Порівняння хостингу HostGator vs. A2 (2020) – 1 ясний переможець

HostGator vs a2 хостинг


Шукаєте найкращий хостинг-сервіс? A2 хостинг та HostGator – це 2 найкращих хостинг-провайдера там. Але це справді найкращий веб-хостинг: A2 хостинг або HostGator?

Не кожен веб-хостинг-сервіс створюється рівним. Вам важливо зрозуміти, чим ці 2 хостинг-провайдери відрізняються один від одного, щодо їх цінових планів та особливостей. Завдяки нашому неупередженому порівнянню між HostGator та A2 хостингом ми допоможемо вам вирішити, який із них найкращий вибір.

HostGator vs. A2 хостинг – огляд

Хостгатор

HostGator – надзвичайно популярний провайдер веб-хостингу. Заснований у 2002 році, HostGator зараз розміщує понад 8 мільйонів веб-сайтів по всьому світу. Їх придбав Endurance International Group, популярна компанія, що займається веб-хостингом, яка також є власником декількох відомих хостинг-брендів, зокрема Bluehost та iPage.

Плани HostGator поставляються з усіма основними хостинговими функціями, і вони надають вам гарантію повернення грошей на 45 днів, щоб випробувати їх послугу без ризику.

a2-хостинг-хостинг-альтернативи

A2 хостинг – це також провідна хостинг-компанія для розробників, яка надає всі функції, необхідні для налагодження та роботи вашого сайту. Вони також дозволяють обрати бажаний центр обробки даних під час реєстрації на їх хостинг-сервісах.

На відміну від HostGator, A2 хостинг є незалежною власністю та керуванням.

Найкраще, що A2 хостинг надає гарантовану гарантію повернення грошей у будь-який час, якщо ви не задоволені повністю

HostGator vs. A2 хостинг – швидкість сторінки та час роботи

Швидкість та час роботи – це найважливіші фактори, які потрібно враховувати при виборі послуги веб-хостингу.

Швидкість важлива, оскільки нікому не подобається повільний веб-сайт, а Google продовжує підкреслювати швидкість сторінки у своєму алгоритмі.

Аналогічно, важливий час роботи, оскільки ваші користувачі очікують, що ваш сайт буде доступний цілодобово. Зазвичай тривалість тривалості виражається у відсотках від загального доступного часу; Наприклад, “99,95%”.

Щоб перевірити швидкість та швидкість роботи веб-сайтів для служб веб-хостингу у нашому порівнянні A2 Hosting vs HostGator, ми підписалися з обома службами та створили тестовий сайт на базі WordPress. Для відображення живого середовища ми також встановили тему WordPress за замовчуванням, додали фіктивний вміст та завантажили кілька зображень.

На наших тестових майданчиках ми використовували наступні інструменти для проведення швидкісних та безперервних експериментів:

 • Пінгдом
 • Вплив навантаження
 • Bitcatcha

швидкісний хостгортор

За даними Pingdom, під час тестування з Далласа наш сайт HostGator зайняв 691 м завантаження.

a2 тестування швидкості хостингу pingdom

Однак для завантаження нашого веб-сайту A2 було потрібно 1,28 секунди, а це означає, що сайт був лише швидшим, ніж 84% усіх перевірених сайтів.

Також важливо проаналізувати, чи можуть хостинг-сервери пережити сплеск трафіку. Для нашого тесту на перенапруження трафіку ми використовували інструмент під назвою Load Impact. Ми надіслали кілька віртуальних користувачів на наші сайти і поступово збирали до 100 відвідувачів одночасно, щоб побачити, як працюють сервери.

loadimpact hostgator

За даними Load Impact, наш сервер HostGator швидко реагував, поки одночасно не було близько 80 відвідувачів. По мірі зростання трафіку сайт почав трохи сповільнюватися і через кілька моментів повернувся до нормального стану.

A2 Хостинг-тест на навантаження

З іншого боку, наш тестовий сайт A2 Hosting працював постійно, поки на ньому не було близько 40 відвідувачів. Веб-сайт сповільнився на деякий час, а потім повернувся до нормального стану.

Після нашого тесту навантаження на навантаження ми провели тест з Bitcatcha для моніторингу часу реакції сервера з 8 різних географічних місць: Нью-Йорк, Лос-Анджелес, Лондон, Бразилія, Індія, Сінгапур, Японія та Австралія. Швидкість для кожного місця вимірювали 3 окремі рази, а потім результати усереднювали.

bitcatcha-hostgator

Згідно з нашим тестом Bitcatcha, загальна продуктивність HostGator та A2 хостингу були оцінені як С.

a2 хостинг тесту bitcatcha

HostGator vs. A2 хостинг – простота використання

hostgator-cpanel

Для управління обліковими записами веб-хостингу і HostGator, і A2 хостинг надають користувачам доступ до cPanel. Крім того, їх інсталятори в один клік допоможуть швидко встановити популярні сценарії веб-сайтів, такі як WordPress, Joomla, Drupal тощо.

A2 Хостинг cPanel

Якщо ви вибрали хостинг для Windows з A2 хостингом, ви отримаєте доступ до Plesk для керування своїм обліковим записом веб-хостингу.

HostGator vs. A2 хостинг – особливості

HostGator надає вам усі основні функції, які вам знадобляться для запуску веб-сайту; включаючи немережну пропускну здатність, встановлення в один клік, розробник веб-сайтів, безкоштовні маркетингові кредити тощо.

З початковим планом HostGator ви можете розмістити 1 веб-сайт, а за допомогою трохи дорогого плану ви можете розмістити стільки веб-сайтів, скільки вам потрібно.

Для порівняння, A2 хостинг стоїть далі попереду кривої за характеристиками. Давайте подивимось на декілька областей, в яких хостинг A2 перевершує порівняно з HostGator:

Гарантія повернення грошей у будь-який час: Якщо вас не влаштовує хостинг A2, ви можете попросити повне повернення коштів протягом 30 днів після реєстрації. Вони також пропонують відшкодування за невикористані послуги хостингу.

Кілька варіантів хостингу: На відміну від HostGator, A2 хостинг пропонує широкий спектр варіантів хостингу. Наприклад, у своїх планах VPS вони пропонують некерований сервер, керований сервер, SSD-сервер зі знижкою, основний сервер тощо.

HostGator vs. A2 хостинг – підтримка та документація

Як HostGator, так і A2 хостинг надають підтримку цілодобово через 3 режими: чат, телефон та електронну пошту. Обидві їх широкі бази знань пояснюють все, що потрібно знати про використання їх хостинг-платформ, крок за кроком.

ХостГатор проти А2 Хостинг – Ціноутворення

Давайте подивимось на голову порівняння між цінами на різні варіанти хостингу від HostGator та A2 хостинг:

SharedWordPressResellerVPSDedicated
ХостГатор2,78 дол. / Міс.$ 5,95 / міс. (Хмара)$ 19,95 / міс.$ 19,95 / міс.119,00 дол. / Міс.
А2 хостинг3,92 дол. / Міс.3,92 дол. / Міс.13,19 дол. / Міс.$ 13,75 / міс.99,59 дол. / Міс.

Якщо ви починаєте і хочете вибрати спільний / дешевий веб-хостинг, то плани HostGator доступні. Хостинг A2 пропонує дешевші плани для всіх інших варіантів хостингу.

Як HostGator, так і A2 хостинг пропонують найкращі плани хостингу для реселерів.

Ви також можете скористатися нашим кодом купона HostGator, щоб отримати велику знижку.

Резюме: HostGator vs. A2 хостинг

Після порівняння між HostGator та A2 хостингом ми вважаємо, що HostGator – це краща хостингова послуга. Їх хостинг-сервіси не тільки швидші, але і надійніші, враховуючи свою репутацію в галузі.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам знайти правильну службу хостингу, яка відповідає вашому бюджету та потребам. Якщо вам сподобалася ця стаття, ви також можете перевірити наш повний огляд HostGator або глибокий огляд хостингу A2.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map