Порівняння Bluehost проти GreenGeeks (2020) – 1 ясний переможець

BlueHost vs Greengeeks


Шукаєте найкращий хостинг-сервіс? Bluehost та GreenGeeks – це 2 провідних хостинг-провайдера там. Але це справді найкращий веб-хостинг: Bluehost або GreenGeeks?

Оскільки не всі сервіси веб-хостингу створені однаковими, вам важливо зрозуміти, чим ці 2 хостинг-провайдери відрізняються один від одного, щодо їхніх цінових планів та можливостей, перш ніж визначитися з вибором. Наше неупереджене порівняння між HostGator та GreenGeeks, ми допоможемо вам вирішити, який із них – ідеальний вибір для ваших веб-сайтів.

Bluehost vs. GreenGeeks – огляд

bluehost-wordpress-хостинг

Bluehost є одним з офіційно рекомендованих хостинг-провайдерів WordPress.org. Варіанти хостингу Bluehost запускають гаму від дешевого хостингу до хостингу WordPress, аж до повноцінного спеціалізованого сервера.

Вони пропонують 3 різні варіанти хостингу, орієнтовані на WordPress: Спільний хостинг WordPress, керований хостинг WordPress та хостинг WooCommerce.

greengeeks-веб-хостинг

GreenGeeks – один з провідних екологічно чистих веб-хостинг-провайдерів на ринку. Окрім надання клієнтам надзвичайно швидкого веб-хостингу, вони також зобов’язані компенсувати викиди вуглецю, створені їх центрами обробки даних.

Незалежно від того, який хостинговий план ви вибрали, ви отримаєте накопичувач твердого диска (SSD), який виявився в 2 рази швидшим, ніж накопичувачі жорсткого диска (HDD). Якщо ви не повністю задоволені їх послугою, ви можете попросити повне повернення коштів протягом 30 днів після підписки на хостинг

Bluehost vs. GreenGeeks – швидкість сторінки та час роботи

Bluehost постійно прагне до досконалості, регулярно вдосконалюючи свою апаратну інфраструктуру сервера. Вони використовують провідні в галузі технології, такі як KVM та OpenStack, щоб переконатися, що ваш веб-сайт максимально швидкий.

GreenGeeks, з іншого боку, дає вам одні з найкращих внутрішніх технологій, розроблених швидкістю, таких як PowerCacher, яка ефективно обслуговує вашу програму та гарантує відвідувачам швидкий час завантаження сторінки. Вони також пропонують безкоштовну інтеграцію CloudFlare CDN для прискорення вашого сайту.

Щоб перевірити гарантії веб-хостингу Bluehost та GreenGeeks, ми вирішили провести кілька різних експериментів щодо швидкості та продуктивності на своїх хостинг-серверах..

Щоб виконати тести, ми зареєструвались з обома хостинг-сервісами, створили веб-сайт WordPress на кожному та встановили тему за замовчуванням на наших сайтах. Щоб відобразити виробниче середовище, ми опублікували фіктивний вміст і завантажили кілька зображень.

тест на швидкість бладхоста

За даними Pingdom, наш сайт Bluehost зайняв 689 м завантаження під час тестування з Нью-Йорка. Це швидше, ніж 94% тестованих сайтів. Час завантаження нашого сайту GreenGeeks був трохи більшим: його завантаження зайняло 697 мс.

Тест на швидкість GreenGeeks

Після наших тестів Pingdom ми провели тест з Load Impact, щоб перевірити, як наші сервери хостингу обробляли сплеск трафіку.

сильний удар

За даними Load Impact, продуктивність Bluehost залишилася однаковою незалежно від кількості відвідувачів.

GreenGeeks loadimpact

Для нашого веб-сайту GreenGeeks було кілька невеликих стрибків у часі завантаження, що означає, що сайт трохи сповільнився.

Після наших тестів на завантаження впливу ми використовували інструмент під назвою Bitcatcha для аналізу часу реакції сервера з 8 різних географічних місць: Нью-Йорк, Лос-Анджелес, Лондон, Бразилія, Індія, Сінгапур, Японія та Австралія. Швидкість для кожного місця вимірювали 3 окремі рази, а потім результати усереднювали.

тести відповіді сервера bluehost

За даними Bitcatcha, наші сайти Bluehost та GreenGeeks отримали рейтинг C.

Час відповіді GreenGeeks

Переможець: Bluehost

Bluehost vs. GreenGeeks – простота використання

bluehost-dashboard-email-меню

Найкраще в Bluehost – це те, що вони дуже легко створюють новий веб-сайт. Завдяки їх керованому борту, ви можете легко встановити WordPress на свій обліковий запис веб-хостингу, вибрати тему WordPress та встановити рекомендовані плагіни WordPress. Весь процес проходить швидко і безболісно.

Cpanel GreenGeeks

Досвід роботи на борту GreenGeeks не такий гладкий, як Bluehost. З цього приводу почати роботу з GreenGeeks непросто завдяки їх обширній документації; це займе трохи більше часу. Вони також пропонують чудового конструктора веб-сайтів створити ваш веб-сайт так, як вам хочеться, не наймаючи розробника.

Переможець: Bluehost

Bluehost vs. GreenGeeks – Особливості

Що стосується функцій, і Bluehost, і GreenGeeks мають багато спільного, такі як накопичувач SSD, безкоштовне доменне ім’я з покупкою плану хостингу, безкоштовний SSL, установка WordPress у 1 клік тощо. Однак, коли ви порівнюєте їх відмінності в -поглиблення, ви побачите, що GreenGeeks тримається далі перед кривою.

Перш ніж ми вивчимо, як GreenGeeks виділяється з точки зору функцій, давайте розглянемо кілька областей, в яких Bluehost перевершує порівняно з GreenGeeks:

 • WordPress хостинг: Bluehost пропонує 3 різні варіанти хостингу WordPress: спільний доступ WordPress, керований WordPress та WooCommerce; тоді як GreenGeeks надає лише спільний хостинг WordPress.
 • Популярність: Bluehost працює над 2 мільйонами доменів по всьому світу. Без сумніву, вони рок-сайти спільного веб-хостингу.
 • Масова знижка: Bluehost надає величезні вступні знижки на свої плани хостингу.

Тепер давайте скористаємося деякими ключовими функціями, які GreenGeeks надає, що Bluehost не виконує:

 • Необмежена кількість веб-сайтів: Навіть з їх початковим планом ви можете розміщувати необмежену кількість веб-сайтів за допомогою GreenGeeks; тоді як Bluehost дозволяє лише розмістити 1 веб-сайт.
 • Безкоштовні перекази на сайті: Якщо ви вже розміщені на будь-яких інших хостинг-платформах, ви можете безкоштовно перенести свої веб-сайти в GreenGeeks.
 • Сайт-конструктор: З кожним планом веб-хостингу ви отримаєте безкоштовний розробник веб-сайтів.
 • Рахунки електронної пошти: Ви можете створювати необмежену кількість облікових записів електронної пошти навіть за допомогою їхнього веб-хостингу.

Переможець: GreenGeeks

Bluehost vs. GreenGeeks – підтримка та документація

GreenGeeks забезпечує цілодобову підтримку через 3 режими: прямий чат, підтримку телефону та квитків. Їх обширна документація веде вас через усі аспекти створення веб-сайту за допомогою хостингової платформи GreenGeeks.

Прагнучи зосередитись на наданні прямої підтримки за допомогою прямого чату та телефону, Bluehost відмовився від підтримки на основі квитків. Це може неприємно для користувачів із більш складними проблемами, які можуть зайняти трохи більше часу.

Переможець: GreenGeeks

Bluehost vs. GreenGeeks – Ціноутворення

Давайте подивимось на голову порівняння між цінами різних варіантів хостингу від Bluehost та GreenGeeks:

SharedWordPressManaged WPVPSDedicated
Bluehost2,75 дол. / Міс.2,75 дол. / Міс.19,95 / міс.$ 19,99 / міс.79,99 дол. / Міс.
GreenGeeks$ 2,95 / міс.$ 2,95 / міс.39,95 дол. / Міс.$ 169,00 / міс.

Як видно з таблиці, Bluehost надає більш доступні послуги хостингу для користувачів початкового рівня. Вони навіть пропонують кероване рішення для розміщення WordPress для очікування зростання сайтів WordPress.

Bluehost також є однією з кращих компаній з безкоштовного веб-хостингу.

Переможець: Bluehost

Резюме – Bluehost проти GreenGeeks

Ми вважаємо, що Bluehost є кращим постачальником хостингу, ніж GreenGeeks в цілому. Bluehost пропонує доступні варіанти хостингу для початківців. Їх легкий процес на борту борту робить дуже легким для кожного, хто може відкрити новий сайт, незалежно від їх набору вмінь.

Якщо ви хочете запустити невеликий сайт WordPress, тоді ви можете вибрати їх план хостингу WordPress. Якщо ви не хочете керуватися технічними можливостями оптимізації вашого хостинг-сервера під час зростання вашого веб-сайту, ви можете вибрати WP Pro, кероване їм хостинг-рішення WordPress..

Вони також пропонують хостинг WooCommerce, який постачається з усім необхідним для створення та роботи вашого веб-сайту WooCommerce. З хостингом WooCommerce ви також можете мати безкоштовний 2-годинний дзвінок із налагодженням з експертом WooCommerce.

 • Bluehost проти HostGator
 • Bluehost vs WP Engine
 • Bluehost проти Dreamhost
 • Bluehost vs iPage
 • Хостинг Bluehost vs InMotion
 • Хостинг Bluehost проти A2
 • Bluehost vs Liquid Web

Це воно! Ми сподіваємось, що цей посібник допоміг вам знайти найкраще рішення для хостингу для ваших потреб. Якщо вам сподобалась ця стаття, перегляньте наш повний огляд Bluehost або наш повний огляд GreenGeeks.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map