Порівняння хостингу HostGator vs. InMotion (2020) – 1 переможець!

Hostgator vs хостинг для інмоцій


Хочете дізнатись, яка краща хостинг-послуга: InMotion Hosting vs. HostGator? І HostGator, і хостинг InMotion є популярними хостинг-провайдерами, але знайти ідеальний хостинг-сервіс для ваших конкретних потреб може бути складним. Постачальник повинен бути набагато більше, ніж просто “популярний”, щоб визнати себе найкращим.

Ось чому ми написали об’єктивне порівняння HostGator та InMotion Hosting, щоб ви могли знайти хостинг-сервіс, який відповідає вашому бюджету та потребам.

HostGator проти хостингу InMotion – огляд

hostgator-веб-хостинг

HostGator – один з найпопулярніших хостинг-провайдерів на ринку. Він був заснований у 2002 році Брентом Окслі, студентом Флоридського Атлантичного університету. Кілька років тому його придбала група Endurance International, і зараз вона працює над 8 мільйонами веб-сайтів з усього світу.

Незважаючи на те, що вони пропонують широкий спектр хостингових варіантів, вони особливо вражають спільний хостинг, який орієнтований на користувачів початкового рівня.

inmotion-веб-хостинг

InMotion хостинг – це ще одна надійна послуга веб-хостингу. Він був заснований у 2001 році і є незалежним хостинг-провайдером. Їх мережевий веб-хостинг базується на операційних системах Linux та Unix.

Прагнучи компенсувати викиди вуглецю, вони співпрацюють з неприбутковою організацією «Дерева заради майбутнього». Завдяки партнерству вони посадили 5000 дерев у всьому світі, що розвивається.

Обидва є сумісними з PCI веб-хостинг компаніями.

HostGator проти хостингу InMotion – швидкість та швидкість роботи

Швидкість та час роботи – це найважливіші фактори, які потрібно враховувати при виборі послуги веб-хостингу.

Практично кожен провайдер веб-хостингу гарантує швидке завантаження і високий час роботи. Щоб перевірити, чи виконують HostGator та InMotion хостинг свої обіцянки щодо швидкості та безперервного часу, ми підписалися зі своїми спільними планами хостингу та створили тестовий сайт для кожного з облікових записів хостингу. Для відображення виробничого середовища на наших тестових веб-сайтах ми встановили WordPress, додали фіктивний вміст та завантажили кілька зображень.

Тоді ми провели кілька різних експериментів зі швидкістю та тривалістю роботи на тестових майданчиках.

 • Тест на пінгдом: Стежити за часом завантаження сторінки наших тестових сайтів.
 • Навантажувальний тест: Щоб перевірити, як сервери обробляють сплеск трафіку на наших веб-сайтах під час пікового навантаження.
 • Тест на біткойн: Для запису часу відгуку сервера з 8 різних географічних місць.

швидкісний хостгортор

Згідно з нашим тестом Pingdom, наш сайт HostGator зайняв 691 м завантаження під час тестування з Далласу. З іншого боку, наш веб-сайт хостингу InMotion завантажив 982 мс.

InMotion хостинг тестовий pingdom

Після тесту Pingdom ми провели тести впливу навантаження, щоб побачити, як сервери будуть обробляти сплеск трафіку під час пікового навантаження. Для цього тесту ми надіслали декількох віртуальних користувачів на наші веб-сайти та створили до 100 відвідувачів одночасно.

loadimpact hostgator

За даними Load Impact, наш сервер HostGator швидко реагував, поки одночасно не було близько 80 відвідувачів. І навпаки, наш веб-сайт хостингу InMotion працював лише до 25 користувачів. Після цього він значно сповільнився. Продуктивність їх сервера не відповідала протягом тесту.

навантаження, що впливає

Після тесту Load Impact ми провели тест Bitcatcha на наших тестових веб-сайтах.

Bitcatcha аналізує час реакції сервера по всьому світу, ігноруючи вміст на сайті. Він становить середню швидкість завантаження з 8 різних глобальних локацій: Нью-Йорк, Лос-Анджелес, Лондон, Бразилія, Індія, Сінгапур, Японія та Австралія. Швидкість для кожного місця вимірюється 3 окремі рази, а потім результати усереднюються.

bitcatcha-hostgator

І хостинг, і сервери InMotion, і сервери HostGator оцінювали C Bitcatcha. Обидва сервери відповіли лише за частину секунд у Сполучених Штатах, але час реакцій у міжнародних локаціях був порівняно високим.

Тест хостингу на bitcatcha InMotion

Переможець: HostGator

HostGator проти хостингу InMotion – простота використання

hostgator-cpanel

І хостинг InMotion, і HostGator мають доступ до cPanel, що дозволяє легко керувати файлами, базами даних та електронними листами веб-сайту.

Панель управління InMotion

Ви також отримаєте інсталятор у 1 клік, який дозволяє швидко встановити WordPress, Joomla, Drupal та інші популярні сценарії веб-сайтів на хостинг-сервері.

Переможець: Це краватка

HostGator vs. InMotion хостинг – особливості

Що стосується функцій, InMotion хостинг перемагає всю свою конкуренцію. Звичайно, HostGator надає всі найважливіші можливості хостингу, щоб легко створити веб-сайт. Однак хостинг InMotion просто виходить за межі.

Ось кілька функцій хостингу InMotion, яких ви не знайдете в HostGator:

 • 2X краща гарантія повернення грошей: Хоча HostGator надає 45-денну гарантію на тестування послуги хостингу без ризику, InMotion Hosting постачається з 90-денною гарантією повернення грошей.
 • Виберіть центр обробки даних: На відміну від HostGator, InMotion дозволяє вибирати центр обробки даних для свого веб-сайту, коли ви підписуєтесь на їх хостинг-план.
 • Зберігання SSD: Усі плани хостингу InMotion поставляються із накопичувачем твердотільного накопичувача (SSD), який виявляється швидшим, ніж накопичувач на жорсткому диску, який використовує HostGator.

Переможець: Хостинг InMotion

HostGator vs. InMotion хостинг – підтримка та документація

HostGator пропонує цілодобову підтримку через 3 режими: телефон, чат та електронну пошту. Їх широкий портал підтримки включає в себе 680+ довідкових статей та 500+ відео-уроків, які допомагають вивчити кожен аспект веб-хостингу, крок за кроком.

InMotion хостинг, з іншого боку, надає технічну підтримку на базі США 24/7/365 через телефон, чат в прямому ефірі, електронну пошту / квитки та навіть Skype! Вони також мають надійну базу знань, яка пояснює все, що потрібно знати про створення сайту за допомогою InMotion Hosting.

Переможець: Це краватка

HostGator проти хостингу InMotion – Ціноутворення

Давайте подивимось на чільне порівняння між цінами двох хостинг-провайдерів: HostGator та InMotion Hosting:

SharedWordPressResellerVPSDedicated
ХостГатор2,78 дол. / Міс.$ 5,95 / міс. (Хмара)19,95 / міс.$ 19,95 / міс.119,00 дол. / Міс.
Хостинг InMotion3,99 дол. / Міс.$ 4,99 / міс.13,99 дол. / Міс.$ 19,99 / міс.105,69 дол. / Міс.

HostGator має кращі варіанти ціноутворення для користувачів, які тільки починають. Вони стягують лише $ 2,78 на місяць за спільний план хостингу. Однак хостинг InMotion надає більш дешеві плани на WordPress, спеціалізований хостинг та посередницький хостинг.

Ви можете скористатися нашим кодом купона HostGator, щоб отримати велику знижку.

Переможець: Хостинг InMotion

Резюме: HostGator vs. InMotion хостинг

Після нашого порівняння ми вважаємо, що HostGator є кращим варіантом, ніж InMotion Hosting. З нашого тестування видно, що, коли мова заходить про швидкість і час роботи, HostGator відбиває штани від усієї конкуренції.

Вони також пропонують дешеві спільні плани хостингу. Щоразу, коли вам потрібна допомога, ви можете розраховувати на їх дружню службу підтримки.

Ви також хочете перевірити ці порівняння між,

 • HostGator vs DreamHost
 • HostGator vs. GreenGeeks
 • HostGator vs WP Engine
 • HostGator vs iPage
 • HostGator vs Liquid Web
 • HostGator vs A2 хостинг

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла знайти правильний варіант хостингу для ваших потреб. Для отримання більш детальної інформації ви можете ознайомитися з нашим повним оглядом HostGator та нашим поглибленим оглядом хостингу InMotion.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map