Порівняння хостингу Bluehost vs. A2 (2020) – 1 ясний переможець!

BlueHost-Vs-a2-хостинг


Шукаєте кращого хостинг-провайдера WordPress? Ви намагаєтесь вибрати між хостингом Bluehost та A2? Як Bluehost, так і A2 хостинг дозволяють вам легко розмістити веб-сайт WordPress. Але одна повинна бути кращою за іншу, правильно?

У цій статті ми надамо чітке порівняння між хостингом A2 та Bluehost, щоб ви могли визначити, яке правильне рішення для вашого бюджету та потреб.

Bluehost vs. A2 хостинг – огляд

bluehost-register-domain-name-free

Bluehost – офіційно рекомендований хостинг-провайдер WordPress.org. Він був заснований у 2003 році і на даний момент розміщує понад мільйон веб-сайтів з усього світу.

З кожним планом хостингу Bluehost надає безкоштовне доменне ім’я та безкоштовний сертифікат SSL. Вони також пропонують 30-денну гарантію повернення грошей, щоб випробувати свою послугу, без ризику.

А2 хостинг

A2 хостинг – це провідна хостинг-компанія для розробників, яка надає всі функції, необхідні для налагодження та роботи вашого сайту. Вони також дозволяють обрати бажаний центр обробки даних під час реєстрації на їх хостинг-сервісах.

Найкраще, що хостинг A2 забезпечує гарантію повернення грошей у будь-який час, якщо ви не задоволені повністю.

Bluehost vs. A2 хостинг – швидкість сторінки та час роботи

Швидкість та тривалість роботи – це найважливіші фактори, які потрібно враховувати при виборі веб-хоста. Практично кожен хостинг-провайдер гарантує надзвичайно високу швидкість веб-сайту та високу доступність веб-сайту. Щоб перевірити, чи дійсно Bluehost та A2 хостинг відповідають їхньому шуму, ми вирішили проаналізувати їхні швидкості сторінки та гарантії безперервного часу, підписавшись з кожним із них та створивши 2 тестові сайти.

Ми також встановили тему WordPress, додали фіктивний вміст та завантажили кілька зображень, щоб відобразити живе середовище на наших веб-сайтах. Потім ми провели кілька різних тестів на швидкість із наступними інструментами:

 • Пінгдом
 • Вплив навантаження
 • Bitcatcha

тест на швидкість бладхоста

Згідно з нашим тестом Pingdom, наш тестовий майданчик Bluehost пройшов 689 мс при тестуванні з Нью-Йорка, що швидше, ніж 94% тестованих сайтів.

a2 тестування швидкості хостингу pingdom

Однак на наш веб-сайт A2 хостинг зайняло 1,28 секунди, тобто сайт був лише швидшим, ніж 84% усіх тестованих сайтів.

Також важливо проаналізувати, чи можуть хостинг-сервери пережити сплеск трафіку. Для нашого тесту на перенапруження трафіку ми використовували інструмент під назвою Load Impact. Ми надіслали кілька віртуальних користувачів на наші сайти і поступово збирали до 100 відвідувачів одночасно, щоб побачити, як працюють сервери.

сильний удар

Згідно з нашим тестом Load Impact, кількість живих відвідувачів не вплинула на Bluehost.

A2 Хостинг-тест на навантаження

З іншого боку, наш тестовий сайт A2 Hosting працював постійно, поки на ньому не було близько 40 відвідувачів. Веб-сайт сповільнився на деякий час, а потім повернувся до нормального стану.

Після нашого тесту навантаження на навантаження ми провели тест з Bitcatcha для моніторингу часу реакції сервера з 8 різних географічних місць: Нью-Йорк, Лос-Анджелес, Лондон, Бразилія, Індія, Сінгапур, Японія та Австралія. Швидкість для кожного місця вимірювали 3 окремі рази, а потім результати усереднювали.

тести відповіді сервера bluehost

Згідно з нашим тестом Bitcatcha, загальна продуктивність Bluehost та A2 хостингу були оцінені як С.

a2 хостинг тесту bitcatcha

Переможець: Bluehost

Bluehost vs. A2 хостинг – простота використання

Новий панель адміністратора Bluehost

Для управління обліковими записами веб-хостингу і Bluehost, і A2 хостинг надають користувачам доступ до cPanel. Крім того, їх інсталятори в один клік допоможуть швидко встановити популярні сценарії веб-сайтів, такі як WordPress, Joomla, Drupal тощо.

A2 Хостинг cPanel

Якщо ви вибрали хостинг для Windows з A2 хостингом, ви отримаєте доступ до Plesk для керування своїм обліковим записом веб-хостингу.

Bluehost vs. A2 хостинг – особливості

Завдяки Bluehost, ви можете очікувати, що всі необхідні функції вам знадобляться, щоб почати свій веб-сайт; включаючи немеровану пропускну здатність, встановлення в один клік, вільне доменне ім’я та SSL.

З їх початковим загальним хостинговим планом ви можете розмістити 1 веб-сайт, і, трохи дорожче, ви можете розміщувати необмежену кількість веб-сайтів і користуватися безкоштовними маркетинговими кредитами.

Для порівняння, A2 хостинг стоїть далі попереду кривої за характеристиками. Давайте подивимось на декілька областей, в яких A2 хостинг перевершує порівняно з Bluehost:

 • Гарантія повернення грошей у будь-який час: Якщо вас не влаштовує хостинг A2, ви можете попросити повне повернення коштів протягом 30 днів після реєстрації. Вони також пропонують відшкодування за невикористані послуги хостингу.
 • Кілька варіантів хостингу: На відміну від Bluehost, A2 хостинг пропонує широкий спектр варіантів хостингу. Наприклад, у своїх планах VPS вони пропонують некерований сервер, керований сервер, SSD-сервер зі знижкою, основний сервер тощо.
 • Безкоштовна передача сайту: З кожним планом веб-хостингу A2 хостинг забезпечує безкоштовну міграцію сайту.

Переможець: Хостинг A2

Bluehost vs. A2 хостинг – підтримка та документація

Bluehost забезпечує цілодобову підтримку за допомогою чату та телефону в прямому ефірі. Щоб зосередитись на наданні прямої підтримки за допомогою чату та телефону, вони припинили підтримку на основі електронної пошти. Це означає, що якщо ви занадто зайняті, щоб чекати, коли агент відповість за допомогою прямого чату, ви не зможете вирішити запит підтримки..

Хостинг A2 надає підтримку цілодобово через 3 режими: чат, телефон та електронну пошту. Їх міцна база знань пояснює все, що потрібно знати про створення веб-сайту за допомогою A2 хостингу, крок за кроком.

Переможець: Хостинг A2

Хостинг Bluehost проти A2 – Ціноутворення

Давайте подивимось на голову порівняння між цінами на різні варіанти хостингу від Bluehost та A2 хостинг:

SharedWordPressManaged WPVPSDedicated
Bluehost2,75 дол. / Міс.2,75 дол. / Міс.19,95 / міс.$ 19,99 / міс.79,99 дол. / Міс.
А2 хостинг3,92 дол. / Міс.3,92 дол. / Міс.$ 11,99 / міс.$ 5 / міс.99,59 дол. / Міс.

З таблиці видно, що Bluehost пропонує доступні плани хостингу для спільних, WordPress та виділених серверів. Для VPS плани A2 хостингу дешевші завдяки їх некерованому хостингу.

Плани WordPress, керовані A2 хостингом, також дешевші, ніж у Bluehost. Але в цілому Bluehost надає більш доступні послуги хостингу, особливо для новачків.

Bluehost також потрапив до нашого списку найкращих безкоштовних веб-хостингових компаній.

Переможець: Bluehost

Резюме – Bluehost vs. A2 хостинг

Ми вважаємо, що Bluehost є кращим постачальником хостингу, ніж A2 хостинг. Bluehost не тільки надає все необхідне для налагодження та роботи вашого веб-сайту, але й робить весь процес на борту дуже легким.

Навіть якщо ви абсолютно новачок у веб-хостингу, ви можете швидко запустити сайт за лічені хвилини, не звертаючись до їх документації.

Починаючи з початку, ви можете відчути, що створити веб-сайт досить дорого. Однак, з низькою вступною ціною Bluehost, ви можете запустити сайт за ціною до $ 2,75. Ви також можете скористатися безкоштовним доменним іменем та сертифікатом SSL.

 • Bluehost проти HostGator
 • Bluehost vs WP Engine
 • Bluehost проти Dreamhost
 • Bluehost vs iPage
 • Хостинг Bluehost vs InMotion
 • Bluehost vs GreenGeeks
 • Bluehost vs Liquid Web

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам знайти найкращий веб-хостинг-сервіс, який відповідає вашому бюджету та бізнес-цілям. Якщо вам сподобалася ця стаття, ви також можете перевірити наш повний огляд Bluehost або глибокий огляд хостингу A2.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map