Кращий зелений хостинг: 5 найкращих екологічно чистих веб-хостингових компаній

Найкращі зелені хостингові компанії


Ви шукаєте кращих зелених хостингових компаній?

Зелені або екологічно чисті веб-хостингові компанії покладаються на відновлювані ресурси енергії для живлення центрів обробки даних. Крім цього, він функціонує так само, як і традиційні веб-хостингові компанії.

Сьогодні центри обробки даних становлять 2% викидів вуглецю у світі і, як очікується, зростуть до 14%, як і в Сполучених Штатах Америки, до 2040 року. Якщо ви любитель природи, ви можете вибрати зелену приймаюча компанія, яка зобов’язалася зменшити викиди вуглецю.

У цій статті ми поділимося вибраним вами списком найкращих зелених хостингових компаній для любителів довкілля та природи.

Що таке зелений хостинг?

Зелений хостинг функціонує як типовий провайдер веб-хостингу, і він пропонує весь набір функцій хостингу, які допоможуть вам налаштувати і запустити свій сайт. Однак основна відмінність полягає в тому, що зелений хостинг використовує відновлювані джерела енергії, що залишає менше слідів вуглецю.

Веб-хостинг-сервери мають величезну кількість енергії для роботи серверів, серверних кімнат управління та налаштувань безпеки. У екологічному середовищі для розміщення енергії енергія береться від вітрових турбін чи інших відновлюваних джерел енергії.

Давайте подивимось на кілька найкращих зелених хостингових компаній, де ви можете розмістити свій веб-сайт.

1. GreenGeeks

Зелений хостинг GreenGeeks

GreenGeeks – найпопулярніша екологічно чиста веб-хостинг-компанія на ринку. Вони стверджують, що в 3 рази більше енергії споживається в електромережі у вигляді відновлюваної енергії.

Хостинг GreenGeeks пропонує дешевий хостинг, спеціалізований хостинг сервера, VPS хостинг та плани хостингу для реселлерів. Завдяки гнучкому параметру масштабування, ви можете почати з сервера недорогих і перейти до більшого плану відповідно до ваших потреб.

Ви також отримаєте масиви зберігання SSD. Оскільки SSD не має рухомих частин, це доведено, що вони покращують продуктивність вашого веб-сайту, ніж веб-сайт, який використовує типовий накопичувач на жорсткому диску. Крім того, ви можете скористатися їхньою цілодобовою підтримкою для вирішення будь-яких проблем.

Для отримання більш детальної інформації ознайомтеся з нашим повним оглядом GreenGeeks хостингу!

Ціна: Початкова ціна – 2,95 долара на місяць. З кожним планом ви отримуватимете безкоштовне доменне ім’я та 30-денну гарантію повернення грошей.

Почніть з GreenGeeks зараз

2. ХостГатор

ХостГатор

HostGator – це провідна компанія, що займається зеленим хостингом, яка працює на серверах з відновлюваними енергетичними ресурсами. Він постачається з установкою WordPress у 1 клік, безкоштовним розробником веб-сайтів та 45-денною гарантією повернення грошей.

Маючи необмежену кількість дискового простору та пропускну спроможність, ви можете бути впевнені, що ваш веб-хостинг надійно захищений. Він також пропонує необмежену кількість облікових записів електронної пошти для налаштування електронних листів для великих команд.

Веб-хостинг HostGator має просту панель управління для управління ресурсами вашого веб-сайту. Крім того, користувачі WordPress отримують безкоштовні рекламні кредити та інструменти для блогу, щоб підняти ваш сайт на новий рівень.

Для отримання більш детальної інформації вам слід ознайомитися з нашим повним оглядом хостингу HostGator.

Ціна: Початкова ціна – 2,08 дол. США на місяць. Кожен план має безкоштовне доменне ім’я, безкоштовний сертифікат SSL та 45-денну гарантію повернення грошей.

Почніть роботу з HostGator зараз

3. Хостинг InMotion

Хостинг InMotion

InMotion Hosting – це преміальна екологічна хостингова компанія, яка працює із зеленими центрами обробки даних. Вони використовують передовий метод зеленого охолодження, який потребує менших джерел енергії.

Компанія-хостинг також співпрацювала з Дерева для майбутнього посадити 5000 дерев як частина своєї еко-стратегії. InMotion хостинг зосереджується на відновлюваних та багаторазових джерелах енергії для роботи своїх серверів.

Крім того, ви отримуєте швидкий веб-хостинг, необмежену пропускну здатність, безкоштовну передачу веб-сайтів, автоматизований плагін резервного копіювання та безкоштовну ліцензію Jetpack. Завдяки підтримці чату в режимі 24/7, ви завжди можете знайти когось, який допоможе вам налаштувати веб-сайт.

Для отримання більш детальної інформації ви можете ознайомитися з нашим повним оглядом хостингу InMotion.

Ціна: Користувачі IsItWP можуть отримати знижену ціну 4,99 долара на місяць. Крім того, ви отримуєте необмежену кількість облікових записів електронної пошти, домен фірми BoldGrid, та 90-денну гарантію повернення грошей.

Отримайте хостинг InMotion зараз

4. DreamHost

DreamHost

DreamHost – це швидка та надійна зелена хостингова компанія. Він пропонує зелене та екологічно чисте середовище хостингу для захисту природи від шкідливих джерел енергії.

Їх центри обробки даних використовують високоефективну охолоджуючу інфраструктуру, енергозберігаючі процесори та відновлювану енергію. Вони також працюють на своїх робочих місцях із вдосконаленими системами управління світлом, CFL-освітленням та сертифікованими приміщеннями.

Якщо ви подивитеся на їхні можливості веб-хостингу, DreamHost пропонує спеціалізований хостинг сервера, VPS хостинг та хостинг-плани WooCommerce. Налаштувати його легко і разом із вбудованим конструктором веб-сайтів швидко запускати ваш сайт.

Для отримання більш детальної інформації ви можете ознайомитися з нашим повним оглядом хостингу DreamHost.

Ціна: Початкова ціна – 2,59 долара на місяць. Додаткові пільги включають безкоштовне доменне ім’я, безкоштовний сертифікат SSL та гарантію повернення грошей у 97 днів.

Отримайте DreamHost зараз

5. Хостинг A2

А2 хостинг

A2 хостинг – ще одна популярна компанія, що займається зеленим хостингом, із зеленим та природним серверним середовищем. Він постачається з різними типами веб-хостингу, включаючи дешевий хостинг, спеціалізований хостинг сервера, хостинг посередників, спільний хостинг, хостинг VPS та хостинг Windows.

Вони також надають кероване рішення хостингу WordPress, а це означає, що ви можете розраховувати на їх команду для створення ваших WordPress сайтів, а також можете зосередитись на зростанні вашого бізнесу..

Ви отримуєте попередньо налаштовані параметри безпеки та швидкості, щоб перевершити своїх конкурентів. Хостинг A2 надає вам автоматичну установку WordPress, а це означає, що ви можете вибрати тему та розпочати роботу відразу.

Для отримання детальної інформації ознайомтеся з нашим повним оглядом хостингу A2.

Ціна: Початкова ціна – 3,92 долара на місяць. Ви також отримуєте безкоштовну міграцію веб-сайтів, безкоштовний сертифікат SSL та гарантію повернення грошей у будь-який час.

Почніть з хостингу A2 зараз

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам знайти найкращі зелені хостингові компанії. Ви також можете ознайомитись з нашим посібником про те, як безкоштовно отримати теми PremiumPress StudioPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me