Порівняння SiteGround проти GreenGeeks (2020) – лише 1 переможець!

siteground vs. greengeeks


Шукаєте найкращу послугу веб-хостингу? SiteGround та GreenGeeks – це 2 найпопулярніших веб-сервісу хостингу. Але який із них справді найкращий?

Щоб допомогти вам знайти правильну службу хостингу, ми написали UNBIASED порівняння веб-хостингу між GreenGeeks та SiteGround.

SiteGround vs. GreenGeeks – огляд

альтернативи siteground-godaddy-hosting-alternative

SiteGround – офіційно рекомендований WordPress.org провайдер веб-хостингу. Він був заснований у 2004 році та обслуговував понад 1,8 мільйона доменів по всьому світу.

Однією з найкращих речей щодо SiteGround є те, що вони дозволяють вам вибрати центр обробки даних під час реєстрації плану веб-хостингу. Вони мають 3 центри обробки даних на 3 різних континентах: США, Європі та Сінгапурі.

greengeeks-веб-хостинг

GreenGeeks – один з провідних екологічно чистих веб-хостингових провайдерів. Вони розташовані в Каліфорнії та мають глобальну робочу силу, яка обслуговує клієнтів, що охоплюють понад 150 країн.

Вони зобов’язані забезпечити надзвичайно швидкий веб-хостинг із SSD-накопичувачем та CloudFlare CDN. Щоб компенсувати викид вуглецю з своїх центрів обробки даних, вони повертають назад в 3 рази більше енергії, яку вони споживають, у вигляді поновлюваної енергії.

SiteGround vs. GreenGeeks – швидкість та швидкість роботи

Швидкість та час роботи – це найважливіші фактори, які потрібно враховувати при виборі послуги веб-хостингу.

Практично кожен провайдер веб-хостингу обіцяє надзвичайно швидкий веб-хостинг та високу доступність. SiteGround та GreenGeeks не відрізняються.

Щоб поставити свої обіцянки на тест, ми вирішили зареєструвати спільний план хостингу з SiteGround та GreenGeeks та створили 2 сайти WordPress. Для відображення живого середовища на цих тестових сайтах ми встановили тему WordPress за замовчуванням, опублікували фіктивний вміст та завантажили кілька зображень.

Тоді ми провели кілька різних тестів на швидкість та продуктивність.

майданчик для тесту на швидкість

Відповідно до тесту на швидкість веб-сайту Pingdom, наш тестовий сайт SiteGround завантажився за 649 м під час тестування з Далласу, Техас. Це швидше, ніж 95% усіх перевірених сайтів. Час завантаження нашого сайту GreenGeeks був трохи більшим. Щоб завантажити сайт, було потрібно 697 мс.

GreenGeeks loadimpact

Що стосується швидкості, то очевидно, що SiteGround – кращий варіант хостингу.

Переможець: SiteGround

SiteGround vs. GreenGeeks – простота використання

CPanel на сайті

З кожним планом хостингу, як SiteGround, так і GreenGeeks пропонують доступ cPanel для управління вашим обліковим записом веб-хостингу. cPanel – найпопулярніша панель управління хостингом. Вони також пропонують інсталятор в один клік для швидкого встановлення популярних скриптів веб-сайту на вашому сервері, включаючи WordPress, Joomla та Drupal.

Cpanel GreenGeeks

Якщо ви хочете швидко запустити веб-сайт, не потребуючи наймання професійного розробника, тоді ви можете скористатися конструктором перетягування. Забудовники з перетягуванням поставляються в комплекті з хостинг-планами SiteGround та GreenGeeks.

Переможець: Це краватка.

SiteGround vs. GreenGeeks – Особливості

Найкраще в GreenGeeks – це те, що всі їх спільні плани хостингу дозволяють розміщувати необмежену кількість веб-сайтів. Це означає, що на відміну від SiteGround, вам не потрібно переходити на більш високий план, якщо ви хочете розмістити 2 або більше доменів.

GreenGeeks має всі основні функції, які вам знадобляться для створення веб-сайту з нуля, включаючи SSD-накопичувач, необмежену пропускну спроможність, необмежену кількість облікових записів електронної пошти та CloudFlare CDN. Щоб зробити ваші сервери PCI сумісними для транзакцій електронної комерції, ви можете перейти на більш високий план або придбати додаток на відповідність PCI.

Пов’язані: 10 кращих послуг CDN для прискорення вашого веб-сайту.

Завдяки SiteGround ви отримуєте майже кожну функцію, яку пропонує GreenGeeks. Крім того, вони пропонують кілька додаткових функцій зі своїм планом GoGeek, який GreenGeeks не робить:

 • Простий інструмент інсценування: Швидко протестуйте оновлення свого веб-сайту на етапі веб-сайту, перш ніж натискати на виробничий сайт.
 • Інтеграція Git: Упорядкуйте свій потік розвитку за допомогою попередньо встановленого Git на ваших серверах.
 • Резервні копії: Ви отримаєте безкоштовні резервні копії на вимогу та безкоштовне відновлення.

Переможець: SiteGround

SiteGround vs. GreenGeeks – підтримка та документація

SiteGround добре відомий своєю цілодобовою підтримкою клієнтів. Найкраще, що вам не доведеться чекати більше декількох секунд на наступного доступного оператора, оскільки вони перестараються в усі зміни, тому завжди є кому забрати.

Їх обширна документація проводить вас через усі аспекти створення веб-сайту за допомогою SiteGround.

І SiteGround, і GreenGeeks пропонують цілодобову підтримку через чат, електронну пошту та телефон. Як і SiteGround, GreenGeeks також відомий своєю чудовою підтримкою клієнтів. Для GreenGeeks середній час вирішення питання становить 15-20 хвилин для підтримки на основі квитків.

Переможець: Це краватка

SiteGround vs. GreenGeeks – Ціни

Давайте подивимось на чітке порівняння між цінами на різні варіанти хостингу від SiteGround та GreenGeeks:

SharedWordPressCloudVPSDedicated
SiteGround3,95 дол. / Міс.3,95 дол. / Міс.$ 80,00 / міс.$ 269,00 / міс.
GreenGeeks$ 2,95 / міс.$ 2,95 / міс.39,95 дол. / Міс.$ 169,00 / міс.

З таблиці видно, що GreenGeeks пропонує дешевші хостингові рішення. GreenGeeks також пропонує безкоштовне доменне ім’я зі своїми спільними планами хостингу. Крім того, навіть при їх базовому плані ви можете розміщувати необмежену кількість доменів.

Ви також можете скористатися нашим купоном SiteGround, щоб отримати великі знижки.

Переможець: GreenGeeks

Резюме – SiteGround проти GreenGeeks

Після нашого порівняння ми вважаємо, що SiteGround – це кращий сервіс хостингу в цілому. SiteGround оснащений усіма основними функціями, які вам знадобляться для запуску та роботи свого веб-сайту. Вони постійно оновляють свою хостингову інфраструктуру, щоб покращити ефективність вашого сайту WordPress. Крім того, WordPress.org – офіційно рекомендований постачальник послуг веб-хостингу.

З іншого боку, GreenGeeks пропонує доступні плани хостингу. Вони часто підкреслюють свою прихильність компенсувати викиди вуглецю, повертаючи в 3 рази більше енергії, яку вони споживають у вигляді відновлюваної енергії. Якщо ви витрачаєте бюджет або хочете скористатися екологічно чистим провайдером веб-хостингу, то GreenGeeks може стати найкращим вибором для вас.

Слід також ознайомитись із порівнянням хостингу між ними,

 • SiteGround проти HostGator
 • SiteGround проти WPEngine
 • Хостинг SiteGround vs InMotion
 • Хостинг SiteGround vs A2
 • SiteGround проти DreamHost
 • SiteGround vs Liquid Web
 • SiteGround vs iPage

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам знайти найкращий сервіс веб-хостингу для ваших потреб. Для отримання більш детальної інформації, ви можете перевірити наш повний огляд SiteGround та глибокий огляд GreenGeeks.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map