевірити наш повний огляд HostGator та огляд GreenGeeks.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map