Порівняння Bluehost проти HostGator (2020) – ось переможець!

hostgator vs. bluehost


Шукаєте найкращий хостинг-сервіс? Bluehost та HostGator – це 2 найкращих хостинг-провайдера там. Але це справді найкращий веб-хостинг: Bluehost або HostGator?

Не кожен веб-хостинг-сервіс створюється рівним. Вам важливо зрозуміти, чим ці 2 хостинг-провайдери відрізняються один від одного, щодо їх цінових планів та особливостей. Завдяки нашому неупередженому порівнянню між HostGator та Bluehost ми допоможемо вам вирішити, який із них найкращий вибір.

Bluehost vs. HostGator – огляд

bluehost-register-domain-name-free

Bluehost – один з провідних кращих дешевих хостинг-провайдерів на ринку. Це офіційно рекомендований WordPress.org провайдер веб-хостингу. В даний час вони розміщують понад мільйон веб-сайтів з усього світу.

Bluehost пропонує безкоштовне доменне ім’я, безкоштовний сертифікат SSL та 65% знижки на веб-хостинг.

хостгатор

Як і Bluehost, HostGator також є одним з найпопулярніших веб-провайдерів веб-хостингу. Вони особливо розгойдують загальну хостинг-вертикаль і розміщують мільйони доменних імен по всьому світу.

З кожним планом HostGator ви отримуєте широкий набір інструментів, які допоможуть вам створити веб-сайт так, як вам потрібно.

Bluehost vs. HostGator – Швидкість і час роботи

Щоб провести тест на ефективність хостинг-серверів для нашого порівняння HostGator vs. Bluehost, ми створили тестовий сайт на обох серверах хостингу, підписавшись на їх спільні плани хостингу. Потім ми встановили WordPress та додали фіктивний вміст, включаючи зображення, для відображення виробничого середовища на нашому тестовому сайті.

Пов’язані: Спільний та керований хостинг WordPress (порівняно)

Ми провели кілька різних тестів, таких як:

 • Тест Pingdom: для контролю швидкості та доступності веб-сайту.
 • Тест впливу навантаження: щоб записати, як сервер реагував під час пікового навантаження.
 • Тест Bitcatcha: аналізувати час відгуку сервера на 8 різних міжнародних місцях, ігноруючи вміст тестового сайту.

Ось наші результати:

тест на швидкість бладхоста

За даними Pingdom, наш тестовий сайт Bluehost зайняв 689 мс для завантаження на сервер у Далласі, Техас. Це швидше, ніж 94% усіх перевірених сайтів.

швидкісний хостгортор

З іншого боку, HostGator потребує 691 мс для завантаження для сервера в Далласі. Це означає, що час завантаження майже однаковий і для Bluehost, і для HostGator, згідно з Pingdom.

loadimpact hostgator

За даними Load Impact, наш сервер HostGator швидко реагував, поки одночасно не було близько 80 відвідувачів.

сильний удар

З ростом трафіку сайт почав сповільнюватися, тоді як продуктивність Bluehost залишилася такою ж, незалежно від кількості відвідувачів.

тести відповіді сервера bluehost

Згідно з тестом Bitcatcha, наш сервер Bluehost відповів лише за частину секунд у Сполучених Штатах. Хоча час відгуку було відносно великим, він все ж відповів менше ніж за секунду

bitcatcha-hostgator

Аналогічно, сервер HostGator отримав рейтинг C від Bitcatcha. Час відповіді було майже таким же, як і Bluehost з кількох локацій.

Переможець: Bluehost

Bluehost vs. HostGator – простота використання

Bluehost оновив інформаційну панель їх користувачів, тому тепер легше, ніж будь-коли, запускати веб-сайт з нуля. Вони надають користувачам чудовий досвід роботи на борту, що робить надзвичайно корисним запуск сайту, навіть якщо ви абсолютно новачок.

Починаючи, ви можете отримати безкоштовне доменне ім’я та безкоштовний SSL з Bluehost. Ви також можете скористатися їх установкою WordPress у 1 клік для швидкого запуску сайту.

HostGator, з іншого боку, не пропонує безкоштовне доменне ім’я разом із підпискою на послуги хостингу. Їх досвід на борту не такий гладкий, як Bluehost. Попри це, розпочати роботу з HostGator непросто завдяки їх обширній документації. Вони також пропонують чудового конструктора веб-сайтів створити веб-сайт так, як вам хочеться, не наймаючи розробника.

Переможець: Bluehost

Bluehost vs. HostGator – Особливості

Хоча ви отримуєте все необхідне для створення свого веб-сайту та роботи з будь-яким планом хостингу Bluehost, він не такий багатий на функції, як HostGator. Ось як HostGator наступає проти Bluehost щодо функцій хостингу:

 • HostGator постачається з простим у використанні конструктором перетягування, тоді як Bluehost не пропонує його.
 • З HostGator ви отримуєте рекламні кредити на суму 200 доларів за будь-який план, тоді як Bluehost не пропонує його зі своїм початковим планом.
 • HostGator має 45-денну гарантію повернення грошей. З іншого боку, з Bluehost ви отримуєте лише 30-денну гарантію, щоб спробувати їхнє обслуговування без ризику.
 • Ви можете створювати необмежену кількість субдоменів за допомогою HostGator, тоді як Bluehost дозволяє лише налаштувати 25 піддоменів.
 • Ви можете платити щомісяця, якщо хочете з HostGator, але, з Bluehost, вам потрібно підписатися на річний план.

Переможець: HostGator

Bluehost vs. HostGator – підтримка & Документація

І Bluehost, і HostGator пропонують велику підтримку своїм клієнтам.

HostGator надає підтримку цілодобово через чат, телефон та електронну пошту. Однак Bluehost більше не забезпечує підтримку на основі електронної пошти, намагаючись зосередитись на прямій підтримці через телефон та чат у прямому ефірі. Це може засмутити користувачів із більш складними проблемами, які можуть зайняти трохи більше часу.

Міцний довідковий центр HostGator включає в себе 680+ довідкових статей та 500+ відео-уроків, які допомагають вивчити кожен аспект хостингу, крок за кроком.

Переможець: HostGator

Bluehost vs. HostGator – Ціноутворення

Варіанти хостингу Bluehost і HostGator запускають гаму від дешевого хостингу до повноцінного спеціалізованого сервера. Якщо ви розпочали роботу з новим веб-сайтом, ви можете вибрати їх спільний / дешевий план хостингу. Їх дешевий план хостингу дає вам все необхідне для створення сайту з нуля, включаючи інсталятор WordPress в один клік, безкоштовний домен, SSL тощо.

Давайте детально розглянемо ціни на різні варіанти хостингу:

SharedWordPressResellerVPSDedicated
Bluehost2,75 дол. / Міс.2,75 дол. / Міс.$ 19,99 / міс.79,99 дол. / Міс.
ХостГатор2,78 дол. / Міс.$ 5,95 / міс.$ 19,95 / міс.$ 19,95 / міс.119,00 дол. / Міс.

Порівняно з Bluehost, HostGator коштує трохи дорого. Якщо ви шукаєте доступне рішення, Bluehost може бути більш підходящим. Якщо ви хочете скористатися HostGator, перегляньте наш купон HostGator, щоб отримати найкращу ціну.

HostGator пропонує найкращі хостинг-плани реселерів. Не пропустіть перевірку.

Переможець: Bluehost

Резюме: Bluehost проти HostGator

Bluehost та HostGator – це 2 провідні провайдери веб-хостингу на ринку. Bluehost пропонує доступні плани хостингу для веб-сайтів усіх розмірів. Їх варіанти хостингу орієнтовані на користувачів початкового рівня.

Bluehost забезпечує чудовий досвід роботи на борту, що дуже корисно як для початківців, так і для досвідчених користувачів. Вони також пропонують безкоштовне доменне ім’я та безкоштовний SSL зі своїми планами хостингу.

HostGator, з іншого боку, пропонує широкий спектр хостинг-планів з урахуванням усіх рівнів користувачів. Вони зосереджені на наданні більше можливостей для всіх своїх планів хостингу.

В цілому, ми вважаємо, що Bluehost перемагає своїх конкурентів, включаючи HostGator, своїми доступними планами хостингу. Вони постійно оновлюють свою серверну інфраструктуру, щоб підвищити продуктивність та покращити роботу користувачів.

Ви також хочете перевірити наше порівняння Bluehost – iPage.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам вибрати між Bluehost та HostGator. Якщо ви запускаєте новий веб-сайт, перегляньте наш посібник щодо створення веб-сайту.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map