Порівняння Bluehost проти iPage (2020) – ось переможець! (2020)

Ви хочете дізнатися, хто найкращий веб-хостинг-провайдер: Bluehost або iPage? Як Bluehost, так і iPage гойдають вертикальну веб-хостинг зі своїми доступними планами хостингу. Вони обидва пропонують різні варіанти хостингу, включаючи VPS та виділені сервери. Але один постачальник повинен бути кращим за інших, правильно?


У нашому БЕЗПЕЧНОМУ порівнянні між iPage та Bluehost ми допоможемо вам визначити найкращий вибір для вашого бюджету та потреб. Нехай битва починається!

Bluehost vs iPage – огляд

bluehost-wordpress-хостинг

Bluehost – один з найпопулярніших провайдерів веб-хостингу на ринку. Вони також офіційно рекомендовані WordPress.org.

Bluehost був запущений в 1996 році і в даний час працює над мільйоном сайтів по всьому світу. Хоча вони пропонують широкий спектр варіантів хостингу, вони найбільш відомі своїми дешевими хостинговими послугами.

альтернативи ipage-godaddy-hosting-hosting

Як і Bluehost, iPage також належить Endurance International Group. Він був запущений у 1998 році і в даний час обслуговує понад мільйон веб-сайтів між двома центрами обробки даних, розташованими в США.

iPage добре відомий доступними варіантами ціноутворення для своїх веб-хостингових послуг. iPage – найкращий вибір для користувачів, які шукають дешевий, але надійний хостинг-сервіс, який не впливає на швидкість веб-сайту.

Bluehost vs iPage – швидкість і час роботи

Швидкість та час роботи – це найважливіші фактори, які потрібно враховувати при виборі послуги веб-хостингу.

Швидкість важлива, оскільки нікому не подобається повільний веб-сайт, а Google продовжує підкреслювати швидкість сторінки у своєму алгоритмі.

Аналогічно, важливий час роботи, оскільки ваші користувачі очікують, що ваш сайт буде доступний цілодобово. Зазвичай тривалість тривалості виражається у відсотках від загального доступного часу; Наприклад, “99,95%”.

Щоб перевірити швидкість та швидкість роботи веб-сайтів для служб веб-хостингу у нашому порівнянні iPage vs Bluehost, ми підписалися з обома службами та створили тестовий сайт, що працює на WordPress. Для відображення живого середовища ми також встановили тему WordPress за замовчуванням, додали фіктивний вміст та завантажили кілька зображень.

На наших тестових майданчиках ми використовували наступні інструменти для проведення швидкісних та безперервних експериментів:

 • Пінгдом
 • Вплив навантаження
 • Bitcatcha

тест на швидкість бладхоста

За даними Pingdom, наш сайт Bluehost зайняв 689 м завантаження під час тестування з Нью-Йорка. Це швидше, ніж 94% тестованих сайтів.

тест на швидкість ipage pingdom

Наш тестовий сайт iPage завантажився менше ніж за 3 секунди і був швидшим, ніж 60% перевірених веб-сайтів.

Як і тест на швидкість, важливо проаналізувати, чи може ваш хостинг-сервіс пережити сплеск трафіку. Для нашого тесту на перенапруження трафіку ми використовували популярний інструмент тестування Load Impact. Завдяки Load Impact ми відправляли одночасно до 100 віртуальних відвідувачів на наші тестові сайти, щоб побачити, як сервери будуть обробляти трафік.

сильний удар

Виступ Bluehost залишився недоторканим незалежно від кількості відвідувачів.

ipage навантаження вплив

Якщо мова зайшла про iPage, час відгуку було повільним, коли на сайті було близько 50 користувачів. Після цього швидкість сторінки залишалася стабільною, незважаючи на те, що більше користувачів в реальному часі.

тести відповіді сервера bluehost

Згідно з нашим тестом Bitcatcha, наш сервер Bluehost відповів лише частку секунди у Сполучених Штатах. Незважаючи на те, що час відгуку в міжнародних локаціях був порівняно високим, він все ж відповів менше ніж за секунду.

час відповіді сервера ipage

Наш сервер iPage відповів менше ніж за секунду у всіх місцях, крім Японії. Якщо ваша цільова аудиторія розташована в основному в Японії, вам, можливо, захочеться шукати сервер ближче до цього регіону.

Переможець: Bluehost

Bluehost vs iPage – простота використання

Bluehost cPanel

Bluehost пропонує доступ cPanel всім користувачам. За допомогою спеціального інтерфейсу cPanel Bluehost ви можете легко керувати своїм веб-сайтом та ресурсами хостингу.

Щоб покращити користувацький досвід, вони оновили свою панель приладів, що спрощує, ніж будь-коли, запуск веб-сайту з Bluehost.

Як і Bluehost, iPage також постачається з установкою WordPress у 1 клік для швидкого запуску сайту WordPress. На відміну від Bluehost, вони також пропонують базовий конструктор перетягування зі своїми планами хостингу. Це хороший вибір для користувачів, які хочуть швидкого та простого рішення створити та створити свій веб-сайт, не наймаючи розробника.

Панель управління iPage

Основним недоліком є ​​те, що iPage не пропонує cPanel. Натомість вони пропонують власну індивідуальну версію панелі управління, яку вони називають vDeck. Однак, якщо ви звикли до cPanel, який є найпопулярнішою панеллю керування веб-хостингом, перед тим, як використовувати vDeck, вам доведеться трохи вивчити криву навчання..

Переможець: Bluehost

Bluehost vs iPage – Особливості

І Bluehost, і iPage, швидше за все, матимуть правильний варіант хостингу для вашого веб-сайту, незалежно від розміру та бюджету вашого інтернет-бізнесу. Їх варіанти хостингу запускають гаму від дешевого хостингу до повноцінного спеціалізованого сервера.

З Bluehost та iPage ви отримуєте безкоштовне доменне ім’я, безкоштовний SSL та інсталятор у 1 клік. Однак, з точки зору функцій, iPage перемагає Bluehost …

 • iPage постачається з безкоштовним конструктором перетягування, тоді як Bluehost не пропонує його.
 • За допомогою iPage ви отримуєте безкоштовні рекламні кредити на суму 200 доларів, тоді як Bluehost не пропонує жодного зі свого початкового плану.
 • iPage надає лише один спільний план хостингу. iPage дозволяє необмежено розміщувати веб-сайти з таким планом. Однак вам доведеться перейти до дорогого спільного плану хостингу, якщо ви хочете розмістити необмежену кількість веб-сайтів.

Переможець: iPage

Bluehost vs iPage – підтримка та документація

Привітна команда підтримки Bluehost доступна цілодобово за допомогою чату та телефону в прямому ефірі. Вони припинили підтримку на основі квитків, щоб зосередитись виключно на наданні особистої, прямої підтримки за допомогою чату та телефону. Це рішення може неприємно для користувачів із більш складними проблемами, на вирішення яких може знадобитися трохи більше часу.

iPage, з іншого боку, забезпечує цілодобову підтримку через телефон, електронну пошту та чат у прямому ефірі. Ви також можете покластися на їх документацію, яка пояснює все, що потрібно знати про створення нового веб-сайту.

Переможець: iPage

Bluehost vs iPage – Ціноутворення

Без сумніву, iPage просто розгойдує дешеву хостингову вертикаль із доступними ціновими варіантами. Ви можете запустити веб-сайт на iPage за ціною від 1,99 доларів на місяць.

Однак, крім спільного / дешевого хостингу, Bluehost видуває iPage з води за допомогою своїх доступних планів хостингу.

Ось повне порівняння між собою на вартість запуску веб-сайту на Bluehost та iPage:

SharedWordPressVPSDedicated
Bluehost2,75 дол. / Міс.2,75 дол. / Міс.$ 19,99 / міс.79,99 дол. / Міс.
iPage1,99 дол. / Міс.3,75 дол. / Міс.$ 19,99 / міс.119,99 дол. / Міс.

Переможець: Bluehost

Резюме: Bluehost vs iPage

Після нашого порівняння ми вважаємо, що Bluehost – це найкращий варіант хостингу, який ви можете обрати для свого веб-сайту. Не тільки Bluehost пропонує швидкий веб-хостинг, але їх хостинг-панель надзвичайно інтуїтивно зрозуміла, тому ви можете швидко створити веб-сайт, навіть якщо ви абсолютно новачок.

Bluehost також пропонує більше варіантів хостингу, ніж iPage, включаючи керований хостинг WordPress та хостинг WooCommerce. Крім того, їх рекомендує WordPress.org, що підвищує їх надійність як хост WordPress.

Крім того, Bluehost постійно вдосконалює свою серверну інфраструктуру для підвищення продуктивності та покращення роботи користувачів.

Ви також хочете прочитати думку наших експертів між:

 • Bluehost проти HostGator
 • Bluehost vs WP Engine
 • Bluehost проти Dreamhost
 • Хостинг Bluehost vs InMotion
 • Bluehost vs GreenGeeks
 • Хостинг Bluehost проти A2
 • Bluehost vs Liquid Web

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам вибрати між Bluehost та iPage. Якщо вам сподобалася ця стаття, ви також можете прочитати наш повний огляд Bluehost та повний огляд iPage.

Огляд BlueHost

Bluehost
Рейтинг
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 4,9 / 5,0

Відвідайте Bluehost »

ipage-логотип

iPage
Рейтинг
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг зірок порожній 4,0 / 5,0

Відвідайте iPage »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map