Порівняння HostGator vs. WP Engine (2020): 1 ясний переможець!

hostgator vs wp двигун


Шукаєте кращого хостинг-провайдера WordPress? Ви намагаєтесь вибрати між HostGator та WP Engine? Як HostGator, так і WP Engine дозволяють розміщувати веб-сайт WordPress з легкістю. Хоча HostGator пропонує кілька різних варіантів хостингу, включаючи хмарний WordPress хостинг; WP Engine – це повністю керований WordPress хостинг-провайдер.

У цій статті ми надамо чітке порівняння між WP Engine і HostGator, щоб ви могли вирішити, яке з них є правильним рішенням для вашого бюджету та потреб.

HostGator vs. WP Engine – Огляд

хостгатор

HostGator – один з найпопулярніших хостинг-провайдерів на ринку. Він був заснований у 2002 році і в даний час працює понад 8 мільйонів веб-сайтів з усього світу.

HostGator пропонує широкий спектр варіантів хостингу, включаючи хмарний хостинг WordPress. Хмарний хостинг WordPress спеціально оптимізований для роботи веб-сайтів WordPress, і це прискорює вашу хостинг в 2,5 рази швидше, ніж спільна хостинг-платформа. З HostGator ви можете випробувати їхні хостингові послуги без ризику протягом 45 днів. Якщо ви не задоволені повністю, можете подати запит на повне відшкодування.

WP двигун

WP Engine, з іншого боку, є одним з найкраще керованих постачальників послуг WordPress. Вони є однією з перших компаній, які запропонували керовані хостинг-рішення, орієнтовані на WordPress. Вони можуть похвалитися вражаючим списком клієнтів, включаючи Yelp, Asana, National Geographic, PBS та MyFitnessPal.

Незалежно від того, чи ведете ви особистий блог чи бізнес на рівні підприємства з поза графіком, ви знайдете ідеальний варіант хостингу з WP Engine.

Обидва є сумісними з PCI веб-хостинговими компаніями.

HostGator vs. WP Engine – швидкість і час роботи

Швидкість та час роботи – це найважливіші фактори, які потрібно враховувати при виборі веб-хоста. Практично кожен хостинг-провайдер гарантує надзвичайно високу швидкість веб-сайту та високу доступність веб-сайту. Щоб перевірити, чи дійсно HostGator та WP Engine відповідають їхньому шуму, ми вирішили проаналізувати гарантії швидкості сторінки та часу безперервної роботи, підписавшись з ними та створивши 2 тестових сайта.

Для відображення виробничого середовища на наших тестових майданчиках ми встановили WordPress, додали фіктивний вміст та завантажили кілька зображень.

На цих тестових майданчиках ми провели кілька різних експериментів із наступними інструментами:

 • Пінгдом: Контролювати час завантаження сторінки наших веб-сайтів.
 • Вплив навантаження: Проаналізувати, як сервери обробляли приплив трафіку на наших сайтах під час пікового навантаження.
 • Bitcatcha: Щоб зрозуміти, як працюватимуть сервери з 8 різних географічних місць.

швидкісний хостгортор

За даними Pingdom, наш тестовий майданчик HostGator зайняв 691 м завантаження під час тестування з Далласу.

випробування на швидкість wpengine

Однак наш тестовий майданчик WP Engine зайняв лише 582 мс, що швидше, ніж 96% усіх перевірених сайтів.

Після тесту Pingdom ми проаналізували, чи можуть хостинг-сервери пережити сплеск трафіку за допомогою інструменту під назвою Load Impact. Ми надіслали кілька віртуальних користувачів на наші сайти і поступово збирали до 100 відвідувачів одночасно, щоб побачити, як працюватимуть сервери.

тест на швидкість навантаження на шпенгін

З нашого тесту видно, що кількість живих відвідувачів не має негативного впливу на сайт WP Engine.

loadimpact hostgator

Тоді як наш сайт HostGator швидко реагував, поки одночасно не було 80 відвідувачів. По мірі зростання трафіку він почав трохи сповільнюватися.

bitcatcha-hostgator

Відповідно до нашого тесту Bitcatcha, наш сервер HostGator відгукнувся менше ніж за секунду по всьому світу. Загальна продуктивність була оцінена C за BitCatcha, тоді як WP Engine отримала оцінку A від BitCatcha.

час відповіді сервера wpengine bitcatcha

Переможець: Двигун WP

HostGator vs. WP Engine – простота використання

Оскільки WP Engine є керованим хостинговим рішенням WordPress, ви можете бути впевнені, що ваш сервер буде оптимізований для високої продуктивності без необхідності керувати технічними характеристиками оптимізації сервера. Це означає, що ви будете спокійні, зосередившись на тому, що ви справді хороші: публікуючи вміст та продаючи його.

wpengine мій рахунок

З іншого боку, платформа WP Engine працює трохи інакше, ніж традиційна хостинг-платформа WordPress. Наприклад, вам заборонено встановлювати плагіни продуктивності чи безпеки, щоб пришвидшити ваш сайт, оскільки в них є вбудовані рішення для продуктивності та безпеки.

Насправді, є трохи кривої навчання для вирішення, перш ніж використовувати WP Engine.

hostgator-cpanel

З іншого боку, HostGator планує дозволяти розміщувати свій веб-сайт будь-яким способом. Немає обмежень для плагінів, на відміну від WP Engine. Усі плани хостингу HostGator поставляються з cPanel для управління вашими хостинг-файлами та обліковим записом. Оскільки це не специфічне для WordPress рішення, ви можете створити будь-який тип веб-сайту за допомогою HostGator.

Їх інсталятор в один клік дозволяє легко встановити бажане програмне забезпечення для веб-хостингу.

Переможець: HostGator

HostGator vs. WP Engine – Особливості

HostGator в першу чергу орієнтований на користувачів початкового рівня, тому ви можете очікувати, що всі основні функції, які потребують початківці, повинні розпочати веб-сайт; включаючи немережну пропускну здатність, встановлення в один клік, розробник веб-сайтів, безкоштовні маркетингові кредити на суму 200 доларів тощо.

З їх початковим загальним хостинговим планом ви можете розмістити 1 веб-сайт, і, трохи дорожче, ви можете розмістити необмежену кількість веб-сайтів.

І навпаки, WP Engine пропонує все необхідне для впорядкування своїх потреб у розробці, маркетингу та міграції WordPress. Давайте подивимось на їх унікальні особливості:

 • Безкоштовний доступ до тем StudioPress: Ви отримаєте повний доступ до 35+ високоякісних тем StudioPress без зайвих витрат.
 • Інструмент одним клацанням: Ви також отримаєте інструмент в один клік для налаштування середовищ розробки, виробництва та інсценування.
 • Висока продуктивність гарантована: Платформа WP Engine працює на базі веб-служб Amazon та хмарної платформи Google для забезпечення високої продуктивності.

Переможець: Двигун WP

HostGator vs. WP Engine – підтримка та документація

HostGator надає підтримку цілодобово через чат, телефон та електронну пошту. Їх велика документація містить 680+ довідкових статей та 500+ відео-уроків, які допоможуть вам вивчити кожен аспект веб-хостингу, крок за кроком.

Однак, зі своїм стартовим планом, WP Engine пропонує лише підтримку чату в прямому ефірі. Підтримка телефонів забезпечується своїми вищими планами. І підтримка, що базується на квитках, надається за допомогою власних спеціальних планів сервера.

Переможець: HostGator

HostGator vs. WP Engine – Ціноутворення

Звичайна ціна на спільний веб-хостинг HostGator починається від $ 6,95 на місяць. Якщо ви початківець веб-сайт, вартість створення веб-сайту виглядає досить великою. Витрати на придбання хостингу та доменного імені можуть швидко збитися. Ось чому ми уклали угоду з HostGator, щоб запропонувати нашим користувачам 60% знижки на веб-хостинг. Це означає, що вам потрібно платити лише 2,78 долара на місяць.

HostGator пропонує також найкращі плани хостингу реселерів.

Звичайна ціна на WP Engine починається від 35 доларів на місяць. Якщо ви хочете щомісячну підписку, тоді ви можете отримати знижку 30% на WP Engine, тому вам потрібно буде платити лише $ 24,50 на місяць.

Щорічна підписка, ви можете отримати 5 місяців безкоштовно за допомогою нашого купонного коду WP Engine: WPBeginner30

Ви також можете скористатися нашим кодом купона HostGator, щоб отримати велику знижку.

Переможець: HostGator

Recap – HostGator vs. WP Engine

Ідеальна база клієнтів для HostGator та WP Engine абсолютно відрізняється. Хоча HostGator орієнтується на користувачів початкового рівня, WP Engine орієнтується на конкретні сегменти клієнтів, такі як розробники, маркетологи, SMB, агенції та підприємства.

Наприклад, за допомогою WP Engine розробники можуть зосередитись лише на розробці та дизайні, не покладаючи на себе обов’язки щодо обслуговування хостингу. Аналогічно, маркетологи можуть швидко створити і персоналізувати свій веб-сайт, використовуючи їх широкі вбудовані інструменти.

HostGator, з іншого боку, ідеально підходить для більш широкої бази користувачів і пропонує широкий спектр варіантів хостингу. Незалежно від того, ви досвідчений інтернет-професіонал чи новачок, ви знайдете ідеальний набір функцій, щоб розпочати свій веб-сайт за допомогою HostGator.

Ви також хочете перевірити порівняння нашого експерта,

 • HostGator vs GreenGeeks
 • HostGator vs хостинг InMotion
 • HostGator vs iPage
 • HostGator vs Liquid Web
 • HostGator vs A2 хостинг

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вибрати правильний сервіс хостингу для вашого сайту. Якщо вам сподобалася ця стаття, ви також можете перевірити наш повний огляд HostGator та наш глибокий огляд WP Engine..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map