Порівняння хостингу SiteGround та InMotion (2020) – 1 переможець

хостинг сайту vs vs inmotion


Шукаєте найкращу послугу веб-хостингу? InMotion хостинг та SiteGround – це 2 найпопулярніших веб-сервісу хостингу. Але який краще: Bluehost або SiteGround?

Вибір неправильного провайдера веб-хостингу може саботувати ваш інтернет-бізнес та репутацію. Тож ми написали UNBIASED порівняння веб-хостингу між хостингом InMotion та SiteGround, щоб ви могли зробити найкращий вибір для своїх потреб.

SiteGround проти хостингу InMotion – огляд

альтернативи siteground-godaddy-hosting-alternative

SiteGround була заснована в 2004 році і є офіційно рекомендованим WordPress.org провайдером веб-хостингу. Вони надають широкий спектр варіантів хостингу, включаючи спільний, WordPress, VPS та спеціалізований хостинг сервера.

Вони одна з небагатьох компаній-хостингів, яка дозволяє користувачам вибирати бажаний центр обробки даних під час реєстрації на хостинг-сервісі.

огляд хостингу,

InMotion Hosting – ще один провідний провайдер веб-хостингу, який пропонує безліч бажаних функцій хостингу. Як і SiteGround, вони також дозволяють вам вибрати бажаний центр обробки даних під час реєстрації.

Крім того, вони пропонують неперевершену 90-денну гарантію повернення грошей, щоб спробувати свою послугу без ризику.

Обидва є сумісними з PCI веб-хостинг компаніями.

SiteGround проти хостингу InMotion – швидкість та час роботи

Швидкість та час роботи – це найважливіші фактори, які потрібно враховувати при виборі послуги веб-хостингу.

Практично кожен провайдер веб-хостингу гарантує високу швидкість роботи та надзвичайно високу швидкість веб-сайту. SiteGround та хостинг InMotion не відрізняються. Тому ми вирішили поставити цих хостинг-провайдерів на випробування, щоб перевірити, чи вони відповідають їхньому шуму.

Для проведення тестів на швидкість та ефективність роботи на їх хостинг-серверах ми підписалися на спільний план хостингу від кожного постачальника хостингу та створили веб-сайт WordPress. Щоб відобразити виробниче середовище, ми встановили тему WordPress за замовчуванням, опублікували фіктивний вміст та завантажили кілька зображень.

Тоді ми провели кілька різних експериментів зі швидкістю та тривалістю роботи на цих тестових майданчиках, використовуючи наступні інструменти:

 • Пінгдом
 • Вплив навантаження
 • Bitcatcha

майданчик для тесту на швидкість

Відповідно до тесту на швидкість веб-сайту Pingdom, для тестування з Далласу, Техас, наш тестовий сайт SiteGround зайняв лише 649 мс. Це швидше, ніж 95% усіх перевірених сайтів.

InMotion хостинг тестовий pingdom

Ми провели те саме тестування на нашому тестовому сайті InMotion Hosting. Сайт завантажений в 982 мс, що швидше, ніж 90% усіх перевірених сайтів, але повільніше, ніж наш сайт SiteGround.

Щоб отримати повну картину продуктивності сервера, ми хотіли проаналізувати, як ці тестові сайти витримають сплеск трафіку під час пікового навантаження. Для нашого тесту на збільшення трафіку ми використовували популярний інструмент тестування Load Impact та надіслали кілька віртуальних користувачів (VU) до 100 на наші тестові майданчики.

loadimpact-siteground

Хоча наш сайт SiteGround працював майже послідовно, як видно з діаграми, колись було кілька шипів, коли на той час було близько 50 користувачів. Це означає, що веб-сайт сповільнився на кілька моментів, а потім через кілька секунд повернувся до норми.

навантаження, що впливає

Однак наш веб-сайт хостингу InMotion працював лише до 25 користувачів. Після цього він значно сповільнився. Продуктивність їх сервера не відповідала протягом тесту.

Ми також використовували Bitcatcha, інший інструмент тестування, щоб записати час завантаження сторінки з 8 різних географічних місць.

час відповіді на майданчику

Наш сайт SiteGround отримав оцінку D, а наш хостинг InMotion отримав рейтинг C від Bitcatcha.

Тест хостингу на bitcatcha InMotion

Переможець: SiteGround

SiteGround проти хостингу InMotion – простота використання

І хостинг SiteGround, і хостинг InMotion надають користувачам доступ до cPanel для керування їх обліковими записами на веб-хостингу. Крім того, їх інсталятори в один клік допоможуть швидко встановити популярні сценарії веб-сайтів, такі як WordPress, Joomla, Drupal тощо.

Якщо ви хочете створити веб-сайт швидко та легко, не наймаючи професійного розробника, ви можете скористатися конструктором веб-сайтів, який постачається разом із вашими планами хостингу.

Панель управління InMotion

Завдяки SiteGround ви отримаєте основний конструктор перетягування, який допоможе вам створити веб-сайт так, як вам завгодно. InMotion Hosting, з іншого боку, пропонує розробник сторінок на базі WordPress, відомий як BoldGrid, який був розроблений спеціально для користувачів хостингу InMotion..

Переможець: Це краватка

Хостинг SiteGround vs. InMotion – Особливості

Що стосується функцій, InMotion хостинг залишається попереду кривої. Звичайно, SiteGround оснащений безліччю чудових функцій для налагодження роботи вашого сайту, включаючи безкоштовні щоденні резервні копії, сховище SSD, CloudFlare CDN.

Пов’язані: 10 кращих послуг CDN для прискорення вашого веб-сайту.

Однак хостинг InMotion іде вище та далі.

Давайте подивимось, як InMotion хостинг поєднується зі своїми конкурентами за характеристиками:

 • 90-денна гарантія повернення грошей: Їх лідируюча гарантія повернення грошей дозволяє випробувати їх хостинг-сервіс без ризику протягом 90 днів.
 • Більше місця на диску: Хостинг InMotion надає на 4 рази більше місця на диску, ніж SiteGround, за допомогою плану хостингу WordPress.
 • Безкоштовні рекламні кредити: Хоча SiteGround не пропонує маркетингові кредити жодним із своїх планів, ви отримаєте рекламні кредити на суму 150 доларів безкоштовно за допомогою хостингу InMotion.
 • Безкоштовне інсценування: За допомогою хостингу InMotion ви можете легко перевірити оновлення, перш ніж вони перейдуть на виробничий сайт.

Переможець: Хостинг InMotion

Хостинг SiteGround vs. InMotion – підтримка та документація

SiteGround забезпечує чудову підтримку цілодобово через 3 режими: чат в прямому ефірі, телефон та електронну пошту. Вони також регулярно оновлюють корисні навчальні посібники та відео, щоб допомогти користувачам швидко знайти відповіді на відповідні запитання.

І навпаки, InMotion Hosting забезпечує підтримку цілодобово через ті ж три режими, що і SiteGround. Крім того, вони пропонують підтримку в реальному часі через Skype! Їх міцна база знань складається з сотень корисних навчальних посібників, які проводять вас через усі аспекти створення веб-сайту за допомогою хостингу InMotion.

Переможець: Хостинг InMotion

Хостинг SiteGround vs. InMotion – Ціноутворення

Давайте зробимо чітке порівняння між цінами на різні варіанти хостингу від SiteGround та хостингу InMotion:

SharedWordPressResellerVPSDedicated
SiteGround3,95 дол. / Міс.3,95 дол. / Міс.$ 42 / кредит / рік$ 269,00 / міс.
Хостинг InMotion3,99 дол. / Міс.$ 4,99 / міс.13,99 дол. / Міс.$ 19,99 / міс.105,69 дол. / Міс.

SiteGround – одна з найкращих безкоштовних веб-хостингових компаній.

З таблиці видно, що SiteGround – це доступна послуга хостингу для користувачів початкового рівня. Їх спільні та WordPress хостингові послуги дешевші, ніж пропоновані хостингом InMotion.

Ви також можете скористатися нашим купоном SiteGround, щоб отримати великі знижки.

Переможець: SiteGround

Резюме – SiteGround проти хостингу InMotion

Після нашого порівняння ми вважаємо, що SiteGround набагато кращий, ніж InMotion хостинг. SiteGround оснащений усіма основними можливостями, щоб розпочати ваш новий сайт. Вони швидші, ніж InMotion хостинг, і мають спину з відмінною підтримкою, коли вам потрібна допомога.

SiteGround дуже популярний серед спільноти WordPress. Насправді це один із офіційно рекомендованих веб-провайдерів веб-хостингу від WordPress.org.

Слід також ознайомитись із порівнянням хостингу між ними,

 • SiteGround проти HostGator
 • SiteGround проти WPEngine
 • SiteGround проти GreenGeeks
 • Хостинг SiteGround vs A2
 • SiteGround проти DreamHost
 • SiteGround vs Liquid Web
 • SiteGround vs iPage

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам знайти найкращий веб-хостинг для вашого бюджету та потреб. Якщо вам сподобалася ця стаття, ознайомтеся з нашим повним оглядом хостингу InMotion та глибоким оглядом SiteGround.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me