Огляд хостингу A2

A2 Огляд хостингу


A2 хостинг – це провідний хостинг-провайдер, що пропонує розробникам, який пропонує нескінченну гнучкість та всі функції, необхідні для створення веб-сайту. Вони пропонують провідні гарантії повернення грошей у будь-який час, тому ви можете розмістити свій сайт на A2 хостингу, без ризику. Вони також відомі своїм надшвидким та надійним веб-хостингом.

Загальний рейтинг
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зоряна половина 4,6 / 5,0

Огляд хостингу A2: чи варто Hype?

a2 хостинг wordpress хостинг огляд

Хостинг A2 – це одне з найнадійніших хостингових рішень, яке пропонує гарантію повернення грошей у будь-який час та підтримку екіпажу гуру цілодобово. A2 хостинг був заснований ще в 2002 році, як приємна для розробників хостинг-компанія, яка пропонує всю гнучкість, яка вам коли-небудь знадобиться для створення веб-сайту саме так, як вам потрібно.

Кожен план веб-хостингу A2 хостинг має необмежену кількість дискового простору та пропускну здатність. Ви також можете вибрати хостинг для Windows або Linux та встановити бажаний сценарій веб-сайту одним натисканням кнопки, включаючи WordPress, Joomla та Drupal.

Однією з головних речей, на якій A2 хостинг виділяється, є гарантія повернення грошей у будь-який час. Для повного відшкодування ви можете скасувати свій рахунок протягом 30 днів. Після перших 30 днів ви отримаєте право на завищене повернення коштів за невикористану послугу.

Хостинг A2 пропонує широкий спектр хостингових послуг, починаючи від спільного, VPS, присвяченого і всього, що знаходиться між ними (наприклад, керований хостинг WordPress). Кожен обліковий запис хостингу також має право на безкоштовну передачу сайту дружньою командою підтримки A2 Hosting. Для абсолютного найшвидшого веб-хостингу ви навіть можете вибрати ексклюзивний варіант сервера Turbo.

 • Високопродуктивні турбосервери
 • Безкоштовний SSD
 • Два чудових варіанти операційної системи
 • Гарантія повернення грошей у будь-який час
 • Звичайна ціна $ 7,99 / місяць, але наші користувачі платять $ 3,92 / місяць!
 • Почніть з хостингу A2 вже сьогодні!

Рейтинг дешевих хостингів
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

A2 Хостинг Дешевий огляд хостингу

a2 хостинг огляд

Дешевий хостинг A2 хостингу – це доступне рішення для початківців та веб-сайтів початкового рівня. Їх дешевий хостинг (також відомий як спільний хостинг) планується на основі кількості веб-сайтів, на яких ви можете розмістити.

З дешевим хостингом багато веб-сайтів поділяться одним хостинг-сервером. Хоча інші користувачі A2-хостингу не можуть отримати доступ до матеріалів вашого веб-сайту, ви ділитесь ресурсами, такими як фізичні жорсткі диски та оперативна пам’ять, що робить послугу дешевою і доступною.

З кожним дешевим планом хостингу ви отримаєте безкоштовний сертифікат SSL від компанії Let’s Encrypt для покращеної безпеки та захисту веб-сайтів. Захист Let’s Encrypt налаштовується автоматично у вашому домені, без того, щоб ви проходили нудний процес ручної настройки.

Якщо вам потрібно набагато краще рішення, але у вас немає бюджету, щоб дозволити собі VPS, ви можете вибрати один з їх хмарних хостинг-планів. Плани хмарного хостингу доступні від 15 до 25 доларів за 1 Гб оперативної пам’яті. Завдяки хмарному хостингу ви можете вибрати бажану ОС Linux, оплачувати лише необхідні ресурси та отримати доступ адміністративного рівня для керування веб-сайтом та обліковим записом хостингу.

Щоразу, коли вам потрібна допомога, ви можете отримати доступ до їх широкої бази знань, що складається з навчальних посібників та рекомендацій, які вам дуже корисні..

 • cPanel панель управління
 • Безкоштовні SSL та SSD
 • Два чудових варіанти операційної системи
 • Гарантія повернення грошей у будь-який час
 • Звичайна ціна $ 7,99 / місяць, але наші користувачі платять $ 3,92 / місяць!
 • Почніть з хостингу A2 вже сьогодні!

Виділений рейтинг хостингу
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

A2 Виділений хостинг Огляд хостингу

a2 хостинг спеціалізованого огляду сервера

Для веб-сайту з високим трафіком найкращий вибір може бути присвяченим хостингу A2 Hosting. Завдяки спеціальному хостингу, ви отримуєте повний сервер для свого веб-сайту, що дає вам набагато більше контролю над сервером та операційним середовищем.

Хостинг A2 забезпечує три рівні управління високопродуктивним спеціалізованим хостингом сервера, розробленим для двох різних типів користувачів.

 • Некерований повністю настроюваний план з додатковою ліцензією cPanel.
 • Повна керованість за допомогою безкоштовної панелі керування cPanel та без доступу до кореня.
 • Повністю керується за допомогою безкоштовної панелі керування cPanel та з кореневим доступом.

Якщо ви розробник або системний адміністратор, якому потрібен доступ до кореневого рівня, щоб керувати вашим хостинговим обліковим записом, ви можете придбати некерований виправлений спеціалізований сервер. Якщо вам потрібно повністю кероване, виділене серверне рішення, ви можете придбати керований спеціалізований сервер.

 • Виберіть рівень управління
 • Хостинг для розробників
 • Два чудових варіанти операційної системи
 • Гарантія повернення грошей у будь-який час
 • Вартість починається з $ 9,31 / місяць!
 • Почніть з хостингу A2 вже сьогодні!

Рейтинг VPS
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

A2 Хостинг VPS Огляд хостингу

a2 хостинг vps огляд хостингу

Завдяки хостингу A2 ви знайдете три хостингові продукти VPS, створені для задоволення ваших унікальних потреб. Виходячи з набору навичок, бажаної операційної системи та вимог, ви можете вибрати керований VPS, керований VPS або основний VPS.

За допомогою керованого VPS ви можете налаштувати свій VPS так, як вам потрібно, виходячи з обсягу оперативної пам’яті, дискового простору та передачі даних. Ваш VPS також постачається з ОС Linux, яку ви хочете використовувати. Таким чином вам потрібно заплатити лише за певну кількість ресурсів, які вам знадобляться.

Керовані плани VPS, з іншого боку, дозволяють використовувати або Windows, або ОС Linux. Усі плани хостингу Linux поставляються з панеллю управління cPanel для управління вашим хостинг-акаунтом. У планах хостингу Windows ви отримуєте панель управління Plesk для управління обліковими записами.

A2 хостинг також пропонує основний VPS, що є найкращим рішенням для користувачів, які хочуть керувати VPS-хостингом з кореневим доступом. Основна VPS забезпечує найкраще в обох сферах: керований та некерований хостинг VPS.

Незалежно від ваших вимог до управління, ваш VPS буде розміщений на їх високопродуктивній платформі SwiftServer. Ваші VPS-сервери також підтримуються 99,99% зобов’язань. Оскільки компанія пропонує гарантію повернення грошей у будь-який час, ви можете спробувати послугу повністю без ризику.

 • Як керовані, так і некеровані варіанти
 • Вічна безпека
 • Налаштуйте VPS так, як вам потрібно
 • Виберіть місце свого центру обробки даних
 • Ціноутворення починається від $ 5 / місяць!
 • Почніть з хостингу A2 вже сьогодні!

Рейтинг хостингу WordPress
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

A2 Хостинг WordPress Огляд хостингу

a2 хостинг wordpress хостинг огляд

Якщо ви шукаєте швидкий та надійний сервіс хостингу WordPress, який пропонує доступну ціну, то A2 хостинг може стати найкращим вибором для вас.

На відміну від інших хостинг-провайдерів, A2 хостинг пропонує як спільний WordPress, так і керований сервіс хостингу WordPress.

Очевидно, що спільний хостинг WordPress є найбільш бюджетним для початківців користувачів. Але якщо вам потрібно миттєво створити веб-сайт для постановки та хочете отримати безкоштовну персональну ліцензію Jetpack, прості резервні копії WordPress за замовчуванням та WP-CLI, попередньо встановлені, то їх керований хостинг WordPress – найкраща ставка для вас.

Усі плани хостингу WordPress поставляються з налаштуваннями WordPress прямо з коробки, а також шифруємо SSL.

Незалежно від обраного вами плану, ваш обліковий запис отримає безкоштовний захист HackScan, щоб створити додатковий щит захисту для блокування хак.

 • Доступний спільний та керований хостинг WordPress
 • Постановочний сайт включений
 • Легкі резервні копії WordPress
 • Безкоштовна персональна ліцензія Jetpack
 • Звичайна ціна $ 7,99 / місяць, але наші користувачі платять $ 3,92 / місяць!
 • Почніть з хостингу A2 вже сьогодні!

Рейтинг хостингу для торговельних посередників
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

A2 Огляд хостингу торговельних посередників

a2 хостинг реселлер хостинг огляд

Якщо ви хочете додати безкоштовний хостинг-сервіс у свій портфель веб-дизайну та розробки, ви можете розглянути програму перепродажів веб-хостингу A2 Hosting. Усі плани оснащені панеллю управління WHM та безкоштовним обліковим записом продавця eNom.

За допомогою облікового запису продавця eNom ви можете перепродавати доменні імена своїм клієнтам. При плані рівня Срібного або вище ви отримуєте безкоштовні WHMCS, які дозволяють керувати всіма аспектами хостингових облікових записів ваших клієнтів.

Ваш обліковий запис продавця повністю позначений білим кольором, щоб ваші клієнти ніколи не дізнавались, що вони фактично розміщені на хостингу A2.

Крім спеціальної панелі управління, ви також можете запропонувати безкоштовні користувальницькі сервери імен, які надалі дозволять ребрендіровать хостинг-послуги.

 • Панель управління WHM
 • Безкоштовний обліковий запис продавця eNnom
 • Необов’язковий доступ WHMCS
 • Доступні і хостинг для Windows, і Linux>
 • Звичайна ціна $ 19,99 / місяць, але наші користувачі платять $ 13,19 / міс!
 • Почніть з хостингу A2 вже сьогодні!
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map