Найкращі хостингові компанії з електронної комерції 2020 року (реальні відгуки)

кращі послуги електронної комерції


Шукаєте кращий сервіс хостингу електронної комерції для вашого інтернет-магазину? Щоб забезпечити своїм клієнтам надзвичайний швидкий досвід покупок, хостинг електронної комерції повинен бути налаштований на високу ефективність.

Навіть затримка на 1 секунду може знизити ваші конверсії на 7 відсотків, тому вам важливо вибрати найкращий хостинг електронної комерції, який не загрожує швидкості та продуктивності. У цій статті ми познайомимо вас із найкращими компаніями, що займаються електронною комерцією, які керують вашим інтернет-магазином.

Вибір правильного хостингу електронної комерції

Платформи електронної комерції можуть бути важкими додатками. Якщо їх не ввімкнути, вони споживають більше ресурсів сервера, сповільнюючи весь ваш магазин; що, в свою чергу, негативно впливає на ваш підсумок.

Хостинг може бути не вашим досвідом роботи, але, як торговець електронною комерцією, важливо знати, чого слід очікувати від хостинг-провайдера електронної комерції з самого початку..

 • Встановлення в один клік. Перевірте, чи підтримує ваш хостинг-провайдер електронної комерції встановлення в один клік улюбленої програми електронної комерції.
 • Сертифікат SSL: SSL дозволяє захищати дані клієнта під час передачі на веб-сервер і з нього.
 • Відповідність PCI: Першим кроком для досягнення стандарту PCI (індустрії платіжних карток) є встановлення сертифіката SSL. Окрім SSL, вам потрібно буде безпечно розміщувати свій інтернет-магазин разом із сумісним з PCI постачальником веб-хостингу, щоб приймати платежі кредитною карткою.
 • Оновлення та резервне копіювання: виберіть постачальника хостингу, який пропонує резервні копії, коли вони вам знадобляться, щоб ви могли повернути свої дані до нормальної стадії у гірших випадках.

Топ-7 найкращих хостингових послуг електронної комерції

 1. Хмара SiteGround
 2. BigCommerce
 3. WP двигун
 4. Шопіруйте
 5. Bluehost WooCommerce
 6. Хмара HostGator
 7. Рідкий веб-VPS

1. CloudGround Cloud – Дешевий хостинг електронної комерції

хмарний хостинг для siteground

SiteGround – один з провідних хостинг-провайдерів електронної комерції, що працює над 1,9 мільйонами доменів по всьому світу. Хоча ви можете запустити магазин електронної комерції за допомогою будь-якого з своїх планів веб-хостингу, ми рекомендуємо їх хмарний хостинг або параметри хостингу WooCommerce..

Їх хмарний хостинг-сервіс оптимізований для найпопулярніших програм електронної комерції, таких як Magento; та програми для створення веб-сайтів, наприклад WordPress. Хмарний хостинг SiteGround – найкращий вибір, якщо ви хочете створити ресурсно важкий магазин електронної комерції. Хоча план хостингу WooCommerce пропонує 10 Гб веб-простору, їх хмарний план має 40 Гб пам’яті.

Крім того, ви також можете створити магазин електронної комерції за допомогою їх хостингу WooCommerce, який є дешевим і надає вам спільне середовище хостингу..

Також перегляньте порівняння хостингу електронної комерції,

 • SiteGround проти HostGator
 • SiteGround проти WPEngine
 • SiteGround vs Liquid Web
 • SiteGround vs Bluehost

Ціноутворення: 80 доларів на місяць

Прочитайте повний огляд SiteGround »

2. BigCommerce – Хостинг платформи електронної комерції

велика комерція
BigCommerce – це розміщена платформа для створення магазинів електронної комерції та інтернет-ринків. На відміну від інших хостинг-рішень для електронної комерції, BigCommerce не вимагає від вас знання технічних можливостей створення інтернет-магазину. Все, що вам потрібно зробити, це зареєструвати план хостингу BigCommerce, створити та перелічити свої продукти та почати продавати їх своїм клієнтам..

У порівнянні з Shopify, BigCommerce надає вам більше нестандартних функцій, таких як їх опція SEO. Якщо ви росте бізнес, швидше за все, план Золото стане для вас правильним вибором, оскільки він дозволяє необмежену кількість продуктів, зберігання та пропускну здатність..

Ви навіть можете інтегрувати BigCommerce у свій веб-сайт WordPress. Таким чином, ви можете керувати своїм вмістом за допомогою WordPress та керувати своєю електронною комерцією у магазині за допомогою свого облікового запису Bigcommerce. Також перегляньте це порівняння між BigCommerce і WooCommerce.

Ціноутворення: $ 29,95 на місяць

3. WP Engine – Керований хостинг електронної комерції

WP двигун
WP Engine – це хостинг-провайдер, керований WordPress. На відміну від типового хостинг-провайдера керованої електронної комерції, WP Engine пропонує вам набір ефективних та інтеграційних рішень для створення та розгортання високоефективних магазинів електронної комерції..

WP Engine співпрацює з веб-сервісами Amazon та Google Cloud Platform, щоб допомогти вам створити блискавичний, масштабований магазин електронної комерції з WordPress.

Ви також хочете перевірити наші порівняння між,

 • WP Engine проти DreamHost
 • WP Engine проти хостингу InMotion
 • WP Engine vs Liquid Web
 • WP Engine проти iPage
 • WP Engine проти хостингу A2
 • WP Engine проти GreenGeeks

Ціноутворення: $ 24,50 на місяць (зазвичай 35 / міс.)

Прочитайте повний огляд WP Engine »

4. Shopify – Хостинг електронної комерції

шопіфікувати

Як і BigCommerce, Shopify – це також розміщена платформа електронної комерції, яка дозволяє початківцям торговцям розпочати бізнес з електронної комерції. Shopify пропонує більш привабливі теми, ніж його конкуренти.

Переваги використання Shopify над іншими постачальниками хостингових послуг електронної комерції:

 • Створіть приголомшливий магазин швидко та легко, не знаючи технічних характеристик хостингу електронної комерції.
 • Не потрібно турбуватися про відключення трафіку під час розширення бізнесу. Ви можете легко перейти на більш високий план для розширених функцій.
 • Shopify підтримує декілька шлюзів, щоб приймати онлайн-платежі.

Крім того, ви можете ознайомитися з нашим повним списком Shopify альтернатив та конкурентів.

Ціноутворення: $ 29 на місяць

Ви навіть можете інтегрувати Shopify з WordPress.

Читайте наш повний огляд Shopify »

5. Bluehost WooCommerce

План хостингу Bluehost WooCommerce

Якщо ви хочете створити магазин електронної комерції на базі WordPress + WooCommerce, то виберіть план хостингу Bluehost WooCommerce. За допомогою Bluehost ви можете створити повністю настроюваний інтернет-магазин на базі WooCommerce.

Усі плани включають автоматичну установку WooCommerce в 1 клік, 1 безкоштовне доменне ім’я та виділену IP-адресу. Вони також пропонують безкоштовний інтернет-магазин, який налаштовує дзвінок.

Ви хочете прочитати наші статті на тему:

 • Bluehost проти HostGator
 • Bluehost vs WP Engine
 • Bluehost проти Dreamhost
 • Хостинг Bluehost vs InMotion
 • Bluehost vs iPage
 • Bluehost vs GreenGeeks
 • Хостинг Bluehost проти A2
 • Bluehost vs Liquid Web

Ціноутворення: $ 6,95 на місяць (зазвичай $ 13,99 / місяць)

Прочитайте повний огляд Bluehost »

6. Хмара HostGator – хостинг електронної комерції для вирощування магазинів

хмарний хостинг hostgator

Хмарний хостинг HostGator – це, мабуть, найкращий хостинг-сервер електронної комерції для зростаючого інтернет-магазину. Їх хмарний хостинг дозволяє обробляти динамічні запити електронної комерції блискавично.

Хмарний хостинг HostGator також є в 4 рази більш масштабним, ніж спільний хостинг, що є великим плюсом для зростання інтернет-магазинів. Щоразу, коли ви очікуєте великого скорочення трафіку до свого інтернет-магазину, ви можете збільшити свої хмарні ресурси лише декількома клацаннями.

Ви можете перевірити порівняння хостингу електронної комерції:

 • HostGator vs. WP Engine
 • HostGator vs. Liquid Web

Ціноутворення: $ 4,95 на місяць (знижка 45%)

Прочитайте повний огляд HostGator »

7. Рідка веб-VPS – хостинг електронної комерції на рівні підприємства

рідкий веб-vps

Liquid Web – це повністю керований хостинг-провайдер, який пропонує хостинг на рівні підприємства за цінами, які ви можете собі дозволити. Щоб запустити інтернет-магазин, радимо вибрати їхній план хостингу VPS.

Усі плани хостингу мають встановлення в один клік найпопулярніших пакетів електронної комерції, таких як Magento, Prestashop, Open Cart і X-Cart. Вони гарантують, що веб-сайт електронної комерції відповідає стандартам PCI.

Ви також можете вибрати їх варіант хостингу WooCommerce, якщо ви хочете створити магазин електронної комерції на WordPress + WooCommerce.

Ціноутворення: $ 59 на місяць

Прочитайте повний огляд рідини в Інтернеті »

Резюме: Найкращі хостингові компанії з електронної комерції

Після нашого огляду ми вважаємо, що веб-хостинг SiteGround – найкращий вибір для більшості магазинів електронної комерції. Хмарний хостинг SiteGround пропонує все необхідне для роботи вашого інтернет-магазину. Їх сервіс хостингу корпоративного класу навіть дозволяє оновити ресурси вашого сервера під час швидкого трафіку без перезавантаження.

Якщо ви хочете скористатися розміщеною платформою електронної комерції, то BigCommerce може бути найкращим вибором для вас. Він не тільки надає більше функцій, ніж їхні конкуренти, але також не стягує плату за транзакції.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map