Порівняння хостингу WP Engine vs. InMotion (2020) – 1 переможець

wp engine vs inmotion хостинг


Шукаєте найкращого постачальника послуг WordPress? Намагаєтесь вибрати між хостингом InMotion та WP Engine? І хостинг InMotion, і WP Engine дозволяють вам легко розміщувати веб-сайт WordPress. Хоча InMotion хостинг надає вам кілька різних варіантів хостингу, включаючи WordPress хостинг та хостинг для веб-розробників веб-сайтів на базі WordPress; WP Engine – це повністю керований WordPress хостинг-провайдер.

У цій статті ми порівняємо WP Engine і InMotion хостинг, щоб ви могли визначити, який з них найкраще підходить для вашого бюджету та потреб.

WP Engine проти хостингу InMotion – огляд

WP двигун

WP Engine – одне з найкращих на ринку впорядкованих хостингових рішень на WordPress. Окрім хостингу, вони пропонують набір рішень, щоб забезпечити користувачеві швидкий досвід, легко розгорнути нові функції веб-сайту та отримати зрозумілу ефективність роботи веб-сайту..

WP Engine придбала теми StudioPress, преміум-центр тематичної програми WordPress №1. З кожним планом WP Engine ви можете отримати доступ до всіх преміальних тем StudioPress без додаткових витрат.

огляд хостингу,

InMotion хостинг – один з найкращих провайдерів веб-хостингу і пропонує безліч бажаних функцій. Вони дозволяють вам вибрати центр обробки даних під час підписки на хостинг-план і надавати внутрішню службу, яка працює в США та працює цілодобово.

Вони співпрацюють з неприбутковою організацією «Дерева заради майбутнього», яка займається компенсуванням викидів вуглецю шляхом посадки дерев.

Найкраще, що вони надають неперевершену 90-денну гарантію випробувати свою послугу, без ризику.

WP Engine проти хостингу InMotion – швидкість сторінки та час роботи

Швидкість веб-сайту та час роботи – це найважливіші фактори, які потрібно враховувати при виборі послуги веб-хостингу.

випробування на швидкість wpengine

За даними Pingdom, на наш тестовий майданчик WP Engine було завантажено всього 582 мс, що швидше, ніж 96% усіх перевірених сайтів. Наш веб-сайт хостингу InMotion завантажив 982 мс, що швидше, ніж 90% тестованих сайтів, але повільніше, ніж тестовий сайт WP Engine.

InMotion хостинг тестовий pingdom

Щоб отримати повну картину продуктивності сервера, ми також вирішили протестувати наші тестові сайти з Load Impact. Використовуючи Load Impact, ми направляли декількох віртуальних користувачів на наші веб-сайти та збирали до 100 відвідувачів одночасно, щоб контролювати, як сервери будуть обробляти це.

тест на швидкість навантаження на шпенгін

З діаграми видно, що для нашого сайту WP Engine приплив трафіку не вплинув на час відгуку. Однак наш веб-сайт хостингу InMotion працював лише до 25 користувачів. Після цього він значно сповільнився. Продуктивність їх сервера не відповідала протягом тесту.

навантаження, що впливає

Після нашого тесту навантаження на навантаження ми вирішили провести тест відповіді сервера з Bitcatcha. Він відстежує, як працюватимуть сервери з 8 різних географічних місць.

час відповіді сервера wpengine bitcatcha

За даними Bitcatcha, загальна продуктивність WP Engine отримала оцінку C, тоді як наш хостинг InMotion отримав оцінку A.

Тест хостингу на bitcatcha InMotion

Переможець: Двигун WP

WP Engine проти хостингу InMotion – простота використання

Панель управління InMotion

Початок роботи з хостингом InMotion простий. Якщо ви коли-небудь запускали веб-сайт WordPress, ви зможете створити сайт на хостингу InMotion без зайвих проблем..

З кожним планом веб-хостингу ви отримуєте доступ до cPanel для управління своїм обліковим записом веб-хостингу. Ви також отримаєте доступ до BoldGrid, безкоштовного конструктора перетягувань веб-сайтів, який будується поверх WordPress.

wpengine мій рахунок

WP Engine – це керований постачальник послуг хостингу WordPress, тому ви можете бути впевнені, що ваш сервер буде оптимізований для блискавичної швидкості, без того, що вам потрібно буде обробляти оптимізацію сервера.

Однак на платформі WP Engine є кілька обмежень. Наприклад, вам заборонено встановлювати певні плагіни, які б суперечили їх вбудованим функціям хостингу та безпеці.

Не кажучи вже про те, що перед тим, як користуватися WP Engine, є трохи кривої навчання.

Переможець: Хостинг InMotion

WP Engine проти хостингу InMotion – Особливості

Не кожен веб-сайт створюється рівним. Це клопітка переробка повного списку функцій хостингу як WP Engine, так і InMotion хостингу, щоб визначити, що підходить для вашого сайту.

InMotion Hosting оснащений усіма основними функціями, які початківцям потрібно швидко запустити веб-сайт; такі як немерована пропускна здатність, встановлення WordPress в один клік, програма для створення веб-сайтів, безкоштовне резервне копіювання даних, сховище SSD, Nginx, безкоштовний CDN тощо.

Хоча функції InMotion хостингу орієнтовані на більш широку базу користувачів, функції WP Engine орієнтовані на конкретні сегменти клієнтів, включаючи розробників, маркетологів, малого та середнього бізнесу, агентств та підприємств..

Деякі унікальні особливості WP Engine:

 • 35+ StudioPress теми: Отримайте доступ до всіх тем StudioPress без додаткових витрат.
 • Інструмент в один клік: Налаштуйте розробку, виробничі середовища швидко та легко за допомогою інструмента в один клік.
 • Продуктивність блискавки: WP Engine співпрацює з веб-сервісами Amazon та Cloud Cloud Platform, щоб забезпечити швидке користування.

Переможець: WP двигун

WP Engine також внесений до списку найкращих хостингових компаній.

WP Engine vs. InMotion хостинг – підтримка та документація

InMotion Hosting забезпечує технічну підтримку на базі США, 24/7/365 через телефон, чат у прямому ефірі, електронну пошту / квитки та навіть Skype!

Окрім великої документації, вони регулярно оновлюють відеоуроки на YouTube, щоб візуально відповідати на відповідні запитання свого клієнта.

WP Engine, з іншого боку, пропонує лише підтримку чату в прямому ефірі. Підтримка телефонів забезпечується своїми планами за більш високими цінами. Підтримка на основі квитків надається лише за допомогою спеціальних планів сервера.

Переможець: Хостинг InMotion

WP Engine проти хостингу InMotion – ціни

Плани хостингу InMotion в першу чергу орієнтовані на користувачів початкового рівня, які хочуть швидко та легко розпочати сайт. Їх звичайний план ціноутворення починається від $ 7,99 на місяць.

Починаючи з початку, вартість створення сайту може здатися досить великою. Ось чому ми уклали угоду з InMotion Hosting, щоб запропонувати 37% нашим читачам. Це означає, що вам доведеться платити лише 4,99 долара на місяць.

Звичайна ціна на WP Engine починається від 35 доларів на місяць. Якщо ви хочете щомісячну підписку, ви можете отримати 20% знижку на WP Engine, тому вам потрібно буде платити лише 28 доларів на місяць.

Переможець: Хостинг InMotion

Резюме – WP Engine проти хостингу InMotion

Ми вважаємо, що WP Engine – кращий постачальник послуг хостингу WordPress, ніж хостинг InMotion. WP Engine поставляється в комплекті з набором інструментів і функцій, які допомагають швидко створити сайт WordPress і забезпечити блискавично швидке стабільне середовище для кінцевих користувачів.

Підписавшись на план хостингу, вони надають доступ до 35+ преміальних тем WordPress, вартістю понад 2000 доларів.

На відміну від WP Engine, InMotion Hosting ідеально підходить для більш широкої бази користувачів, від користувачів початкового рівня до досвідченого інтернет-професіонала. Незалежно від ваших наборів вмінь та бюджету, ви знайдете ідеальний набір функцій, щоб розпочати веб-сайт за допомогою хостингу InMotion.

Однак якщо ви шукаєте кероване рішення хостингу WordPress, то WP Engine – найкраща ставка.

Ви також хочете перевірити ці порівняння між,

 • WP Engine проти DreamHost
 • WP Engine vs Liquid Web
 • WP Engine проти iPage
 • WP Engine проти хостингу A2
 • WP Engine проти GreenGeeks

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам знайти найкраще хостинг-рішення WordPress для ваших потреб. Якщо вам сподобалась ця стаття, перегляньте наш огляд WP Engine та огляд хостингу InMotion.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map