Порівняння Bluehost vs SiteGround (2020) – 1 ясний переможець

Bluehost vs. SiteGround


Шукаєте найкращу послугу веб-хостингу? Bluehost та SiteGround 2 найпопулярніших сервісів веб-хостингу, доступних на ринку. Але це справді найкращий вибір: Bluehost або SiteGround?

Вибір неправильного провайдера веб-хостингу може зашкодити вашим пошуковим рейтингам та бізнесу. І тому ми написали UNBIASED порівняння веб-хостингу між Bluehost та SiteGround, тож ви можете вирішити, який з них найкращий варіант для вашого сайту.

Давайте подивимось на наше порівняння головою до голови між Bluehost та SiteGround.

Bluehost vs. SiteGround – огляд

bluehost-register-domain-name-free

Bluehost є одним з найбільших постачальників веб-хостингів і офіційно рекомендований WordPress.org. Початок 2005 року, тепер вони працюють понад 2 мільйони веб-сайтів по всьому світу. Вони пропонують широкий вибір варіантів хостингу, таких як спільний хостинг, хостинг WordPress, хостинг електронної комерції, хостинг VPS, виділені сервери тощо.

Bluehost послідовно прагне до досконалості, регулярно вдосконалюючи їх апаратну інфраструктуру сервера, а також покращуючи досвід роботи користувачів.

SiteGround

З іншого боку, SiteGround – одна з небагатьох веб-хостингових компаній, яка пропонує хостинг, орієнтований на локацію, з 3 центрами обробки даних, що працюють у США, Європі та Сінгапурі. Як і Bluehost, вони також є офіційно рекомендованим постачальником веб-хостингу від WordPress.org.

Їх варіанти хостингу також керують гамою від базового спільного хостингу аж до повністю обладнаного спеціалізованого сервера.

Bluehost vs. SiteGround – швидкість і час роботи

Bluehost використовує провідні галузі в галузі виробництва, такі як KVM і OpenStack, щоб переконатися, що ваш веб-сайт максимально швидкий. Тоді як SiteGround виділяється з конкуренції, надаючи новітні технології швидкості, включаючи NGINX, HTTP / 2, PHP7 та безкоштовний CDN.

Щоб перевірити продуктивність хостинг-серверів для нашого порівняння SiteGroud vs. Bluehost, ми підписалися з обома веб-сервісами хостингу та створили тестовий сайт з WordPress. Щоб відобразити виробниче середовище на нашому тестовому веб-сайті, ми також встановили тему WordPress за замовчуванням, додали фіктивний вміст та завантажили кілька зображень.

Відповідно до тесту на швидкість веб-сайту Pingdom, наш тестовий сайт Bluehost пройшов 689 мс для завантаження на сервер у Далласі, Техас. Це швидше, ніж 94% усіх перевірених сайтів.

тест на швидкість бладхоста

Ми провели те саме тестування на нашому тестовому сайті SiteGround. Наш тестовий сайт взяв лише 649 мс для завантаження на сервер у Далласі, Техас. Це швидше, ніж 95% усіх перевірених сайтів.

майданчик для тесту на швидкість

Ми не відчували простоїв під час тестів на жодному з серверів. Перегляньте наш повний огляд SiteGround.

Переможець: SiteGround

Bluehost vs. SiteGround – простота використання

Новий панель адміністратора Bluehost

Bluehost пропонує чудовий досвід роботи на борту, що дозволяє надзвичайно легко відкрити новий веб-сайт WordPress, як для початківців, так і для експертів. Крім того, вони також оновили інформаційну панель свого користувача, щоб покращити роботу користувачів.

З кожним планом веб-хостингу Bluehost пропонує безкоштовне доменне ім’я, безкоштовний SSL та встановлення WordPress у 1 клік. Це означає, що з Bluehost ви отримуєте все необхідне для того, щоб ваш веб-сайт запрацював і запустився.

CPanel на сайті

І навпаки, для SiteGround потрібно лише 3 кліки, щоб розпочати новий веб-сайт. Хоча SiteGround не пропонує безкоштовне доменне ім’я, розпочати роботу з новим веб-сайтом без проблем. На відміну від Bluehost, вони пропонують розробник веб-сайтів перетягування, щоб створити новий веб-сайт в найкоротші терміни.

Переможець: Bluehost

Bluehost також зайняв позицію №1 за найкращий канадський веб-хостинг.

Навіть незважаючи на те, що SiteGround пропонує розробник веб-сайтів та інсталяторів в один клік, з точки зору простоти використання, ми вважаємо, що Bluehost перевершує порівняно з SiteGround завдяки високо оптимізованому досвіду роботи на борту для користувачів WordPress..

Однак якщо вам потрібен конструктор перетягування з вашим планом хостингу, тоді ви можете розглянути SiteGround.

Bluehost vs. SiteGround – Особливості

Bluehost надає вам всі стандартні функції хостингу, яких слід очікувати від постачальника, включаючи немережну пропускну здатність, SSD-пам’ять, безкоштовний SSL, інсталятори в один клік і т. Д. Злегка дорогим спільним планом веб-хостингу ви отримаєте немерований сховище SSD, необмежений рахунок електронної пошти, необмежений обсяг пам’яті, маркетингові пропозиції на суму 200 доларів, резервне копіювання веб-сайтів тощо.

Однак, порівнюючи функції, SiteGround видуває Bluehost з води. Нижче наведено декілька унікальних особливостей, що ставлять SiteGround перед кривою:

 • Безкоштовне щоденне резервне копіювання, розробник веб-сайтів та CloudFlare CDN з кожним планом хостингу.
 • Злегка дорогим планом ви можете скористатися безкоштовними перекладами сайтів та відновленням резервного копіювання. Ви також можете збільшити час завантаження за допомогою SuperCacher.
 • Якщо вам потрібні чудові розширені функції, такі як сумісні з PCI сервери та створення Gpo repo в один клік на спільному веб-хостингу, ви можете підписатися на їхній план GoGeek.

Переможець: SiteGround

Без сумніву, SiteGround розбиває всіх своїх конкурентів, включаючи Bluehost, завдяки їх необхідним і вдосконаленим функціям WordPress.

Bluehost vs. SiteGround – підтримка та документація

Bluehost пропонує цілодобову підтримку по телефону та чату в реальному часі для швидкого вирішення проблем, пов’язаних з хостингом. Найкраще, що їх внутрішня команда експертів WordPress може допомогти вам вирішити будь-які запити щодо WordPress.

Однак, намагаючись зосередитись на наданні особистої та прямої підтримки через телефон або чат, Bluehost припинив підтримку квитків на основі електронної пошти. Це може засмутити користувачів із більш складними проблемами, які можуть зайняти трохи більше часу.

SiteGround, з іншого боку, пропонує цілодобову підтримку через телефон, електронну пошту та чат в реальному часі. Ви також можете розраховувати на їхню базу знань, яка охоплює всі аспекти створення веб-сайту з нуля, використовуючи їх плани веб-хостингу.

Переможець: SiteGround

Bluehost vs. SiteGround – Ціноутворення

Одна з найкращих речей щодо Bluehost – це те, що вони пропонують широкий спектр варіантів хостингу, які найкраще відповідають вашому бюджету та вимогам. Якщо вам потрібен доступний варіант хостингу, ви можете вибрати один із спільних планів хостингу. З кожним спільним планом хостингу ви отримуєте безкоштовний домен, безкоштовний SSL, інсталятори в один клік та все інше, що потрібно для запуску веб-сайту. Як тільки ви зросте надбавка до трафіку на спільному хостингу, ви зможете легко перейти на їх VPS та спеціальні параметри сервера.

У порівнянні з Bluehost, хостинг-сайти SiteGround дещо дорогі.

SharedCloudWooCommerceVPSDedicated
Bluehost2,75 дол. / Міс.6,95 дол. / Міс.6,95 дол. / Міс.$ 19,99 / міс.79,99 дол. / Міс.
SiteGround3,95 дол. / Міс.$ 80,00 / міс.3,95 дол. / Міс.$ 269,00 / міс.

Однак ви можете скористатися нашим купоном SiteGround, щоб отримати великі знижки.

Переможець: Bluehost

Резюме: Bluehost vs. SiteGround

Bluehost – найкращий вибір для вас, якщо ви запускаєте новий веб-сайт і потребуєте доступного рішення для хостингу. Вони дуже просто запускають новий сайт WordPress, навіть для абсолютно новачків. Їх широкий спектр варіантів хостингу підходить для кожного бюджету та потреб хостингу.

Однак, якщо ви не заперечуєте витратити трохи більше на надзвичайно швидкий веб-хостинг, то, можливо, ви захочете розглянути SiteGround. SiteGround перемагає конкуренцію, забезпечуючи новітні технології швидкості. Вони також пропонують цілодобову підтримку через телефон, чат в реальному часі та квитки. Ви також хочете перевірити купон Siteground для отримання більшої знижки.

Також ознайомтесь із цим порівнянням Bluehost vs iPage.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам вибрати між Bluehost та SiteGround. Якщо ви запускаєте новий веб-сайт, перегляньте наше покрокове керівництво щодо створення веб-сайту.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map